Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
~aksamguzelı~
Hatice'm
Света(Isik)
7 posters

Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj)

Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) Empty Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj)

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Mart 28, 2010 8:44 pm

Ebru Alemdar ilk defa konuştu

Polat benim kaderim
    Polat Alemdar'ın eşi Ebru Alemdar ilk kez konuştu.Evliliğinin ilk günlerinden beri yüzü gülmeyen Ebru Alemdar,"Zor bir evlilik yaşadığımı inkar etmeyeceğim.Ama buna isyan etmemeyi seçtim."diyor.

Anneliği tatmak istiyorum
    Kısa bir süre önce Polat Alemdar ile evlenen Ebru Alemdar,ilk röportajını gazetemize verdi.Polat Alemdar ve evliliği ile ilgili sorulara samimiyetle yanıt veren Ebru Alemdar,zor bir evlilik yaşadığını gizlemiyor ama geleceğe dair de ümitli olmaktan vazgeçmiyor.

-Polat Alemdar'la evli olmak nasıl bir şey?Böyle bir adamla beraber olmanın getirdiği zorluklar vardır mutlaka,değil mi?
    Kuşkusuz sıra dışı.Zorlukları da var,evet.Polat Alemdar gibi görevi hayatının büyük bir bölümünü kaplayan bir adamla beraber olmak,çoğu zaman yalnız olmanızı kaçınılmaz hale getiriyor.Dünyanın en anlayışlı ve olgun kadını olduğumu söyleyemem.Kocasının her akşam eve gelip onu sevdiğini söylemesini bekleyen milyonlarca kadından biriyim,herkes gibiyim.Evliliğimde pek çok şey,küçük bir kız çocuğuyken hayal ettiğim gibi değil.Ama bu gerçekleşmeyen ilk hayalim de değil.Hem bu hayal kırıklığı benim Polat'ın yanında olmaktan vazgeç** yetmiyor.Kadere inanırım,Polat'ın ve onunla yaşadıklarımın da kaderimin bir parçası olduğuna inanıyorum.Ve ben kadere isyan etmemeyi seçtim.

Sorunuz kocam aşık olup olmadığımsa...Evet kocama aşığım.Ama zorluklara göğüs germe nedenimin sadece aşk olduğunu söyleyemem.Bunun nedeni aynı zamanda kocama ve yaptığı işe olan inancımdır.

-Peki Polat Alemdar'ın işi nedeniyle korkuya kapıldığınız,tehlikede olduğunuzu düşündüğünüz zamanlar olmuyor mu?
    Hayır.Daha çok onun için endişelendiğim oluyor.Üstelik zaman zaman bu endişelerimde haklı çıktığımı da görüyorum.Ama bu konuda elimden hiçbir şey gelmiyor.Polat'ı benim endişelerime göre yaşamayacağını bilecek kadar iyi tanıyorum.

-Kıskanç bir kadın mısınız?Mesela Polat'ın kaybettiği eski kız arkadaşı konusunda?
    Elif'i kast ediyorsunuz...Evet...Kıskanç bir kadınım ve Elif'i de kıskanıyorum.

-Bu konuda tartışır mısınız onunla?
    Henüz böyle bir şey yaşamadık.Yaşamayı da hiç istemem.Ama kendime bu konuda çok güvendiğimi de söyleyemeyeceğim,nihayetinde ben de her insan kadar zaaf sahibiyim.Sadece temennim bu konuda bir tartışma yaşamamak.İlişkilerde bazı sınırları geçmemek gerektiğine inanıyorum.Sonuna kadar haklı olduğum bir anda bile onunla Elif'in kavgasını vermek istemem.Çünkü haklı olmam doğru olduğum anlamına gelmez.

-Bazen keşke geçmişinde böyle bir kadın olmasaydı diye düşündüğünüz oluyor mu?
    Bu kadar ileri gitmek öncelikle fazla bencillik olurdu.Üstelik beni üzecek bir durum olsa da Elif Polat'ın geçmişinin önemli bir parçası.Polat'ın Elif'e duyduğu sevgi ve sadakat,onu Polat yapan değerlerden biri.Ve ben Polat'ı severken,bu gerçekle birlikte sevdim.

-Nasıl bir gelecek hayal ediyorsunuz?
    Ailemle...Sağlıklı ve huzur dolu...

-İçinde çocukların da olduğu bir aileden mi bahsediyoruz?Çocuk sahibi olmak konusunda bir planınız var mı?
    Öncelikle ailemizin zaten küçük bir ferdi var.Ali...Polat'ın,ölmüş olan annesinin kollarında bulup sahiplendiği bir çocuk.Bizim evimizin neşesi.Ama her kadın gibi ben de bir noktada annelik duygusunu tatmak istiyorum.Şimdilik kısmet diyelim.

-Ailenizin başta evliliğinize karşı olduğu yazıldı...Bunlar doğru mu?Babanızla Polat Alemdar arasında hala devam eden bir sürtüşme söz konusu mu?
    Bir kız babası her zaman kızının gittiği evde aynı huzuru ve mutluluğu bulmasını ister.Babam Polat'ın işinin zorluklarını ve tehlikelerini bildiği için her baba gibi başta benim için endişelendi.Ama evlendikten sonra birbirlerini tanıdıkça bu endişeler ortadan kalktı.Şu anda herşeyin yolunda olduğunu söyleyebilirim.

milliyet gazetesi -KURTLAR VADİSİ ÖZEL EKİ
    EBRU ALEMDAR röportajı
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) Empty Geri: Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj)

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Mart 28, 2010 8:47 pm

bu haber ne boyle dizi karakterinin roportaji mi olur ??
    hatice abla mi diyor bunlari ??
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) Empty Geri: Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj)

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Mart 28, 2010 8:48 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:bu haber ne boyle dizi karakterinin roportaji mi olur ??
    hatice abla mi diyor bunlari ??

evet))))
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mart 28, 2010 8:49 pm

ayy yerim ben onlarııı okurken cidden gerçek hayatta ebru ve polat varmış gibi hissettim allahım bunu hatice şendil kurban bayramında vermişti yani o zamanki röportaj demii... çokgüzell allahım elifi kıskanıyorum demiş aliye evimizin neşesi demiş yerim ben onun neşesini.... Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) 894354 Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) 289792 Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) 932294 Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) 414789 Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) 320719
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Mart 28, 2010 8:52 pm

ya ışık biz bunu kurban bayramı zamanında gazete üzerinden okumutuk hatta iki sayfaydı büyütüp okuduk fln sen böle yazılı halini nerden buldun bravo valla!!!! Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) 414789
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Mart 28, 2010 8:54 pm

£bru~Polæt demiş ki:ya ışık biz bunu kurban bayramı zamanında gazete üzerinden okumutuk hatta iki sayfaydı büyütüp okuduk fln sen böle yazılı halini nerden buldun bravo valla!!!! Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) 414789

Eeee, o da benim sirim olsun)))))))
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Paz Mart 28, 2010 8:55 pm

£bru~Polæt demiş ki:ya ışık biz bunu kurban bayramı zamanında gazete üzerinden okumutuk hatta iki sayfaydı büyütüp okuduk fln sen böle yazılı halini nerden buldun bravo valla!!!! Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) 414789

evet ya,gazete küpürlerinin pc'ye aktırılmış halini okuyacaz diye canımız çıkmıştı Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) 853603
    neml
    neml
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 34

Mesaj tarafından neml Salı Nis. 06, 2010 8:28 pm

aslında bu röportajın altında çok güzel bir de resmi vardı hatice şendilin keşke bulabilsek resmini gerçi gazetede ebru alemdar die geçiodu
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Nis. 10, 2010 12:29 pm

bunu panaya ekledinizmi millet ekleyelim bence...
    eski ama iyi cevaplar var... Ilk Defa Konuştı(Ebru Alemdar'ın Agzından Bir Röportaj) 775303
    -YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Mesaj tarafından -YeLiZ- C.tesi Nis. 10, 2010 1:10 pm

Isikcim sagolasin canim ilk defa goruyorum bu roportaji Smile

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:32 am