Hatice'yi şimdi daha sevdim - Sayfa 3 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice'yi şimdi daha sevdim - Sayfa 3 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+9
dizikolik
zeynep
ebru forever
Света(Isik)
melike
Ebruuuu
Limonata
Hatice'm
zeytin
13 posters

Hatice'yi şimdi daha sevdim

zeytin
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 45

Hatice'yi şimdi daha sevdim - Sayfa 3 Empty Geri: Hatice'yi şimdi daha sevdim

Mesaj tarafından zeytin Paz Ocak 23, 2011 8:48 pm

Sad keşke size daha yardım edebilsem ama ne yapayim internete geç girdim bi yaştan sonra pek anlıyamıyorsun ,dedimya karar sizin isterseniz haberi komple kaldırın o kararda sizin durumu ve yorumu akışa bırakmaktada karar sizin
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Ocak 23, 2011 8:52 pm

Hatice'm demiş ki:yorumlariniz okudum,
    simdi Hatice'nin böyle konusmayacagi belli. Yani özel konulara girmez ama velakin $ebnem eger abla sifatiyla kandirip agzindan laf aldiysa bilemiycem...
    Haber'in kaynaginida kimse bulamiyor buda ayriyetten bir garip.
    Biz de zamaninda yakistirdik, ama acaba süphesi var diye! Hatta Zeynep abla senin bamya espirisinden sonra espirinin konusna bile acaba demistim Hatice'yi şimdi daha sevdim - Sayfa 3 52201 ! yani Haber'in dogru olmasini umit ediyorum. Ve bu konunun artik tartisma konusu olmasindan çikmasini istiyorum.

Hatice'nin böyle bir iliskisi olduysada olmadiysada kendi istedigi için böyle oldu, Hatice'nin kararlarinida yargilayamayiz sonuçta.
    neyse kaynak bulunur umarim...!

Nokta Idea Haberin dogrulugu tartisilir, ama Hatice istedigi icin oldu veya olmadi dedigin gibi...

Bu arada haberin kaynagi, site link olarak haberin altina eklendi. Tam olarak haberin linki degil ama haberin alindigi sitenin linki(haberin basinda alindigi site ismi baslik altinda verilmitir, tarihiyle birlikte)

Zeytin´cim, sorun degil düsünüp eklemen yeterli, olabilir böyle seyler. Ayrica aramiza katilmana sevindim queen

Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 24, 2011 11:11 am

anlamadim gitti bu ne boyle???
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Ocak 24, 2011 11:24 am

şebnem hanıma kızgındım daha öncekihebrniden dolyı ama bu haber ço hoşuma gitti....sonunda haticenin necatiyle bir birlikteliği olmadığını öğrenmiş olduk... bidee burak la sevgiliolduğunda biliyorz...necati beyle çok iyi dostlarmış...haber için teşekkürler...

burak ve haticeyde çok ama çok mutlu olsunlar...ikiside hakediyo mutluluğu önçokda haticemiz...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 24, 2011 12:15 pm

Haticemiz demiş ki:
    Света(Isik) demiş ki:anlamadim gitti bu ne boyle???

Sabah Erkenden Kalkıp Bugün Gazetesi Aldım,Gazetede Böyle Bir Haber Görmedim.? Tabi Yine Diyorum,Bu Haber Doğru Olabilir.? Ancak,Sn.Şebnem,Sn.Necati Şaşmaz İle İlişkisi Olup Olmadığını Soruyor.? Ama Şu Anda Bir İlişki Yaşıyıp,Yaşamadığını Sormaması Bana İlginç Geliyor.?
    bha tamam...sen galiba yeni uyesin buraya... What a Face

bu haber bastan sona yalan...arkadaslar kendini bir dusunun hatice hic bir yerde konusmiyerdu konusmiyerdu pat burda konustu bu cok sacma...
    zeytin
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından zeytin Ptsi Ocak 24, 2011 2:08 pm

Света(Isik) demiş ki:
    Haticemiz demiş ki:

Sabah Erkenden Kalkıp Bugün Gazetesi Aldım,Gazetede Böyle Bir Haber Görmedim.? Tabi Yine Diyorum,Bu Haber Doğru Olabilir.? Ancak,Sn.Şebnem,Sn.Necati Şaşmaz İle İlişkisi Olup Olmadığını Soruyor.? Ama Şu Anda Bir İlişki Yaşıyıp,Yaşamadığını Sormaması Bana İlginç Geliyor.?

bu haber bastan sona yalan...arkadaslar kendini bir dusunun hatice hic bir yerde konusmiyerdu konusmiyerdu pat burda konustu bu cok sacma...
    ben dün işimin ortasında haber sitelerini dolaşırken habershow diye bir siteden haberi okuyorum linmk mi ne ona bakmadan sizinle paylaşmak için biran önce üye oluyorum çünki sizde benim kadar haticeyi seviyorsunuz , bundan dolayı bi yakınlık duyup paylaşıyorum ama şimdi çook özür dilerim bu siteye üye olduğum ve bu haberi paylaştığım için .. tek bir not düşeyim dün iş arkadaşımla bu konuda laflarken bana dediki şebnem hanım 2,2.5 aydır bugün gazetesinde yazmıyor o haber kesin yazdığı bir habersitesinden alınmıştır dedi .. ben bilmiyorum ama bu haberin doruluğuna inanıyorum baştan beri ikisin idda edilen aşkı bana uydurma geliyordu bence kanıtlanmış oldu.. ama yine diyorum özür dilerim hem üye oldum hemde bu haberi paylaştım..
    zeytin
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından zeytin Ptsi Ocak 24, 2011 2:16 pm

Света(Isik) demiş ki:
    Haticemiz demiş ki:

bence sormamasının nedeni şu an olan birlikteliği tam ifşa etmemek olabilir, hatice hanım çok doğal dostundan bahseder ama sevdiği adamdan bahsedemiyebilir bunu bir kadın olarak bende anlayışla karşılar ve hak veririm ışıkçım, ve bence şebnem hanım ile haticem röportaj değil sohbet yapmışlar fark ettiiseniz yazıdada şebnem hanım çoğu şeyi özel söylüyor ben şöyle düşündüm şebnem hanımın daha önce yazdığı ve haticeyi küçük düşüren yazısından onunla konuştuktan sonra mahçup olmuş ve bunu telefi etmeye çalışmış gibi orada ikisinde hayranları demesinin nedeni bizi ne kadar kırdığının farkında olması gibi, benim kimseyi savunduğum yok haticem ne yaşamışsa yaşamıştır biz onu sorgulayamayız .ama benim tanıdığım hatice biri ile birlikte olucak o adamda her fırsatta benim ilişkim hiç olmadı diyecek hiççç sanmam kii bunun için deli aşık olması gerekir ancak karakterli haticede o büyük aşktan sonra burakla birlikte olmazdı rica ediyorum bide böyle düşün.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 24, 2011 2:17 pm

Ablacim oyle deme...

Oldu iste kucuk bir atlama bilmiyerdun usteliki link eklemek lazim...

zeytin
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından zeytin Ptsi Ocak 24, 2011 2:26 pm

Света(Isik) demiş ki:Ablacim oyle deme...

Oldu iste kucuk bir atlama bilmiyerdun usteliki link eklemek lazim...

link ne ise onu eklemediğim için zaten sinir oluyorum kendime What a Face ,ama biliyorumki zaten hepimiz içimizde buna inanıyorduk şebnem hanım sağolsun çoğumuzu mutlu etti, biz necatiye diyorduk yalancı haticeye iananmıyorduk bu tutumuna ben kendi adıma söyliyeyim haticeye kalbim daha ısındı ki işte dedim benim haticemmm Idea ama zaten baştan belli idi haticenin aşık olmayan biri ile birlikte olmayacağı , canım ablasını yanıltmadı clown

En son zeytin tarafından Ptsi Ocak 24, 2011 2:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 24, 2011 2:36 pm

sakin ablacim,oldu iste bir kere cunku bilmiyerdun...
    zeytin
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından zeytin Ptsi Ocak 24, 2011 3:12 pm

Haticemiz demiş ki:Kusura Bakmayın Ama Necati Şaşmaz İle İlişkisini Soran,Yeni Bir İlişki Yaşayıp,Yaşamadığınıda Sorar.? Ayrıca Hatice Hanım,Birkaç Hafta Evvel Verdiği Röpartajda Özel Hayatımla Konuşmayacağım Demedi'mi.? O Zaman Hatice Şendil,Kendisi İle Çelişmiş Olmaz'mı.?

Diyerim'ki,Sohbet Sırasında Söyledi.? Peki Bir Gazetecinin Sohbette Konuşulanları Yazması Etik'mi.? Ayrıca Bu Haber Hiçbir Yerde Yok.?

Hatice Hanım İle Necati Bey İle Aşk Yaşadıktan Sonra Bir Daha Aşk Yaşamayacak Diye Bir Kural'mı,Var.?

Hatice Şendil İle Necati Şaşmaz'ı,Birlikte Görenler Var.? Herhalde Onlarda Bize Yalan Söylediler.?
    siz daha önce aşık hiç oldunuzmu her şeyi boşveriyorum haticecim büyük bir aşk yaşıyacak sonra hemen biri ile birlikte olacak bu aşkın yapısına aykırı bunun necati ile alakası yok necati yi konuyabile almam konu haticem.. ve benim tanıdığım hatice çok büyük aşk yaşayıp akabinde başka biri ile olacak değil..
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Ocak 24, 2011 3:20 pm

Kendi aranizda tartismaya girmekten vaz geçin, Haber'in varligini mi yoksa bir iliskinin varliginimi tartisiyorsunuz ?
    bu hiç kimseye düsmez, iki kisi arasinda yasanir / yasanmaz okadar ! yargilama hakkini size hiç kimse vermiyor.
    Haber'in URL bu aksama kadar eklenmezse baslik kilitlenecek.
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Ocak 24, 2011 3:27 pm

haberin kaynagı bulunamadıgı için başlık kilit.
    dogrulugu kanıtlanırsa başlık yeniden aktif olacaktır.

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 10:16 pm