Sohbetler-14 - Sayfa 7 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Sohbetler-14 - Sayfa 7 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+17
Gizli Özne
Bydewz
AşksınHaticem
~aksamguzelı~
melek hatice
Limonata
melike
Black Diamond
oslemmsemiz
haticee_
H.SeNDiL
Hatice'm
dizikolik
Gamzelim
Света(Isik)
melike05
zeynep
21 posters

Sohbetler-14

melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1401
    Lakap : türkçeci

Sohbetler-14 - Sayfa 7 Empty Geri: Sohbetler-14

Mesaj tarafından melike Cuma Ara. 03, 2010 5:49 pm

dizikolik demiş ki:bugün okuldan atildim...ne söylesem bilmiyorum. Ilk defa bugün pismanlik nedir onu hissettim. Eskiden okulu hic sevmezdim ama bugün onun büyüklügünü iyi anladim. Bugün ilk defa yalan söylemekten korkuyorum. Bile bile yüzüne baktigim ailemin dogruluklarini caliyorum habersizce. Su an cocuklugumdaki masumiyete dönebilmek icin,yine kücük ama savunmasiz olabilmek icin,yine o kücük hayalleri olan berna olabilmek icin herseyimi verirdim. Bugün pismanlik nedir daha iyi anladim, keske`nin ne demek oldugunu. Cocukken hep "anne yine saclarimi oksasa,ben kucagina yatsam. o beni sevse,öpse koklasa"derdim. Ben im yanlizligimi aldiklari oyuncaklarla susturmaya calisiyorlardi, ama ben hep yalnizdim. Iste simdi yine diyorum "anne beni affedebilecekmisin? ben kucagina yatsam, beni yine severmisin? Kizim dermisin? Ilk defa bugün yüregim dogruyu söyle desede dilim yalan söylüyor. Kaciyorum onlardan. Gözlerinin icine bakip "hersey bitti"diyemem ki....
    mevlana bir siirinde "bir samancöpüyüm ben, mitnatizdan kaciyorum" demis. Bende mevlana bende, bende bugün kaciyorum herseyden, herkesden...
    Eskiden hayallerim var, simdi onlarin yerini bosluk dolduruyor. Yüregim suclu, beynim suclu, ben sucluyum....

kizlar bilmiyorum ne yapayim....
    Agirima gidiyor yalan söylemek. Beni hep baskalariyla kiyasliyorlar, bana hep "sen niye onun gibi olamiyorsun. Senin neyin eksik"diyorlar

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad bernaa inanamıyorum okuldan mı atıldın nasıl olabilir böyle bişey inanmak istemiyorum hayır olamaz Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ara. 03, 2010 5:50 pm

ya gittigim okulda ögretmenin 0 puan verdi. Diplomam yok, alamiyorum. Kendim icin degil ailem icin üzülüyorum. Gözlerinin icine bakip yalan söylememk icin kaciyorum. Agirima gidiyor. Hayatda hic dogrulktan kacmadim, ama bugün yalan söylememek icin kaciyorum insanlardan. Cocukken yalnizdim, büyüdüm yine yalnizim. Ne cocuk oldugumu bildim, nede genc. Hayatin yükü eziyor artik... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1401
    Lakap : türkçeci

Mesaj tarafından melike Cuma Ara. 03, 2010 5:51 pm

dizikolik demiş ki:ya gittigim okulda ögretmenin 0 puan verdi. Diplomam yok, alamiyorum. Kendim icin degil ailem icin üzülüyorum. Gözlerinin icine bakip yalan söylememk icin kaciyorum. Agirima gidiyor. Hayatda hic dogrulktan kacmadim, ama bugün yalan söylememek icin kaciyorum insanlardan. Cocukken yalnizdim, büyüdüm yine yalnizim. Ne cocuk oldugumu bildim, nede genc. Hayatin yükü eziyor artik... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Ara. 03, 2010 5:53 pm

dizikolik demiş ki:ya gittigim okulda ögretmenin 0 puan verdi. Diplomam yok, alamiyorum. Kendim icin degil ailem icin üzülüyorum. Gözlerinin icine bakip yalan söylememk icin kaciyorum. Agirima gidiyor. Hayatda hic dogrulktan kacmadim, ama bugün yalan söylememek icin kaciyorum insanlardan. Cocukken yalnizdim, büyüdüm yine yalnizim. Ne cocuk oldugumu bildim, nede genc. Hayatin yükü eziyor artik... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Berna cnm seni çok iyi anlıyorum üzülme ben çocuken ne oyunbazlıklar yapardım istersen sana taktik veriyim bak gör seni kayabetmemk için neler yapıorlar .

Canım nasıl 0 aldın ya diplomanı nasıl alamazsın daha 15 taile bile girmedik

~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Ara. 03, 2010 5:53 pm

Hemşom bende seni çok özledim... Sohbetler-14 - Sayfa 7 898192 Sohbetler-14 - Sayfa 7 898192
    Hayatımla ilgili kısa özet geçiyim meraklılara.. Sohbetler-14 - Sayfa 7 33132
    Klasik,monoton vb.kelimeler genelde çerçeveliyor hayatımı valla..OKul,ev-Ev-Okul... Sohbetler-14 - Sayfa 7 52201
    Ama tabi bu arada neredeyse derslerim 3 katına çıktı...Kahrolası ezberlenecekler..
    Vırt kemiği,zırt kemiği,bilmem şu kuvveti,şu atomu çekirdeği,yükü,mükü... Sohbetler-14 - Sayfa 7 920398 ama çok şükür notlarım hep 70 in üstünde...çalışmamaın karşılığını alıyorum ama bundan sonra bir iki ideal atlaması yaptım işe başlaamyıp diş hekimliği okumayı düşünüyorum...herkes delimisin desedee bu aralar kafaaya taktım... Sohbetler-14 - Sayfa 7 184350
    Bu arada haticeme yazdığınız mektupta niye ben yokum ulennnnnnnn.. Sohbetler-14 - Sayfa 7 920398 Şevvalimde yok br oluruz yıkarız ulennn buraları.... Sohbetler-14 - Sayfa 7 920398 bu arada son 10 dakikam... Sohbetler-14 - Sayfa 7 898192 Yemek vakti! Sohbetler-14 - Sayfa 7 853936
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Ara. 03, 2010 5:53 pm

canim benim... Sad Sad Sad Sad

biliyerum cok aci,simdi diyeceksinki senin icin cok kolay...

dogru soyle Bernacim,en iyiysi bu....

Asla yanliz deilsin...biz variz...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Ara. 03, 2010 5:53 pm

Berna cnm seni çok iyi anlıyorum üzülme ben çocuken ne oyunbazlıklar yapardım istersen sana taktik veriyim bak gör seni kayabetmemk için neler yapıorlar .

Canım nasıl 0 aldın ya diplomanı nasıl alamazsın daha 15 tatile bile girmedik

Benim içinde hayat hiçbir zaman çok iyi olmadı hep bir sorun oldu madi olarak hiç sorun çekmesemde manevi olarak çok çektim canım bazı şeyler çocukluktan geliyor .

Yaşadıklarımı duysanız valla aglarsınız

Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 4432
    İş/Hobiler : iŞsiz =(

Mesaj tarafından Limonata Cuma Ara. 03, 2010 5:57 pm

dizikolik demiş ki:
    Limonata demiş ki:çok kötüyümm Crying or Very sad

noldu naz`im? neyin var?

bu sefer gerçkten suçsuz olan benim başım yandı hemde abudik gubudik birşey yüzünden allah kimseye böyle kuzen virmesin
    Crying or Very sad
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ara. 03, 2010 5:58 pm

yok olsam, kaybolsam keske. Keske sonsuzluga dogru yol alsam bugün. Hic uyanmasam.....
    Hayat beni hep ezdi. Hep hayatin yükünü tasidim sirtimda. Yalnizdim her zaman..
    Sevgi nedir tam olarak bilmiyorum bile. Cocukken bazen karanliktan korkuyordum, ama yanlizdim... cocuk akli iste, yorganin icine sarilir o yalniz kaldiigm dört duvarlarin arasinda "nolur hemen sabah"olsun derdim....
    Simdi yine hüzrana ugratacagim onlari. Herkes hayal kuruyor, ümiler besliyor. Ama ben yapamiyorum. Ailem le ayni evdeydik ama yalnizdim iste. Hic tanimadigin ailen, ailenmidir aslina? Hic tanimadigin kardesin, kardesinmidir? Bilmiyorum....

yorgunum ya, cok yorgunum bugün....
    Hayatin zor oldugunu biliyordum ama bugün daha da bi zormus onu gördüm...
    neydin bedelini ödetiyor allah yillardir bana, daha anlamdim.. Crying or Very sad
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Ara. 03, 2010 5:58 pm

Limonata demiş ki:
    dizikolik demiş ki:

noldu naz`im? neyin var?

bu sefer gerçkten suçsuz olan benim başım yandı hemde abudik gubudik birşey yüzünden allah kimseye böyle kuzen virmesin
    Crying or Very sad

Bende çok dertliyim artık çok doldum hemdeçocuklugumdan beri doluyum bugun bi kere daha okuldan nefret etim hayatım hiç mi düzgün gitiycek diyorum gitmezsede böyle ortada kalıyorum belirsiz kaldım resmen.
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Ara. 03, 2010 6:00 pm

dizikolik demiş ki:yok olsam, kaybolsam keske. Keske sonsuzluga dogru yol alsam bugün. Hic uyanmasam.....
    Sevgi nedir tam olarak bilmiyorum bile. Cocukken bazen karanliktan korkuyordum, ama yanlizdim... cocuk akli iste, yorganin icine sarilir o yalniz kaldiigm dört duvarlarin arasinda "nolur hemen sabah"olsun derdim....
    Simdi yine hüzrana ugratacagim onlari. Herkes hayal kuruyor, ümiler besliyor. Ama ben yapamiyorum. Ailem le ayni evdeydik ama yalnizdim iste. Hic tanimadigin ailen, ailenmidir aslina? Hic tanimadigin kardesin, kardesinmidir? Bilmiyorum....

neydin bedelini ödetiyor allah yillardir bana, daha anlamdim.. Crying or Very sad

canım ben o yorganın altına girip nasıl aglardım bi bilsen bu okul hayatımı makhefeti benim boş ver başka okula gidersin hayat devam ediyor bak ben halla yaşıyorum.
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Limonata Cuma Ara. 03, 2010 6:01 pm

haticee_ demiş ki:
    Limonata demiş ki:
    dizikolik demiş ki:

noldu naz`im? neyin var?

Crying or Very sad

Bende çok dertliyim artık çok doldum hemdeçocuklugumdan beri doluyum bugun bi kere daha okuldan nefret etim hayatım hiç mi düzgün gitiycek diyorum gitmezsede böyle ortada kalıyorum belirsiz kaldım resmen.

sizlern yine elle doldurulur sebepleriniz var ya benim salak bir kuzenim yüzünden cektiklerime bak ve onun yüzünden sizi bile şuan son kez görüo olabilirm
    Suspect
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Ara. 03, 2010 6:02 pm

Limonata demiş ki:
    haticee_ demiş ki:
    Limonata demiş ki:
    dizikolik demiş ki:

noldu naz`im? neyin var?

Crying or Very sad

sizlern yine elle doldurulur sebepleriniz var ya benim salak bir kuzenim yüzünden cektiklerime bak ve onun yüzünden sizi bile şuan son kez görüo olabilirm
    Suspect

sana ne oldu?
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Limonata Cuma Ara. 03, 2010 6:06 pm

insanın manyak psikopatt kuzeni olursa her$ey oluooo
    Crying or Very sad
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Ara. 03, 2010 6:10 pm

Bana annemgil hiç seslerini çıkartamazlar beni bu hale onlar getirdiler aslında çok küçüken çok yanlızdım bitek ben ve sorunlarım içimde bi dünya kurtduk ögretmenlerimden şidet gördüm ve kimseye söylemedim çok kötü güler yaşadım bu anlatıklarımı 8 yıl önce yaşamadım.Ama iyikide dövmüş beni iyikide sevemmiş diyorum Allaha bin kere şükrediyorum.

Çok zor günler yaşadım çocuken insan ne yapıcagını bilemiyor.

Arkadaşlar insan bu günlerin kıymetini bilmeli geçmişteki hatalar gelecege yolucluk yapar berna benden sana bi uyarı yalan yalan gietirir bu yalanı çok sürdürme tatlım .
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Limonata Cuma Ara. 03, 2010 6:13 pm

bernacım başına gelnleri şimdi okudum çok üzgünüm ama yalan söylemeni tavsiye etmem
    Sad
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ara. 03, 2010 6:19 pm

onlara daha diyemedim bile. Bana her baktiklarinda kaciyorum. Aramizdaki duvari bir kez daha büyütüyorum.Hayatin yükü agirmis, ögrendim. Ben direndikce, beni daha da eziyor. Boguyor bu sehir beni, nefes alamiyorum artik. Baslamamis yalan, yalanmidir? Yoksa o söyleyecegin yalanlarin baslangici mi? Ben dogruluktan kacmadim ömrüm boyunca, ne yalana göz yumdum nede yalani affettim. Ama bugün o affetmedigim seyi kendim uygulamayayim diye, kendimle mücadele veriyorum. Insan nasil söyler ki, hemde hic "taniyamadigi"ailesine. Onlara kendini nasil affetdirebilir ki? Sen dürüst kalsan bile, onlarin gözünde hep suclusun. Crying or Very sad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Ara. 03, 2010 6:22 pm

dizikolik demiş ki:yok olsam, kaybolsam keske. Keske sonsuzluga dogru yol alsam bugün. Hic uyanmasam.....

berna sacmala...
    deli deli konusma...
    sakin ol...
    toparlan git ailenin karsina ve soyle...
    birdaha boyle sey dumayim
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Ara. 03, 2010 6:26 pm

dizikolik demiş ki:onlara daha diyemedim bile. Bana her baktiklarinda kaciyorum. Aramizdaki duvari bir kez daha büyütüyorum.Hayatin yükü agirmis, ögrendim. Ben direndikce, beni daha da eziyor. Boguyor bu sehir beni, nefes alamiyorum artik. Baslamamis yalan, yalanmidir? Yoksa o söyleyecegin yalanlarin baslangici mi? Ben dogruluktan kacmadim ömrüm boyunca, ne yalana göz yumdum nede yalani affettim. Ama bugün o affetmedigim seyi kendim uygulamayayim diye, kendimle mücadele veriyorum. Insan nasil söyler ki, hemde hic "taniyamadigi"ailesine. Onlara kendini nasil affetdirebilir ki? Sen dürüst kalsan bile, onlarin gözünde hep suclusun. Crying or Very sad

Berna bu geceyi atlat emin olki yarın daha iyi olucaksın ben senden daha agır şeyler yaşadım hemde çocuken daha kötü canım pislik ögretmenim yüzünden nasıl aglardım .

Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Ara. 03, 2010 6:29 pm

berna bana cevao ver...
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ara. 03, 2010 6:31 pm

canim bugün hic yanmadigi kadar cok yaniyor....
    Sabahtan beri kilitledim kendimi odaya, kimseyi görmek istemiyorum....
    Yarin öyle büyük firtina yasayacagim ki, sessizligi ne zaman gelir onu da bilmiyorum...
    icimdekileri bugün not defterime yazdim, birde size söylüyorum. Anlatmak güzel birsey, rahatladim biraz....
    iyiki varsiniz.Eger ben bugün icimdekileri anlatamasaydim, delirirdim herhalde düsünmekten...
    iyiki varsiniz..... Crying or Very sad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Ara. 03, 2010 6:33 pm

bernacim sakin ol lutfen...
    dur bugunku gun gecsin,yarin ola hayir ola...
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ara. 03, 2010 6:33 pm

keske senin beni merak ettigin gibi annem de beni etseydi isik. Sen bana cocuklugumu hatirlatiyorsun....
    rahatladim biraz...

Siz olmasaniz ben belki bugün.....neyse ya...
    iyiki varsiniz, o kadar degerlisiniz ki anlatamam Crying or Very sad
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Ara. 03, 2010 6:36 pm

Berna beni dinle hayata insnaın başına herşey gelir bu hayat senın ne annen gil bişey diyebilir neden bi başkası .

Hayat senın hayatın .

İnanki politika yap şu hayata sadece bugunu kurtar yeter yarın da yenisi yaparsın ama en sonun da hukuk yaparsın çünkü inadıgın şeyi savunursun ..! Hayat senin elinde yaşam senin elinde politila yaparak ne kadar devam ede bilirsin aile'nin geç karşılaırna ben sınıfta kaldım yapamadım eyer tek kelime agzınızı açarsanız beni bu hayatan yok etmiş olursunuz de yeter polite yaparak sadece bu gunu kurtarısın mazeretlerin bittiginde düşersen tatlım.

Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Ara. 03, 2010 6:39 pm

Berna,seni cok iyi anliyerum canim.
    Ama lutfen sakin ol...Kendine gel,biraz...
    sen boyle olunca bende ketu oluyer..

doktorlar super olmus...

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 12:51 am