Dizide 5 Kilo Vermiş Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Dizide 5 Kilo Vermiş Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Dizide 5 Kilo Vermiş

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Dizide 5 Kilo Vermiş Empty Dizide 5 Kilo Vermiş

Mesaj tarafından zeynep Salı Mart 16, 2010 9:59 pm

atv'deki Yaban Gülü dizisinde Laçin'i oynayan Hatice Şendil, yoğun çalışma temposunda 5 kilo verdiğini söyledi. Şendil, dizinin sezonun ortasında başlamasına rağmen izleiyciyi yakaladığını da sözlerine ekledi.

Oynadığı Laçin karakteri gibi hırsları olmadığını hatta hayal bile kurmadığını söyleyen Hatice Şendil, "Laçin inanılmaz hayal dünyasında yaşayan bir kız. Çok dramatik olaylar yaşamış. O hayal dünyasından çıkıp, gerçek dünyanın acımasızlığı ile karşılaşıyor. Kolay yoldan, zengin bir adamla bir şeyler yaşayıp hayattan yırtmayı düşünmüyor aslında. Yaşadığı olaylar onu kamçılıyor ve hırçınlaştırıyor. Bense hırsları olmayan biriyim. Benim bir hayal dünyam yok ve tam tersi gerçekçi bir insanım. Benden uzak olan bir karakteri sevdirmeye çalışıyorum" diye konuştu.

Günde yaklaşık 20 saat sette çalıştığını ve dizi başladığından beri 5 kilo verdiğini söyleyen Hatice Şendil, dizinin sezon ortasında yayına girmesinin de bir dezavantaj olmadığını anlattı. Şendil, "Dizilerin kemikleşen izeliycileri oluşuyor ama doğru gün dizi için çok önemli. Dizi için 1-0 geride başlıyorsunuz ama ben 'Yaban Gülü'nün çok zor bir günde yayınlandığını düşünüyorum. Buna rağmen bizim de kemikleşen bir kitlemiz oldu. Senaryomuzun, oyuncu kadromuzun tamamen bir bütün olarak çok kuvvetli olduğunu düşünüyorum" dedi.

Milliyet/Televizyon
    -YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Dizide 5 Kilo Vermiş Empty Geri: Dizide 5 Kilo Vermiş

Mesaj tarafından -YeLiZ- Paz Mart 21, 2010 11:37 pm

Yaban gulunu izleyemistim Sad

KVP de simdi fizigi mukemmel umarim daha fazla kilo vermez hatta almasi gerek hamile Smile
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Dizide 5 Kilo Vermiş Empty Geri: Dizide 5 Kilo Vermiş

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Mart 23, 2010 5:47 pm

hatice abla bu sezon vadide de çok zayıfladı canım benim çekimlerde çok yoruluyor heralde Sad Sad

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:33 am