Hiç düşünmemiş Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hiç düşünmemiş Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hiç düşünmemiş

haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Hiç düşünmemiş Empty Hiç düşünmemiş

Mesaj tarafından haticee_ Paz Mart 28, 2010 11:42 pm

Hatice Şendil Hayatı ve Resimleri

Kurtlar Vadisi Pusu’da Polat Alemdar’ın yeni aşkı olarak karşımıza çıkan Hatice Şendil, 2001 yılında Türkiye 3. güzeli seçildi.
    Estetiksiz güzel olarak adından söz ettiren Hatice Şendil, Yaban Gülü ve İki yabancı dizilerinde rol almıştı.
    Güzellik yarışmasındaki derecesinin bir önemi olmadığını söyleyen Şendil, “Güzelliğini de bir avantaj olarak” görmüyor. Bunu özel hayatında hiç bir zaman kullanmadığını iddia ediyor.
    Dizilerde oyuncu kadrosuna seçilmesinde, güzelliğinin değil rol kabiliyetinin dikkate alınmasını istiyor. Ama elbette yapımcılar için önde olan yine de güzelliği oluyor.
    “Bu güzellikte benim bir katkım yok” diyen Şendil, ” Çok şükür Allah beni güzel bir kadın olarak yaratmış. Allah, beni güzel yaratarak hayata bir şekilde avantajlı başlamamı sağladı” diyor.
    Güzellik yarışmasına “sırf meraktan!” katıldığını belirten Şendil, Arzum Onan’ı çok beğeniyor.
    Hatice Şendil, oyuncu olmayı hiç düşünmemiş. Onun aklındaki meslek mimarlıkmış. “Güzellik yarışmasına katılmasam “büyük olasılıkla iş kadını olurdum” diyor.
    Kişiliğimin temeli “iyi niyet ve iyimserliktir” diyen Hatice Şendil, soğuk biri gibi görünse de sıcakkanlı olduğunu anlatıyor.

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:21 am