KURTLAR VADİSİ AŞKIN BÜYÜSÜ İÇİMİZDE  Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

KURTLAR VADİSİ AŞKIN BÜYÜSÜ İÇİMİZDE  Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

KURTLAR VADİSİ AŞKIN BÜYÜSÜ İÇİMİZDE

Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

KURTLAR VADİSİ AŞKIN BÜYÜSÜ İÇİMİZDE  Empty KURTLAR VADİSİ AŞKIN BÜYÜSÜ İÇİMİZDE

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Kas. 06, 2010 12:53 pm

1 BÖLÜM

Ebru ve Polat evdedirler oturuyorlardır beraber televizyon izliyorlardır sonra Ebru derki
    EBRU: Polat nasılsın işlerin nasıl gidiyor keyfin nasıl yerinde mi?
    POLAT: Evet yerinde hayatım neden sordun ?
    EBRU:Hiç öylesine merak ettim
    POLAT:Hayatım sen bir zamandır tuhafsın neyin var ?
    EBRU:Birşeyim yok hayatım
    POLAT: Emin misin geçen gün biraz hasta gibiydin doktora gidecektin gittin mi ?Neyin varmış
    EBRU:Gittim hayatım bende sana uygun bir zamanda söyleyecektim
    POLAT:Neyi söyleyecektin yoksa hasta mısın ?
    EBRU:Yok hayatım sadece hamileyim onu söyleyecektim
    POLAT:Ne hamile misin ?
    EBRU:Yoksa sevinmedin mi ?
    POLAT: Sevinmez miyim çok ama çok sevindim yani ben babamı oluyorum şimdi
    EBRU:Evet hayatım baba oluyorsun hemde en baba oluyorsun
    Polat Ebruyu kucağına alır alır ve sevinçten havalara uçar
    EBRU:Polat dur bebeğimizi düşüreceksin
    POLAT:Tamam dikkat edelim düşmesin bundan sonra iş yapmayacaksın anlaşıldı mı ?
    EBRU:Anlaşıldı komutanım bundan sonra birşey yapmayız
    POLAT:Ebru ben sizi düşünüyorum
    EBRU:Tamam hayatım biz gayet iyiyiz
    Aradan 8 ay geçer Ebrunun doğumu yaklaşmıştır ve Ebru bir gün televizyon izlerken bir haber görür bu haber şudur :Sayın seyirciler terör örgütü ile Polat Alemdar ve Ekibi arasında çatışma çıktı çok sayıda ölü ve yaralılar var yaralıların arasında Memati Baş , Abdülhey Çoban da Polat Alemdar'ın durumu ise ağır şimdilik bu kadar sayın seyirciler haber ulaştıkça size bilgi verecegiz
    EBRU:Polatttt
    Polat Alemdar ve Ekibi hastanededir Ekipte herkeste ufak tefek yaralar vardır ama Polat Alemdarın durumu kritiktir çünkü ağır yaralanmıştır
    MEMATİ: Abdülhey ustanın durumu nasıl iyi mi ?
    ABDÜLHEY:Abi ustanın durumu kritik çok ağır yaralanmış
    MEMATİ:Ah usta ah niye tek başına gidersin ki
    Ebru hastaneye gelir ve telaşlı bir şekilde Polat'ı aramaktadır ve Mematiyi görür ve ağlamaklı bir şekilde sorar ?
    EBRU: Memati Abi Polat nerde noldu Polat'a
    MEMATİ:Yenge ustayı ameliyata aldılar durumu kritik miş
    EBRU:Memati abi Polat'a noldu niye yaralandı
    MEMATİ: Yenge usta tek başına bir yeri bastı o yüzden adamlar direk saldırmış
    Polat'ın ameliyatı bitmiştir ve Doktor dışarı çıkar
    EBRU: Tuncay bey Polat'ın durumu nasıl ?
    TUNCAY:Ebru hanım Polat beyin durumu şu an kritik çok zorlu bir ameliyat geçirdik ama hayati tehlikesi devam ediyor o yüzden yoğun bakıma alıcağız şimdi Polat beyi şu an uyutuyoruz organları zarar görmesin diye ama yarın Polat beye ilaç vermeyi keseceğiz uyanmasını bekleyeceğiz tek temennimiz hayati tehlikeyi atlatması beklemekten başka çaremiz yok
    EBRU: Polat nolur dayan hayatım bizim için dayan lütfen

2.BÖLÜM

Ebru Polat'a yoğun bakım kapısından bakmaktadır O sırada arkadaşı Sedef'te haberi duyup hastaneye gelmiştir
    SEDEF:Ebru noldu arkadaşım duyduklarım doğrumu Polat nasıl ?
    EBRU: Sedef Polat yoğun bakımda durumu kritik şu önümüzdeki 8 saat çok önemli 8 saatten sonra ilaç vermeyi bırakacaklar uyanması için Sedef ya Polat hiç uyanmazsa !! (Ağlayarak konuşur)
    SEDEF: Ebru olur mu öyle şey Polat güçlüdür dayanıklıdır, O hem sizi bırakmaz eminim uyanacaktır
    EBRU: İnşallah Sedef dediğin gibi olur
    O sırada Memati gelir
    MEMATİ: Yenge senin için bir oda hazırlattık sende biraz dinlen hem iyi gelir sende sabahtan beri buradasın sana da bebeğe de bir şey olmasın
    EBRU:Gitmeyeceğim Polat burada yatarken onu yalnız bırakamam olmaz
    SEDEF: Ebru lütfen kendine acımıyorsan bari bebeğine acı ona bir şey olmasını ister misin ?
    EBRU: Tabiki de hayır Sedef ona da bir şey olmasını istemem
    SEDEF: O zaman Ebru inat etme bak senin için oda hazırlamışlar
    EBRU:Tamam Sedef ama Polat
    MEMATİ: Yenge sen merak etme biz buradayız bir gelişme olursa sana haber veririz
    EBRU: Tamam Memati abi
    SEDEF: Gel Ebru bu taraftan
    Bu sırada Ebru'yu odasına götürürler ama Ebru çok telaşlıdır Ebru'ya hamile olduğu için ilaç verememektedirler en uygun yolun Ebru'yu uyutmak olduğu kararını verirler ama nasıl olucaktır Ebru hamiledir işte bu yüzden Ömer babayı çağırma kararı alırlar bu sayede Ömer baba Ebru'ya masallar okuyup onu sakinleştirecek ve Ebru'nun uyumasına yardım edecektir
    MEMATİ: Ömer baba senin yardımına ihtiyacımız var
    ÖMER BABA: Noldu evladım kötü bir şey mi var ?
    MEMATİ: Ömer baba yenge uyumamak için inat ediyor ustayı düşünüyor senden isteğimiz Ebru yengeyi sakinleştirmen ve uyanmasına yardımcı olman lütfen Ömer baba senden başkası yapamaz bunu
    ÖMER BABA: Tamam evladım ben yardım ederim
    Ömer baba'nın sayesinde Ebru uyumuştur ve aradan tam 9 saat geçmiştir Polat'a artık ilaç verilmeyecektir ve uyanması beklenecektir
    MEMATİ: Sedef Ebru yenge nasıl ?
    SEDEF: Uyuyor Memati peki Polat nasıl ilacı vermeyi kestiler mi ?
    MEMATİ: Evet kestiler Sedef uyanmasını bekliyoruz
    SEDEF: Tamam Memati ben bir Ebru'ya bakayım
    EBRU: Sedef Polat nasıl ben uyuyalı kaç saat geçti
    SEDEF:Polat uyuyor aynı bu arada 9 saat geçti ilaç vermeyi kestiler
    EBRU: Sedef benim Polat'ın yanına gitmem lazım lütfen nolur
    SEDEF: Tamam ben söylüyorum ama bilmem yoğun bakımda olduğu için almayabilirler
    EBRU: Sen yinede sor Sedef lütfen
    SEDEF: Tamam soruyorum
    Sedef Tuncay beye sorup izin almıştır ama sadece 5 dk'lık görüşmeye izin vardır Ebru ne olursa olsun Polat'ın yanında olmayı tercih etmiştir 5 dk'lık olsa bile ve Ebru yoğun bakıma girmiştir
    EBRU: Polat hayatım lütfen bizim için uyan bizim için hayata tutun lütfen bebeğimiz için
    Bu sırada Polat'ın eli kıpırdamıştır ama Ebru üzüntüden bunu farkedememişti aslında bu Polat'ın hayata tutunduğunu gösteriyordu birkaç dakika sonra Polat gözlerini açar ve Ebru'ya seslenir
    POLAT: Ebru hayatım
    EBRU: Polat sen gözlerini açtın biliyordum bizi bırakmayacağını hayatım çok korkuttun bizi
    POLAT: Noldu ki
    EBRU: Hayatım çok ağır bir ameliyat geçirdin hemen doktorunu çağırıyorum ama sakın uyuyayım deme tamam mı hayatım
    POLAT: Tamam hayatım
    EBRU: Doktor Polat uyandı çabuk gelin
    DOKTOR:Tamam geliyorum
    Doktor yoğun bakıma gelir ama Polat geçirdiği ameliyat yüzünden çok yorulmuş ve uyumuştir
    DOKTOR: Ebru hanım Polat bey uyuyor siz yanlış görmüş olmayasınız
    EBRU: Hayır az önce uyumuyordu bakın birisini sayıklıyor
    DOKTOR: Evet sizi sayıklıyor Ebru hanım bakalım durumuna nasılmış
    DOKTOR: Ebru hanım Polat bey çok dayanıklı çıktı çok iyi sağlıklı bir saate kadar normal odaya alabiliriz şimdi dışarı çıkalım biraz dinlensin
    EBRU: Tamam Doktor bey

3.BÖLÜM

Aradan 2 saat geçmiştir ve Polat'ı normal odaya almışlar Ebru Polat'ın başından bir an için ayrılmamaktadır ve Polat uyumaktadır
    POLAT: Hayatım
    EBRU:Efendim hayatım noldu ağrın falan mı var
    POLAT:Evet biraz ağrım var (Göğsünü gösterir)
    EBRU:İstersen doktoru çağırayım
    POLAT: Yok istemiyorum bana noldu ben bu hale geldim
    O sırada doktor muayene etmeye gelir
    GAYE: Polat bey nasılsınız ağrınız falan var mı ?
    POLAT: Evet biraz göğsüm arıyor
    GAYE: Normaldir Polat bey 3 kurşun çıkardık ama ben size bir ağrı kesici yaparım ağrınız geçer
    POLAT: Ne 3 kurşun mu ?
    GAYE: Evet Polat bey bende pansuman yapmaya gelmiştim size ne olduğunu hatırlamıyor musunuz
    POLAT: Hayır hatırlamıyorum bende şimdi Ebru'ya soruyordum siz geldiniz
    GAYE: Polat bey buraya geldiğinizde ağır yaralıydınız göğsünüze isabet eden tam 3 kurşun vardı bizde onları çıkardık o sırada sizin şuurunuz kapalıydı hatırlamıyor olmanız normal
    [FLASHBACK PATLAR]
    Ve Polat o anı hatırlar
    Polat Aron Feller'i basmaya gitmiştir amacına da ulaşmıştır ama Aron Feller Polat'ın çocuklara olan zaafını bilerek bir çocuğu alarak Polat'a karşı kullanmaktadır
    ARON FELLER: Polat Alemdar eğer bana bir şey yapmaya kalkışırsan çocuk ölür eğer çocuğa bir şey olmasını istemiyorsan silahını indir ve yere bırak
    POLAT ALEMDAR: Eğer çocuğa bir şey yaparsan yaşatmam asıl sen indir silahını
    ARON FELLER: Polat Alemdar benim şakam yok hemen silahını yere bırak (der ve havaya ateş eder çocuk çok korkmuştur Aron Feller son kozunu oynamaktadır)
    POLAT ALEMDAR: Tamam eğer çocuğa bir şey olursa yanarsın
    ARON FELLER: Polat Alemdar sana bayılıyorum ama şimdi silahı bana yolla
    Memati ve arkadaşları dışarı da güvenliği sağlıyorlardı Polat silahı Feller'e yollamıştı ama Feller çocuğu bırakmamıştı
    ARON FELLER: Polat Alemdar kozlar benim elmde şimdi napıcaksın (der ve kapının açıldığının farkına vararak 3 el ateş eder Polat Alemdara)
    ARON FELLER: Güle güle Polat Alemdar
    Sesi duyan Memati içeri girer bir de bakar ki usta yerde ağır yaralı olarak yatıyor vede Feller'e 5 el ateş ederek oradan çıkar Polat'ı hastaneye yetiştirir
    [FLASHBACK SONU]
    EBRU: Hayatım iyi misin ?
    POLAT:Evet hayatım iyiyim
    GAYE: Artık şu pansumanı yapabilir miyim ?
    POLAT: Evet yapabilirsiniz Gaye hanım
    POLAT: Ne zaman çıkabilirim buradan doktor hanım
    EBRU: Hayatım ne çıkması yoğun bakım'dan daha yeni çıktın ameliyatın daha yeni
    GAYE:Evet Polat bey ameliyatınız daha yeni 1 hafta kalmanız dinlenmeniz lazım Ebru hanım da öyle
    POLAT: 1 hafta çok fazla ben dayanamam
    GAYE:Polat bey hiç yataktan kalkmayı denediniz mi ?
    POLAT: Hayır denemedim ne oldu ki
    GAYE: Denemeyin zaten en azından bir süre çünkü dikişiniz açılmış şimdi onu halledelim
    EBRU: Polat bak kendini düşünmüyorsan bizi düşün sana ihtiyacımız var
    POLAT: Tamam bak sizin hatırınız için hem gel bakalım sen çok üzüldün mü benim için
    EBRU: Üzülmekte laf mı az daha çocuğumuzu düşürecektim haberi televizyonda öğrendim sende az değilsin ya az beklemedim az ağlamadım yoğun bakım kapısının önünde
    POLAT: Yani tüm suçlu ben miyim ?Öyle mi demek istiyorsun
    EBRU: Hayır hayatım tabi ki de sen değilsin ama biraz daha dikkat et sana bir şey olsaydı ben ne yapardım
    POLAT: Şişşt sus bakayım bak bana bir şey olmadı sen de düşünme artık düşünüp te üzülme kendini de bebeğimizi de üzme gel bakim yanıma
    EBRU: Nereye yatağına mı ?
    POLAT: Evet olamaz mı belki karımla yatmak istiyorum
    EBRU: Olmaz hem daha yenisin yani ameliyatın yeni hemde ben çok şişko'yum sığamayız
    POLAT: Olsun inat etme gel
    EBRU: Olmaz Polat ısrar etme
    POLAT: Tamam o zaman bende Tuncay'ı çağırırım (Yataktan kalkmaya çalışır ve kalkar ama Ebru itiraz eder)
    EBRU: Polat napıyorsun dur
    POLAT: Ben demiştim Tuncay'ı çağıracağım diye(Polat Ebru'nun ısrarlarına rağmen yataktan kalkar ve Tuncay'ın odasına gider)
    TUNCAY: Polat bey yatağınızdan kalkmamanız gerekiyordu ne işiniz var burada
    POLAT: Ne o Tuncay beni kovuyor musun
    TUNCAY: Hayır Polat bey ameliyatınız daha yeni o yüzden dedim dikişleriniz açılmasın
    POLAT: Yok Tuncay bey ben size iki kişilik yatağı olan oda var mı diye sorucaktım
    TUNCAY: Hayrola Polat bey rahatsız olduysanız yatağınızı değiştirelim isterseniz
    POLAT: Hayır siz benim soruma cevap verin Tuncay bey
    TUNCAY: Yok ama getiriveririz Polat bey neden sordunuz
    POLAT: Tabi ki de karımla beraber yatmak için biliyorsunuz Ebru hamile ben yatarken onlar otursun mu yani
    TUNCAY:Tamam Polat bey hemen getirtiyorum ama siz de lütfen yatağınıza dönün
    POLAT: Tamam Tuncay anlaşıldı sende Ebru gibisin(Polat odaya gelir ama ameliyatı yeni olduğu için fazla yürümesinden dolayı dikişleri açılmıştır)
    EBRU: Polat nerdesin sen
    POLAT: Dedim ya Tuncay'ın yanındayım diye
    EBRU: Bak Polat yaptığını gördün mü ısrarlarıma rağmen gittin bak dikişlerin açılmış ben doktoru çağırıyorum
    GAYE: Polat bey böyle yaparsanız hastaneden çıkamazsınız çıkma süreniz uzar şimdi müsaade edin de dikişlerinizi kontrol edeyim
    POLAT: Tamam doktor hanım daha dikkatli olurum
    GAYE: İşte bitti Polat bey kendi sağlığınız için dinlenmelisiniz her hareketiniz size zararlı
    EBRU: Tamam Gaye hanım ben Polat'ı zapt etmeyi biliyorum inşallah bir daha böyle olmayacak
    Ebru ve Gaye konuşuyorlardır
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1401
    Lakap : türkçeci

KURTLAR VADİSİ AŞKIN BÜYÜSÜ İÇİMİZDE  Empty Geri: KURTLAR VADİSİ AŞKIN BÜYÜSÜ İÇİMİZDE

Mesaj tarafından melike C.tesi Kas. 06, 2010 1:02 pm

yazan arkadaşa çok teşekkürler bunu bizimle paylaştığın için sana da çok teşekkür ederim ışıkçım Laughing queen
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

KURTLAR VADİSİ AŞKIN BÜYÜSÜ İÇİMİZDE  Empty Geri: KURTLAR VADİSİ AŞKIN BÜYÜSÜ İÇİMİZDE

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Kas. 06, 2010 1:17 pm

çok güzel yazılmış,ellerinize saglık.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Kas. 06, 2010 3:34 pm

zeynep demiş ki:çok güzel yazılmış,ellerinize saglık.

melike demiş ki:yazan arkadaşa çok teşekkürler bunu bizimle paylaştığın için sana da çok teşekkür ederim ışıkçım Laughing queen

kizlar cok sagolun.... queen beyenmenize sevindim... clown
    ama cok uzuldum galiba o arkadasi uzaklastirdilar o siteden ve devami yok Sad (nefret ediyerum boyle seyde,dogru seyler yazdigi icin uzaklastirdilar)
    o bana yazacak bende buraya ekliyecem...diyer bolumleri.... Laughing
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Kas. 06, 2010 3:36 pm

4.BÖLÜM

EBRU: Gaye hanım Polat söz dinlemiyor onu nasıl durduracağımı bilmiyorum lütfen yardım edin
    GAYE: Zaten böyle giderse bir daha ameliyata almamız gerekecek ama ben bir yol biliyorum ben biraz dan geleceğim ilaç vakti diye ağrı kesici vereceğim biraz uyuyacak olur mu ?
    EBRU: Tabi ki de en azından uyursa kendine zararı olmaz
    POLAT: Ne konuşuyorsunuz siz orada
    EBRU: Hiç kadın kadına konuşuyoruz işte sen nasılsın iyi misin hayatım bir yerin ağrıyor mu
    POLAT: Evet biraz ameliyat yeri ağrıyor o kadar
    EBRU: O kadar gezersen öyle olur hayatım biraz dinlenmeyi denesen olmaz mı ?
    POLAT: Tamam hayatım en azından belki ağrım azalır
    EBRU:Tamam hayatım sana iyi uykular
    GAYE: Ebru Polat Bey uyumuş
    EBRU: Biraz ağrısı varmış da
    GAYE: Tamam o zaman bir ağrı kesici yapalım
    EBRU:İyi olur dimi ağrıları gider hem biraz uyumuş olur
    GAYE: Evet Ebru yaptım ağrı kesiciyi artık bir 6 saat uyanmaz
    O sırada Polat sayıklıyordu başından geçenleri görüyor hemde Ebru'nun adını sayıklıyordu
    EBRU: Gaye hanım Polat sayıklıyor
    GAYE: Ebru hanım endişe etmeyin Polat bey başından geçenleri hatırladığı için sayıklıyor biraz dan uyur
    EBRU: Teşekkür Ederim Gaye hanım yoksa kendine zarar verecekti
    EBRU: Affet beni hayatım senin iyiliğin için yaptım dinlenmelisin biraz
    GAYE: Ebru hanım sizinde dinlenmeniz gerekiyor
    EBRU: Tamam ama Polat'ı bırakmam burada uyurum
    O sırada Memati ve Sedef konuşmaktadırlar
    MEMATİ: Sedef yenge ile usta nasıl iyiler mi ?
    SEDEF: Evet iyiler sen nasılsın Memati
    MEMATİ: İyiyim ben sen beni düşünme sende ne zamandır buradasın
    SEDEF: Evet oldu biraz Ebru ile Polat için gelmiştim
    Memati ve Sedef konuşurken uyuya kalmışlardır neredeyse sabah olmaktadır,Tam o sırada Abdülhey Memati'nin yanına gelmiştir ama ses yapmadan gitmiştir çünkü Sedef ve Memati yan yana uyuya kalmışlar
    Polat'ta ilacın etkisi geçmediği için daha uyanamamıştı ancak Polat o anı binlerce kez hatırlamakta ve sayıklamaktadır Bunu duyan Ebru uyanmıştır ve Polat'ın yanına gitmiştir
    EBRU: Polat seni çok seviyorum sana bir şey olursa ben yaşayamam sen benim hayatımsın
    GAYE: Polat bey nasıl uyandı mı ?
    EBRU: Hayır uyanmadı uyanması mı gerekiyordu
    GAYE: Yok daha saati gelmemiş galiba siz nasılsınız iyi misiniz ?
    EBRU:Evet iyiyim
    POLAT: Ebru hayatım(Polat sayıklayarak uyanır gördüklerinden dolayı kalbi çok hızlı çarpıyor ve az nefes alıyordur)
    EBRU: Polat hayatım geçti bir rüya gördün heralde iyi misin
    POLAT: Evet kötü bir rüyaydı şimdi iyiyim noldu da ben bu kadar uyudum
    EBRU. Hayatım doktor sana bir ağrı kesici yaptı sende uyuyakaldın
    POLAT: Bu kadar saat mi yoksa altında başka bir şey var mı
    EBRU: Aslında söylemeyecektim ama doktor sana ağrı kesici yaparken uyumanı da sağladı
    Sabah kahvaltısı gelmiştir
    POLAT: Hiç iştahım yok Ebru yemeyeceğim
    EBRU: Hayatım yemek zorundasın yemek yeki gücünü topla yemezsen hoş bir hafta daha kalırız
    POLAT: Ebru hayatım niye öyle diyorsun ki iştahım yok sen ye sana daha çok lazım
    EBRU: Tamam hayatım daha zorlamayacağım istediğin gibi olsun
    Polat kalkmaya çalışır ama Ebru izin vermez
    POLAT: Hayatım bir yere gitmiyorum sadece lavaboya gideceğim
    EBRU:Tamam hayatım ama başka bir yere gitmek tamam mı ? Senin sağlığın için
    POLAT: Tamam hayatım bir yere gitmem
    Polat bir anda hızlıca kalktığı için başı döner ama lavaboya kadar gider,

5.BÖLÜM

Polat tam lavabodan çıkarken başı tekrar döner ve olduğu yere düşer
    EBRU: Polat canım nerede kaldın Polat canım ordamısın (Ebru'nun içine kurt düşer ve lavaboya Polat'a bakmaya gider birde bakar ki Polat yerde yatıyor )
    EBRU: Polat uyan Polat canım uyan
    EBRU: Memati abi yardım et
    MEMATİ: Yenge noldu ustaya
    EBRU: Lavaboya gitmişti orada bayılmış heralde yardım et de taşıyalım
    MEMATİ: Yenge sen dur ben taşırım
    EBRU: Bende o zaman Gaye'yi çağırayım
    MEMATİ: Tamam yenge
    GAYE: Noldu Ebru neden çağırdın
    EBRU:: Polat lavaboya gitmişti herhalde orada bayıldı
    GAYE: Sakin olun ben bakarım şimdi neyi var diye
    EBRU: Neyi varmış Gaye
    GAYE: Tansiyona bağlı tansiyonu düştü herhalde ondan bayılmış şimdi biraz istirahat etsin Polat kahvaltı yaptı mı Ebru ?
    EBRU: Hayır yapmadı iştahı yoktu
    GAYE: O zaman daha çabuk iyileşmesi için serum bağlayalım sonra duruma bakarız
    TUNCAY: Ne oldu Polat bey'e
    EBRU: Tansiyonu düşmüştü o yüzden lavaboda bayılmış
    TUNCAY: Peki şimdi nasıl iyimi ?
    EBRU: Evet iyi şimdi
    TUNCAY:Bende Polat'ın benden istediği yatağı getirmiştim de onu haber verecektim
    EBRU: Ne yatağı ?
    TUNCAY: Polat dedi ki madem buradayım ve yatıyorum karımda hamile ben yatarken onlar otursun mu dedi ve isteği üzerine daha büyük bir yatak getirdik
    GAYE: O zaman şimdi Polat uyanmadan Polat'ı o odaya taşıyalım da bir daha kalkmak zorunda kalmasın
    MEMATİ: Nasıl olacak usta uyanmadan
    GAYE: Sedyeyle taşıyacağız dikişlerine zarar gelmemesi için
    MEMATİ: Anladım
    Polat'ı yeni odasına alırlar Ebru da hamile olduğu için Polat'ın yanına yatar yüzünü okşayarak konuşmaya başlar
    EBRU: Benim biricik kocacım seni çok seviyorum canım benim sensiz hayat düşünmek imkansız olur
    POLAT:Canım noldu
    EBRU: Aşkım sen lavaboya gittin sen çıkmayınca ben seni merak ettim lavaboya gittiğim de baygındın Gaye geldi baktı falan tansiyonun düşmüş bir de sen yemek yemeyince bir süreliğine serum taktılar
    POLAT: Peki bu odaya nasıl geldim canım
    EBRU: Tuncay geldi seni odaya taşıdılar
    POLAT: Hım anladım sen bakayım sen şöyle yanıma seni ve bebeğimizi özledim
    EBRU: Polat bende seni özledim ama sakin dur bence yoksa kızımız kızabilir
    POLAT: Tamam tamam kızmasın anlaşıldı biraz da onunla ilgilenelim
    EBRU: Tabi ki serumun bitince dimi aşkım
    POLAT: Evet tabi ki de aşkım sen öyle diyorsan
    Polat ve Ebru uyuya kalmışlardır O sırada Gaye gelir ve ses yapmadan Polat'ın durumuna bakar ve gider, Sabah olmuştur Polat uyanmış ben Ebru'ya bakıyordur ona sevgi sözcükleri söyleyip yanağına bir öpücük kondurmuştur
    POLAT:Canımın içi uyandın mı
    EBRU:Evet uyandım canım iyi misin
    POLAT: Hem turp gibi ee sen napıyorsun biricik kızım napıyor
    EBRU: Napsın babası o da annesi gibi seni izliyor
    POLAT: Ebru canım bence kızımız sana benzeyecek senin kadar güzel olacak
    EBRU: Bence sana benzeyecek aşkım senin gibi yakışıklı karizmatik duygusal biri olacak hemde romantik
    POLAT: Ben miyim ? Romantik görürsün sen şimdi romantiği gel bakim buraya

6.BÖLÜM

1 Hafta geçmiştir Ebru ve Polat evlerine yerleşmişlerdir,Bu arada Ebru'nun hamileliği de iyice kendini göstermiştir
    EBRU: Hayatım nerde kaldın bak seni yemeğe bekliyoruz
    POLAT: Geldim canım siz çok mu acıktınız bakim
    EBRU: Evet hayatım
    POLAT: Ebrucum benim biraz işim var sonra gelirim bir yerlere gideriz
    EBRU: Tamam hayatım gideriz
    POLAT: Kendinizi çok yormayın hayatım
    EBRU: Tamam Polatcım yormayız kendimizi hadi sana iyi işler
    SEDEF: Ben geldim
    EBRU: Hoş Geldin
    SEDEF: Napıyorsunuz bakim anne kız
    EBRU: Hiç napalım teyzesi oturuyoruz babamız öyle istedi de çok yormuyoruz kendimizi
    SEDEF: O zaman aferin size, Ebru bir yere gidecek misin
    EBRU: Evet koşuya gidicem
    SEDEF : Tamam bende geliyorum oradan da giderim
    POLAT: (Polat Ebruyu arar) Ebrucum nasılsın
    EBRU: İyiyim canım sen napıyorsun işin bitti mi
    POLAT: Bitmek üzere canım
    EBRU: Tamam görüşürüz Polatcım
    Ebru koşusuna devam etmektedir tabi ki korumalar Ebruyu her an takiptelerdir o sırada işi biten Polat Ebrunun yanına gelir
    POLAT: Ebrucum nasılsın
    EBRU: İyiyim canım sen
    POLAT: Bende iyiyim hadi yemeğe gidelim
    EBRU: Bu kıyafetle mi ?
    POLAT: Evet canım nesi varmış kıyafetinin sen her halinle güzelsin benim biricik karıcım
    EBRU: Benim biricik kocacım beni şımartıyorsun
    POLAT: Eee Hadi nazlanma
    EBRU: Tamam hayatım nereye gidiyoruz
    POLAT: Tabi ki sen nereye istersen Ebrucum
    EBRU: Çok teşekkür ediyorum canım
    POLAT: Ne demek Ebrucum benim için bir zevk
    Güzel bir yemekten sonra evlerine giderler
    POLAT: Evet Ebrucum nasıl beğendin mi
    EBRU: Evet beğendim hayatım ben yatacağım bu zamanlarda da uykum çok çabuk geliyor nedense
    POLAT: Bence kızımızdan dolayı olabilir canımın içi doğuma ne kadar kaldı
    EBRU: 2,5 Hafta kaldı Polatcım
    POLAT: Az kalmış doğuma benim canıma annelik ne kadarda çok yakışır
    EBRU: Polatcım o zaman görüceğiz
    POLAT: Sana iyi uykular canım bende birazdan gelirim
    EBRU: Tamam hayatım
    POLAT: Günaydın canımın içi
    EBRU: Günaydın canım
    POLAT: Bu gün napıyorsunuz hayatım
    EBRU: Hiç gene aynı koşuya çıkıcam gezicem sonra ev'e gelicem sen ne yapıcaksın hayatım
    POLAT: Benim ki de aynı canım başbakanla görüşücem sonra ofise gidicem
    EBRU: İşinde yoğunmuş canım sana kolay gelsin
    POLAT: Sağol canım gelde kahvaltı edelim
    EBRU: Tamam Polatcım hemen geliyorum
    POLAT: Ebrum sana ekmek yaptım
    EBRU: Polatcım sana bayılıyorum çok mu şanşlıyım ne senin gibi bir eşe sahibim
    POLAT: Asıl ben şanslıyım senin gibi bir dünya güzeliyle evli olduğum için
    EBRU: Ama ben o kadar güzel değilim Polatcım baksana halime
    POLAT: Ebrucum hayatım sen her halinle güzelsin
    EBRU:Teşekkür ederim canım benim
    EBRU: Hayatım yardım et ahh
    POLAT: Noldu canım
    EBRU: Sancım tuttu bebek geliyor Polat yardım ett
    POLAT: Ama erken nasıl olur
    EBRU: Hayatım kızımız geliyor
    POLAT: Sakin ol canım Hemen hastaneye gidiyoruz
    EBRU: Polat çok canım yanıyor
    POLAT: Dayan hayatım dayan canımın içi gidiyoruz
    EBRU: Canım çok yanıyor hayatım
    POLAT: Tuncay hastaneyi çabuk hazırla Ebru doğum yapıyor
    TUNCAY: Hemen hazırlatıyorum siz merak etmeyin nerdesiniz
    POLAT: Yoldayız Tuncay geliyoruz
    EBRU: Polat gelmedik mi daha
    POLAT: Geldik canım biraz daha dayan
    TUNCAY: Polat geldi çabuk sedye getirin
    POLAT: Ebru geldik hayatım biraz daha dayan
    EBRU: Çok şükür hayatım
    POLAT: Tuncay daha iki hafta vardı doğal mı bu
    TUNCAY: Polat bey Ebru hanım erken doğum yapıyor hemen doğuma alıyoruz
    EBRU: Polat beni bırakma canım
    POLAT: Tamam canım yanındayım merak etme, Tuncay bende ameliyata giriyorum Ebruyu bu halde bırakamam
    TUNCAY: Peki Polat girebilirsin
    POLAT: Dayan hayatım ben yanındayım ve hep yanında olucam
    :DOKTOR: Ebru hanım derin derin nefes alın
    DOKTOR: Ve şimdi ıkının Ebru hanım
    DOKTOR: Ebru hanım nur topu gibi bir kızınız oldu
    EBRU: Polat duydun mu ? Bu bizim kızımız
    POLAT: Evet duydum canım bizim kızımız
    Ebruyu odaya alırlar
    POLAT: Bak Ebrucum kızımız sana benziyor
    EBRU: Hayır Polatcım sana daha çok benziyor bak ağzı burnu hep sen
    POLAT: İnşallah huyu sana benzer ama bazıları hariç
    EBRU: Neden bazıları hariç
    POLAT: Canım sen bana az çektirmedin
    EBRU: Asıl sen bana az çektirmedin hatırlıyor musun yemeğe çıkmıştık hesap geldiğinde ben demiştim hesabı ben ödeyeceğim diye sende çekip gitmiştin
    POLAT: Sende taksiyle peşimden gelip arkadan çarptırmış tın sonra da adama borçlusun demiştim binmiştim arabaya
    EBRU: Sonuçta ikimizde inatçıyız
    POLAT: Evet canım öyleyiz galiba
    POLAT: Eee kızımızın adı ne olacak canım
    EBRU: Bilmem düşünmedim Polatcım sen söyle ne olsun kızımızın adı ?

y.gülü
    y.gülü
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 554
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından y.gülü Çarş. Kas. 24, 2010 10:10 am

ışıkçım paylaştın için teşekkürler.
    arkadaşının fikri çok hoş ancak senaryoya mantıksızlık hakim.ama yinede bir çok senaryoya göre güzel olmuş... queen
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Çarş. Kas. 24, 2010 10:30 am

canim ben yazmiyerumki...bir kiz panadan yaziyer....
    y.gülü
    y.gülü
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 554
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından y.gülü Cuma Kas. 26, 2010 4:07 pm

biliyorum hayatım.
    Bahadır
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 711
    İş/Hobiler : Açıköğretim Lise
    Lakap : Yok

Mesaj tarafından Bahadır Salı Mart 22, 2011 9:23 pm

final yapmıyor musun ışıkçım Very Happy

yüreğine sağlık..

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:07 pm