POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
Kadir Kavri
zeynep
~aksamguzelı~
AşksınHaticem
8 posters

POLAT KARISINI DA BOMBALATTI!

AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! Empty POLAT KARISINI DA BOMBALATTI!

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 05, 2010 10:07 am

Bu Polat Alemdar'dan korkulur vallahi!

En son sezon finalinde, karısını bile bombalattı ya helal olsun!

Yani Necati Şaşmaz, dizide karısı rolünü oynayan ama gerçek hayatta sevgilisi olan Hatice Şendil'i bombalatarak öldürttü!

Tıpkı daha önceki Nefise Karatay da olduğu gibi!

Hatırlıyorsanız Nefise Karatay da Polat Alemdar'ın sevgilisiydi ve televizyoncu Cüneyt Özdemir ile aşk yaşıyor diye bambalanarak öldürülmüş ve diziden çıkartılmıştı!

Aynı şey şimdi dizideki Ebru'nun, yani Polat Alemdar'ın karısı rolündeki Hatice Şendil'in başına geldi. Ebru da sezon finalinde arabanın içinde bombalanarak öldürüldü.

Çünkü, “aşk bitti, Ebru öldü” durumları olmuş.

'Kurtlar Vadisi Pusu'nun 'Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz dizide eşi 'Ebru'yu canlandıran Hatice Şendil ile 2009'da aşk yaşamaya başlamıştı.

2 ay önce ayrılan sevgililer sadece çekimler için sette bir araya geliyordu.

İddiaya göre; Necati Şaşmaz, Hatice Şendil ile barışmak istedi. Ancak çabaları sonuç vermedi. Yapımcılar da 'Ebru'yu (Hatice Şendil) dizinin önceki gece yayınlanan sezon finalinde öldürdü!

Kurtlar Vadisi'nde oyunculuk ve seslendirme yapan Yasemin Öztürk, Necati Şaşmaz'ın sevgilisiydi ama aşk bitince diziden yurt dışına gönderilerek çıkartıldı.

Necati Şaşmaz, dizinin oyuncusu Nefise Karatay'la Göcek'te tekne turu yaptı ama Karatay, televizyoncu Cüneyt Özdemir'le aşk yaşamaya başlayıp, Necati'ye yüz çevirince bombalanarak diziden çıkartıldı.

Hatice Şendil, Polat Alemdar'ın karısıydı ama gerçek hayatta aşk bitince bombalanarak diziden çıkartıldı!
    Allah bu Necati Şaşmaz'ın gerçek hayatta evleneceği kadına sabır-selamet versin!

POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! 8c9aaafca615d36e3bb38a340ddbaf46

kaynak:http://www.gecce.com/yazarlar/kenan-ercetingoz/polat-karisini-da-bombalatti-150628.html
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! Empty Geri: POLAT KARISINI DA BOMBALATTI!

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 05, 2010 10:08 am

Evet işte budar basit bir adam Ebruyu öldürttü

Hatice Şendil'in Hakkına Girdiği için umarım hakkına girilmeden, bu dünyada canı yanmadan ölmez neco bey cyclops
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 05, 2010 10:10 am

bence kadına sabır selametten önce bu necoyu ıslah etsin hak tealaaa...
    ancak bu söylenir bu adama..
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Haz. 05, 2010 10:19 am

iyiki barışmamış o hödükle haticem,biraz geç oldu ama yaptıgı hatanın farkına vardı.

hiçkimseye hakettiğinden fazla deger vermeyeceksin,tekmenin acısını mı çıkardı,yazık işte bu kadar bu adam...
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 05, 2010 10:21 am

zeynep demiş ki:iyiki barışmamış o hödükle haticem,biraz geç oldu ama yaptıgı hatanın farkına vardı.

hiçkimseye hakettiğinden fazla deger vermeyeceksin,tekmenin acısını mı çıkardı,yazık işte bu kadar bu adam...
    kesinlikleee çok yazıkkk....
    kendi ufaldı,küçüldü medyanın ağzına sakız olmaktan kurtulamadı ....
    bide geçer kamera karşısında ben kardeşimin yazdığı senaryoya karışmıyorum derrr... hadi hadi bu yalanları söyleyeceğin halk da kalmadı beyefendii....
    artık aşk-ı memnuda bitti tekmenin acısınıda çıkardınn yeni sezonda şaha kalkarsın demi bekle bele çok beklersin sen reytingiiiii
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri C.tesi Haz. 05, 2010 10:22 am

Ben Bu Haber'e İnanmıyorum,Hele Necati Şaşmaz'ın Böyle Yapacağına Hiç İnanmıyorum Surprised
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Haz. 05, 2010 11:02 am

Inanmıyorum ya bende böle haberlere .. Sendıl kendı ayrılmak ıstedıgıne ınanıyorum ..s
    q:)ßr@
    q:)ßr@
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ C.tesi Haz. 05, 2010 11:13 am

Kadir Kavri demiş ki:Ben Bu Haber'e İnanmıyorum,Hele Necati Şaşmaz'ın Böyle Yapacağına Hiç İnanmıyorum Surprised
    sana katılıyorum kadir bencede böyle birşey ypmaz cyclops cyclops cyclops
    necati şaşazla sevgilileri arasında öyle sça bir bğanı kurmuş ki sadece diziyi dşnelim yasemn öztürk dizide samuelin karsıydı o dizide kocasını aldatmasıya meşur oldu yai platla br bağlantısı yoktu ÖLMESİ YADA DİZİDEN ÇIKMASI DOĞAL
    nefise karatayın canlandırdığı ahu karakteriydi dizide ahu ve polat ortaktı v ah polata aşıktı ama polat elifi unutamadığı için ahuya hep hayır cevabını veriyordu yani ölmesi kaçınılmaz
    ebruya gelince ölmesi çok üzücü patlayarak ölmesi belki tesadüf olmaya bilir ama iskender her şekilde polatın ebruyu kurtaracağını biliyor belkide özellikle böyle bir yöntem şeçmitir hem orda hedef sadece ebru değildi beceriksiz adam herşeyi mahvetti
    HEMEN NİYE AYRILIK GELİYOR AKILLARA BELKİDE EVLENİYORLARDIR BN BU HAERLERİ İNANDIRICI BULMUYORUM cyclops
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 05, 2010 11:29 am

eylülde hatice şendil ile evlenirse işte ozaman necati bey adam derim ve bu diziden ayrılma kararı ortak verilmiş bir karar derim.ve bu karar saygı gösteririm.Ama eğer bu evlilik hikayesinide basına sızdırıp kendi paçasını kurtarmak için bir tezgah hazırlamış ise işte ozaman bu adam adam değildir kalıbına tüküreyim
    sibel
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 14

Mesaj tarafından sibel C.tesi Haz. 05, 2010 11:33 am

JA ebru dizifden cikmadi ben inaniyorum görüceksiniz sezondan sonra ebru dizide olacak ve polatla ve elifle cok mutlu olacaklar . bence polat hayal etti yada ebruyu da cikartdilar arabadan cyclops ikisinden birisi ama ebru ölmedi buna eminim . bu haberleride insanlar merak etsin cikti mi cikmadimi diyo koyuyorlar ben bu haberleri inanmiyorum ve bin defa diyorumki ebru ölmedi
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 05, 2010 11:38 am

sibel demiş ki:JA ebru dizifden cikmadi ben inaniyorum görüceksiniz sezondan sonra ebru dizide olacak ve polatla ve elifle cok mutlu olacaklar . bence polat hayal etti yada ebruyu da cikartdilar arabadan cyclops ikisinden birisi ama ebru ölmedi buna eminim . bu haberleride insanlar merak etsin cikti mi cikmadimi diyo koyuyorlar ben bu haberleri inanmiyorum ve bin defa diyorumki ebru ölmedi
    sibelcim canım benim elleri bağlı ebrunun hem niye ölmediği gösterilmesin Ebru öldü çünkü necati bey öyle istedi ve bizleri yani seyirciyi insan yerine koymadı cyclops şimdi bizde onu insan yerine koymayalım Idea
    sibel
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 14

Mesaj tarafından sibel C.tesi Haz. 05, 2010 11:43 am

AşksınHaticem demiş ki:
    sibel demiş ki:JA ebru dizifden cikmadi ben inaniyorum görüceksiniz sezondan sonra ebru dizide olacak ve polatla ve elifle cok mutlu olacaklar . bence polat hayal etti yada ebruyu da cikartdilar arabadan cyclops ikisinden birisi ama ebru ölmedi buna eminim . bu haberleride insanlar merak etsin cikti mi cikmadimi diyo koyuyorlar ben bu haberleri inanmiyorum ve bin defa diyorumki ebru ölmedi
    sibelcim canım benim elleri bağlı ebrunun hem niye ölmediği gösterilmesin Ebru öldü çünkü necati bey öyle istedi ve bizleri yani seyirciyi insan yerine koymadı cyclops şimdi bizde onu insan yerine koymayalım Idea

ja su necati sasmaz dan nefret ediyorum ! king king king king king
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 05, 2010 11:54 am

sibel demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:

ja su necati sasmaz dan nefret ediyorum ! king king king king king

aynen sibelim bende nefret ediyorum.neco hiç gözümde bukadar küçülmemişti.şuanda babam içeri girdi o vadiyi izleyememişti ve biraz önce netten bakmıi içeri girdi ve aynen şöyle dedi bu evde vadi izlenmeyecek inanın şok oldum.niye izlenmeyecek dedi.daha neler dedi söyleyemem siteden atar beni yöneticim Surprised Hatice Ablamızın babası yok ama meleğim üzülmsin benim babam onun babası sayılır ve benim uzaktan uzağa ebruyu izleyen babam bile necodan çok sahip çıkıyorsa hatice ablaya yazıklar olsun necoya cyclops
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 05, 2010 12:09 pm

necodan nefret etmekkk sevaptırr.... POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! 894354 POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! 894354 diye bi laf atıyomuuşm ortalığaaaa... POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! 894354 POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! 894354
    harbi öyle ama yaptıklarından sonra o adamdan tikksinmek çok hayırlı bir iş... POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! 830728 POLAT KARISINI DA BOMBALATTI! 775303
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice C.tesi Haz. 05, 2010 3:18 pm

haticeme bak BEE...boyun eğmemiş necatiye.....ohhhh olsun....

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:24 am