Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+21
hazal
Gamzelim
nnurr
tugtekin
y.gülü
Black Diamond
yeterki_gül
sena
Света(Isik)
fatmaaa
oslemmsemiz
q:)ßr@
Hatice'm
melek hatice
Bella
haticee_
-YeLiZ-
~aksamguzelı~
zeynep
AşksınHaticem
H.SeNDiL
25 posters

Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz...

Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 Empty Geri: Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz...

Mesaj tarafından Hatice'm C.tesi Mayıs 29, 2010 4:44 pm

kbra demiş ki:güldencim imzalarn süper olmuş tatlım:queen: uyu yavrum uyu bayıldım yha sözler çok güzel ve manalı ellerin dert görmesin What a Face What a Face What a Face What a Face
    sagool canim Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 388471 $arkiyi indirebilirsem klip geliyooo Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 830728 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 830728
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 Empty Geri: Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz...

Mesaj tarafından q:)ßr@ C.tesi Mayıs 29, 2010 4:44 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:
    kbra demiş ki:güldencim imzalarn süper olmuş tatlım:queen: uyu yavrum uyu bayıldım yha sözler çok güzel ve manalı ellerin dert görmesin What a Face What a Face What a Face What a Face
    sagool canim Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 388471 $arkiyi indirebilirsem klip geliyooo Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 830728 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 830728
    No No No No No No heyecanla bekliyorum
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm C.tesi Mayıs 29, 2010 5:54 pm

begenmezmiyiz bayildik bayildik Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 830728 ellerine saglik !!

benimkiler nasil olmu$ ? Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Mayıs 29, 2010 5:58 pm

yeterki_gül demiş ki:beğenir misiniz sorusu bence gereksiz olmuşş çünküü
    imzalar harika olmuş ellerine sağlık şeyma( sanırım şeymaydı) abla...Smile
    cnm çok saolda sahne sahne yapmadım ordan burdan birleştirdim ve eksiklerde var ondan yazdım onu.. çok teşekkür ederim... evet adım şeyma.. feyzacım.. Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 52201
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Mayıs 29, 2010 5:59 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:begenmezmiyiz bayildik bayildik Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 830728 ellerine saglik !!

benimkiler nasil olmu$ ? Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241
    afyonlular a.ş den çıkarda güzel olmaz mı hemşoların en güzeli... Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 775303 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 946455 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 414789
    ellerin dert görmesin...
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül C.tesi Mayıs 29, 2010 5:59 pm

£bru~Polæt demiş ki:
    yeterki_gül demiş ki:beğenir misiniz sorusu bence gereksiz olmuşş çünküü
    imzalar harika olmuş ellerine sağlık şeyma( sanırım şeymaydı) abla...Smile
    cnm çok saolda sahne sahne yapmadım ordan burdan birleştirdim ve eksiklerde var ondan yazdım onu.. çok teşekkür ederim... evet adım şeyma.. feyzacım.. Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 52201

yokk bence çok güzel olmuş..Smile
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm C.tesi Mayıs 29, 2010 6:00 pm

£bru~Polæt demiş ki:
    ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:begenmezmiyiz bayildik bayildik Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 830728 ellerine saglik !!

afyonlular a.ş den çıkarda güzel olmaz mı hemşoların en güzeli... Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 775303 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 946455 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 414789
    ellerin dert görmesin...
    ehh bizim $irket bir ba$ka canimm Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 414789 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 414789 sagol ablaciimm Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 388471
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm C.tesi Mayıs 29, 2010 8:46 pm

Haticeee Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192 ben tam io sahneleri unutmu$tum imzalarini gordum ve yine agliyorum Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192
    insallah bi$ey olmayacak prenseslerime
    ellerine saglik canim Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 388471
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ C.tesi Mayıs 29, 2010 10:53 pm

kızlar benım yenı imzalar asılı halı var içim cız ediyor ama orda bile çok güzel aglamıs
    -YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Mesaj tarafından -YeLiZ- C.tesi Mayıs 29, 2010 10:54 pm

Kizlarr imzalar cok guzel, hepinizin elleine saglik, resmen imza gunu yapmissiniz, hepinizi cat
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ C.tesi Mayıs 29, 2010 10:56 pm

yok bunlar daha hiç bir şey sen yarın gör bizi
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Paz Mayıs 30, 2010 9:34 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:Haticeee Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192 ben tam io sahneleri unutmu$tum imzalarini gordum ve yine agliyorum Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 898192
    insallah bi$ey olmayacak prenseslerime
    ellerine saglik canim Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 388471

ah güldenım ah nediir benden çektiginiz gariblerim Surprised Surprised Surprised felaket felahıyım ben Surprised Surprised
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Çarş. Haz. 02, 2010 12:32 pm

hatice imzalarin muthi$
    melegime sari super gidiyo Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 932294
    elif abla payla$tigim imzaya bittim!! o tombul yanaklarini yerim ben Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 320719 yandan ne kadarda Ebruya benziyor Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 414789 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 589433
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Haz. 06, 2010 5:29 pm

şevval kuzu o özel resim nee??? Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 894354 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 894354 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 894354
    ay ben necodan nefret ediyorum bunlar ne yapıyoo.. Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 376784 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 838771
    bi defa o arkadaki çocuğun kaslara vücuda bak bii hiç necoyla alakası yok necoyu bıraksannn buldozer olcak hem o çocukta gram kıl yok neco ****** orman çiftliği gibi... ama en azından o çiftlikteki hayvanlar bile eğitimli necooo .... Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 376784
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Ptsi Haz. 07, 2010 9:23 am

arkadaşlar çalşmalarınız harika ellerinize sağlık
    rica etsem çalışmalarınız dizi filme eklesenizde oradak başlığı kapatsak artık
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Haz. 07, 2010 9:34 am

nnurr demiş ki:arkadaşlar çalşmalarınız harika ellerinize sağlık
    rica etsem çalışmalarınız dizi filme eklesenizde oradak başlığı kapatsak artık

evet nuruma katılıyorum çalışmaları df ye ekleyin lütfen başlığımızı kapatalım Laughing
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Haz. 08, 2010 3:33 pm

kizlar bir rica olucakti...

bir imza mematiyle ve ebrunun olsun...birde haticeyle kerem cem....
    simdiden cok sagolun...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Salı Haz. 08, 2010 3:41 pm

milet imzalar eklıyorum ben imzamı deyiştiricem imzamı almak isteyen varsa alsın
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Haz. 08, 2010 3:58 pm

haticecim imza ve aviler süper bunları df ye eklermisin lütfen
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Salı Haz. 08, 2010 4:03 pm

AşksınHaticem demiş ki:haticecim imza ve aviler süper bunları df ye eklermisin lütfen

ya bu resmı dizifime eklemeylım diyıorum kıyamıyorum sadece bizim sitede olsa ne olur kı

ya madem bu kadar bu resmı haticeyi seviyorlar bizim fan sitemize gelsinler ve baksınlar vala tarık bize hediye eti bu resim ben ekledim ama hepimize hediye eti yanı istersenız ekleye bilirsiniz

bu resim sizinde kısacası ama sadece bizim sitede olsun diyorum siz bilirsiniz

bu arada çalışmalarımız harika
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Haz. 08, 2010 10:53 pm

Bu arada o resme bende bayildim. Imza ve avatar yaptim. Imzamda gordugunuz gibi. Imzami kullanmak yasaktir Surprised Ciddiyim Mad

Saka saka, isteyen kullanabilir Idea
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Haz. 10, 2010 10:12 am

Hatice'm demiş ki:

birtane daha var ama o supruz cumartesi goreceksiniz Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241

Ellerine saglik canim, imzalar cok gyzel olmus. Ustte yazdigin sey Mad Cok merak ettim vallah queen
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Haz. 10, 2010 10:58 am

H.SaSmAz demiş ki:
    Hatice'm demiş ki:

birtane daha var ama o supruz cumartesi goreceksiniz Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241

Ellerine saglik canim, imzalar cok gyzel olmus. Ustte yazdigin sey Mad Cok merak ettim vallah queen
    supruzum var ama daha çok $eyma ablaya Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Perş. Haz. 10, 2010 6:19 pm

vayy ortak döktürmüşsün eee nasılmış isteyince oluyomuş demiii... Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 52201 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 830728 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 313462 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 406327
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Haz. 10, 2010 6:21 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:vayy ortak döktürmüşsün eee nasılmış isteyince oluyomuş demiii... Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 52201 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 830728 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 313462 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 406327
    kim dokturmu$ ?? Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 223241 yalan soyluyo inanmayin ben resimleri ekledim hemsocumda yazilari efektleri yaptii
    Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 33132 ehh bir iyice $irket olduk yaww Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 894354 Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 894354 gerçekten kelebekleri için yazlar için ve efektler için çooook te$ekur ederim Çalışmalarla ilgili yorumlarınız ve istekleriniz... - Sayfa 9 289792

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 2:48 am