Karadağların seksi dansözü Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağların seksi dansözü Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
zeynep
H.SeNDiL
hayranim_sana
hülya tuğlu
melek hatice
9 posters

Karadağların seksi dansözü

melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Karadağların seksi dansözü Empty Karadağların seksi dansözü

Mesaj tarafından melek hatice Perş. Ara. 30, 2010 11:45 am

Karadağların seksi dansözü Catsotn

Karadağlar dizisinde seksi dansözü canlandıran Gülhayat ( Hatice Şendil ), hem Halit Karadağ ( Erdal Özyağcılar ), hem de oğul Gülali ( İbrahim Çelikkol ) ile birlikte

8. bölümü geçen pazartesi Show Tv’de ekranlara gelen Karadağlar dizisinde Gülhayat rolüyle karşımıza çıkan Hatice Şendil, dizideki performansıyla büyük beğeni topluyor..İntihar eden babasının intikamını almak için Halit Karadağ (Erdal Özyağcılar) ile ilişkisi olan Gülhayat, gönlünü Gülali Karadağ’a (İbrahim Çelikkol) kaptırdı…
    Dizinin son bölümünde ise Gülali ile Gülhayat’ın sevişme sahnesi dikkatlerden kaçmadı.
    hülya tuğlu
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 54
    İş/Hobiler : öğrenci
    Lakap : ebru hülya

Karadağların seksi dansözü Empty Geri: Karadağların seksi dansözü

Mesaj tarafından hülya tuğlu Perş. Ara. 30, 2010 12:20 pm

neydi ya o sahne resmen behlül bihteri geçmişlert
    hayranim_sana
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 31

Mesaj tarafından hayranim_sana Perş. Ara. 30, 2010 12:59 pm

bihter den farkı bu halitle yatmadı ama sahneyi beğendinizmi Smile
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Ara. 30, 2010 2:57 pm

Özellikle performansiyla begeni topladigi kismina katiliyorum Idea Basarili bir senaryoda basarili bir performans. Seksi dansözüm benim What a Face
    hayranim_sana
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 31

Mesaj tarafından hayranim_sana Perş. Ara. 30, 2010 3:13 pm

cyclops ya ama o sahne de güzeldi diğer bölümdede aliyle yakınlaşması var ayy çok sevindim What a Face
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Perş. Ara. 30, 2010 3:33 pm

hatice şimdiye kadar yanlış rollerde oynadı bence,tamam masum bir yüzü var ama aynı zamanda çok seksi ve kadınsı.böyle dişi ve dişli roller haticeye çok daha fazla yakışıyor.oyunculugunu daha fazlaa sergileyebiliyor.
    Black Diamond
    Black Diamond
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3143
    Lakap : Haşin

Mesaj tarafından Black Diamond Perş. Ara. 30, 2010 5:42 pm

ayy ne sahneydiii Karadağların seksi dansözü 932294 haticem ortaligi yakip sonduruyo resmeenn Karadağların seksi dansözü 431895 Karadağların seksi dansözü 894354 genclikte yaptigi hatalarin inadina Karadağların seksi dansözü 894354
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Perş. Ara. 30, 2010 5:48 pm

hatice çok seksi biyn..ve bi öpüşme sahnesi oldu..sanal alemda bu konuşuluyo öpüşmesi...herkez çokgerçekçi oynadığını söylüyo..yorular hep böyle....inş...başarısını deevamettirir...
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Cuma Ara. 31, 2010 9:57 pm

haticenin böyle sahneleri olsun istemezdim sadece bu sahneleriyle konuşulsun istemezdim çünkü kim böyle sahne çekerse zaten konuşulur bu tür sahnelerin doğasında var bu halbuki o bölümde çok güzel sahnelerde vardı heyecanı yüksek tutan o sahnelerdeki oyunculuğuyla konuşulsun isterdim çünkü çok başarılı yüzünde her duyguyu çok güzel yansıtıyor ve anında değiştirebiliyor
    sizi anlıyorum sürekli ondan konuşulsun istiyorsunuz bu yüzden bihtere bile benzetmek istiyorsunuz ama bunu yapmayın bence o zaman haticenin oyunculuğunu bir kenara itmiş oluyorsunuz
    ayrıca başarıdan söz etmek için o sahnelere ihtiyaç yok ki bakın öybgz ki deki mete çocuk oyunculuğu ve senaryosuyla oradaki tüm oyuncuların önüne geçti
    yada kötü yazılmış bir senaryoyu hatice öyle başarılı oynadki ebru efsanesi oluşturdu bence acizane başarı budur yoksa o sahneler değil
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ara. 31, 2010 10:38 pm

ebru forever demiş ki: haticenin böyle sahneleri olsun istemezdim sadece bu sahneleriyle konuşulsun istemezdim çünkü kim böyle sahne çekerse zaten konuşulur bu tür sahnelerin doğasında var bu halbuki o bölümde çok güzel sahnelerde vardı heyecanı yüksek tutan o sahnelerdeki oyunculuğuyla konuşulsun isterdim çünkü çok başarılı yüzünde her duyguyu çok güzel yansıtıyor ve anında değiştirebiliyor
    sizi anlıyorum sürekli ondan konuşulsun istiyorsunuz bu yüzden bihtere bile benzetmek istiyorsunuz ama bunu yapmayın bence o zaman haticenin oyunculuğunu bir kenara itmiş oluyorsunuz
    ayrıca başarıdan söz etmek için o sahnelere ihtiyaç yok ki bakın öybgz ki deki mete çocuk oyunculuğu ve senaryosuyla oradaki tüm oyuncuların önüne geçti
    yada kötü yazılmış bir senaryoyu hatice öyle başarılı oynadki ebru efsanesi oluşturdu bence acizane başarı budur yoksa o sahneler değil

Dediklerinize katiliyorum Idea

Yanliz burdaki üyeler, sadece burdaki üyelerde degil, diger paylasim sitelerindeki hayranlarinin savundugu sey ´bugüne kadar görmedigimiz öpüsme ve sevisme sahnesinide büyük bir basariyla canlandiran bir oyuncu oldugunu kanitladi Hatice Sendil´. Tabi sadece bu tür sahnelerle degil, her sahnede basarili olmasini istiyor, ve basarisini görügümüz her sahnede taktir ediyoruz cyclops

Sahneyi cok begenenlerdenim cyclops Dogal ve gercekci bir öpüsmeydi, diger dizilerdeki uzun uzun lacka 1 saat birbirinin gözüne bakip yavasca yaklasip sonraki sahnesinde hic olmamis gibi davranmalar gibi yapmacik degil. Kutluyorum Haticeyi basarisindan dolayi Idea
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Paz Ocak 02, 2011 12:35 pm

ya aslında ben haticeyi o sahnelerde görünce bıraz garipsedim olmasını istemedim acıkcası ama helal olsun rolunun hakkını veriyo çok güzel oynuyo ama ne bilim yine öle görmeseydim "2. bir bihter olsun istemiyorummm..."
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Paz Ocak 02, 2011 4:51 pm

bilim yine öle görmeseydim "2. bir bihter olsun istemiyorummm..."
    aynen ben de istemiyorum
    bir de bir şeyi farkettim sanki hatice ş bir şeyler kanıtlamak zorunda bazen yazılan yorumlarda bile bunu hissediyorum aslında kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değil o gerçekte başarılı bir oyuncu ve bu noktaya illa gündemde kalayım diye yaptığı saçma sapan hareket yada haberlerle gelmedi ben onun işinin dışında bir şey yada biri hakkında konuştuğunu görmedim
    ama sanırım bu durum vadinin resmi formundaki yazılardan kaynaklandı diye düşünüyorum geçen sene forma ilk girdiğimde yazılan garip yorumlar karşısında çok şaşırmıştım kendi kendime demiştim ki kimse niye güzel bir şey yazmıyor sizi keşfetmemde bu şekilde oldu zaten sonradan öğrendimki ebrucu olanlar şutlanmış ama ordaki tüm yorumlar ön yargılı ve kınskançlık doluydu burda hata yapımcı şirketin oyuncusunu korumadı görünen güzelliğe bile çirkin diyorsa bir insan hasetinden dört ayak üstünde dursanızda bir şey anlatamazsınız o yüzden diyorum ki hatice başarılı bir oyuncu bunu ispatlamak için illa her sahneyi oynamak zorunda değil
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Paz Ocak 02, 2011 5:31 pm

ebru forever demiş ki:bilim yine öle görmeseydim "2. bir bihter olsun istemiyorummm..."
    aynen ben de istemiyorum
    bir de bir şeyi farkettim sanki hatice ş bir şeyler kanıtlamak zorunda bazen yazılan yorumlarda bile bunu hissediyorum aslında kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değil o gerçekte başarılı bir oyuncu ve bu noktaya illa gündemde kalayım diye yaptığı saçma sapan hareket yada haberlerle gelmedi ben onun işinin dışında bir şey yada biri hakkında konuştuğunu görmedim
    ama sanırım bu durum vadinin resmi formundaki yazılardan kaynaklandı diye düşünüyorum geçen sene forma ilk girdiğimde yazılan garip yorumlar karşısında çok şaşırmıştım kendi kendime demiştim ki kimse niye güzel bir şey yazmıyor sizi keşfetmemde bu şekilde oldu zaten sonradan öğrendimki ebrucu olanlar şutlanmış ama ordaki tüm yorumlar ön yargılı ve kınskançlık doluydu burda hata yapımcı şirketin oyuncusunu korumadı görünen güzelliğe bile çirkin diyorsa bir insan hasetinden dört ayak üstünde dursanızda bir şey anlatamazsınız o yüzden diyorum ki hatice başarılı bir oyuncu bunu ispatlamak için illa her sahneyi oynamak zorunda değil

bu yadıklarına harfiyen katılıyorum canımm
    Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 232
    İş/Hobiler : Müzik dinlemek, arkadaslarla bulusmak

Mesaj tarafından Ebruuuu Paz Ocak 02, 2011 6:14 pm

o sahne cok güzeldi yaa What a Face
    hatice ablamizi öyle görünce bende biraz gariplestim ama yinede rolunu iyi oynuyor ve rolunun hakinida faslasiyla veriyor cyclops

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 10:26 pm