Sohbetler-14 - Sayfa 22 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Sohbetler-14 - Sayfa 22 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+17
Gizli Özne
Bydewz
AşksınHaticem
~aksamguzelı~
melek hatice
Limonata
melike
Black Diamond
oslemmsemiz
haticee_
H.SeNDiL
Hatice'm
dizikolik
Gamzelim
Света(Isik)
melike05
zeynep
21 posters

Sohbetler-14

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Sohbetler-14 - Sayfa 22 Empty Geri: Sohbetler-14

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Ara. 15, 2010 8:44 pm

Selam,

Hepimiz donmusuz anlasilan Surprised Vallah burasida cok soguk, buz tuttum resmen, ilk defa Hollanda bu sogugu görüyor, banami denk gelir anlamadim Surprised

Hafta sonuna benimde cok ihtiyacim var Berna Like a Star @ heaven
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Çarş. Ara. 15, 2010 9:06 pm

elif hollanda neredeydi yahu?benim cografya yerlerde de.
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Ara. 15, 2010 9:45 pm

Avrupanin bati ucu. Almanyanin yani, birde Ingiltereyle arasinda deniz var Like a Star @ heaven Nasil anlattim ama Surprised Hani su Istanbulun büyüklügünde olan ülke. Avrupa yakasinda Burhan vardi, Hollanda kafasindayim ben, yemyesil, düz yasiyorum, bisiklet ülkesi derdi Surprised
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Ara. 15, 2010 10:51 pm

zeynep demiş ki:selamm millet,nasılsınız bakalım.
    hergün kumam yuvasına dönmüştür ümidi ile giriyorum ama nafile,ne oldu ki anlamadım.gelse de doya doya sorguya çeksem keşke Sad

Sorma be zeynom, bendede durum ayni, Sevvali ariyorum hergün forumlara girince. Cok özledim. Ne oldugunu kimse anlamadi zaten, bir ara geldi 1 mesaj yazdi gitti. Inshallah yakinda gelir What a Face

Neyse ben kacar, Allaha emanet!
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Ara. 16, 2010 1:32 pm

Selam,

Nasilsiniz arkadaslar, is okul derken anca aksamlari girebiliyorum buraya. Pek görüsemedik, özledim What a Face
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Ara. 16, 2010 4:56 pm

abim kendi bilgisayarına şifre koydu bu sefer küçük abim koydu neymiş çok resim indiriyormusum .Büyük abimden alıcam şifreyi almazsam yakıcam çıralarını.
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Ara. 16, 2010 5:12 pm

haticee_ demiş ki:abim kendi bilgisayarına şifre koydu bu sefer küçük abim koydu neymiş çok resim indiriyormusum .Büyük abimden alıcam şifreyi almazsam yakıcam çıralarını.
    tanidigim tehlikeli Kadinlar listesini :
    1.Ferhunde ( onu asla kimse geçemez )
    2.Gülhayat'im ( bir bakisina tav olur millet )
    3.Zuhal ( biraz traji komik ama olsun)
    4. Sensin Haticecim fark ettiysen listenin basindakiler hayali karakter sen gerçeksin Sohbetler-14 - Sayfa 22 223241 senin abin olmak istemezdim sahsen Sohbetler-14 - Sayfa 22 775303 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354

hatice bu arada hani sen photoshop dersi verecektin ? Sohbetler-14 - Sayfa 22 223241
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Ara. 16, 2010 6:23 pm

Hatice'm demiş ki:
    haticee_ demiş ki:abim kendi bilgisayarına şifre koydu bu sefer küçük abim koydu neymiş çok resim indiriyormusum .Büyük abimden alıcam şifreyi almazsam yakıcam çıralarını.
    tanidigim tehlikeli Kadinlar listesini :
    1.Ferhunde ( onu asla kimse geçemez )
    2.Gülhayat'im ( bir bakisina tav olur millet )
    3.Zuhal ( biraz traji komik ama olsun)
    4. Sensin Haticecim fark ettiysen listenin basindakiler hayali karakter sen gerçeksin Sohbetler-14 - Sayfa 22 223241 senin abin olmak istemezdim sahsen Sohbetler-14 - Sayfa 22 775303 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354

hatice bu arada hani sen photoshop dersi verecektin ? Sohbetler-14 - Sayfa 22 223241

Canım tehlikleiyim ama 1 ci sırada inan bazen o hayali kadınlarıda geçiyorum ben bugun sınıfta bi çocukla tartıştım normalde çok sakın biriyim geçen sene ki 2 arkadaşımla aynı sınıftayım ve diyer sınıftanda yakın oldugum arkadaşlarım havva ve ilkay geçen seneden onlarda geldi.AYNI SINIF ARKADAŞLARIYIZ HEPSİ BENİ İLK DEFA ÖYLE GÖRDÜ EVDE ABİMGİLE GÖRMEDİKLERİ İÇİNSurprised Surprised Surprised Surprised

İşte sonra ben bu çocukla tartışmaya başladım akif salagı işte benım kolumu sıkıtı bende dokunma bana diye bi bagırdım ilkayın agzı açık kaldı tüm sınıf bi anda sustu bana baktı ben devam etim sakın bi daha bana dokunma ispiyoncu diye aslında BEN çok tatlı bi kızım geçen senE 1 kişiyle bile kavga etmedim zararsızım ama bana zarar vermeye kalkanların canına okuyorum OF AMA DELİ OLUYORUM CANIM YA

Zaten herkes şaşırdı ben kimseyle kavga etmem dşün orta okul arkadaşım Beni ilk defa öyle gördü hemen ilker olaya girdi knkm çekti akifi kenara bende sırama geçtim .Ama varya çocuk beni delirtiyo nefret ediyorum ondan ana neler yaptı ben ve tüm sınıfa hiç susmuyor hiç suysmuyor arkamda oturuyordu .

Ve ders sınıf ögretmenındi susumadı ben arkamı döndüm yeter artık sus diye cinet geçirdim öyle böyle digil hiç susmuyor sınıfı terk edicektim az kalsın hiç susmuyor herkes bize tercuman oldun dedi .

Canım aslında zararsızım bitek bu akife karşı böyleyim bide abimlere normalde ben kimseye tokat bile atmam asla ama beni nasıl delirtigini sen düşün artıkkk dayanmadım çok fena oldum ama en gülhayatıda,ferhundeyıde diyelerinide istesem geçerim abimgil yandı elime düştüler bi kere ben onları mahvederim benden güçlüler ama asla benden akılı olamazlar erkeler güçlü ama kadınlar akılı .

Of çok uzun yazdım okumıycan kesin sonun kadar.

Bu arada sen demedin mi ben bi photoshop DERSİ veriyim demiştin msn sen vercen çok ısrar etin yada ikimiz sen daha çok bilgilisin tatlım biliyorsun Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
    Black Diamond
    Black Diamond
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3143
    Lakap : Haşin

Mesaj tarafından Black Diamond Perş. Ara. 16, 2010 6:38 pm

ohooo burda tehlikeli kadin listeleri baslamis Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Ara. 16, 2010 6:52 pm

Black Diamond demiş ki:ohooo burda tehlikeli kadin listeleri baslamis Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354

O listenın başı da burda

bu arada şu haberi bi okuyun milet

Spoiler:

İçimiz temizmiş valla dememişmiydik diyorumm.
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Ara. 16, 2010 6:57 pm

haticee_ demiş ki:

Canım tehlikleiyim ama 1 ci sırada inan bazen o hayali kadınlarıda geçiyorum ben bugun sınıfta bi çocukla tartıştım normalde çok sakın biriyim geçen sene ki 2 arkadaşımla aynı sınıftayım ve diyer sınıftanda yakın oldugum arkadaşlarım havva ve ilkay geçen seneden onlarda geldi.AYNI SINIF ARKADAŞLARIYIZ HEPSİ BENİ İLK DEFA ÖYLE GÖRDÜ EVDE ABİMGİLE GÖRMEDİKLERİ İÇİNSohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354

İşte sonra ben bu çocukla tartışmaya başladım akif salagı işte benım kolumu sıkıtı bende dokunma bana diye bi bagırdım ilkayın agzı açık kaldı tüm sınıf bi anda sustu bana baktı ben devam etim sakın bi daha bana dokunma ispiyoncu diye aslında BEN çok tatlı bi kızım geçen senE 1 kişiyle bile kavga etmedim zararsızım ama bana zarar vermeye kalkanların canına okuyorum OF AMA DELİ OLUYORUM CANIM YA

Zaten herkes şaşırdı ben kimseyle kavga etmem dşün orta okul arkadaşım Beni ilk defa öyle gördü hemen ilker olaya girdi knkm çekti akifi kenara bende sırama geçtim .Ama varya çocuk beni delirtiyo nefret ediyorum ondan ana neler yaptı ben ve tüm sınıfa hiç susmuyor hiç suysmuyor arkamda oturuyordu .

Ve ders sınıf ögretmenındi susumadı ben arkamı döndüm yeter artık sus diye cinet geçirdim öyle böyle digil hiç susmuyor sınıfı terk edicektim az kalsın hiç susmuyor herkes bize tercuman oldun dedi .

Canım aslında zararsızım bitek bu akife karşı böyleyim bide abimlere normalde ben kimseye tokat bile atmam asla ama beni nasıl delirtigini sen düşün artıkkk dayanmadım çok fena oldum ama en gülhayatıda,ferhundeyıde diyelerinide istesem geçerim abimgil yandı elime düştüler bi kere ben onları mahvederim benden güçlüler ama asla benden akılı olamazlar erkeler güçlü ama kadınlar akılı .

Bu arada sen demedin mi ben bi photoshop DERSİ veriyim demiştin msn sen vercen çok ısrar etin yada ikimiz sen daha çok bilgilisin tatlım biliyorsun Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354
    $iddetle hiç biryere varamazsin !
    ama erkeklere karsi yanindayim Sohbetler-14 - Sayfa 22 775303 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 feminist oliyim eccik Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 kolu burkuttumu gerçekten yoksa yalanciktanmi acidi dedin ? Sohbetler-14 - Sayfa 22 223241 seni köftehor senii sinifça rezil etmissin oh olsun
    Abingillede araniza girmiyorum aile içi meseleler beni asar ! Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 yanisi naparsan yap Sohbetler-14 - Sayfa 22 522234 bol sans !!

Ders konusundada benim bildigisayar fransizca yani benim dedigim herseye fransiz kalacaksiniz + anlamamakta israr eden ögrenciyi ben döverim Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 sen ögret baciim Sohbetler-14 - Sayfa 22 775303
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Ara. 16, 2010 7:07 pm

Hatice'm demiş ki:
    haticee_ demiş ki:

Canım tehlikleiyim ama 1 ci sırada inan bazen o hayali kadınlarıda geçiyorum ben bugun sınıfta bi çocukla tartıştım normalde çok sakın biriyim geçen sene ki 2 arkadaşımla aynı sınıftayım ve diyer sınıftanda yakın oldugum arkadaşlarım havva ve ilkay geçen seneden onlarda geldi.AYNI SINIF ARKADAŞLARIYIZ HEPSİ BENİ İLK DEFA ÖYLE GÖRDÜ EVDE ABİMGİLE GÖRMEDİKLERİ İÇİNSohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354

Bu arada sen demedin mi ben bi photoshop DERSİ veriyim demiştin msn sen vercen çok ısrar etin yada ikimiz sen daha çok bilgilisin tatlım biliyorsun Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354
    $iddetle hiç biryere varamazsin !
    ama erkeklere karsi yanindayim Sohbetler-14 - Sayfa 22 775303 Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 feminist oliyim eccik Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 kolu burkuttumu gerçekten yoksa yalanciktanmi acidi dedin ? Sohbetler-14 - Sayfa 22 223241 seni köftehor senii sinifça rezil etmissin oh olsun
    Abingillede araniza girmiyorum aile içi meseleler beni asar ! Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 yanisi naparsan yap Sohbetler-14 - Sayfa 22 522234 bol sans !!

Ders konusundada benim bildigisayar fransizca yani benim dedigim herseye fransiz kalacaksiniz + anlamamakta israr eden ögrenciyi ben döverim Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 sen ögret baciim Sohbetler-14 - Sayfa 22 775303

Canım kolumu sıktı ciden çok degil ama bana dokunması deli eti beni ne hakla dokunur bastım çıglı hemen durumuyum zaten gıcıgım bide öyle yapınca çileden çıktım çok fena öyle böyle degil yani aslında çok sıkmadı ama sıkktı yine yani canım of çok kötü oldum .

O mal yüzünden ilk defa sınıf beni sinirli gördü ama ciden böyle bide mal mal konuşması yokmu çok sinir ediyo beni zaten ispiiyonladı zaten wc çıkarken ögretmen sınıflara diye bagırıyordu oda arkasından dedi hadi sınıflar akızlar bende canına okuycam dedim edebiyatı ders ve ondan sonra beden di bizde degiştirdik sınıfa bi girdim ben bunun bogazını sıkmadım ama resmen yapıştım bogazına bunun bıraktım insan gibi dur yoksa insan olmayı ögreticem dedim .

Ders ögretmen girdi ve dediki hocam ders beden eytimi kızlar üsünü degiştirmiş bana bakarak ben daha çok sinirlendim.

Sonra zil çalınca hoca çıktı hemen yanına gittim o malın sonra tartışık ben delirdim sonra kolumu sıktı ben dokunma diye bagırdım . böyle oldu

o işi haledicem ben cumartesi merak etme ama sende 1-2 saatiligine pc Türkçe yapsan da olur diye diyorum:x Mad Mad tongue ama inşlh canımm ögretirim ama ben anlatsamda herkes fransız kalır garanti Surprised Surprised Surprised

Canım ben ders isterken birilerinden ders vermem ne kadar komik bi durum ama bildikelerimi anlatırım ne anlatıyım ben efkt filan mı ne anlatıyım?

YARIN OKULDA PARTI VERCEZ SINIFTA ÖYLE TATİLİNDE YERLİ MALI DİYE AMA AMAÇ EYLENMEK FİLAN YANİ BENDE KENDİ ELLERİMLE RUS SALLATASI YAPTIM .Bazıları pasta yapacaz dediler bende farklı bişey yapıyım dedim .

Ya bizim sınıf ççok kardeşci bi sınıf hepimiz kardeş gibiyiz bi akif ve ben kavga ediyoruz gerçi akifte saf herkesle kavga eediyo ama onla bile kardeş gibiz yani çok iyi bi sınıf var eski sınıf arkadaşı var 2 tane aynı sınıfa düştük en samimi ooldugum kişilerdi.

Daha dogrusu saf oldugu için ben onu magruz görüyorum.
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Ara. 16, 2010 7:42 pm

Senin sinif zaten bir baska ben anladim onii Mad herkese Rus salatasi bize ?? Sohbetler-14 - Sayfa 22 376784

Ders senin dersin canim istedigini ögret !! bizim fandaki kizalar çok çaliskan biliyosun Sohbetler-14 - Sayfa 22 223241 sen resimli anlatirsin hemencik anlarlar !! efekti de anlat hatta o banada lazim ben hep alinti kullaniyorum Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 neysee hadi ben kaçiyoom !!
    not: cumartesi günü tatile giriyorum 15 gün ye iç eglen yat Sohbetler-14 - Sayfa 22 406327 Sohbetler-14 - Sayfa 22 406327 gel cumartesi gel Sohbetler-14 - Sayfa 22 184350
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Ara. 16, 2010 7:44 pm

Hatice'm demiş ki:Senin sinif zaten bir baska ben anladim onii Mad herkese Rus salatasi bize ?? Sohbetler-14 - Sayfa 22 376784

Ders senin dersin canim istedigini ögret !! bizim fandaki kizalar çok çaliskan biliyosun Sohbetler-14 - Sayfa 22 223241 sen resimli anlatirsin hemencik anlarlar !! efekti de anlat hatta o banada lazim ben hep alinti kullaniyorum Sohbetler-14 - Sayfa 22 894354 neysee hadi ben kaçiyoom !!
    not: cumartesi günü tatile giriyorum 15 gün ye iç eglen yat Sohbetler-14 - Sayfa 22 406327 Sohbetler-14 - Sayfa 22 406327 gel cumartesi gel Sohbetler-14 - Sayfa 22 184350

süper canım ok iyi bizim sınıf zaten süper diyer sınıflar gibi degil valla canım resimli anlatırım ok ama abimden önce şifreyi almam lazım

Sen gel lokumum Türekiyey ben sana yaparım rus salatası
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Perş. Ara. 16, 2010 7:54 pm

tubanın oylarında bir hile oldugu zaten ortada.ama nasıl çeviriyorlar o hileyi anlayamıyorum o kadar pc bilgim yok.
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Ara. 16, 2010 7:58 pm

zeynep demiş ki:tubanın oylarında bir hile oldugu zaten ortada.ama nasıl çeviriyorlar o hileyi anlayamıyorum o kadar pc bilgim yok.

ben anladım tatlım canım ablacım bende diyordum elif ablama özelden bu işin bi hilesi vardı ama neydi zamanında bende biliyordum bi hileyi ama unutum sanırım google Chrome diye sanırım ordan ben genelikle orayı kulanıyordum zamanında sanırım çok hızlı anında yada 15 sny 50 oy atma şansın var gibi bişey diyebilirim..

Ama ben haberi okuldum an hemen paylaştım burda elif abla görsün diye içine dogmus vala bitanemın gerçi sende dedin zeynep ablacım

Gerçi bunu hepimiz diyorduk ....Valla ben şimdi tubanın fanlarını görmek istiyorum.

Ha en önemlisi heykırlar zeynep ablacım
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Perş. Ara. 16, 2010 8:08 pm

terbiyesizlik,herkesin bir oy kullanabildigi bir ankette bir kişinin onlarca ou kullanması.hem o zaman diğer oyuncuların oylarıda ister istemez düşüyor.gerçi bunu sadece tubbanınkiler yapmıyor,beren fanlarıda yapıyor.bii biz bilmiyoruz.
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Ara. 16, 2010 8:11 pm

zeynep demiş ki:terbiyesizlik,herkesin bir oy kullanabildigi bir ankette bir kişinin onlarca ou kullanması.hem o zaman diğer oyuncuların oylarıda ister istemez düşüyor.gerçi bunu sadece tubbanınkiler yapmıyor,beren fanlarıda yapıyor.bii biz bilmiyoruz.

zeynep apla takip edilmedigimizi bilsem bi çok şey derdim ama diyemiyorum malesef her dedigimizi okuyorlar bu baskı beni bazı dogruları söylemkten çekindiriyor.
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Ara. 16, 2010 8:44 pm

Bu aksam biraz erken kaciyorum. Fatosu izledim, yine birsey anlamadim neyse.
    Sizlere iyi youmlar. Su anket meselesini takmayin, ne oldugu belli. Tuba ve Beren fanlari katakulliye getirip aliyorlar 1. sirayi. Yazik ne diyim...

Allaha emanet olun! Razz
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Ara. 16, 2010 9:26 pm

Foyalarini ortaya çikarmislar iste !! nasil yaptiklarina gelince : oy ver butonuna basili kaliyorlar bir iki dakka o süre içinde 1000 bilemedin 2000 oy indiregandi oluveriyor zannedersem ! Mad
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Ara. 16, 2010 9:28 pm

Hatice'm demiş ki:Foyalarini ortaya çikarmislar iste !! nasil yaptiklarina gelince : oy ver butonuna basili kaliyorlar bir iki dakka o süre içinde 1000 bilemedin 2000 oy indiregandi oluveriyor zannedersem ! Mad

ag cidimisin ? msn gel hemen
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ara. 17, 2010 3:27 pm

aman da amannnnnn napiyorlarmis beni güzel genis ailem?
    Nasil geciyor bu buzdolabi gibi soguk cuma gününüz.Ya ben cok üsüyorum kizlar ya. Ne yapsam isinamiyorum. Evin icinde iki kazak giydim....

saatler kaldi dizime....doktorlar var bugün ...... queen
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Ara. 17, 2010 6:28 pm

şeymaaaaa huuuu huuuuuuuuuuuu
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~