Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol’un evini bastığını iddia etti. Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol’un evini bastığını iddia etti. Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol’un evini bastığını iddia etti.

Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol’un evini bastığını iddia etti. Empty Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol’un evini bastığını iddia etti.

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Şub. 26, 2011 12:43 pm

Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol’un evini bastığını iddia etti. 26021119

Şarkıcı Tuğba Ekinci ve eski sevgilisi ‘Karadağlar’ın Gülali’si İbrahim Çelikkol arasında sular durulmuyor.
    Ekinci, önceki akşam Gayrettepe’deki evine Çelikkol’un gelerek kapıyı zorladığını ve kilidi kırdığını iddia etti.

Kapıcının ve komşuların son anda yetişerek Çelikkol’un eve girmesini engellediğini söyleyen Ekinci, “Evde müzik dinlediğimiçin kapının çaldığını fark etmedim. İbrahim içeride birisinin olduğunu zannederek kıskançlık krizine girmiş. Savcılığa şikâyet edeceğim. Can güvenliğim tehlikede” dedi. Çelikkol ise, “Edremit’te dizi çekiyorum. İstanbul’a gelmedim. Ben öyle bir adamdeğilim. Benimiçin bitmişse bitmiştir” diyerek eski sevgilisini yalanladı...

melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol’un evini bastığını iddia etti. Empty Geri: Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol’un evini bastığını iddia etti.

Mesaj tarafından melek hatice C.tesi Şub. 26, 2011 10:44 pm

saçmalığın böylesi cyclops bunlar haber yapıcam diye bin bir türlü hikaye yazıyo...tuba ekinci albüm çıkaracak onun reklamını ibonun üstünden yapıyo..onu kullanarak...şarkıcıların hepsi mi böyle yaww Sad
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1401
    Lakap : türkçeci

Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol’un evini bastığını iddia etti. Empty Geri: Tuba Ekinci ayrıldığı nişanlısı İbrahim Çelikkol’un evini bastığını iddia etti.

Mesaj tarafından melike Paz Şub. 27, 2011 7:42 am

çok mantıksız.herkes reklam peşinde çok merak ediyorum tuğba ekincinin attığı iftiradan sonra eline ne geçti. Shocked

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 4:30 pm