Hatice Şendil'den Posta'ya Tekzip Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil'den Posta'ya Tekzip Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

Hatice Şendil'den Posta'ya Tekzip

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Hatice Şendil'den Posta'ya Tekzip Empty Hatice Şendil'den Posta'ya Tekzip

Mesaj tarafından zeynep Paz Mart 28, 2010 8:40 pm

Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat'ın eşi Ebru karakterini canlandıran Hatice Şendil, Posta Gazetesi'nin kendisiyle ilgili yapalan haberin "masa başı uydurma" haber olduğunu açıkladı.
    Hatice Şendil'den Posta'ya Tekzip Hatice_sendil_kurtlar İşte Hatice Şendil'in avukatı aracılığıyla yaptığı tekzip

TEKZİP ve DÜZELTME METNİ

Müvekkilem Hatice ŞENDİL hakkında POSTA GAZETESİ 26.09.2009 Tarihli sayısı 29. sayfasında yayımlanan “BERGÜZAR’I ÇOK KISKANMIŞTIM” başlığı altında Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati ŞAŞMAZ ile manken Hatice Şendil 10 aydır aşk yaşıyor. Sevgililer dizide karı kocayı oynuyor. Hatice Şendil ‘Kurtlar Vadisi Irak’ filmiyle ilgili açıklamalar yaptı.

Hatice Şendil, “Ben de seçmelere katıldım, Leyla rolü için Bergüzar Korel seçilince çok kıskandım. Çünkü Polat’a hayrandım. Kurtlar Vadisi Pusu’nun kadrosuna girince hayalim gerçekleşti, hem oynuyorum, hem de aşk yaşıyorum’ dedi.” şeklinde yapılan haber, TAMAMEN ASILSIZ, GERÇEK DIŞI VE HAYAL ÜRÜNÜDÜR.

Müvekkilem Hatice ŞENDİL, haberde yazıldığı gibi herhangi bir açıklama yapmamıştır. Müvekkilemin beyanatı ve açıklamasıymış gibi verilen haberi tüm kamuoyu gibi müvekkilem de gazeteden okumuş olup, haber, tamamıyla müvekkilemin bilgisi dışındadır. POSTA GAZETESİ’nin bu haberi müvekkilemin ismini kullanmak suretiyle gazete tirajı yükseltmek ve sansasyon yaratmak amacına yönelik olup, masa başı yapılan UYDURMA HABER’den başka bir şey değildir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.
    Hatice ŞENDİL

Vekili
    Av.Faruk ÇETİNKAYA
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Hatice Şendil'den Posta'ya Tekzip Empty Geri: Hatice Şendil'den Posta'ya Tekzip

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mart 28, 2010 8:44 pm

bak bunu hiç okumamıştım hem onlar arkadşlar nie kıskansın bergüzarı yani....
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Mart 28, 2010 8:45 pm

hep necati abi mi yalanlayacak biraz da hatice abla yalanlasi
    yaw bunlar yalanladikca sanki gerçek di$i gibi geliyo bana !! Crying or Very sad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Mart 28, 2010 8:45 pm

£bru~Polæt demiş ki:bak bunu hiç okumamıştım hem onlar arkadşlar nie kıskansın bergüzarı yani....

evet,dogru soyledin))))

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:28 am