Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+10
~aksamguzelı~
y.gülü
yeterki_gül
Kadir Kavri
Света(Isik)
zeynep
melek hatice
Hatice'm
H.SeNDiL
AşksınHaticem
14 posters

Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller

AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller Empty Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Nis. 19, 2010 6:39 pm

Mekan : Polat’ın Ofisi

Cahit: Abi Haberler Kötü
    Polat : Ne oldu Cahit...
    Cahit : Memati abi,kazım ve bulut iskenderin evini basmışlar iskenderin kızı ölmüş…En Kötüsü ihtiyarların örgütün içine yerleştirdikleri adamınıda öldürmüşler
    Polat : mematiiiiiiiiiiiiiiiiii….
    Cahit : Abi ne yapacağız
    Polat : İskender haininden tamda intikam alacak planı kurmuştum.neyse bu çok önemli değil zaten o hain isko efendinin kucağıma düşmesine az kaldı.Ama ben şimdi ihtiyarlar başkanına ne diyeceğim.
    Cahit : Abi İskender hapisten çıkmadan öldürmeliyiz.eğer içeride öldüremezsek dışarı çıktığında intikam almak isteyecektir.
    Polat : yemişim onun intikamını…Ama dur haklısın…EBRU Ve KIZIM
    (polat hemen telefon ile ebruyu aramak ister ama vazgeçer)
    Polat : Cahit kalk gidip ebruyu güvenli bir yere geçirmeliyim.şimdi telefonla ararsam inat yapar ölse dediğimi yapmaz.

Mekan : Memati’nin ofisi

Memati : hay ben senin elinin ayarına Kazım…
    Kazım : Abi ne yapayım baktım sıka sıka keklik gibi geliyor kız bende sıktım.
    Memati : oğlum fark etmedin mi kurşunu bitmiş kızın
    Kazım : Abi o fark edilmeyecek kızmı, tabiki fark ettim…
    Memati : ulen onu mu diyorum. silahındaki kurşun bittiğini fark etmedin mi…offfff offffffff neyse iskonun kızına acıyacak halim yok…bizden aldıklarına saysın kebap İskender…

Mekan : Aron Feller’in Ofisi

Aron Feller : İskender bizi satacaktı ama oyununu başına geçirdik.şimdi gider polattan intikam alır.Böylece bir taş ile iki kuş vurmuş olacağız
    İsrailli : Neden herkese aramızda bir anlaşmazlık varmış gibi davrandık anlamıyorum
    Aron Feller : Eğer aramızda bir anlaşmazlık olduğunu düşünmeseler çok daha tedbirli hareket ederler.ama şimdi bölündüğümüzü düşünüp rahat hareket ediyorlar
    İsrailli : Zekanıza hep hayranım sayın feller
    Aron Feller : şimdi gidip iskender’e baş sağlığı dileklerimizi sunalım ve özgürlüğünü verelim ki polatı bizim önümüzden kaldıracak adımlar atsın.
    İsrailli : Peki İskender başarılı olamazsa
    Aron Feller : O zaman polat iskenderi öldürmüştür ki buda bizim için güzel olur. Yeni Gladiocular eskilerini temizliyor demiyor mu medya…Al sana yeni gladiocu polat eski gladiocu iskenderi temizledi diye manşet…Polat Alemdar’ın Adını kirletmenin bundan daha güzel yolu olur mu?
    (gladio müziği ve Aron Fellerin mavi gözleri kamerada)

Mekan : Sedef’in Evi

Sedef : hoş geldin polat
    Polat : hoş bulduk…Ebru nerde?
    Sedef : İçeride uyuyor
    Ebrunun annesi : polatcım ne oldu?
    Polat : Valide hanım çok önemli bir durum söz konusu sizi Cahit annemlere götürecek. Lütfen hazırlanın
    E. Annesi : Peki Ebru ?
    Polat : Ebru Benimle Güvenli bir mekanda kalacak.
    E.Annesi : oğlum siz ayrılıyorsunuz. Ebru bunu kabul eder mi?
    Polat : ayrılık mayrılık yok…hele şu durumda asla olmaz.
    (Ebrunun annesi itiraz etmeden eşyalarını toplar ve cahitle nazife annelere gider)
    (Polat Ebrunun uyuduğu odaya girer)
    Polat : (uyuyan ebruyu gülümseyerek seyreder) CADI …şöyle masum masum uyusan hep ama nerde illa cadılık yapacaksın(güler)
    Ebru : (ebru gözlerini yarı açar polatı görür ve rüya sanır.gözlerni ovuşturur) Allahım Kabus gibi uykumda bile huzur vermiyor dikilmiş tepemde..
    Polat : ayıp ayıp hem uykularında bile polat…polat…polat diye beni sayıklıyorsun hemde Kabus diyorsun(güler)
    Ebru : çok komik…sen bırak KGT ‘yi şovmenlik yap süper olur…(yatakta doğrulur) Evet Polat sorun ne? eğer isim konusu hakkında konuşacaksan boşuna açıklama yapma bende kızımın adını elif koyucam…bayılırım elif ismine hem babannemin ismi
    Polat : ciddi misin yoksa muzurluk mu yapıyorsun…
    Ebru : ciddiyim…ama bir şartım var
    Polat : Neymiş Şartın?
    Ebru : Kızımız Elifimizi Büyüyünce Ali Memati İle Evlendireceğim (kahkahayı patlatır)
    Polat : ( polat donmuş halde iken birden kendine gelir) EBRUUUUUU…olmaz ben kızımı kimseye vermem
    Ebru : şaka yaptım bee…Al kızının turşusunu kur…Ben Ali Memati’ye Güzel Bir Kız Bulurum…Polat Böyle Davranırsan Bak Elifimiz Evde kalır haberin olsun(gülümser)
    Polat : Kalmaz Kalmaz. (gülümser)
    Ebru : Memati abiden de süper dünür olurdu varya (gülümser)
    Polat : (mırıldanarak) Hayben O Memati ağabeynin…tabi tabi yaşarsa iyi dünür olur
    Ebru : efendim…anlamadım ne dedin polat
    Polat : Neyse Ebru Asıl Konumuza Gelelim, Hazırlan Gidiyoruz
    Ebru : Polat hatırlatayım canım biz ayrılıyoruz
    Polat : Ayrılık falan yok…şimdi seni doğuma kadar güvenli bir yere götüreceğim bende devamlı yanınıza geleceğim hep yanında olacağım
    Ebru : Ne saçmalıyorsun ya beni sevmiyorsun… ayrılıyoruz…gelmiş birlikte yaşıyacağız diyorsun…hayırdır kafana büyükçe bir saksı yemiş gibisin vah vahhhhhh
    Polat: sende bana sevmediğini söylemiştin. Doğrumuydu? Hayır….Seni Ve bebeğimizi kendimden uzaklaştırırsam belki düşmanların oklarını üzerinizden çekerim diye düşündüm ama yine planlar bozuldu…sana kızgınım, kırgınım…Ama senide bebeğimizide çok seviyorum.hadi ebru acele etmeliyiz
    Ebru : polat adam gibi anlat şu mevzuyu hep yarım yamalak anlatmalırın yüzünden şu durumdayız
    Polat : kısa ve öz özetliyorum.iskender kızını bana emanet etti…tamam dedim
    Ebru : eeee
    Polat : kızı mematiler öldürdü…sence İskender hapisten çıkınca ilk hedefi kim olur
    Ebru : Elifimizzzzzzzzzzzzzz…Polat kızımıza bir şey olursa seni öldürürüm der ve ağlamaya başlar
    Polat : sakin ol ebru ikinizede hiçbirşey yapamaz
    Ebru : ya iskenderi görüp keşke deseydim. Bu polata emanet edilmiş hangi insanın yaşadığını gördün ki birini emanet ediyorsun…ya kızımızın olduğunu öğrendiğimiz bir gün emanet olarak hainin birinin kızını emanet alıyorsun ve kız ölüyor…yani polat tebrik ederim.mümkünse kızım ve ben sana emanet hiç olmayalım
    Polat : Ebru ya iki dakikada başladın yine dalga geçmeye, laf geçirmeye…biz seninle romantik bir çift olamayacakmıyız
    Ebru : olamayacağız canım yada şöyle söylüleyim sayende olamayacağızzzzzzzzzzzzz
    Polat : hadi canım hemen buradan çıkmalıyız…anneni annemlere yolladım haberin olsun.

Polat, Ebruyu çok güvenli bir eve yerleştirir…Ebru ve Polat arasındaki buzlar tamamen erimiştir…Abdülhey düzelmiştir.mematiler ilede polatın arası iyidir.ekip yine hep birliktedir…İskender hapisten çıkmıştır…

Mekan : Polat Ve Ebrunun yeni evi

(Erhan geçmiş yaşanılanları kitap yapmak istemektedir ve kayıt cihazına anlatmaktadır)

Ebru : Erhan sen ne yapıyorsun Allah aşkına…hayır kendi kendine konuşuyorsun adama deli derler ona göre…
    Erhan : yenge mafya dönemimizi kitap yapacam onu kayıt ediyorum.
    Ebru : ya onun yerine otur bilgisayarın başına yaz…
    Erhan : yenge bu tek kolla zor
    Ebru : (Üzülür) şey madem tüm gün yanımda beni ve bebeğimi koruyorsun..sen anlat ben yazayım.olur mu?
    Erhan: yengecim benim, ciddi misin? Der duraksar…ama elifi de anlatıyorum.
    Ebru : (gülümser) olsun…onuda yazarım…hadi güllü bey iş başına…ama bak bu kitap tutarsa telif hakkı alırım ona göre(güler)
    Erhan : tamam yengecim…canın sağolsun(güler)

Mekan : Polat’ın Ofisi

Memati : usta İskender çıkmış… kızının intikamını almaya çalışacaktır
    Polat : memati ne yapabilirim. Adam hem aronu hem israili arkasına aldı…SAYENDE…
    Memati : usta tamam ettik bir yanlış durup durup vurma kafamıza…bak almam kızını oğluma(güler)
    Polat : cıvıma memati cıvıma…vermirmiyorum kızımı zorla mı? bir yandan sen bir yandan ebru…Allah Allah…
    Memati : Usta ihtiyarlardan ses var mı ?
    Polat : sayende onlarlada limoni aramız ama güvendikleri bir şey var gibi geldi…yani sakinler

İsrailliler iskender’e polatın ebruyu sakladığı evin adresini verirler…aron fellerde bu plandan haberdardır…İskender eve bir şekilde patlayıcılar yerleştirir…

Mekan : Polatın ofisi

(Polatın telefonu çalar)
    Polat : efendim
    İskender : uzan zaman oldu polat efendi tanıdın mı beni
    Polat : İskender…bak senide benide oyuna getirdiler
    İskender : yeter, yeter konuştun, seninle muhabbet edelim diye aramadım…canımı yaktın canını yakıcam
    Polat : ne saçmalıyorsun bee
    İskender : 10 Dakika içinde karın ve karnındaki minik kızın patlayınca anlarsın ne saçmaladığımı( kahkaha atar) buarada evindeki adamların etkisiz hale getirildi.yani karın ve tek kollu adamın dışında evin içinde kimse yok…buarada aramaya çalışma çünkü telefonlarıda geçici olarak servis dışı galiba faturalarını ödememişsin (kahkaha atar ve telefonu kapatır)
    Polat : iskender İskender…
    Memati : usta ne yapıcaz
    Polat : ev buradan 10 dakika uzaklıkta hemen çıkalım…Allahım Ebrum Kızım…..

(Polat Ve Memati yola koyulur)

Aron Feller- İskender-israilli aynı mekan da oturmuşlar ve keyifleri yerindedir…patlamaya 10 dk kalmıştır…Erhan ve ebru bilgisayar başında eski mafya dönemini konuşuyorlardır ve hiçbirşeyden haberleri yoktur…polat ve memati eve ulaşmaya çalışıyorlardır…polat ilk defa yolun sonuna geldiklerini düşlünüyordur.Aron Fellerin telefonunu Uzun(koruması) getirir

Uzun : efendim sizi arıyorlar çok önemliymiş
    Aron : Kimmiş… Neyse ver…
    İhtiyarlar Başkanı : Benim peşimdesin değil mi
    Aron : (şaşırır) evet ama bu kadar çabuk size ulaşacağımı tahmin etmemiştim
    İ.Başkanı : …(bir şeyler söyler)
    Aron : ( Donmuş gibidir ayağa kalkar telefon elinden düşer) hemen o bombayı durdurun…bağırarak tekrarlar size polatın evindeki bombayı durdurun dedim
    (İskender ve İsrailli şaşkındır)
    Aron : Uzuna döner…çabuk polatın evindeki bombayı durdurun… (İsrailli ve iskenderin olduğu odandan çıkar…arabasına biner) Ebrunun ölmesine izin vermemmmmmmmmmmmmm…İSTANBULUMMMMMMM…
    (gladio müziği çalar…ekran üç parçaya ayrılır…aron fellerin göz yaşının aktığı görüntü…Ebrunun evinde gülümseyen bakışı…polatın arabasını hızla sürerken ki çaresiz bakışı)

(Bomba Durdurulmuştur…Polat Eve ulaşır içeriye girer…Erhan yerde baygın yatmaktadır…Ebru yoktur…Polatın telefonu çalar)

İsrailli : Polat Alemdar…Karın ve karnındaki minik kızın bizimle onu kutsal topraklarımıza, FİLİSTİN’E Götürüyoruz.Eğer Onu tekrar görmek istiyorsan seni seve seve misafir ederiz topraklarımızda, ama geri dönüşün olmayacak haberin olsun…(kahkaha atar)
    Polat : pislik,karıma ve çocuğuma dokunma,karımın saçının teline zarar gelirse… ( polat başını ellerinin arasına alır ve yere çöker)

(Aron Feller kendi ofisinde düşünüyordur. Telefonu çalar)

İsrailli : neden anlaşmayı bozduğunu polatın evini patlatmadığını artık biliyorum sayın feller
    Aron : neden bahsediyorsunuz.size şimdi doğru zaman değil demiştim. Banane polattan karısından…ama biraz daha beklemeliyiz
    İsrailli : sayın feller hala bizi saf yerine koyduğunuza inanamıyorum...neyse iskenderi öldürdük…daha fazla ayağımıza dolanmasını istemiyoruz.
    Aron : kime sorup öldürdünüz…ne yapmaya çalışıyorsunuz
    İsrailli : fazla uzatmayalım…istanbul’un elimizde pardon Ebru Alemdar demeliydim
    Aron : (Aron Feller şok olur ayağa kalkar bağırarak…ona dokunmayın, kızıma dokunmayın…tamam siz kazandınız… ne istiyorsanız alacaksınız…
    İsrailli : Artık bizi Amerika ile aynı seviyede tutma zamanı geldi ve Türkiye’nin yönetiminde bizlerde daha fazla söz sahibi olacağız…buarada istediklerimizi alana kadar kızın bizim topraklarımızda misafirimiz olacak…korkma prensesine çok iyi bakacağız

Aron Feller : Uzun hemen bir ekip hazırlayın ben başlarında olacağım…FİLİSTİN ‘E GİDİYORUZ….

Polat Alemdar : Memati Herkes Hazırlansın…FİLİSTİN’E GİDİYORUZ….

KURTLAR VADİSİ FİLİSTİN ….DEVAMINI KURTLAR VADİSİ SENARİSTLERİ 5 kasımda anlatacak tüm dünyaya inşallah
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller Empty Geri: Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Nis. 19, 2010 6:46 pm

Polat : (uyuyan ebruyu gülümseyerek seyreder) CADI …şöyle masum masum uyusan hep ama nerde illa cadılık yapacaksın(güler)

Ebru : (ebru gözlerini yarı açar polatı görür ve rüya sanır.gözlerni ovuşturur) Allahım Kabus gibi uykumda bile huzur vermiyor dikilmiş tepemde..

Surprised Supersin ya, harika olmus. Ozellikle bu iki kisma bayildim. Ellerine saglik, bence PanaFilme eklemelisin Idea
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller Empty Geri: Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Nis. 19, 2010 6:53 pm

$evval soluksuz okudum Idea
    ayy ne muthi$ bir senaryoo
    duy raci duy baha duy cuneyt senaryo boyle yazilir Laughing
    filistine baglaman super
    offf vadi boyle olsun filistin filmi oskari da alir queen
    ellerine saglik bitanem çok guzel olmu$ cheers
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Nis. 19, 2010 6:58 pm

sevindim beğenmenize cat ya ben bu ebruyu filistine yollayamazsam gözüm açık giderim Surprised Surprised
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Nis. 19, 2010 7:01 pm

ssper olmuş hele poaltın sözü cadı şöyle tatlıatatlı uyusan çok güzel valla ellrin derrt görmsin
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Nis. 19, 2010 7:20 pm

kumamın da kanına girmişler Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller 894354

güzel olmuş canişkoş ahhh ahh keşkem keşkem görebilsem keşkem.ufff ya senoryoda bile elif görünce cinleniyom,abii kızacaksınız ama ölse keşke diyecek duruma geldim önce sevinmiştim ama gitgide gıcık oldum.yeniden denesinler belki ogulları olur aron'a erkek torun gerek,kızdan savaşçı olmaz annesi gibi melek olur anca.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Nis. 19, 2010 7:27 pm

zeynep demiş ki:kumamın da kanına girmişler Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller 894354

güzel olmuş canişkoş ahhh ahh keşkem keşkem görebilsem keşkem.ufff ya senoryoda bile elif görünce cinleniyom,abii kızacaksınız ama ölse keşke diyecek duruma geldim önce sevinmiştim ama gitgide gıcık oldum.yeniden denesinler belki ogulları olur aron'a erkek torun gerek,kızdan savaşçı olmaz annesi gibi melek olur anca.

kumacım o elif ebrunun elifi...o kız bu ismin kime ait olduğunu duyduğunda polatın yüzüne tükürecek Surprised Surprised Surprised sen istemiyomuydun biri polatın yüzüne tükürsün Surprised Surprised Surprised kızı tükürecek...anneme sanki çok iyi davranıyordun birde hakkın varmış gibi ismimi sevgilinin ismimi koydun diyecek tükürecek suratına Mad Mad intikam soğuk yenen bir aştır kumacım Surprised Surprised o kız için isminin anlamı oratada ANLAMSIZ...EBRUNUN KIZ O ANASININ CANINI YAKANIN CANINI YAKAR...başka bir ruh başka bir can ebrunun parçası o minik kız What a Face polat ona baktığında sadece kızını görecek...kimse evladından daha çok başka birşeyi sevmez...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Nis. 19, 2010 7:36 pm

güzel söylemişsin kuma işallah aron'da en çok evladını ebrusunu sevecek.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Nis. 19, 2010 8:31 pm

guzel olmus))))))))))))))
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Ptsi Nis. 19, 2010 9:36 pm

Güzel Olmuş Abla...
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Salı Nis. 20, 2010 10:01 am

gerçektenn harika olsuşşş ellerinize sağlık...:)valla devamını filistin de izleyemeyiz gibime geliyorr o senaristler varken biraz zorr...Sad
    y.gülü
    y.gülü
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 554
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından y.gülü Salı Nis. 20, 2010 12:07 pm

ayy çok güzel olmuş ellerine sağlık şevval abla süpersin...
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Nis. 20, 2010 3:04 pm

şevvalim bitanem vallahi hayran kaldım,nutkum tutuldu ben dün gece nerelerdeymişim ilk yorumu bnm yazmam lazımdı Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller 894354 Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller 894354 repliklere bittim konuşmalar desen dehşet,zaten senin senaryodada vadidede ebrum,memati,aron,i.başkanı ..... gerisini sallaya off offfff offffffffff ... valla bizim bütün istekleri hepsinde bitiştirmişsin harika ötesi olmuş...
    polat bide cadı diyo o kendi odunluğuna baksın bnm ebrum melek melek Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller 376784 Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller 376784 Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller 376784
    zeynebe katılıyorum bende bi üzüldüm bi sevindim elife ama galiba bu çocuğun erken doğmamaası gerekiyo bnm alışmam için!!!!! Ebru Alemdar -Polat Alemdar-Aron Feller 898192
    eee hani nerde ebrum eski bir evde filistinli kadının yardımıylaa doğum yapıyodu kuzu!!!!!!!!!!!!!
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Salı Nis. 20, 2010 5:46 pm

ayy süper olmuş kuzum ellerine sağlık Idea
    GMZ
    GMZ
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1525
    İş/Hobiler : müzik dinlemek sarkı söylemek söz yazmak
    Lakap : duygusal

Mesaj tarafından GMZ C.tesi Ocak 15, 2011 1:43 pm

yaaaaa bu davamını gettir gerçekden çok güzel olmuş queen queen queen
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Salı Şub. 01, 2011 10:06 pm

bunu yeni okudum ama çok güzelmiş yazan arkadaşın ellerine sağlık
    polatın karısını aronun kızı yapmazlardı ancak ben de filistin filmine ebru ve kızı aracılığı ile gidilir diye beklemiştim ama
    o zaman değil seyretmemek on kere giderdim
    filistin filmine diyecek bir şeyim yok o bölgedeki acının anlatılması gerek bu açıdan onları tebrik ederim ama seyredemem
    çünkü dizide ebru asılıyken kuru bir -beni affet- dedi ve sırtını döndü karısını kurtarmak için hiçbir çaba harcamadı onu öylece ölüme bıraktı böyle davranan bir karekter birilerini kurtarmaya çalışıyor bana inandırıcı gelmiyor Crying or Very sad
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Salı Şub. 01, 2011 10:08 pm

ebru forever demiş ki:bunu yeni okudum ama çok güzelmiş yazan arkadaşın ellerine sağlık
    polatın karısını aronun kızı yapmazlardı ancak ben de filistin filmine ebru ve kızı aracılığı ile gidilir diye beklemiştim ama
    o zaman değil seyretmemek on kere giderdim
    filistin filmine diyecek bir şeyim yok o bölgedeki acının anlatılması gerek bu açıdan onları tebrik ederim ama seyredemem
    çünkü dizide ebru asılıyken kuru bir -beni affet- dedi ve sırtını döndü karısını kurtarmak için hiçbir çaba harcamadı onu öylece ölüme bıraktı böyle davranan bir karekter birilerini kurtarmaya çalışıyor bana inandırıcı gelmiyor Crying or Very sad

dogru söze nedenir ki cyclops

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:05 pm