Polat abim görmesin!  Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Polat abim görmesin!  Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+9
oslemmsemiz
H.SeNDiL
zeynep
Black Diamond
ömer-love-gülhayat
AşksınHaticem
Hatice'm
Gül Hayatım
dizikolik
13 posters

Polat abim görmesin!

dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Polat abim görmesin!  Empty Polat abim görmesin!

Mesaj tarafından dizikolik Perş. Kas. 11, 2010 10:17 am

Polat Abim görmesin!!!

Bu Kazdağları yanar. Hem de çatır çatır yanar... Polat Alemdar alev topu olur, ormanın üzerine düşer. Cürmü kadar yeri değil, alayını yakar! Neden mi? Kazdağları'nda çekilen Karadağlar dizisinde Polat Alemdar'ın Kurtlar Vadisi'nde Hak'kın rahmetine kavuşan eşi Ebru, dansözlük yapıyor da ondan... Ey Karadağlar ahalisi, ağabeyim hâlâ otomobilde havaya uçurulan eşi Ebru'nun yasını tutarken, kızı rakı sofralarına meze etmeye utanmıyor musunuz? Şimdi kim tutacak Polat'ı, Memati'yi Abdül'ü, Gülü'yü ve dahi Necati'yi... Kazdağları'na operasyon yakındır, benden söylemesi... İşin geyiği bir yana, Hatice Şendil'in Vadi'den sonra dansöz kostümüyle ekrana gelmesi ilginçti. Görünen o ki, hem ağa hem de oğulları bu afetin girdabına fena kapılacaklar. Ama ne yalan söyleyeyim, Hatice Şendil'in rolünü daha kıvrak oynamasını beklerdim. Zira hareketleri fazla acemice ve tutuktu. Kim bilir, belki de Polat korkusundandır!

Sabah Günaydın/Yüksel Aytuğ
    Gül Hayatım
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 8

Polat abim görmesin!  Empty Geri: Polat abim görmesin!

Mesaj tarafından Gül Hayatım Perş. Kas. 11, 2010 10:44 am

Yazıyı İyi Okumanızı Tavsiye Ederim.! Yüksel Bey,İnceden,İnceden Eleştirmiş. Vadiyi! Ve Ebrunun Hatırlanmayacağını Söylemiş Bence.?

Bu Haber Resmi Sitede'de,Çıkmış.! Hiçbirisi,Evet,Neden Hatırlanmıyor,Diyeceklerine.? Ebru,Bu Adamın Karısı Değil'mi.? DiyeceklerineBaşka Şey Konuşuyorlar.!

Hatice Hanım,Hayatında Dansözlük Yapmamıştır,Elbette Bu Rolde Eksik Olabilir.? Yüksel Bey,Oyunculuğu İle İlgili Birşey Söylememiş'ki.?

Birde Şu Yorum Garibime Gitti;

Kardeşim bu kişiler oyuncu,rol arkadaşı sy. h.şendil diziye dahil olduğunda hah.. dedim hemen aşk var yazarlar,dizide boşanma kararına özeldede ayrıldılar dizide polat ebruya tavır yapıyor dediler ,ebru öldü ilişki bitti ebru postalandı dediler, bu insanlar bu kadar amatörmü , Allah aşkına necati şaşmazı 8 yıldır tanıyanlar bilir... necati şaşmaz hiç yalan söyledimi ?? söylemedi nerdenmi biliyorum çünki 8 yıldır iyi çok... iyi bir izliyiciğim aşk yaşamadım diyorsa kim ne derse desin inanırım gerçekten aşk yaşamadım demenin ne demek olduğunu insanlar unutuyor bu n. saşmazı daha değerli benim gözümde kılar.. şimdi yazar kahve ağızı döktürmüs aaa polat kızar, necati küplere biner ne kadar saçma.. polatın eşi oynamıyorki.. ebru öldü, necati şaşmaz niye kızsın rol arkadaşına gerçekten R.O.L arkadaşına, biliyorum çünki bu insanların yalan söylemiyeceğini biliyorum, Allah için yapıyorlar çünki, samimiyetine inanıyorum doğru yoldalar bende Allah için inanıyor ve seviyorum...seviyorum..

1 Haber 1 Defa Çıksa Tamam Derim.! Ama Neredeyse Hatice Şendil - Necati Şaşmaz,Aşkını,Hemen Her Gazetede Yazıldı.! Her Gazete Yalan'mı.? Söylüyor.? Bunu Yazan Kişinin Düşünmesini İsterim.!
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Kas. 11, 2010 11:11 am

Yüksel bey Necatiyi kim tutar derken ne kast ediyo ? benim kalbime indirmesinler efendiim ben istemiyim Haticenin dibinde neco mecoo !!! Polat abim görmesin!  920398
    bu kiz dügünlerde bile dans etmeyen bir kiz herhalde kivir kivir kivirtamaz ama bu bilee Haticenin dans kapasitesi için dehset ti bunuda ilave etmek isterim !!

ayrica polat alemdar efendi adam olup karisina sahip çiksaydi da dansöz olmasaydi ALLAH ALLAH yaa !
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Perş. Kas. 11, 2010 11:28 am

tek birşey söyleyeceğim...yüksel abi korkma cüce polat bir halt edemez Surprised karadağlarda gülhayatın sevdalısı gülali, cüce polata çok çok yukarıdan bakıyor.büyük ihtimalle gülalinin bacak boyu kadar olan pigme polatın ağzını burnunu gülaliciğimiz kırar Surprised Surprised Halit karadağ'ın çizmeleri ile polatcığı ezme ihtimalide çok yüksek Surprised HATİCE ŞENDİL ÇEKEMEYENLER ANTEN TAKSIN Mad Oyunculuk Şovu Yaptı Ve Güzelliği İle Herkesi Büyüledi Idea Zavallı Hatice abla 1.5 yıl karşısında 2.5 mimikle oynayan partnere katlandı.çok şükür bu sene adam gibi bir yapımda kendi gibi muhteşem oyuncularla karşılıklı oynuyor Laughing
    Hatice Şendil asla dans etmeyi sevmeyen biri olarak asena kıvamında oryantal yaptı clown eğer birazdaha fazla kıvırtsaydı tüm dansöz camiası havlu atardı Surprised
    Karadağlarda Gülalinin Karşısına pigmeyi çıkaracaksın sağlı sollu dövecek zevkle izleyeceksin Süper olur Surprised buyursun bekleriz polatoşu karadağlara alien

Not: ilk Bölümü İle Muhteşem Çıkış Yapan Karadağlar Dizisi Ve Hatice Şendil Üzerinden Neco Reklamı Yapılmazsa Sevinirim.HATİCE ŞENDİL İSMİ ÇOK KIYMETLİ BİR İSİM ONA GÖRE YAZARLAR DİKKATLİ YAZILAR YAZSINLAR alien
    ömer-love-gülhayat
    ömer-love-gülhayat
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 14

Mesaj tarafından ömer-love-gülhayat Perş. Kas. 11, 2010 11:33 am

affınıza sıgınıyorum lakin çok saçma bir yazı olmuş.baştan aşagı saçmalamış yazar.hatice şendil özgür bir bayan sanki necati şaşmaz'ın kapsama alanından dışarı çıkamaz gibi bir yazı yazılması gerçekten beni güldürdü,eminim hatice hanımı da güldürmüştür.acemice ve tutuklu olan tek şey varsa o da yüksel aytug'un yazarlık macerasıdır.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Perş. Kas. 11, 2010 11:36 am

ömer-love-gülhayat demiş ki:affınıza sıgınıyorum lakin çok saçma bir yazı olmuş.baştan aşagı saçmalamış yazar.hatice şendil özgür bir bayan sanki necati şaşmaz'ın kapsama alanından dışarı çıkamaz gibi bir yazı yazılması gerçekten beni güldürdü,eminim hatice hanımı da güldürmüştür.acemice ve tutuklu olan tek şey varsa o da yüksel aytug'un yazarlık macerasıdır.

nasıl güzel açıklamışsın helal olsun Idea Hatice Şendil Bir Oyuncu Ve Hayatı Kimseye Bağlı Değil Idea
    Black Diamond
    Black Diamond
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3143
    Lakap : Haşin

Mesaj tarafından Black Diamond Perş. Kas. 11, 2010 11:39 am

haber buu yaa Polat abim görmesin!  431895 Polat abim görmesin!  431895 Polat abim görmesin!  431895
    Gül Hayatım
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 8

Mesaj tarafından Gül Hayatım Perş. Kas. 11, 2010 11:41 am

Yüksel Bey,Bir Şey Biliyorsa.! Tam Olarak Açıklasın Bence.?
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Perş. Kas. 11, 2010 12:32 pm

bu adamın ne derdi var acaba haticeyle çok merak ediyorum?neco abisi kıskançlık krizine girmişte haticenin rolünü kötüleyerek onun gözüne mi girmeye çalışıyor acaba?
    valla kim ne tür kirli hesap çevirirse çevirsin,kim ne krizine girerse girsin umrumda degil.çok uygun bir atasözü var bu duruma uygun ama söyleyemeyecegim,anlayan anlar.

Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Kas. 11, 2010 12:42 pm

Mesut Yar abim'min dedigi mi çikiyo ne ? Kurtlar kaçirdiklarina yandigi için Hatice Sendil ismi üzerinden Reklama geçiyorlar !! Polat abim görmesin!  223241 Polat abim görmesin!  894354 ama yemezlerrr ..!
    $evval abla bencede buyursun gelsinn polato$ !! zevkle izleriz Polat abim görmesin!  52201
    Gül Hayatım , arkadasim haklisin ne biliyosa açiklasinda aslinda bisey bildiginden degil sirf reklam amaçli bana kalirsa !
    ömer-love-gülhayat
    , aynen bencede çok saçma ! ne alaka necatisiyle polatiyla ? Ebru gitti Vadi bitti Hatice için bu ne ugras böyle ?
    Zeynep abla düsündügüm ata sözü ise evet Polat abim görmesin!  52201 Polat abim görmesin!  775303
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Perş. Kas. 11, 2010 12:57 pm

Hatice Şendil Fan Club den çıkamadığınıza göre demek ki Sitemiz gayet popüler ve kaliteli monkey Ama Kaliteli İnsanları sitemizde tutuyoruz diğerlerine go go go Mad Surprised
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Kas. 11, 2010 2:16 pm

Yazik Yükselime, reklama ihtiyaci varmis. Al senin olsun, yanliz vadiye yalakalik yapicam diye Haticenin üzerinden reklam yapmaniz cok zavallica, düsmek bukadar kolaymi Yüksel bey tongue
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Perş. Kas. 11, 2010 3:38 pm

vay be yüksel bey hatce aplamızı kötüleyerek vadi tarafından PRİM YAPMAYA ÇALIŞIYO AMA BİZ İZİN VERMEYİZ çok konuşma sonra saçmalıyorsun......
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 4432
    İş/Hobiler : iŞsiz =(

Mesaj tarafından Limonata Perş. Kas. 11, 2010 7:53 pm

yalakalıktan başka birşey değil olamazda!!
    polat abin kim ki
    3-5 senaristin kahramanla$tırdığı birşey..
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz Cuma Kas. 12, 2010 3:19 pm

yani daha düne kadar neydin şimdi ne?
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Kas. 12, 2010 4:48 pm

dizikolik demiş ki:
    Polat Abim görmesin!!!

Bu Kazdağları yanar. Hem de çatır çatır yanar... Polat Alemdar alev topu olur, ormanın üzerine düşer. Cürmü kadar yeri değil, alayını yakar! Neden mi? Kazdağları'nda çekilen Karadağlar dizisinde Polat Alemdar'ın Kurtlar Vadisi'nde Hak'kın rahmetine kavuşan eşi Ebru, dansözlük yapıyor da ondan... Ey Karadağlar ahalisi, ağabeyim hâlâ otomobilde havaya uçurulan eşi Ebru'nun yasını tutarken, kızı rakı sofralarına meze etmeye utanmıyor musunuz? Şimdi kim tutacak Polat'ı, Memati'yi Abdül'ü, Gülü'yü ve dahi Necati'yi... Kazdağları'na operasyon yakındır, benden söylemesi... İşin geyiği bir yana, Hatice Şendil'in Vadi'den sonra dansöz kostümüyle ekrana gelmesi ilginçti. Görünen o ki, hem ağa hem de oğulları bu afetin girdabına fena kapılacaklar. Ama ne yalan söyleyeyim, Hatice Şendil'in rolünü daha kıvrak oynamasını beklerdim. Zira hareketleri fazla acemice ve tutuktu. Kim bilir, belki de Polat korkusundandır!

aslinda yazinin icerigini iyi okursaniz o zaman yüksel aytug`a hak vereceksiniz. Adam aslinda bu yazisinda Haticemiz ile ugrasmiyor, bi nevi vadi ile dalga geciyor. Hani güya "ebru" polatin karisiydi. Öldü gitti is bitti hesabi yaptilar. Millet saniyordu ki "hatice sendil" artik baska dizilerde oynamaz. Cünkü koskoca Polat alemdarin karisi. Oynayamaz, bu isler racona ters oldur dediler, daha dogrusu öyle bir düsünce vardi herhalde insanlarda. Yüksel aytug`da alayci bir sekilde bu konuyu dile getirmis. Adamin haticemizle ugrasdigi yok ki. O aslinda vadi`ye mesaj yollamis kisacaci " elinizden neyi kacirdiniz gibi". Yazisini aslinda polat karakteri üzerinden yürütmüs. Bence cok güzel yazmis. Tabi özel hayat konusuna girmemeliydi, orda hata yapmis ama yazisi süper, vadiye kapak olmus.
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Cuma Kas. 12, 2010 4:51 pm

dizikolik demiş ki:
    dizikolik demiş ki:
    Polat Abim görmesin!!!

aslinda yazinin icerigini iyi okursaniz o zaman yüksel aytug`a hak vereceksiniz. Adam aslinda bu yazisinda Haticemiz ile ugrasmiyor, bi nevi vadi ile dalga geciyor. Hani güya "ebru" polatin karisiydi. Öldü gitti is bitti hesabi yaptilar. Millet saniyordu ki "hatice sendil" artik baska dizilerde oynamaz. Cünkü koskoca Polat alemdarin karisi. Oynayamaz, bu isler racona ters oldur dediler, daha dogrusu öyle bir düsünce vardi herhalde insanlarda. Yüksel aytug`da alayci bir sekilde bu konuyu dile getirmis. Adamin haticemizle ugrasdigi yok ki. O aslinda vadi`ye mesaj yollamis kisacaci " elinizden neyi kacirdiniz gibi". Yazisini aslinda polat karakteri üzerinden yürütmüs. Bence cok güzel yazmis. Tabi özel hayat konusuna girmemeliydi, orda hata yapmis ama yazisi süper, vadiye kapak olmus.

canım baştaki yazısına birşey dediğimiz yok ama sondaki acemice ve tutuk lafı tam bir fiyasko.
    bütün herkes yere göge sıgdıramazken beyefendi artık kime yaranacaksa (sözde) begenmemiş!
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Kas. 13, 2010 8:59 am

Çok guldum ya .d.d POlat kendı kı kurtarsın Very Happy
    Yuksel bey NEcatı yazmış ord dıkkatınız çekerım aslında NEcatıye gönderme yapmış Smile
    O kadar yakışlı adam varken Hatıcem ona mı kaldı Very Happy

Herneyse KAdır sıteye gerı mı döndu gulhayat yazılı nıck onun yazısı hayırdır .d
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 4432
    İş/Hobiler : iŞsiz =(

Mesaj tarafından Limonata C.tesi Kas. 13, 2010 1:06 pm

$unun abisini tanıyan var mı Mad
    eline 3-5 kuru$ versinde bi sussun ya..
    ama abisi veremiorsa bizde verebiliriz yani affraid
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz C.tesi Kas. 13, 2010 2:16 pm

Limonata demiş ki:$unun abisini tanıyan var mı Mad
    eline 3-5 kuru$ versinde bi sussun ya..
    ama abisi veremiorsa bizde verebiliriz yani affraid

çok güzel konuştun gelsin yanıma ben verim para
    olasılıksız kısss
    olasılıksız kısss
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 86
    İş/Hobiler : muhasebe

Mesaj tarafından olasılıksız kısss C.tesi Kas. 13, 2010 7:10 pm

Ben yüksel aytug pana film adına yazılar yazıyor oradan çıkarı var dediğim de tepki almıştım ama bu yazı taraflı oldugunun kanıtI.Necati bey eminim çok ugraşmıştır hatice gibi güzel bir kızı geri kazanmak için ama bunu başaramadığı için çamur attırıyor.
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Paz Kas. 14, 2010 8:03 pm

necati abinin sinir krizi geçirdiği anına gelmiş sanırım yüksel bey..D
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz Paz Kas. 14, 2010 8:12 pm

yeterki_gül demiş ki:necati abinin sinir krizi geçirdiği anına gelmiş sanırım yüksel bey..D

olabilir böle yazdığına göree canım sana katılıyorumm Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 10:24 pm