Kenan Ece Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Kenan Ece Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Kenan Ece

emila
    emila
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 284
    Lakap : Bonus

Kenan Ece Empty Kenan Ece

Mesaj tarafından emila Paz Ekim 24, 2010 6:43 pm

Kenan Ece 24075340358303189979

BİYOGRAFİ

1980 doğumlu. Avusturya Lisesi'ni bitirdikten sonra Amerika'da tiyatro ve ekonomi eğitimi gördü. Üniversitenin ardından İrlanda'ya taşındı. Dublin'de iki sene finansman üzerine bir enerji şirketinde çalıştı. Bu sırada oyunculuk derslerine devam ediyordu. İki yıl oyunculuk dersi aldıktan sonra bir gösteri yaptı ve oyunu izleyen bir ajans onunla tanışmak ve çalışmak istedi. Daha sonra Dublin'de ajansa ulaşarak, bir dizide rol almasını istediler. On beş yıldan beri yayınlanan bir dizide on üç bölüm rol aldı . Enerji şirketindeki işini bıraktı. Ondan sonra devlet tiyatrosundan bir iş teklifi geldi, 3,5 ay tiyatroda çalıştı. Uzun metraj bir filmde Almanca küçük bir rol oynadı, 6 bölümlük bir komedi şovu için de İspanyol bir matadoru canlandırdı. Geçtiğimiz aylarda Harika Uygur tarafından teklif geldi,Osman Sınav'ın kendisi ile tanışmak istediğini söyledi.

TV&FİLM

Deli saraylı
    Yüreğine sor
    Samanyolu
    Masumlar
    The War Room
    I Stole Spielberg s Brain
    3 Crosses
    Fair City
    The Failure to Act

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Kenan Ece Empty Geri: Kenan Ece

Mesaj tarafından zeynep Paz Ekim 24, 2010 6:52 pm

ay ben bunu da pek seviyorum,tam jön tipi var.biraz harcanıyor gibime geliyor,işallah hakkettiği yerlere gelir.
    emila
    emila
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 284
    Lakap : Bonus

Kenan Ece Empty Geri: Kenan Ece

Mesaj tarafından emila Paz Ekim 24, 2010 6:59 pm

Ben de Deli saraylı da farkettim.O kadar iyi kadroda kendisi de hoş duruyor.Hele popüler bir aşk dizsinde oynasın kesinlikle jön olur.Bıyıklarla çok tatlı gözüküyor

Not:Keriman Halis Ece büyük halasıymış.Soydan gelen yakışıklılığı var What a Face

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:34 pm