Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+11
melike
melek hatice
haticee_
H.SeNDiL
oslemmsemiz
Света(Isik)
nnurr
zeynep
dizikolik
ebru forever
Hatice'm
15 posters

Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi

Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  Empty Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Ocak 27, 2011 6:10 pm

Bildiginiz gibi Haticemize bir mektup yazip yollamaya çalistik, Kendim ve diger tüm üyeler Haticeye ulasmak için çok ugrastik. Ve sonunda ona ulasmayi basardik. Gülden bizi mi kekliyon demeyin bana! Violet Taylor'un sayesinde mektubumuzu Hatice'ye okuttum ve cevabini biraz geçte olsa aldim. neyse lafi uzatiyorum heycandan belki okumuyosunuz buralari ...

Yazdigimiz mektup :

Hatice Şendil Fan sitesinden merhabalar MELEK KIZ,

Bir bayanın başka bir bayanı bu kadar koşulsuz,bu kadar içten ve bu kadar takdirle sevmesi gerçekten düşünülünce imkansız gibi,ama burada sana koşulsuz ve sonsuz sevgi besleyen bir topluluk var.Çünkü sen bizim kafamızda o kusursuz peri kızısısın,halin,tavrın,yaşayışın,kuralların,hayata bakışın,attıgın adımlar,verdiğin kararlarla gerçekten birçok insana örnek olan ütopik bir kadınsın.yani biz senin sadece duru , esi benzeri olmayan güzelliğini değil, iyi ve örnek bir insan olmanı seviyoruz... İnan bize hepimiz seni kendimize örnek alıyoruz, agırbaşlılığınla, örnek yasantınla,zekanla ve güzel kalbinle hepimiz için çok özelsin...

Herkesin insanca hataları vardır ama biz sende böyle birşeye hiç şait olmadık.Hayatın seni götürdüğü bazı çıkmazları görebiliyoruz hemen akabinde de onlara attıgın ustaca çalımları..
    Biz ve seni tanıyan bütün herkes bundan önceki 26 yılını ne kadar dogru,ne kadar kaliteli ve tavizsiz yaşadıgının farkında.Bizim temennimiz,bundan sonraki hayatında da hayallerinin seni asla yalnız bırakmasın,yürüdügün yollarda hep yeni başlangıçlara adım at,zor günlerinde yanında bulunacak dostların hiç eksik olmasın,elini tuttuğunda içini güvenle dolduran seni yürüdüğün bütün yollarda yanlız bırakmayacak elini sıkı sıkı tutacak bir hayat arkadaşın olsun vee herşeyden önemlisi bizi asla unutma..unutma ki ümidinin kırıldıgı anlarda içini karşılıksız sevginin verdiği cesaret doldursuz,kimse için olmasa bile hatta kendin için bile olmasa bizim için seni koşulsuz seven hatice şendil fanları için elindeki neyse, küçücük birşey bile olabilir hiç bir önemi bile olmayabilir ona sıkı sıkıya tutun..

Bundan önceki projelerini oldugu gibi yeni dizi projeni de severek ve mutlulukla izliyoruz...Seni ekranlarda ve böylesine güzel bir dizide izlemek bizim için büyük bir mutluluk...
    Meleğimiz sana Karadağlar dizisinde (ve bir daha ulaşamazsak diğer projelerinde ) başarılar diliyoruz, sen ne yaparsan yap biz senin arkandayız... Hep seni destekliyoruz...

Senden ufak bir ricamız var, bize bir iki cümle karalayabilirsen
    Bir de beyaz şova katıldığın zaman bize küçük bir selam yollarsan çok seviniriz.

………………………………….

Bilmeni isteriz ki sadece Türkiye’den değil, dünyanın bir çok ülkesinden seni takip ediyoruz... (Almanya, Hollanda, Ukrayna, Azerbaycan, Romanya,Fransa,Lübnan …) Bu sitede belki de tek ortak yönümüz sen olmana rağmen, adeta kardeş olduk...
    Böylesine güzel dostlukların temelinde senin olduğunu bilmeni isteriz...
    Fandan birkaç küçük mesaj;

Hatice'm seni çok seven bir Hayraninim
    Senin Oyunculuguna, Güzelligine, Yüreginin temizligine, Dogalligina, Basarilarina, yetenegine, ve I$Il I$Il parlayan Gözlerine vurulduk biz ! Seni dünyanin degi$ik degi$ik kö$elerinden Seven tüm hayranlarin adina öpüyorum. Gülden-16

Hayatta gördügüm en güzel varlik. Yüzüne her baktigimda, sesini her duydugumda, Rabbim ne güzellikler yaratmis dedigim insan. Var oldugum sürece tüm herseyiyle sevecegim, hayrani oldugum icin gurur duydugum melek. Seni cok seviyorum... elif-22

Haticem, Kelimeler yetmez böyle bir aşka, Hiç benzeri yok bendeki başka, Nasil sevdim yerini bilsen , Kalbime girsen görsen keşke...Seni nasil sevdigimi bu sarkidan güzel hic bir sey ifade edemez, iyiki varsin melegim... Lütfiye-19

Güzelligin , durulugun ve ahlakınla bızı etkıledıgını söylemek ıstıyorum . Senı çok sevdık , agladın agladık , guldun gulduk senınle beraber geçen sene , dızıden ayrıldıgında yuregımden bırşey koptu gıttı ve butun yaz yenı çalışman olacak mı dıye bekledık ve bızı çok sevındıren yenı projen hayırlı olsun Senı Sevıyorum .. Aslı -19

Canim meleyim benim...
    Sen ilk gerduyum gun asla unutamam...Sanki o gun bir melek kondu omuzuma...
    Sen benim hayatimin bir barcasi oldun...Bu sitede biz koskoca bir aile olduk senin sayende...
    Hic tanimiyerduk bir birimizi ama senin sayende tanidik...Sen oyle bir muzizesinki her yerde sen varsin...Seni tanidigim icin cok sansliyim...
    Sizi cok istiyerum bir programda germek,yada ozel bir repertaj...
    Allah seni herseyden korusun...Bir omur boyuncu mutlu ol MELEYIM Saygilar Svetlana-18

merhabalar hatice hanım.
    bütün yapımlarınızı takip ettim,her birinde ayrı sevdim sizi,umarım bir gün sizinle uzun uzun sohbet etmek şerefine erişirim.hayatın bütün güzellikleri sizinle olsun. burcu -23

Melegim öncelile sana çok teşekür ediyorum senin sayende çok güzel bi aile olduk bu fanda çok güzel arkadaşlıgımız var sana ne kadar teşekür etsek az senin bebeklik resimlerini istiyorum senden senın büsürü çalışmlarını yapıyoruz her resmin sanki bize gökten inen melek görmüş gibi oluyoruz seni çok seviyorummmmm benım adımda hatice -16

sen nazlı bir güzeldin.. iki yabancıydık seninle zeynonun bir bakışını gördüm.. ve gülparem oldun bir anda... laçin gibi büyüledin beni... ebruli bir dünyada... gülhayatım oldun ....

seni çok seven Nur-23

eskiden meleklere inanmazdım ama 2 yıl önce ben bir melek gördüm.nerden bilebilirdim ki o melek bir gün benim hayatım olsun...
    benim meleğim kraliçem seni çok seviyorum

melike-25

hatice seni seviyorum çünkü sen teksin güzelsin ve bir tek bizim melegimizsin..fana gelerek umrım bizi soyadın gibi şenlendirirsin..
    /Naz-14

insan yakından görmediği,tanışmadığı,konuşmadığı birini sevebilir mi?sevebilirmiş,hem de çok sevebilirmiş.bir insanın etrafına saçtığı sevgiyi görmek için illa o kişinin yanında olmak gerekmezmiş, bana bunu öğrettin.hayatıma anlam katan insanlardan birisin,iyi ki varsın. Zeynep-24

merhaba güzel melek...
    Öncelikle seni tanidigim icin o kadar cok mutluyum ki...
    Gerek oyunculugunla, gerek davranislarin olsun kendini cok güzel ifade ettin
    Gittigin bu oyunculuk yolunda umarim diledigin hersey olur...
    Sergiledigin oyunculugunla, basari merdivenlerini hizla tirmaniyorsun....
    Seni cok ama cok seven hayranin.Berna-20

ve Aldigimiz Cevap :

GÜLDEN .ELİF.LÜTFİYE. ASLI.SVETLANA.BURCU.HATİCE.NUR.MELİKE.NAZ.ZEYNEP.BERNA
    HEPİNİZE MERHABA!!!!!!!!!!!! Yazdıklarınızı okurken ıcten dıleklerınız ve sevgısız benı hem huzunlendırdı hem de mutlu ettı. Sızlerın calısmalarını takıp edıorum.Her zaman yanımda oldugunuzu bılıyorum. Hepınıze tek tek tesekkur ederım.Yazdıklarınızla asıl sız benı kendınıze hayran bıraktınız benım ıcın kurdugunuz cumleler sızlerin ne kadar guzel kalpli ne kadar ıcten oldugunu anlattı bana.Bır kez daha ne kadar şanslı oldugumu hatırlattı bana.Sizlerle ilk buluşmam inanın aynı heyecanı ben de yaşıyorum. Yazdıklarınızı defalarca okudum.Sizleri tanımak vakit gecirmek ve sohbet etmek umarım bir gun mümkun olur.Bana ulasabileceğiniz facebook ,twitter ya da herhangi baksa bi hesabım yok hiç olmadı.Varolan hesaplar benim bilgim ve kontrolüm dışındadır.Bunu bilmesini isterim bütün dostlarımın. Elimden geldiği surece sizlerle birlikte olacagım .Bana sizlerin mesjlarını ileten vıolet e sonsuz tesekkurler.Destegınıze sevgınıze ılgınıze ve her seyın ustunde koşulsuz ınancınıza tesekkurler Ben bu ailenin içinde sizlerle olmaktan çok mutluyum.

HEPİNİZİ COK SEVIYOR VE ÖPÜYORUM. SEVGİLER.
    HATİCE ŞENDİL
    ve fotograflar

Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  Img0384w.thHatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  Img0302r.th
    Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  Img0362mb.th
    Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  Img0366r.th
    Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  Img0383zn.th
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  Empty Geri: Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi

Mesaj tarafından ebru forever Perş. Ocak 27, 2011 6:36 pm

sayın hatice şendil çok teşekkürler
    kızlar sizleride tebrik ederim sonunda başardınız bu sefer gerçek değil mi
    ve resimler çok güzel
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Perş. Ocak 27, 2011 6:46 pm

inanmiyorum yaaaaa melegimden cevap gelmis....üst üste okudum yazdiklarini. Yaa nede güzel yazmis drunken drunken drunken drunken
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Perş. Ocak 27, 2011 7:20 pm

İNANMIYORUM.
    bizi takip ediyormuş,ayy çok sevindim.bu ilk bulumamız işallah birgün hep beraber toplanırız,yemek felan yeriz.

melegim tek tek isimlerimizi yazma nezaketini göstermiş ama yazamadıgı isimleri de teker teker bildiğini ve sevdigini biliyorum.yazdıklarımızı defalarca okumuş valla bende arka arkaya 10 kere felan okudum.violet hanıma çok teşekkürler,yüzü gibi kalbide çok güzelmiş bizi melegimizle buluşturdu.
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Perş. Ocak 27, 2011 8:53 pm

ayyyyyyy çok sevndim hiç beklemiyordum süpriz oldu Laughing Laughing
    bizleri takip etmesi varlığımızdan haberdar olmasına ve desteğimizi hissettirdiğimize çok sevindim umarım karşılıklı görüşmekte nasip olur Laughing
    resimler şahane clown
    mektubumuzu ileten ve cvp getiren arkadaşa sonsuz teşşekkürler What a Face
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Perş. Ocak 27, 2011 9:22 pm

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Allah cok cok cok sagol bugun mutlulugum 100 kata kalkti... Laughing

Meleyim,yureyim benim mesaji okumus ve cevap yazmis... Laughing ateşli cat I love you

Bu super bir sey...Herkesin bunda gecen emeyini saglik.... flower Embarassed Cool
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Perş. Ocak 27, 2011 9:25 pm

ayyy ne güzel inanmıyorum ya bu süper bir haber ya çok güzel keşke bizde bişeler deseydik ama neyse yuppiiiiiii
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Perş. Ocak 27, 2011 9:27 pm

fotograflarıda harika valla ne yalan söylim burda daha güzel gelin olmuş ya süper
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Ocak 27, 2011 9:38 pm

Allah o ismimizi tek tek yazan ellerine dert vermesin. Cok mutlu oldum gercekten, okuya okuya bir hal oldum What a Face Resimlerde harika gercekten, melegime gelinlik cok yakismis mashallah. Sen hep mutlu ol ablacim, burda ve dünyanin heryerinde seni herzaman seven kocaman yürekler var! clown
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Ocak 27, 2011 11:48 pm

Arkadaşlar gülden nasıl ulaştı bu mektup melegime ay kalpten gicem melegim haytımın anlamı bize mesaj gönderdi hatice bize cevap verdi ,hatice bize cevap verdi hala inamıyoruum böyle bir mululuk olmaz su anki halim harika melegim seninleyiz hepte olucaz yirim ben bitanecik ablamı ay kıyamam ben ona .,,Milet rekor bende 20 kere okudum artık yarında okurum 40 of yirim ben öelegimi ama yemeye kıyamam en iyisi bakıyım.

Resimler süper tvdeki halinden bin kat daha güzel Mad Mad Mad Mad Mad Mad
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Ocak 28, 2011 11:23 am

inanmıyorum yaaa sonunda ulaştık prensesimize Laughing Laughing Laughing bizde onu çok seviyoruz ve herzaman yanındayız...deflarca okudum yazdığı satırları seni çokseviyoruz hatice şendil Laughing Laughing Laughing
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1401
    Lakap : türkçeci

Mesaj tarafından melike Cuma Ocak 28, 2011 1:58 pm

bende çok mutlu oldum drunken sonunda kavuşabildik meleğime.umarım bir gün canlı canlı görürüz Basketball
    Limonata
    Limonata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 4432
    İş/Hobiler : iŞsiz =(

Mesaj tarafından Limonata Cuma Ocak 28, 2011 4:33 pm

hayaller gerçek mi oldu şimdi What a Face
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Ocak 28, 2011 5:58 pm

Aslı demış yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...
    Çok mu oldum aglıycammm.d
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Ptsi Ocak 31, 2011 6:12 pm

Meleğim benim yaa...!! Ah mektubun yazıldığı zaman ben yoktum bak herkesin ismini saymış bi ben yokum.. Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  838771
    Meleğim benim ama olsun,buda bişeydir yavaş yavaş hedefe ulaşıyoruz..!Hem bizi takip ediyormuş.. Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  184350
    Ay acaba sitemize hiç girmişmidir?HER gün bi sürü misafir geliyo belkide onlardan biriydi..
    Hemşom benim ya..!Zaten bu zamana kadar neyi yapıcam dedi de yapmadı..!!!
    Kimin Hemşosu..! Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  223241 ... ! Hatice Şendil'e Mektup ve Cevabi  332113
    -YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Mesaj tarafından -YeLiZ- Perş. Ağus. 11, 2011 1:13 am

ohh my godness, Hatice Sendil siteyi takip ediyormus Smile uyeler icin soyledigi sozler cok hos ve cok mutevazi ayrica cevap vermeside cok sasirtici... belkide buyuzden seviyoruz kendisini digerlerinden farkli oldugu icin....

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:05 am