Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+9
ebru forever
olasılıksız kısss
zeynep
Gizli Özne
dizikolik
nnurr
H.SeNDiL
Hatice'm
melek hatice
13 posters

Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz

melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz Empty Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Ara. 31, 2010 11:31 am

Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 11221

Karadağlar dizisinde set aşkı iddiası ortalığı karıştırdı. Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar'ın birlikte olduğu söylentilerine Şendil'den ucu açık yanıt geldi: Evet ya da hayır diyemem. Özel hayat sorularına cevap yok

Ömer KARAHAN/MAGAZİN SERVİSİ
    Show TV'nin iddialı dizisi Karadağlar'ın çekimleri Kazdağları'nda tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sette basın mensuplarını ağırlayan dizi ekibi, oturak aleminin çekimlerini gerçekleştirdi. Her hafta diziye damgasını vuran çengili sahnenin başaktörü yine Hatice Şendil oldu. Kırmızı renkteki çengi kıyafeti ve yaptığı dansla büyük dikkat çeken Şendil, çekimler sonrası özel hayatıyla ilgili de açıklamalar
    yaptı. Gülhayat karakterini oynayan Hatice Şendil, dizide Selahattin'i canlandıran Burak Sağyaşar ile birlikte olduğu şeklindeki dedikoduları yanıtladı. Yaptığı ilginç açıklamayla kafalarda soru işareti bırakan ünlü oyuncu, 'Özel hayatımla ilgili asla konuşmuyorum. Evet veya hayır demiyorum. Günün birinde elbette beni biriyle çekeceksiniz. Ama o gün evlendiğim gün olacak' dedi. Şendil, evlenmeden sevgilisinin kim olduğunu asla açıklamayacağını da sözlerine ekledi.

HAFTANIN İLK GÜNÜNÜ KAPATTIM
    Pazartesi yayınlanan Karadağlar'da başrolü oynayan Erdal Özyağcılar, ekranlardaki iddiasını bir kez daha vurguladı. Elveda Rumeli dizisinin de pazartesileri yayınlandığını hatırlatan usta oyuncu, 'Pazartesi günlerini kimseye kaptırmam. O günün ekran canavarı benim, başkaları uğraşmasın. Pazartesiyi kapattım' dedi.
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz Empty Geri: Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Ara. 31, 2010 11:37 am

Vay anasini sayin seyirciler Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 16639 resim dehset o elbise ne öyleee Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 932294 Erdal abiyide kuzu gibi yatirmislar Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 894354

Haber'e gelince, sasirtici bir açiklama degil ben biliyodum zaten bu kiz evlenmeden kimseyle görüntülenmez Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 223241 hayir veya evet demememe sebebi de açik; kimseye hiç birsey ispatlamak zorumulugunda degil !

Erdal abide büyük konusmus ? Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 223241
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz Empty Geri: Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ara. 31, 2010 2:52 pm

Sette basin mensuplari agirlanmis. Cine5 magazinde orda bulunmus, yani Cine5 kanalini izleyebilen bu gece izleyebilir görüntüler verilecektir cyclops

Gülden, sen ne diyorsun, o nasil bir elbisedir mashallah What a Face Eliseyi tasimak budur iste, icinde bir afet, dizinde bir karthoroz Surprised Erdal abi cok tatli cikmis resimde, söyledigi sözde cok iddiali, evet Pazartesi artik bizim, bundan sonrada hep öyle olacak inshallah Idea
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Cuma Ara. 31, 2010 3:34 pm

o gün enkısa zamanda gelir inşşalah ve bizde meleğimizi beyazlar içinde yanında sevdiği adamlar birlikte görürüz Smile
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ara. 31, 2010 3:38 pm

valla resimde süper cikmis What a Face

habere gelince. Burak sagyasarin zaten bir sevgilis var. Daha gecen aya kadar magazin programlarinda sevgilisi ile görülmüstü. Yani yas olarak da zaten olmazdi. Haticemiz 27 yasinda, burak 23 yasinda.

Ama merakta etmiyor degilim hani, acaba bu sansli kisi kim What a Face
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr Cuma Ara. 31, 2010 3:41 pm

başka sitelerdede haber olarak eklenmiş Smile

HATİCE ŞENDİL HABERLERE CEVAP VERDİ..

Hatice Şendil özel hayatıyla ilgili haberlere cevap verdi31 Aralık 2010 14:46Hatice Şendil, Karadağlar dizisinin çekimleri sırasında özel hayatıyla ilgili de açıklamalar yaptı. Gülhayat karakterini oynayan Hatice Şendil, Akşam gazetesine dizide Selahattin'i canlandıran Burak Sağyaşar ile birlikte olduğu şeklindeki dedikoduları yanıtladı. Yaptığı ilginç açıklamayla kafalarda soru işareti bırakan ünlü oyuncu, “Özel hayatımla ilgili asla konuşmuyorum. Evet veya hayır demiyorum. Günün birinde elbette beni biriyle çekeceksiniz. Ama o gün evlendiğim gün olacak” dedi. Şendil, evlenmeden sevgilisinin kim olduğunu asla açıklamayacağını da sözlerine ekledi.

http://www.gecce.com/haberler/magazin/hatice-sendil-haberlere-cevap-verdi-162211.html
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Ara. 31, 2010 4:34 pm

MErkatan ölecegız anlaşılan Very Happy:D
    Aferım hatıceme ama meraktan ölen hayranı oalcgaız Very Happy
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Cuma Ara. 31, 2010 4:40 pm

aslında üstü kapalı cevabını vermiş,gözümüze sokacak degil herhalde..
    burak sagyaşar'a enişte diyebilirsiniz kızlar Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 367802 ama cevapta ilginç olan bir başka durum daha var,evlilik??
    yaza düğün mü var dersiniz Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 443126 Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 313462
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Ara. 31, 2010 4:45 pm

zeynep demiş ki:aslında üstü kapalı cevabını vermiş,gözümüze sokacak degil herhalde..
    burak sagyaşar'a enişte diyebilirsiniz kızlar Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 367802 ama cevapta ilginç olan bir başka durum daha var,evlilik??
    yaza düğün mü var dersiniz Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 443126 Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 313462

Ben emin degil'im Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 838771 okudugum kadariyla daha çok Hayir'a dogru gitmis açiklama sanki ? Evlilik, demekki artik yas kemale erdi evlenmem lazim diyo Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 33132 Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 894354
    Burak eniste ? söylemesi çok güzel ama ya yoksa ?
    yaza dügün mü var ? geçen senede dügün olacakti artik ümitlenip hüzne ugramak istemiyorum..!
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Ara. 31, 2010 4:46 pm

not : Burak'in fanlari çook sempatik Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 351796 seviyom onlari !! haberden beri DF deki basliga çalisma ekliyolar Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 431895
    yani dürürlerimiz çok iyi kisiler ( tabii dogruysa Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 223241 )
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Ara. 31, 2010 4:50 pm

HAtıcenın olgun ınsanlardan hoşlanacagını düşünüyorum ya kızların dedıgı gıbı burak küçük .d

Ama evlılık sınyalı evrmiş gıbı ..
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Cuma Ara. 31, 2010 4:55 pm

Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 894354 Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 894354

kıskanç degil desek?gülden
    öyle olmasa ''hayır''derdi,neden böyle desin ki,hayır burak benim arkadaşım ama özel hayatımla ilgili konuşmam derdi.ama cümle Özel hayatımla ilgili asla konuşmuyorum. Evet veya hayır demiyorum, bana fazlası ile manidar geldi bilemiyecem.artı ben tam yemekteki pozlarını gördüğüm günden beri böyle birşeyin oldugundan şüpheleniyordum.

artı yaş okadar mesele degil bence burak 24 yaşında hatice 27'sinde üç yaş fark var söylemeye bile degmez.artı benim etrafımda birçok kişinin dayılarımın felan da eşleri kendilerinden bir iki yaş büyük.
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Ara. 31, 2010 5:00 pm

Ne kadar konuşsakta gerçegı ögrenemeyecegız bellı , ama dedıgım gıbı fotograflarda da var hatıce başka bırıyle mesajlaşıyor yada karışıtırıyor anlamadım Very Happy:D

Ya ama hep yanalar resımelrde D:Very Happy öf hatıcem ya Very Happy
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Ara. 31, 2010 5:43 pm

burak sağyaşar bugüne bugün eniştemizdir...kızlar....hadi hyırlısı bakalım...
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Ara. 31, 2010 5:55 pm

zeynep demiş ki:Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 894354 Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 894354

kıskanç degil desek?gülden
    öyle olmasa ''hayır''derdi,neden böyle desin ki,hayır burak benim arkadaşım ama özel hayatımla ilgili konuşmam derdi.ama cümle Özel hayatımla ilgili asla konuşmuyorum. Evet veya hayır demiyorum, bana fazlası ile manidar geldi bilemiyecem.artı ben tam yemekteki pozlarını gördüğüm günden beri böyle birşeyin oldugundan şüpheleniyordum.

artı yaş okadar mesele degil bence burak 24 yaşında hatice 27'sinde üç yaş fark var söylemeye bile degmez.artı benim etrafımda birçok kişinin dayılarımın felan da eşleri kendilerinden bir iki yaş büyük.

Kiskananlar çatlasin desek ablam ? Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 223241 Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 932294
    benim için hava hos Hatice'm koluna kimi takip masaya oturusa enistem der susarim, biz nice pigmentlere eniste dedik Burak gibi yakisiklilarami, boylu poslu, yetenekli, ve falanlari normal'lere mi demiycez ?
    Melek ( DF deki ) bugün Haticenin basligindan çikmadi imza üstüne imza Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 932294

Hatice'm dolanbasli yollari seviyosun ama yilin son gününde bize bu oldumu simdi ? Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 853603
    olasılıksız kısss
    olasılıksız kısss
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 86
    İş/Hobiler : muhasebe

Mesaj tarafından olasılıksız kısss Cuma Ara. 31, 2010 5:57 pm

çok yakışıklı bir adam,boyuda çok uzun hatice istedigi kadar topuklu giyebilir yanında Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz 223241 hatta burak'ın yanında hatice kısa bile kalabilir.çok begeniyordum zaten bu haberden sonra iyice sevdim kendisini.
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Ara. 31, 2010 6:54 pm

bugünkü akşam gazetesinden aldım...herkez akşam gazetesi alsın bugün...biraz geç söyledim amamgeç olsun güşç olmasın...isteyen akşamgazetesinde daha büyük ve güzel resmi var....ben çektiklerimi ekliyorum...
    Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz Resim002p

Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz Resim001gl

Sevgilimin kim olduğunu evlenirsem öğrenirsiniz Resim003i

hatice ciddin taş gibi hatun ya...diğer dizlerinde onu hiçböyle görmemiştim....bu karadğlar dizisi haticeyi bambaşka yaptı...MAŞALLAH DİYORM VE SUSUYORUM...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ara. 31, 2010 8:16 pm

Melekcim gazete resimleri icin tesekkürler Idea Resimler gercektende cok güzel. Keske daha net olsalar...

Dizi Magazini cine5´te gece yarisindan sonra veriyorlar. Neyseki yarin öglende tekrari var. Bakalim Karadaglarin cekimleri bu hafta icinmi, yoksa haftaya yainlanir cyclops
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Ara. 31, 2010 8:25 pm

H.SeNDiL demiş ki:Melekcim gazete resimleri icin tesekkürler Idea Resimler gercektende cok güzel. Keske daha net olsalar...

Dizi Magazini cine5´te gece yarisindan sonra veriyorlar. Neyseki yarin öglende tekrari var. Bakalim Karadaglarin cekimleri bu hafta icinmi, yoksa haftaya yainlanir cyclops

işn...bu hafta yayınlarlar...
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Cuma Ara. 31, 2010 9:38 pm

cevabını çok sevdim hem güzel hem de zeki hatice 2001 güzellik yarışmasından beri bu piyasada hep işiyle ilgili haberler ve röportajları oldu onun dışında magazine malzeme vermedi bu onu takdir ettiğim bir yönü özelini hakikaten özel yaşıyor tebrik ederim kendisini. onun dışındaki haberler yazılmak için yazılmış yani dedikodu kolay kolay gazete haberlerine inanmam
    sevgilimi evlendiğim zaman görüntülüyebilirsiniz diyor demek ki burak sevgilisi değil çünkü set dışında çekilmiş resimleri var
    bu haberde bana reklam kokusu geldi çünkü her film setinde bu tür haberler çıkartılıyor
    evlendiğinde ki kim olucaksa o umarım kendisini çok mutlu edecek biri olur mutluluklar dilerim şimdiden queen Laughing
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr Cuma Ara. 31, 2010 9:54 pm

yaa ben haticenin bu sözlerinden burakla birlikteyim değilde hayatımda başka biri var evlenince görürsünüz gibi der gibi anladım Smile
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ara. 31, 2010 10:41 pm

Hmmm, herkeste farkli bir düsünce uyandirmis What a Face Ben kimle oldugundan cok, onu bembeyaz gelinlikle görecegimiz günun yakin olmasi, yada enazindan bunu ima etmesi kismina takildim. Hayirlisi inshallah...
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr C.tesi Ocak 01, 2011 3:00 pm

H.SeNDiL demiş ki:Hmmm, herkeste farkli bir düsünce uyandirmis What a Face Ben kimle oldugundan cok, onu bembeyaz gelinlikle görecegimiz günun yakin olmasi, yada enazindan bunu ima etmesi kismina takildim. Hayirlisi inshallah...

ewet banada en kısa zamanda o mutlu günü göreceğimiz sinyakli verdi Smile
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 4432
    İş/Hobiler : iŞsiz =(

Mesaj tarafından Limonata C.tesi Ocak 01, 2011 4:20 pm

yaşasın haticeyi beyazlar içerisinde görecez What a Face sanki burak gibbi geldi bnaa drunken
    Ebruuuu
    Ebruuuu
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 232
    İş/Hobiler : Müzik dinlemek, arkadaslarla bulusmak

Mesaj tarafından Ebruuuu Paz Ocak 02, 2011 6:24 pm

ay cok sevindim ya Laughing umarim en kiza zamanda gelinlikle görörüz haticemizi cat

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 10:20 pm