Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
melike
Hatice'm
6 posters

Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari

Anket

Senaryoyu sevdin mi ?

Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari Empty Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari

Mesaj tarafından Hatice'm C.tesi Ara. 04, 2010 2:40 pm

bölüm 33 - Gülali Gülhayat'i ufak bir gölettin yanina çagirmistir;

Gülali :
    neden anlamiyosun, nazliyla birsey yok artik bitti ! benim gönlümde bir sen varsin

Gülhayat ( naziyla Gülali'yi kendine daha fazla asIk etmemek ister, askini kendine hala itiraf edememistir ) :
    Gülali, bana birsey ispatlamak zorunda degilsin. Nazli'yi seviyorum dersen olgunlukla bunu karsilarim. Zaten araniza girmis gibi hissidiyorum kendimi... Bir engeldim simdi gidiyorum

Gülali ( Gülhayat'a onu sevdigini ispat etmek ister, ve bagarir; eko yapar kazdaglarinda ) :
    Gülali Gülahayat'i seviyo
    Gülali Gülahayat'i seviyoo
    Gülali Gülahayat'i seviyooo

Gülhayat ( gülmemek için kendini tutmaya çalisir ama bu durum çok hosuna gitmistir ) :
    sus napiyosun ! biri duyacak simdi

Gülali :
    Inandinmi simdi ? hem duysunlar ne olacakmis ? sevmek suçmu ?

Gülhayat :
    sorun suç olup olmamasinda degil, sorun yalan olmasinda ! Gülali anla olmaz, imkansiz bu, gelip geçici birsey.

Gülali ( ökelenmistir, sevdigi kadinin ona inanmamasina ) :
    yalan mi ? yalanmiymis yani benim sevgim öyle mi ? yalansa yasamama gerek yok ozaman. ( der ve göle atlar )

Gülhayat :
    bu ufacik gölde bugulacaginimi zannediyorsun ?
    ( Ali uzun bir süre kipirdamadan suyun üstunde duruyodur )
    Ali beni yorma çik artik. bu ask oyunlariyla beni kandiramazsin. ... Gülali ? ...?
    (Ali'nin boguldugunu düsünen Gülhayat suya atlar Gülaliyi kurtarmak için )
    Ali uyan nolur, Aliii ( Gülali tepki vermez ) yalan söyledim bende seni seviyorum hadi kalk Gülali nolur uyan yalandi .
    ( Gülhayat gerçekten endiseleniyordu, Gülali ise Gülhayat'in onun için endiseleniyo olmasindan nemalanarak bogulmus numarasina devam ediyodu... Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari 223241 . Gülhayat Ali'yi kenara çekmisti ve uyandirmaya çalisiyordu. Derken aklina Izmir'de gördügü Hayat öpücügü geldi ve Gülali'ye uygulamaya basladi. Gülali gözlerini açip Gülhayat'i kendine çekerek onu öpüyordur )

Gülhayat (sinirli bir sekilde ) :
    Alçak beni kandirdin öylemi ! Yalan iste yalaaann senin sevginde kendin gibi yalan! ( kalkmak istemistir ama Gülali tekrar kendine çekmistir )

Gülali ( pismis kelle gibi siritiyodur Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari 223241 ) :
    hadi benimki yalan diyelim, senin askinda mi yalan ? Itiraf etin iste sende beni seviyosun. Eh çok normal, bu endama dayanabilecek kiz yok dünyada Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari 111322 haa bu arada Hayatimi kurtardin! ödeselim diyorum, Bir hayat öpücügüde ben yapiyim sana ? Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari 829746

Gülhayat :
    birak beni sahtekar, düzenbaz ! itiraf etmismisim !! son nefesini verirken mutlu ol istedim, ama deymez ! endammis ? yok yani yakisikli görmesek inanicaz Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari 376784 keske ellemeseydim de ölseydin! ( der ve kalkar . )

Gülhayat endiselenip kurtardigi için kendini suçluyodur! niye merak edip kurtardim niye yardim ettim diye . Içindeki ses Gülaliyi sevdigin için deyince :
    - ne sevmesi ! Bu aileden öcümü almadan hiç biri kolayca ölemez bu yüzden kurtardim yoksa isim olmaz ! Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari 274318
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1401
    Lakap : türkçeci

Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari Empty Geri: Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari

Mesaj tarafından melike C.tesi Ara. 04, 2010 2:45 pm

çok güzel olmuş ellerine sağlık queen
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari Empty Geri: Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari

Mesaj tarafından zeynep Salı Ara. 07, 2010 12:03 pm

şu kızın dizilerde aşktan yana bir yüzü gülmedi gitti.anca biz yazarız böyle.
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Çarş. Ara. 08, 2010 4:49 pm

ne talihsiz bir kız
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Romantik-Komedi tarzi Gülhayat & Gülali çatismalari Empty Pek komedi degil ama romantik...

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ara. 17, 2010 9:49 pm

Senaryona bayildim basta onu söylim Idea Bende kisa bir senaryo yazdim, biraz basit ve kisa oldu ama icimden geldi, begenmeyen okumasin Surprised
    Yeni bir baslik acmak istemedim, birseferlik senaryo cünkü, oyüzden buraya ekledim cyclops

...

Sabaha dogru hafif bir yagmur yagmaktadir, Gülhayat yatakta uyuyordur. Sabah uyanmadan günes dogar, ve gökkusagi penceresinin camindan görünmektedir. Gülhayat uyanir, yüzünde hafif bir gülümseme, 0 makyaj en dogal haliyle. Dönüp disari bakar ve bir hisimla yataktan kalkip giyinir, asagiya iner, kapiyi acip disariya kosar...

Marika: Gülhayat, nereye? Ah deli kiz ne yapmaya calisiyorsun yine kimbilir.

Gülhayat köyde ciplak ayaklariyla iki eliyle yemenini arkasindan tutarak tepeye dogru, gökkusagina dogru, kosar. O anda ekran slowmotion hareket etmeye baslar, ve bir flashback...

Flashback:
    Gülhayat 9 yasinda bir kiz, sabah yatagindan kalkar babasiyla yaghaneye gitmek icin. Camdan bakar ve o güne kadar hic görmedigi birseyi görür camdan. Saskinlikla disariya babasinin yanina kosar...

Baba: Gülüm uyandinmi? Nedir bu telasin.
    Gülhayat: Baba ´Gökyüzünü boyamislar baba´

Babasi gülümseyerek Gülhayati kaldirip esen rüzgarda havada döndürür. Gülhayatin yüzünde büyük bir mutluluk...

Flashback biter.

Kamera Gülhayati gösterdigi anda Gülhayat tepeye varir ve o anda kosmayi birapik yerinde durur. Basini yukari kaldirip gökkusagina bakar, sonra babasinin kucagindaymis gibi kollayini yana acarak dönmeye baslar gözleri kapali. Durup gözlerini bir acarki, karsisinda Gülali. Gülali onu kosarken görmüs tepeye kadar takip etmistir...

Gülhayat: (yüzünde cocuksu bir gülümsemeyle) Gökyüzünü boyamislar Gülali. Cok güzel degilmi.

Birden oda yüzündeki garip gülümsemenin farkina varip utanir, hemen normale dönmeye calisir...

Gülhayat: (Hafif bir mahcuplukla, kisik bir ses tonuyla)Cok güzel.

Gülali, Gülhayatin önce gözlerine, sonra yanagina, sonra dudaklarina bakar.
    Kamera bunlari bir bir gösterir arka arkaya. Gülhayati ilk defa bukadar dogal, bukadar farkli görmüstür. Sag elini kaldirip Gülhayatin yüzüne dokunur ve...

Gülali: Güzel, cok güzel clown

Gülhayat utanir, önce yüzünü Gülalinin eline yaslar, sonra asagi egip, alttan hafif basini kaldirip gözücüyla Gülaliye bakar, sonra sirtini döner, yemenini onuzlarina sarar ve yavas yavas arkasina bakmadan gider. Gülalide arkasindan yavasca yürümeye baslar, aralarinda bir mesafeyle, eli saclarinda ornar hafif gülümser ve devam eder!

SON!
    hülya tuğlu
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 54
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : ebru hülya

Mesaj tarafından hülya tuğlu Paz Ara. 26, 2010 4:27 pm

vay gülaliyle herşeye var gülhayat
    hülya tuğlu
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından hülya tuğlu Perş. Ara. 30, 2010 11:54 am

vay hatice ve gül ali ortalığı mestetti
    hülya tuğlu
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından hülya tuğlu Perş. Ara. 30, 2010 11:56 am

bu haftaki bolümünde gulhayat ve gülali behlüle bihteri aştı
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Çarş. Mart 16, 2011 9:07 pm

kaçirma sahnesinin akabinda olmasini istedigim olaylar; umarim begenirsiniz

Ali hayat'i alip bir dag evine kaçirmistir, herseyi anlatmak olanlari konusup aydinlanmak için. ehh tabii biraz da Gülhayati deli gibi sevdigi için

aksam yemegi için ali tavuk kesmistir, bir güzelde pisirmistir. Gülhayatin migdesi beline yapisacak açliktan ama orali bile degildir inadindan. Ali nasil olsa gelir diye güzel güzel migdesine indirmeye baslar tavugu. Gülhayat aliye bakip gidip yesemmi ? yok olmaz ! deyip duruyordur kendi kendine.

Ali : gel ye valla zehir atmadim ? bak bende yiyorum

Gülhayat : istemiyorum.

Ali: eminmisin ? bak çok güzel pismis

Hayat : hayir dedim anlamiyormusun sana afiyet olsun

Ali : lades kemigi ! Gülhyat lades kemigi çikti

Hayat : ee ? napiyim ?

Ali : gel oynayalim kaybeden kazananin istedigini yapacak !

Hayat : beni tekrar kasabaya götürürmüsün ?

Ali : kazanamazsin

Hayat : (gülüp) sen öyle san !

Ali (yüregi sevdiginin aç kalmasina dayanmaz) ama tavuktan yemen lazim yoksa olmaz

Hayat : ( bunu bekliyordu zaten ) istemiyorum ama kurtumak için....

Ali : tabii tabii ( gülerek)

tavugu afiyetle yedikten sonra ladese tutusurlar. Sofrayi kaldirdiktan sonra ataga geçerler.

Hayat : Ali ben üsüdüm.

Ali : ates sönüyor hemen yakarim. ( odunlari almaya giderken Gülhayat'a yaninda gelir) neden geliyorsun daha çok üsüyeceksin ?

Hayat : korkuyorum ( aslinda baska plani vardir)

Ali : iki dakkaya geliyorum korkacak birsey yok

Hayat : olsun yanimda ol

bilrlikte disardan odunlari alirlar ( ali hernekadar çok kasli olmasin ragmen Hayat'ada iki tanecik odun tasitir ) Ali atesi körükler . Gülhayat ise sabirsiz bir sekilde odunlari uzatir. ama Ali yemez

Ali : aklimda

Hayta : okdar disari çikip odun tasidim püff !

Ali : ben kazanacagim bunu sana demistim.

Gülhayat sinirlenmistir ve kenara oturur. Ali atesle ugrasirken :

Ali : bu odunlar yas, ates tutmuyor.

Hayat : e ne olacak simdi ?

Ali : tek yorgan var

Hayat : yanii ?

Ali : istemeyerek te olsa seninle beraber yatacagim ( siritarak )

Hayat : hayir ( ama aksini düsünüyordur )

Ali : sen bilirsin yorgan benim kalirsin orda soguktan...

Hayat : tamam tamam.

derken yorganin bir tarafina Gülhyata diger tarafina Ali sokulup sarar kendini, ama küçücük yorganin içine Ali'nin kaslari sigmaz Gülhayat çekistirip durur. Ali de bu vesile ile Gülhayata sokulur.

Ali : biliyormusun seni ilk gördügümde gerçek olmadigini düsünmüstüm ?hayal, rüya gibiydin sanki ? yemenini almaya gelmeseydin hepte öyle sanacaktin.

Hayat : keske hayal olsaydim diyormusun ?

Ali : (Hayat'in gözlerine bakarak sesizce ) hayir...

Hayat : Neden ? asalik bir "biiip(!)" 'im

Ali : ( hayatin dudagina parmagini koyarak ) hayir, bana anlatacaklarin var ve ben onlari dinleyecegim hemde hemen simdi.

Hayat : Ali zor hemde çok zor. Sana anlatmam kolay gibi görünüyor ama birsey var aramizda ? ne oldugu belli degil ama aramizdan çikmiyor, Kadermi ali bu ?

Ali : $$$ttt anlatacaksin, biraz zor olacak ama herseyin sonu güzel olacak inan. simdi en bastan basliyoruz. ( Sari yemenini çikarir) bu yemenle yüzümdeki yaralari temizledigin yerden. Al tekrar yaralarimi temizle

Hayat ( yemeni alir) : gerçekten baslayabilecekmiyiz en bastan ?

Ali : sen istiyormusun ?

Hayat : evet

Ali : ozaman, sana söylemem gereken bir sey var ... LADES

Hayat : ama bu sayilmaz hile yaptin ! yalanci ! birde oturup seni dinliyorum ( kalkmaya çalisir ama ali kolundan tutup kendine çeker)

Ali : istedigimi yapacakmisin ?

Hayat : ne istiyorsun ?

Ali : ( aynen bu bakis -> )

Hayat : (gülümseyerek) hayir, bakma öyle olmaz !

Ali : eminmisin ?

Hayat'a yaklasir... yaklasir...yaklasir vee kapi çalar $aka yaa !!! malum olay olu verir ...♥

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:03 am