HATİCE ŞENDİL,GÜLHAYAT Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

HATİCE ŞENDİL,GÜLHAYAT Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
Hatice'm
Света(Isik)
zeynep
7 posters

HATİCE ŞENDİL,GÜLHAYAT

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

HATİCE ŞENDİL,GÜLHAYAT Empty HATİCE ŞENDİL,GÜLHAYAT

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Şub. 26, 2011 10:24 am

HATİCE ŞENDİL,GÜLHAYAT IMG5-150x150

HATİCE ŞENDİL kimdir diye başlayalım ama doğrusunu söylemek gerekirse haticenin kim olduğunu ben şahsen kurtlar vadisi dizisinde bizim POLAT ALEMDARIN karısı rolünü oynayıncaya kadar hatice kızımızdan benim haberim yoktu ,,herkes gibi bende polatın sevgili karısı olarak ,kayıp kızının annesi olarak biliyordum..kız çok güzel delici bakışlara ,mükemmel bir albenili bir vucuda sahip ALLAH sevdiğine bağışlasın çok ta güzel kız,ben kendisini ilgiyle izliyorum..1983 doğumlu olan hatice öyle lalettayn boş bir kız değil ,,eski türkiye güzellik yarışmalarına katılmış üstelik bir ikincilik,birde üçüncülük dereceleri var..yani kızın fizik güzelliği tescilli..çeiştli kliplerde ve dizilerde oynayarak evimizin içine kadar giren hatice şu anda karadağlar dizisinde gülhayat karakterini başarıyla canlandırıyor..benim dikkatimi çeken şu oldu hatice çok güzel kız filmlerinde çok güzel gözüküyor ama bana göre fotoğrafları fotojenik değil,,yani kızın canlısı süper görüntüsü veya cansızı diyelim resmi sönük kalıyor ..eee oda olsun canım sanki katalog çekimlerimi yapacak..sevgili hatice polat varya seni harcayarak çok yanlış yaptı senin güzelliğinin hatırına diziyi izleyenleri biliyorum,,bulsun bakalım da senin gibi türk tipi ,osmanlı kadın tipi bir sanatçıda görelim bakalım..bu arada dansözlükte yakışıyor,o ne öyle göbek atmalar,kıvırmalar,şuh bakışlar ..sevgili ERDAL ÖZYAĞCILAR abimizi bi dizi uğruna kalpten götüreceksin haa benden duymamış ol,yazımızı burda noktalarken sevgili haticeye ömür boyu başarılar dilerim .

Ressam burhan

kaynak:(blog)http://www.ressamburhan.com/?p=624
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

HATİCE ŞENDİL,GÜLHAYAT Empty Geri: HATİCE ŞENDİL,GÜLHAYAT

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Şub. 26, 2011 10:29 am

zeynep demiş ki:
    sevgili hatice polat varya seni harcayarak çok yanlış yaptı senin güzelliğinin hatırına diziyi izleyenleri biliyorum,,bulsun bakalım da senin gibi türk tipi ,osmanlı kadın tipi bir sanatçıda görelim bakalım..bu arada dansözlükte yakışıyor,o ne öyle göbek atmalar,kıvırmalar,şuh bakışlar ..sevgili ERDAL ÖZYAĞCILAR abimizi bi dizi uğruna kalpten götüreceksin haa benden duymamış ol,yazımızı burda noktalarken sevgili haticeye ömür boyu başarılar dilerim
    Bak bunu cok dogru soyledi ama biraz gec yazdi bu yaziyi Sad Keske daha once yazsaydi beli ozaman bir seyler olurdu cyclops Gercektende simdi bulsun bakalım da senin gibi türk tipi ,osmanlı kadın tipi bir sanatçıda görelim bakalım.. ay cok guzel yadi oku oku doymiyer...Cok guzel yazdi,cok guzel anlati Haticemizi...Simdi bir sey cok merak ediyerum acaba Pana simdi kesin haberleri,dizisini ara ara izliyerdur,takip ediyerdur...Acaba pismanlik duyuyerlarmi????
    Zeynep abla eklediyin icin cooooook sagol queen
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm C.tesi Şub. 26, 2011 12:07 pm

yazi 10 numeroo HATİCE ŞENDİL,GÜLHAYAT 775303 HATİCE ŞENDİL,GÜLHAYAT 894354 polat'i karsitirmasa çok iyi olcakmis ta neyse !
    karakalem çalismasida çok hos ( gözler biraz sey olmus ama öküzün aldinda biza aramaya gerek yok.)
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever C.tesi Şub. 26, 2011 8:32 pm

Света(Isik) demiş ki:
    zeynep demiş ki:
    sevgili hatice polat varya seni harcayarak çok yanlış yaptı senin güzelliğinin hatırına diziyi izleyenleri biliyorum,,bulsun bakalım da senin gibi türk tipi ,osmanlı kadın tipi bir sanatçıda görelim bakalım..bu arada dansözlükte yakışıyor,o ne öyle göbek atmalar,kıvırmalar,şuh bakışlar ..sevgili ERDAL ÖZYAĞCILAR abimizi bi dizi uğruna kalpten götüreceksin haa benden duymamış ol,yazımızı burda noktalarken sevgili haticeye ömür boyu başarılar dilerim
    Bak bunu cok dogru soyledi ama biraz gec yazdi bu yaziyi Sad Keske daha once yazsaydi beli ozaman bir seyler olurdu cyclops Gercektende simdi bulsun bakalım da senin gibi türk tipi ,osmanlı kadın tipi bir sanatçıda görelim bakalım.. ay cok guzel yadi oku oku doymiyer...Cok guzel yazdi,cok guzel anlati Haticemizi...Simdi bir sey cok merak ediyerum acaba Pana simdi kesin haberleri,dizisini ara ara izliyerdur,takip ediyerdur...Acaba pismanlik duyuyerlarmi????
    Zeynep abla eklediyin icin cooooook sagol queen

evet yazıyı ben de beğendim karakelem çalışmasına da hakikaten çok güzel çizmiş
    keşke pişmanlıklarından kudurduklarını bilsem içime biraz su serpilirdi ışık
    bence hiçbir şey için geç değil aslında ebru olarak hatice diziye geri dönebilir karadağlar başarılı bir şekilde bittikten sonra mesala bir sene sonra
    efe kavak yellerine döndü arka sokaklarda ki polis döndü ama çok daha güçlü bir senaryoyla dönmeli ebru
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Şub. 26, 2011 8:38 pm

ebru forever demiş ki:

evet yazıyı ben de beğendim karakelem çalışmasına da hakikaten çok güzel çizmiş
    keşke pişmanlıklarından kudurduklarını bilsem içime biraz su serpilirdi ışık
    bence hiçbir şey için geç değil aslında ebru olarak hatice diziye geri dönebilir karadağlar başarılı bir şekilde bittikten sonra mesala bir sene sonra
    efe kavak yellerine döndü arka sokaklarda ki polis döndü ama çok daha güçlü bir senaryoyla dönmeli ebru
    He Vallah super olur ama boyle bir sey yapmazlar artik bu cok net belli oldu Sad
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik C.tesi Şub. 26, 2011 10:20 pm

kara kalem calismasi süper olmus yalniz cyclops

gercekten melegimi ne kadar övsek azdir....yaziyi begendim queen
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Salı Mart 01, 2011 12:39 pm

sevgili hatice polat varya seni harcayarak çok yanlış yaptı senin güzelliğinin hatırına diziyi izleyenleri biliyorum,,bulsun bakalım da senin gibi türk tipi ,osmanlı kadın tipi bir sanatçıda görelim bakalım

vallla hellal olsun ne güzel yazmışşş yazan
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Mart 12, 2011 11:14 pm

kesinlikle katildigim bir yazi..
    Bu kiz canli daha bir güzel...
    Her güzelin kusuru diyolarya, resimlerdede afeti devran ama canli bir baska.
    Diger kisma ise 100% katiliyorum!

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 10:21 pm