Kurtlar Vadisi ASK - Sayfa 6 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Kurtlar Vadisi ASK - Sayfa 6 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+7
ebru forever
necati
oslemmsemiz
dizikolik
GMZ
melike
Света(Isik)
11 posters

Kurtlar Vadisi ASK

Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Kurtlar Vadisi ASK - Sayfa 6 Empty Geri: Kurtlar Vadisi ASK

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Ocak 01, 2011 12:44 pm

Simdi bu olanlarini hepsabini kim vericek Ebrumu yoksa sculu olan Polat?

Ebru hastanenin bahcesinde oturmus derin derin nefes aliyerdu…Polat arkadan gelir yanina oturur…Ebru hic yuz vermez Polata,Polat buna cok bozulur…

Polat:Ebrucum yapma gercekten
    Ebru:Gercekten ne?Ha Polat.Cok merak ediyerum bu sefer ne soyliyeceksin?
    Polat:Ebru yapma boyle.
    Ebru:Hic bir sey yapmiyerum sadece sanada soyleyim sakin beni arama cep telefonda,sakin

Ebru kizgin bir sekilde kalkar ve hastaneye girer…

Gercektenmi telefonu kaldirmadigin icin’mi Ebru kizgin yoksa ofise bu kizginlikla geldiyinde Leyla vardi Polatin yaninda…

Sultan gelir kucuk bir cantayla,Abdulhey kizgin kizgin bakiyerdu Sultana…3 arasida simdi gercektende acilmisti esleriyle…Simdi nasil barisacaklar bilmiyerlardi…Elif uyanir hemen Ebrunun kucagina gitmek ister o minik eleriyle isaret ediyerdu Ebru kucagina alir oper…

Ebru:Canim kizim,cok korktum sana bir sey olucak diye.
    Sultan:Bak iyi simdi,artik merak etme.Kesin o gun bahceye ciktik ya o gun kapti.
    Ebru:Ola bilir
    Sultan:Sen ver Elifi bana git uzerini deis.
    Ebru:Tamam

Ebru kizini Sultana verir ve banyeya girer..O sirada Polat gelir,Sultan Elifi Polata burakir ve cikar odadan…Ebru uzerini deistirdikten sonra cikar ve Elifin Polatin kucaginda gerur…

Polat:Bana oyle bakma Ebru
    Ebru:Kizimi verirmisin uzerini deistirecem
    Polat:Ver ben deistiririm
    Ebru:Tamam al,ama dikat et ellerine.
    Polat:Ebru biliyerum

Ebru bir kac adim atar gerir ve seyreder Polat nasil Elifin uzerini deistirir o anda cok gururlandi Ebru,Polat biliyerdu nasil yapmak lazim…Once altini deistirir sonra uzerini,Elifi karnindan oper Polat,Elifte gulumser cok hosuna gitti…

Ebru Elifi alir ve su vermeye baslar…Ebrunun sutu baya geliyerdu ve Elif 4-5 ayina kadar vermek istiyerdu…Elif sutu emdikten sonra Polat kucagina alir ve omzunda hemen uyuya kalir Elif…

Polat:Ebru.
    Ebru:Haaa.
    Polat:Uyudu.
    Ebru:Tamam,yavasca yataga koy.
    Polat:Tamam.

O sirada Polatin telefonu calar,Ebru o anda cok sasirir daha bir kac saat once o telefonu kirdi…
    Ebru hemen yakinlasir ve telefonu cikarir ceketin cebinden…Leyla ismini gerunce sanki beyninde vuruldu Ebru…Kizgin kizgin Polata bakar hic bir sey soylemez,Ebrunun bir bakisi yeterdi herseyi anlatmaya…
    Ebru Polata verir telefonu ve cikar odadan…Polata Ebrunun arkasindan ama sadece telefona cevap vermek icin…

Ebru:Allah kahretsin.
    Sultan:Ebru ne oldu?
    Ebru:Yer cucesi aradi.
    Sultan:Leylami?
    Ebru:Sultannn,delirtme beni
    Sultan:Tamam canim,ozur dilerim
    Ebru:Elifin yanina donmeliyim
    Sultan:Hadi beraber gidelim.

Ebru Sultan tam kendi katlarina kalkmistilarki Ebru bayilir…

Sultan:Ebru,Ebrucum.

Polat birden arkasini doner ve Ebru yerde baygin bir sekilde gerur…Hemen yanina kosar,Leyla lafini bitirmedin Polat telefonu yuzune kapatir…

Polat:Ebru.

Hemen herkes oraya kosar Polat Ebruyu kucagina alir ve bir odaya yatirir…Doktor:Hemen gelir tansiyenunun olcer bir kac saat sonra Ebru kendine gelir…

Polat:Ebrucum dur yava yavas.
    Ebru:Bana ne oldu?
    Polat:Bayildin canim.
    Ebru:Basim cok agriyer
    Polat:Simdi doktoru cagricam.
    Ebru:Elif,Elifin nerde.
    Polat:Merak etme yaninda Sultanla Abdulhey var.

Polat hemen doktoru cagrir,doktor bir kez daha kontrol eder…

Doktor:Merak etmeyin citti hic bir seyi yok,sade stresten,yorgunluktan dolu,biraz dikat edin.
    Polat:Tamam cok sagolun.
    Ebru:Sagolun.

Doktor odadan cikar…Polat Ebrunun yanina oturur Ebruya bakar…

Polat:Ebru ne oluyer bize?
    Ebru:Onu sana sormak lazim.
    Polat:Banami?Bir telefonu kadirmadim basimiza gelmeye is kalmadi.
    Ebru:Benmi suclu oldu?
    Polat:Ebru,dinlemiyersunki bile beni.
    Ebru:Sen tek bir sey soyliyecem eyer bir gun oyrenirsemki onun aranda bir seyler oldu yada var Yemin ederim seni terk ederim,bir omur boyu beni ve kizimi bulamasin.
    Polat:Ebru bu nerden cikti?
    Ebru:Sana son sozumu soyledim.

Polat hic bir cevap vermez cunku bu kusku sonucta bosuna girmedi Ebrunun icine…Elifi bir kac gunun icinde taburcu ederler eve donerler…Polatla ebrunun arasi iyidi gibi ama Ebrunun onude sanki bir duvar vardi belki o duvar Leylayidi,Ebru nezaman arasa Polati Leyla hep yanindayidi Ebru buna cok sinirleniyerdu…Ebru kendini tutmaya calisiyerdu ama insane sevince ve bir seyleri hisedince hersey deise bilir…

Ayrılık Yağmuruna tutulduk birden
    İyi düşün dönüşü yok dönmez giden
    Kördüğüm seven unutmaz gülüm
    Kalbim elinde sürgün
    Boğazımda bir hıçkırık
    Düğüm Düğüm

Leylayin nasil bir dusuncesi vardi,ne yapmak istiyerdu kendisi bile anlamiyerdu…Cunku zamaninda belki Aliye karsi bir seyler hisetti ama sadece kucuk seyler,oysa simdi Polat bir nefesi kadar cok yakindi ona…
    Bri hata neler mal oldu…Bir aileyi yikti ustelik bu aile onca seyi geuse geldi ama buna?Gelemedi…
    Leyla bir gun Polati evine davet etti ve ne olduysa orda oldu…Polat sabah uyanirki Leylanin yatagindayidi hic bir anlam veremez uzerinde hic bir sey yoktu,Polat kalkar pantalonu giyer ve yere bakar yerde Leylanin esyalari vardi Polat gemleyinin uzerinde rul izi…Polat hemen uzerini giyer ve ofise gide…Leyla oylece durur bakar Polatin gidisine…
    Polat ofise geldiyinde sadece olanlari Mematiye anlatir,Memati saskinlik icinde bakiyerdu Polata,Polati perisan haldeyidi hic bir sey hatirlamiyer o sadece Leylada cay icti nasil olduda yataginda sabah uyanir…Oysa Polat bilmiyerduki Ebru gece onu aradi ve telefonu Leyla kaldirdi…O gece Ebrunun bitisiydi...O gece Sultan Abdulheyle beraber kendi evlerinde kalilar Ebru sadece annesi aradi ve vedalasti…Ucak bileti alir esyalari toplar,kizinin esyalarini bir mektup,yuzukleri,evin anahtarlari burakir ve cikar evde…
    Polat Omer babanin yanina gider Mematiyle beraber Omer baba bilmiyerdu ne soylesin ogluna,oysa hic kimsenin haberi yoktu’ki Ebru o onlarda ucagi biniyerdu…
    Polat sonuna kadar dinlemeden eve gider Ebrunun soyledikleri aklina giler,Polat kapiyi acamaz cok korkuyerdu…Ya simdi girse ve evde hic kimse yok,ya Ebru soyledikleri yaptiysa…
    Kapiyi acar acmaz Polat herseyi anladi ne mektuba nede baska bir seye dokunmadan cikar evden…
    GMZ
    GMZ
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1525
    İş/Hobiler : müzik dinlemek sarkı söylemek söz yazmak
    Lakap : duygusal

Mesaj tarafından GMZ C.tesi Ocak 01, 2011 1:18 pm

çok güzel Crying or Very sad Crying or Very sad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Ocak 01, 2011 1:29 pm

GMZ demiş ki:çok güzel Crying or Very sad Crying or Very sad

cok sagol tatlim... queen
    GMZ
    GMZ
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından GMZ C.tesi Ocak 01, 2011 5:16 pm

devamını bu gün yaz lütfen @ @
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Ocak 01, 2011 5:52 pm

GMZ demiş ki:devamını bu gün yaz lütfen @ @

olur canim queen
    GMZ
    GMZ
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından GMZ C.tesi Ocak 01, 2011 6:18 pm

şimdiden tesekürler Laughing Laughing drunken
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Ocak 01, 2011 6:28 pm

yorgunum
    özlemekten hayalini
    ağlarım
    gözlerimde yaşlar seli

bir seni unutmadım yıllardır
    bi de ben ağlarken gittiğini

dayanamam inan
    dayanamam buna
    unutamam bir an
    dokunamam sana
    harcanırım uğruna
    aldırmadan zamana
    diyemem dilim varmaz
    diyemem elveda

yalnızım
    taşıyamam sensizliği
    ağlatır
    gecelerin sessizliği

3 yil sonra…

Polat her zamanki gibi isleri icin kosuyerdu…Simdi hem Aronla hem orgutle hemde Unsala urasiyerdu…Sedefle Memati kucuk bir hikahla evlenirler ama cok buyuk bir eksiklik vardi oda Ebruyla kizi,Sultanin bir kizi oldu kizina Ebrunun ismi verdiler,Polat icin cok buyuk bir surpriz olur…Ebrunun annesi,Ebru gittikten sonra Ankaraya doner cunku Ebru oyle istemisti zamaninda…O gecen ne oldu hic kimse hic bir sey oyrene bilmedi dogru duzgun ama herkes Leyladan yuzunu cevirdi ve oda istifa etti baska yere atandi…

Franca….

Ebru cok guzel bi hayat kurdu kendisi herseyden,herkesten uzak…Ilk gunleri Franca geldiyinde buyuk bir surpriz olur onun icin cunku Kenanla karsilasir,Kenan 3 sirketini orda kurdu ve Ebrunun elinden tuttu zor zamaninda…Elif buyudukce tipa tip Polata benziyerdu gezleri,burnu,yuzu,gulusu…Ebru Elife baktikca ilk oncelere hatirliyerdu Polata ama sonra onu unuttu…

Istanbul…

Ebru giti gunden beri Polat cok aradi Ebruyu ama nafile hic kimse bilmiyerdu Ebru nerde,Ebrunun anneside hic bir sey soylemedi,Gulcicek hanim gitmeden herseyi Omer baba anlati ve gider…Omer baba herseyi cok iyi anliyerdu ve Ebruya hak veriyerdu…Sonra Polat vezgecti ve sadece artik bekliyerdu…

Bir hata neler yapti ve neler oldu…

Franca…

Ebru Kenan yardimiyla kendine kucuk bir pasta kafe acar cok seker bir kafe her gun orasi tiklip tiklim doluyerdu…Ebru herseyinle kendisi ilgileniyerdu zamanla Kenana olan borcunu geri iyade etti…

Ebru:Gunaydin Kenan bey,sizi kahve icmeye davet etsem?
    Kenan:Sizede gunaydin tabiki.
    Ebru:20 dakika sonra bekliyerum
    Kenan:Tamam

Kenan hazirlasir ve Ebrunu kafesine gider…Guzel bir havlati ederler,guzel bir vakit gecirirler…

Kenan:Eee Ebrucum minik fare nasil?
    Ebru:Iyi,bugun Suyla beraber parka gidecekler.
    Kenan:Anladim.
    Garson:Ebru hanim ozur dilerim
    Ebru:Evet.
    Garson:Bugun 28 ocak ve siparisler geldiler gelip bir baksaniz.

Ebru birde dalip gider garson 28 ocak diyince bugun tam 3 yil oldu…

Kenan:Ebru
    Ebru:Efendim
    Kenan:Gidecekmisin
    Ebru:Ha yok,sen bak
    Garson:Tabi efendim
    Kenan:Ebrucum ne oldu?
    Ebru:Kenan bugun,bugun tam 3 yil oldu
    Kenan:Biliyerum,soylemek istemedim
    Ebru:Neyse bos ver,ne yapalim bugun.
    Kenan:Istersen disari cikalim cocuklarlar beraber.
    Ebru:Aaa olur super.
    Kenan:Neyse cicikom ben kacar aksam alirim size
    Ebru:Tamam gerusuruz.

Kenan cok uzulur Ebrunun oyle olmasina 3 yil koskocaa 3 yil…Ebrunun cektiklerini sadece o sahit oldu…

Istanbul…

Memati:Eee Abdulhey idayi kaybettin bugu 28 ocak

O sirada Polat girer ofise ve son lafini duydu 28 ocak…

Abdulhey:Tamam abi unutmadim.
    Polat:Bugun ayin kaci?
    Memati:28 ocak Us….

Memati birde keser lafini…Abdulhey kas gez eder…

Polat:Anladim.

Polat odasina gider koltuguna oturur ve resme bakar…Masanin stunde Ebrunun resmi var kucagindada Elif…Polat icin artik tum umutlar tukenmisti 3 yil tam 3 yil…Mematiyle Abdulhey sesiz gelirler otururlar…

Polat:Tam 3 yil oldu
    Memati:Usta yapma.
    Polat:Memati simdi kizim ne yapiyer,ya ela gezlum Ebrum.Bensiz yapa,yapa bileceklermi.
    Memati:Usta hic mi bir haber yok?
    Polat:Yok

Ofise Alper gelir…Telasli bir sekilde…

Polat:Aaa Alper bu ne hal?
    Alper:Usta bir seyler oyrendik
    Polat:Ne?
    Alper:Aronun kizi var
    Polat:Eee biliyeruz oldu
    Alper:Hayir Usta yasiyer.Ustelik bir kac gun son Istanbula geliyer.
    Polat:Peki nasil oyendin bunu?
    Alper:Bunu sonra anlatirim iste bu kiz.

Resim cikar cebinden ve masanin ustune koyar…

Alper:Iste bu kiz

Polat resmi alir bakar…

Polat:Arona hic benzemiyer.
    Alper:Eve tama en ilginc biliyermusunuz ne?
    Memati:Neymis?
    Alper:ZamanindaAron esinden ayrildilar ve annesi Hayat soylemiski babasi olmus,ama sonra Hayat herseyi oyrenmis ve 10 yasindan beri /aronu taniyr,sonra Aron bu islere girince kizi herkese olduyunu soyledi

Polat cok fena olur ya Ebruda boyle bir sey yaparsa,yaEbruda Elife soyleseki baban yok senin oldu…

Polat:Alper ya Ebrudan hic’mi haber yok?
    Alper:Malese Usta,bilmiyeruzki nasil nere gitti…Sadece sende biliyersunki Ankaraya ama Ankaradan oteye bilmiyeruz .
    Memati:Alper peki ordakilerle konusaniz/
    Alper:Konusuyelar ama bir seyler cikarmi bilmiyeruz 3 yil gecti.
    Polat:3 yil.

Franca…

Ebru:Sucum kizim hazirmi.
    Su:Evet Ebru
    Ebru:Ay kizim benim sen ne guzel oldu boyle
    Su:Ebru konusmamiz lazim.
    Ebru:Ne oldu?
    Su:Gelsene.
    Ebru:Kizim sen otur ben simdi geliyerum.
    Su:Ebru
    Ebru:Evet
    Su:Ebru Elif bugun babasini sordu.

Sanki o anda Ebrunun aklbine bir bicak saplarlar….Ebrunun gezleri dolar,doner Elife bakar…

Ebru:Sen ne cavap verdin?
    Su:Hic bir sey,Ebru zamani geldi artik Elife anlat herseyi.Yani en azindan tanisin artik babasi kim.
    Ebru:Haklisin,yarin herseyi anlatacam.
    Su:Tamam yarin ozaman beraber cikariz sevdiyi parka gideriz anlatirsin,Ebru onun resminide al.

Guzel bir aksam gecirirler,Ebru Kenana herseyi anlatir baba konusunu oda Suyla ayni fikirde cunku Elif daha buyuyunce dahada buyuk sorunlar orataya cika bilir…

Sabahin ilk isiklarinda Ebru kalkar cunku cok korkuyerdu Elifin tepkisinden…Aslinda Ebru Elife hep Polati anlati ama o zamanlari cok kucuktu ve hic bir sey anlamiyerdu ama simdi buyuyer ve baba eksikliyini duyuyer…

Ebru:Gunaydin canim kizim benim.

Elif gulumsiyerek Ebruyla oyniyerdu,guzel kahvalti yaptiktan sonra evden cikarlar Elifin en sevdiyi parka giderler…Elif cok mutlu olur,biraz oynadiktan sonra Elife herseyi anlatmaya baslar…Babasinin yasadigini bir gun yanina geleceyini ama nezaman bilmiyerdu,onu cok sevdiyi anlatir ve sonrada resmi cikarir verir ona…Elif resme bakar kucaklar ve oper resmi o kucuk dudaklariyla baba lafini soyledi….Ebru kendini tutamadi ve aglamaya basladi…

Istanbul…

Polat:Hadi cikalim su kiza bakalim neyin nesi.
    Memati:Tamam.

Sedef Ali Mematiyle cok iyi anlasmisti Sedef hic vazgecmedi Ali Mematiye Gamzeyi anlatmaya…Ali Memati Sedef anne diyerdu…

Sedef:Dur canim telefonum caliyer.
    Ali Memati:Tamam Sedef anne.
    Sedef:Evet.
    Gulcicek:Kizim benim
    Sedef:Gulcicek teyze.
    Gulcicek:Evet canim benim
    Sedef:Nasilsin?Uzun zamandir aramiyersun?
    Gulcicek:Evet kizim aramiyerum.Sen nasilsin?Ali Memati nasil?
    Sedef:Hersek cok iyiyi Gulcicek teyze,Ebru hic ariyermu sizi?
    Gulcicek:Zaten onun icin aradin seni kizim.
    Sedef:Bir seymi oldu?
    Gulcicek:Yok yok merak etme,benim sana bir kac seyi iletmemi istedi.
    Sedef:Evet.
    Gulcicek:Yarin sizing Ebruyla olan ortak bankaniz varya
    Sedef:Evet
    Gulcicek:Orda sana bir patek teslim edecekler onu al.
    Sedef:Neki?
    Gulcicek:Bilmiyerum kizim sadece bu soyle dedi.
    Sedef:Tamam cok sagol,peki donmiyecekmi.
    Gulcicek:Bilmiyerum kizim,kizim lutfen ama hic kimse bilmesin Ebru rica ettin.
    Sedef:Baska zaten carem yok,peki sen nezaman geliceksin teyzem?
    Gulcicek:Bu hafta sonu gelmek istiyerum bakalim Ebru ne diyecek.
    Sedef:Gercektenmi?
    Gulcicek:Bakalim kizim,neyse canim sonra gerusuruz.
    Sedef:Tamam,kendine iyi bak.

Sedef cok duygulanir ve Ebruyla olan resme bakar aglama baslar…O sirada Ali Memati gelir ve eliyle gez yaslarini siler…

Ali Memati:Aglama Sedef anne,gelicek Ebru teyze.
    Sedef:Canim oglum.

Senden kalbimi alma istiyerum cok aci verdi bana geri al bu sevgiyi istemiyerum artik…

Franca…

Elifin Polata olan sevgisi git gide cok buyuyer her gun bir seyler oyreniyer Ebrudan,Sultandan onun bildiyi kadariylar…Elifle Polatin olan resimleri Ebru gesteriyerdu…Elif baba diye uyuyerdu babam diye kalkiyerdu…

Istanbul…

Sedef Mematiyi evden yoladiktan hemen arkasindan cikar ve bankaya gider…Sedef cok kurkuyerdu bilmiyerdu ne yapsin…Ama cesaret edip acti kutuyu…

Kutunun icinde guzel bir koyle vardi S harfiyle,Ebru Sedefe ozel yaptirmisit…Bir mektum ve resimler…

Mektup…

“Canim arkadasim Sedefim…Bugun senin dogum gunu,sandinki unuttumu?Yooo asla kendi dogum gunu cok iyi hatirliyerum…
    Niye jutlu yillara canim arkadasim…
    Kizma banabeni sadece anla,biliyerumki bunu yapa bilirsin…Guzel bir hayat kurdum kendimi bak bu resimde Elifin sana hediyesi…Seni cok cok opuyer seni cok iyi taniyer cok soruyer nezaman gerucem diye belki,belki bir gun gerusuruz…Ama canim hale cok aciyer,zaman evet bazi seylerin ilacidir ama baze seylet deil…Ali Mematiyi benim icin op,onu cok seviyerum o benim ilk askim…Bu ikinci zarfi Omer babaya ve Nazife anneye ver….”

Hoscaklar canim arkadasim…Seni cok seviyerum….

Ebru Duru

Sedef Elifin resmine batiktan sonra 5 resim vardi onlara bakar…Elifle Ebru vardi,Sedef onlari kucaklar ve oper ilk defa onlari gerdu cok deismistiler,Sedef Elifi gerunce hemen Polat aklina geldi cunku tipa tip benziyerdu,sedef hemen Polatlari Omer babalarda toplar…
    Herkes cok saskindi neden sedef herkesi orda topladi….

Sedef:Omer baba bu senin.
    Omer bab:Ne ki bu kizim?
    Sedef:Ebrunun size mektubu

Polatin gezleri hemen dolar….

Sedef:Sana sadece bu resimleri vere bilirim Polat cunku sana mektup yok.

Sedef resimleri verir Polata,Polat resimleri gerunce ehemn aglama baslar…Kizi ona benziyerdu,Ebrunun gulusu hic deismedi ayni bakiyer hayat dolu…

Polat:Baba lutfen mektubunu okurmusun.
    Omer baba:Tabi oglum..

Mektup…

“Canim Omer babacim meraba…Uzun zaman gecti,gerusmedik ama senin ameliyeti duydum kendine cok iyi bak yoksa torununu cok uzuyersun.Senin ve Nazife annemin resmi Elifin bas ucunda asili sizinle konusmadan asla uyuyamaz…Canim Nazife annecim Omer baba iyi bak uzme torununu…Elif sizi bilerek buyuyer ve taniyarak buyuyecek…Sakin sanmayinki sizi tanamiyer asla…Yeni hayat kurdum Elifim buyudukce tipa tip ona benziyer,ozelikle gezleri…
    Umarim bana kizmiyersunuz beni anlayin…”

Hoscaklain sizi seven …
    Ebru Duru.

Polati tek bir sey bitirir Ebru Duru,gercektende galiba Ebru unuttu Polati….
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1401
    Lakap : türkçeci

Mesaj tarafından melike C.tesi Ocak 01, 2011 11:41 pm

çok güzel olmuş canım devamını ne zaman yazarsın?
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Ocak 01, 2011 11:43 pm

melike demiş ki:çok güzel olmuş canım devamını ne zaman yazarsın?

bilmiyerum bugun 2 bolum yazdim ustelik baya uzun ama en kisa zamanda.
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Paz Ocak 02, 2011 12:55 pm

çok güzel özellikle ömer babanın mektubunde polat tan bahsederken "ona "diye hitap etmesi yedi bitidi b eni Surprised Surprised Surprised
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Ocak 02, 2011 1:11 pm

oslemmsemiz demiş ki:çok güzel özellikle ömer babanın mektubunde polat tan bahsederken "ona "diye hitap etmesi yedi bitidi b eni Surprised Surprised Surprised

beyenmene sevindim canim... queen
    eeee sonucta nefret ediyer... Sad

GMZ
    GMZ
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından GMZ Paz Ocak 02, 2011 3:38 pm

çok güzel çok beyendim canım devamını
    ne zaman yazacaksın
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Ocak 02, 2011 3:50 pm

GMZ demiş ki:çok güzel çok beyendim canım devamını
    ne zaman yazacaksın

cok sagol canim queen
    bilmiyerum ama en kisa surelerde yazicam...
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Paz Ocak 02, 2011 5:00 pm

ben ilk defa yorum yazıyorum dizikolikinde senin senaryolarını da okuyorum lütfen devam edin olur mu biliyorum yazmak biraz zorlar çünkü ben de yazarım bir şeyler sizde biliyosunuz ki senaristler ebru polat hikayesini kursağimızda bıraktı saçmalayıp durdular böyle siz devam ettirince hoşuma gidiyor birde ceara ilk yazdığın bölüm geldi aklıma son yazdığın kısımla karşılaştınca bayağı ilerleme var tebrikler
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Ocak 02, 2011 5:04 pm

ebru forever demiş ki:ben ilk defa yorum yazıyorum dizikolikinde senin senaryolarını da okuyorum lütfen devam edin olur mu biliyorum yazmak biraz zorlar çünkü ben de yazarım bir şeyler sizde biliyosunuz ki senaristler ebru polat hikayesini kursağimızda bıraktı saçmalayıp durdular böyle siz devam ettirince hoşuma gidiyor birde ceara ilk yazdığın bölüm geldi aklıma son yazdığın kısımla karşılaştınca bayağı ilerleme var tebrikler

cok siyah olanla,onu anlimadim cyclops

ee sende yaz,herkes seve seve okur Laughing

cok sagol cyclops

beyenmene sevindim canim queen

elbette devami olucak ama kendinde soyledin biraz zor ama oluyer clown

malesef ebru-polat aski kursagimizda kaldi Sad
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melike Paz Ocak 02, 2011 6:10 pm

ışık devamını yaz artık... Idea
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Ocak 02, 2011 6:11 pm

melike demiş ki:ışık devamını yaz artık... Idea

bugun yazarim... Surprised

bak bak 2 gundur yok buralarda Shocked
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Paz Ocak 02, 2011 9:12 pm

Света(Isik) demiş ki:
    ebru forever demiş ki:ben ilk defa yorum yazıyorum dizikolikinde senin senaryolarını da okuyorum lütfen devam edin olur mu biliyorum yazmak biraz zorlar çünkü ben de yazarım bir şeyler sizde biliyosunuz ki senaristler ebru polat hikayesini kursağimızda bıraktı saçmalayıp durdular böyle siz devam ettirince hoşuma gidiyor birde ceara ilk yazdığın bölüm geldi aklıma son yazdığın kısımla karşılaştınca bayağı ilerleme var tebrikler

cok siyah olanla,onu anlimadim cyclops

ee sende yaz,herkes seve seve okur Laughing

cok sagol cyclops

beyenmene sevindim canim queen

elbette devami olucak ama kendinde soyledin biraz zor ama oluyer clown

malesef ebru-polat aski kursagimizda kaldi Sad

ilk yazdığın sayfadan bahsetmiştim geri dönüp tekrar okumadım ama o zaman bana boşluklar var gibi gelmişti şimdi son yazdığına bakınca ilerleme var dedim anladığım kadarıyla türkiyede değilsin ve farklı bir dil konuşuyorsun orada onunlada bağlantılı olabilir kafana takma sorun yok yani

bu arada yazdıklarımı eklemişsin çok teşekkür ederim
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Ocak 02, 2011 9:18 pm

ebru forever demiş ki:

ilk yazdığın sayfadan bahsetmiştim geri dönüp tekrar okumadım ama o zaman bana boşluklar var gibi gelmişti şimdi son yazdığına bakınca ilerleme var dedim anladığım kadarıyla türkiyede değilsin ve farklı bir dil konuşuyorsun orada onunlada bağlantılı olabilir kafana takma sorun yok yani

bu arada yazdıklarımı eklemişsin çok teşekkür ederim

evet...Azeriyim ama baska ulkede yasiyerum Ukraynada dogma buyumeyim turkceyi bu son yilda oyrendim yazmaya ve dogru duzgun konusmaya...

beyenmene sevindim queen
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melike Paz Ocak 02, 2011 9:41 pm

hadi artık ışık yaz şunun devamını...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Ocak 02, 2011 9:44 pm

melike demiş ki:hadi artık ışık yaz şunun devamını...

yazicam tamam ,gece otururum yazarim queen
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Ocak 02, 2011 11:08 pm

Allahtan sadece sabir istiyerum,biliyerum’ki bir gun geri donecekler,donmeseler bile obur dunyada bulusacagiz…Iste ordan hic bir yere kacamaz…

Istanbul…

Polat resme bakip agliyerdu kendi odasinda…Ebruyla Elif kucaklanmis bir sekilde…
    Ebrunun o masum gulusu kizinin ona benzeyen gezleri…Sedef ilk tefa Polata acidi,sucu olsa bile ama acidi…Memati cok sevinir Sedef o tavrina onunla gurur duydu….

Omer baba:Baska hic bir sey yokmu kizim?
    Sedef:Elifin bana yaptigi resim ve boynumdaki kolya.

Polat odasindan iner salaona gecer sonrad birden firlar evde arkasindan Memati Sedefle beraber ve kendi evine gider….

3 yil sonra ilk defa eve geldi…Ebrunun ona yazdigi mektuba hic dokunmamisti simdi o mektubu alip okuyacakti ….

Mektup…

“Polat hani filimlerde mektuplar sen bu satirlari okurken ben uzaklarda olucam diye baslar ya ben gercekten cok uzaklarda olucam senden en cok sevdiyimden canimdan can bulmaya gidiyerum.Yeniden umud edicek cesaret bulmak icin gidiyerum.Hayalin nefesimdi benim.Seninle hayatim daha renklendi...
    Onca sey yasadik seninle hepsinede geus geldik ama bu son olan beni oldurdu…
    Sana bir soz vermistimki son nefesimi senin Karin olarak vericem bu sozu cok tutmak isterdim ama sen beni bu sozumden vazgecirdin…Neden bunu yaptin bilmiyerum…Belki bir gun bilmek isterim ama simdi deil…Sana kizgin deil,nefrette etmiyerum sana karsi sadece bir bosluk var icimde…Belki hic bir zaman bana tam olarak ait olmiyacaktin ama hayatim seninle bam baskayidi hic pisman deil…Senin bir bakisin herseyi deistirirdi ama bunu asla….

Sana soyliyecek pek cok seyi var ama hic bir zaman soliyemedim ve belkide soyliyemicem…
    Lutfen bizi arama buna hakim var….”

Hoscakal…
    Ebru Duru ….

Polat bu mektupu okudunktan sonra tek bir gez yasi bile akmaz belkide ilk defa Ebruyu anladi ve onu ozgur burakti cok aciydi onun icin…Sedef eve girer Polata bakar…

Sedef:Hic bir zaman onu almadin o seni herkesten herseyden cok sevdi.
    Polat:Kendi ciceyimi kendim soldurdum.

Polat mektubu yerini koyar son kez eve bakar ve cikar evden…Yol boyunca cok suskundu oylece bakiyerdu yola…

Franca….

Ebru:Kizim yapma boyle.
    Kenan:Eee tipki annesi yaramaz.
    Ebru:Cok komi bay bilmez.
    Kenan:Evet komik,ha yarin unutmadinki vakfin yemeyi var?
    Ebru:Yok delimisin oyle bir seyi unuturmuyum.
    Kenan:Beraber gideriz ozaman.
    Ebru:Olur.

Ebru Francaya ilk gendiyinde bir cocuklar karsilasir perisan bir halde sokak cocugu ve o gunden sonra Francanin en buyuk vakfinda yer alir Kenanlar ve onun ablasiyla beraber…Tum Francanin sosiyetesi,is adamlai herkes orada olucakti o gece…Ebru o geceye cok ozenle hazirlanir…

Kenan:Su hazirmi Ebru?

Ebru yavas yavas iner merdivenleri Kenan buyuk hayranikla bakiyerdu Ebruya…

Kenan:Cok guzl oldu Ebrucum.
    Ebru:Senden cok yakisikli.
    Kenan:Ben simdi hangi biriniza bakayim,gezlerim ker olucak.
    Hayat:Olmaz abicim dime Ebru.
    Su:Size iyi eylenceler.
    Ebru:Sucum bir sey olsa.
    Su:Biliyerum hemen ariyicam.Heme merak etme Kenan beyinde kizi burda.
    Kenan:Evet.
    Ebru:Tamam iyi geceler
    Su:Sizede.

Ebruyla Hayat arabanin arka tarafina binerler Kenanda arabayi kulanir…

Kenan:Vallah ikinizde cok guzelsiniz lutfen yanimdan ayrilmayin
    Ebru:Hahaha cok komik.
    Kenan:Neme lazim sizi kacirirlar Fransiz erkekleri
    Hayat:Abi bunca yil kacirmadilar simdi kaciracaklar.
    Kenan:Hayat.
    Hayat:Tamam sustum sustum.

Istanbul…

Sedef:Memati simdi bu durumda ne anlamak lazim?
    Memati:Bilmiyerum gulum.
    Sedef:Yani Polat unuttumu Ebruyu
    Memati:Sanmam yani bukadar kolay olmaz.
    Sedef:Bence olur Memati,suclu olan Polat.
    Memati:Bilmiyerum gulum
    Sedef:Ama cok guzel kolye
    Memati:Evet eee ne yapalim yarin dogum gununde?
    Sedef:Aile arasinda olsun Nazife anne biz ve Polatlar.
    Memati:Tamam

Polat ofiste oturmus resime bakiyerdu….

Polat:Gercekten hatirlamiyerum o gece ne oldu.Ama gucum olsaydi geri getirirdim o gunu.
    Son nefesim tukene kadar seni kizimizi bekliyecem ela gezlum Ebru

Kapi calar o sirada…

Polat:Evet.
    Abdulhey:Abi cikiyermuyuz?
    Polat:Evet.

Franca….

Kenan her iki kolunda cok guzel 2 bayan vardi Kenan buyuk bir gururlar girer salona…

Kenan:Ay gecenin en sanslik erkeyi benim.

Ebru Kenan kolunun kenarindan cimdik atar…

Kenasn:Aaa ne yapiyersun sen?
    Ebru:Uslu dur
    Hayat:Bencede abi

Herkes cok buyuk bir hayranlikla bakiyerdu Ebruyla Hayat tum kadinlarda ordaki cok guzeldiler ama bunlar bam baskayidi Kenan bir sani bile ayrilmadi yanlarindan…
    Bir gazeteci yakinlasir kucuk bir ropertaj almak icin ve resim cekmek icin…

Once Ebruyla Hayat sonra Hayatla Kenan en sonundan Ebruyla Kenan… Ebruyla Kenan resimde samime gersenirler…Sanki kari koca gibi…
    Oysa Ebru bilmiyerduki bu gazette hem Turkiyede hemde Francada yayinlaniyer…

Cok guzel bir gece gecirirler,herkes cok eylenir…

Istanbul….

Bir kac gunun icerisinde gazette yayinlanir Turkiyede…Tataroglu telefon eder Polata ve haber verir…

Tataroglu:Gunaydu Polat.
    Polat:Gunaydin,nasilsiniz?
    Tataroglu:Sasgol iyiyim,sen?
    Polat:Binde cok iyiyim,bir seymi oldu?
    Tataroglu:Bugungu gazeteleri ac.
    Polat:Niye ne olduki?
    Tataroglu:Ac Polat.

Ve telefonlari kapatirlar….

Polat:Memati gazeteler nerde?
    Memati:Erhan okuyer bir seymi oldu.

Polat koltuktan kalkar ve odadan cikar arkasindan Memati Abdulhey…Polat bir bir gazetelere bakiyerdu ve iste o buyuk haber…

Francanin en buyuk vakfinin ozel gecesi….

O andan Polat beyninde vurulur…Ebru oyle Kenanla gerunce cok ketu olur…Ustelik gazetecide abartinca hersey yerine oturdu…

Polat hemen Kenani hatirlar olanlar,nasil Ebruya inanmadi,nasil onu sucladi onca yasanan sey bir dakikada geldi gecti…

Polat:Gecenin en renkli cifti.
    Memati:Yenge.

Polat gazeteyi alir ofise gicer…Koltuga oturur ve masadi resme bakar ve gazetedeki resme…

Ruhum salayan salincan gibi bom bos simdi,cok bos simdi
    Tum umutlar yikildi…
    Gereyi ne kaldi?
    Hic bir sey…

Kucuk bir umut vardi ama oda kulendi ve yok oldu…

Istanbul…

Polat icin simdi hersey gercektende bitti…

Memati:Usta ne yapacaksin?
    Polat:Hic bir sey.
    Memati:Usta simdi soyle gidip gitiriyim yengeyi.
    Polat:Memati yeni hayati var Ebrunun.

Franca…

Ebrunun aslinda son gecesiydi Francada cunku buyuk bir karak Verdi ve Turkiyey kesin donus yapacakti…Kenan Ebrunun bukararina cok sevinmisti,cunku istemiyerduki Elif babasiz buyusun…

Ebru:Iste bukadar demekmis 2 gun sonra doniyerum
    Kenan:Ianan bana en dogru karar bu.
    Ebru:Biliyerum Kenan

Ebru yavas yavas toparliniyerdu…Kafeyi Hayata burakir cunku orasini cok seviyerdu…
    Evini,arabasini Kenana devreder…

Istanbul….

Gulcicek hanim Istanbula gelir,tabiki Polatin haberi yoktu bundan sadece Sedef biliyerdu,evini ecti tekrarda cunku Ebru geri doniyerdu ama sedefin bundan haberi yoktu…Biliyerduki bilse Polata bilecek…

Sedef:Cok sevindim teyzecim,
    Gulcicek:Bende kizim.
    Sedef:Polat bilmiyer her halde?
    Gulcicek:Hayir kizim,simdilik bilmesinde.
    Sedef:Tamam..

Cok garip bir duygu daha dune kadar Polat icin Ebru bitti oysa bir kac gun sonra Ebru kiziyla beraber geri donus yapiyerlar…Ama haberi yoktu….

En son Света(Isik) tarafından Paz Ocak 02, 2011 11:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melike Paz Ocak 02, 2011 11:35 pm

lütfen devamını yaz şimdi.lütfen.yoksa uyuyamam ışık lütfen...
    GMZ
    GMZ
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından GMZ Ptsi Ocak 03, 2011 11:27 am

çok beyendim canım ellerin sağlık
    Ebruuuu
    Ebruuuu