Karadaglar Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadaglar Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

Karadaglar

Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Karadaglar Empty Karadaglar

Mesaj tarafından Gamzelim Salı Ekim 26, 2010 8:54 pm

arkadaslar biliyosunuz her zaman girmek gibi bir firsatim olmuyor!
    zamanimda malesef...
    ama elifimle konusurken biseyler karalayalim dedik , ben costum gene... Karadaglar 894354 Karadaglar 894354
    dizimiz baslayana kadar bir kac ufak teori yazim dedim... (elifinki daha güzeldi...Very Happy)

-------------

Gülali bilmem niye yaralaniyor... konagin kahyasi babasindan gizli onu eve getiriyor... gülhayat aliyle daha önce yazdigim senaryodaki gibi karsilasmistir...Karadaglar Icon_lol
    yani aliyi biliyor... aliye yaklasmanin bundan iyi firsati yoktur... plani hazirdir... aliye yardim ederken yakisikliligindan etkilenir, sonra kendine hakim olmaya calisir, ona asik olmamak icin... bu arada ali uyanir, karsisinda gülhayati görünce önce rüya sanar sonra rüya olmadigini anlayinca asilir... böyle iltifatlar fln... siradan numaralarini yapar ama gülhayat kacin kurasi yermi... sonra iste yaram aciyor numaralarina fln yatar gülhayati yani basindan ayirmaz... sabaha kadar numarayla karisik etmedigi hokkabazlik kalmaz...
    ertesi gün olmustur halit sabah erkenden tefecilik pesinde kasabaya inmistir...
    gülhayat kahyadan aliyi sorar... durumunun iyi oldugunu ayaklandigini duyunca hmn planlar yapar...
    ali gülhayatin hikayesini (yani oturak aleminde calistigini babasinin eve getirdigini ögrenir) gülhayattan cok etkilenmistir, ama üzerinde durmaz... babasinin bir cengiyi eve getirmesi babasinin o kadina verdigi degeri gösterir, babasindan nefret eden ali icin kacirilmaz firsattir..
    o planlarini yapa dursun gülhayat ali icin aglarini coktaaaannn örmüstür...
    gülhayatinda gülalininde planlari belli ama onlar birbirine ag örmeye calisirken, kader aglari ikisi icin örüyodur, cünkü ikiside hirsli ikiside intikam istiyor, ikiside bir kisinin canini yakmak istiyorlar...
    yaralari ayni kisiden ötürüdür.... bakalim birbirlerine dermanmi olacaklar yoksa birbirlerini daha cokmu kanatacaklar!!!
    gelgelelim gülhayata, o aliyi görecegi yani alinin onu bulacagi yeri biliyodur...
    sessiz sakin olan atlarin ahirinin yani...
    ali konagi gezer en sonunda bulur gülhayati...
    baya baya asilir gülhayata... gülhayatin ilk taktigi yüz vermeyip süründürmektir...
    ki basarili olur, gülhayat kactikca gülali kovalar...
    bir kac gün böyle gecer... veee en sonunda zamani gelmistir, gülhayat gece güya hava almak numarasiyla gizlice disari cikar, tabi bunu gören ali (malum gülhayat geldi geleli kipir kipir evlere sigmiyor...Karadaglar Icon_lol yüz bulamayan ali numarasini bir kenara birakip baya baya etkilenir) sonunda bir agacin altinda yakalar gülhayati...
    ALI: yakalandin...
    GH: kaciyomuydumki??
    GA: kacmiyomusun...
    GH:...
    GA: bu kadarmi hoslanmiyorsun benden köse bucak kaciyosun..
    gülhayat kadinsi bakislariyla aliye uzun uzun bakar...
    GH: cok tehlikelisin...
    GA: sende...
    GH: atesle oynuyorsun... yanarsin...
    GA: sikayetim yok...
    dahada yakinlasirlar...
    ali gülhayatimizin belinden kavrar veeeeeeeeeeeeeee...Karadaglar Love09Karadaglar Love04

gülhayat öpücükten sonra kosa kosa odasina gider... plani yolundadir, yolunda olmayan tek sey... tek sey kalbidir... niye bu kadar hizli atiyorki...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Karadaglar Empty Geri: Karadaglar

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ekim 26, 2010 9:18 pm

Ellerine saglik, eee Lütfiyeyi taniyan bilirki bu daha baslangic Mad Yazmaya devam et, bendende teoriler geliyor malum, fazla sapitmadan ama Surprised
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Salı Ekim 26, 2010 9:20 pm

okudum bacim okudum, seninkinede bayildim... eklesene sende ben bayila bayila okudum..Very Happy

devamini yazcamda bacim... yat borusu öttü bizim evde, malum ben hala ufacik bir okul ögrencisiyim... Karadaglar 894354 Karadaglar 894354
    biraz merakli birazda hayalperest + birazcicikta 18lik senaryolar yazan bir ögrenci... Karadaglar 894354 Karadaglar 894354 Karadaglar 894354 Karadaglar 894354
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ekim 26, 2010 9:27 pm

Senaryo olarak eklemek istemiyorum aslinda, devami gelirmi bilemiyorum cünkü. Burayami eklesem bilemedim. Sonucta bunlar teori, farkli farkli basliklar acmak nekadar dogru bilemedim simdi. Bu arada merakla bekliyorum devamini Mad
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Çarş. Ekim 27, 2010 9:57 am

Lütfi$ nerdeydin anam sen bu vakte kadar Karadaglar 223241 Karadaglar 223241 sonunda kavustuk romantik ve +18 senaryolarina Karadaglar 351796 Karadaglar 894354

yine super yazmissin , yazan parmaklarina saglik ! son sahneyi pek bi sevdim acep neden ? Karadaglar 829746

2. Bölümde gorusmek üzere Karadaglar 406327

( not : lütfi$ sen yokken çakmani bulduk Karadaglar 223241 Karadaglar 894354 )
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Çarş. Ekim 27, 2010 12:27 pm

gülhayat ali icin aglarini coktaaaannn örmüstür Karadaglar 894354

lütfişş nettin hemen öpüştürdün,azcık naz yapsaydın ya Karadaglar 223241
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Çarş. Ekim 27, 2010 3:21 pm

H.SeNDiL demiş ki:Senaryo olarak eklemek istemiyorum aslinda, devami gelirmi bilemiyorum cünkü. Burayami eklesem bilemedim. Sonucta bunlar teori, farkli farkli basliklar acmak nekadar dogru bilemedim simdi. Bu arada merakla bekliyorum devamini Karadaglar 223241

bnce buraya ekle cnm. sonucta ikimizinkilerde teoriler.. o kadar baslik acmaya gerek yok... dizimiz baslasin, o zaman herkez kafasina göre cani nasil istiyosa neyi begenmiyosa ona göre kendide senaryo yazabilir...
    ben burayi actim ama bence herkez dizi hakkinda yazsin... tek bir kisiyi beklemektense herkezin yazdiklarini okumak cok eglenceli oluyor... Karadaglar 775303 ayrica bende öylece yazdim aslinda devami yoktu ama düsünürüz artik...Very Happy Karadaglar 223241 Karadaglar 223241
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Çarş. Ekim 27, 2010 3:29 pm

Hatice'm demiş ki:Lütfi$ nerdeydin anam sen bu vakte kadar Karadaglar 223241 Karadaglar 223241 sonunda kavustuk romantik ve +18 senaryolarina Karadaglar 351796 Karadaglar 894354

yine super yazmissin , yazan parmaklarina saglik ! son sahneyi pek bi sevdim acep neden ? Karadaglar 829746

2. Bölümde gorusmek üzere Karadaglar 406327

( not : lütfi$ sen yokken çakmani bulduk Karadaglar 223241 Karadaglar 894354 )

ayy cnm anlatsam burdan türkiyeye yol olur... kisaca bol bol misafir dügün ve is deyim bn cnm + birde sinavlar... Karadaglar 853603 Karadaglar 853603 Karadaglar 853603

sorma cnm aslinda o senaryolar hep bende ama adim sapiga cikacak diye kendimi zor zapdediyordum... Karadaglar 894354 Karadaglar 894354

aa sorma bacim o son sahnede bnm favorim haha...Very Happy anladiniz neden... Karadaglar 223241

zeynom valla biliyosun süründürmek konusunda pek iyi degilim direk sadede gelen bir yapim var... Karadaglar 894354 Karadaglar 894354 Karadaglar 894354

BU ARADA CAKMAM KIM YA... Karadaglar 894354 acep yazsammi yorumlarimin senaryolarimin altina taklitlerinden sakinin... Karadaglar 894354 Karadaglar 894354
    bnm kadar hayalperest +18lik oldugunu sanmiyorum... Karadaglar 894354 Karadaglar 894354
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Çarş. Ekim 27, 2010 3:32 pm

oo lütfişim ellerine sağlık döktürmüşşsün yine
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Ekim 27, 2010 4:30 pm

Benden devam...

Gülhayat gittikten sonra, Ali yatar, sabah uyandiginda gitmek icin kalkip asagi iner. Gece rüyasinda gördügü kizi düsünmektedir, böyle biri varmi gercekten?

Gülhayat planini kurmustur, Abla dedigi kadina ben hic yokmusum gibi davran, soracak olursa bizim kizlardan biri bakti sana bilirsin iste de demistir. Ali sorar ve ayni cevabi alir, isin üstünde durmaz ve gider.

Atinin üstünde Nazliya gider, yüzünü ellerinin arasina alir öpmek icin herzamanki gibi, ama gördügü Nazli degildir. Saskin bir sekilde Nazlinin yanindan ayrildiktan sonra orman yoluyla atinin üzerinde eve giderken, birden bir ses gelir, bülbül gibi öten kim diye merakla sese dogru gider...

Gülhayat Alinin hergün ordan gectigini biliyordur, oraya önceden gidip Alinin gelmesini beklemekteydi, atinin ayak seslerini duyunca, etegini hafif yukari kaldirir, ve dere kenarina oturup elindeki mendilini yikiyor gibi yapar, dilinde bir sarkiyla. Ali yavas yavas yaklasir:

GA: (bacaklarindan baslayarak yukariya dogru uzun uzun bakarak) Sen?
    GH: Atesten korkmayani gördümde, seytaninin ayagina kendi gelen bir sensin..
    (GH kalkar ve Aliye yaklasir, elini Gülalinin kalbinin üzerine koyar, kalbi küt küt atmaktadir)
    GA: Seytan bukadar güzel olurmu, seytanin bülbül gibi sesimi var?
    GH: Belkide seytan degilimdir?
    GA: Kimsin sen?
    (GH , GA´nin elini alir, kalbinin üzerinde duran kendi elinin üzerine koyar)
    GH: Ona sor. Deki bu kiz kim, neden kalbime dokunuyor diye...
    GA: Ne diyecekki?
    (GH yüzünde o meshur gülümsemesi, birden kacmaya baslar, Ali pesinden bakakalir)
    GA: Adini bagisla
    GH: (bagirarak) Hayat ben, Gülalinin ´Gülhayati´

---

Biraz garip oldu son kisim ama Surprised Ben bu isi biraksam iyi olacak Like a Star @ heaven
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Çarş. Ekim 27, 2010 8:57 pm

saol özlemim...Very Happy

elifim ben daha önce demistim bayildim bayildim...Very Happy

herkezden ayri ayri fikirler cikiyor ve bunlari okumak sahsen sahsim adina( Karadaglar 894354 Karadaglar 894354 Karadaglar 894354 ) beni cok mutlu ediyor.. Karadaglar 52201

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 9:23 pm