Zap'tiye Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Zap'tiye Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+8
AşksınHaticem
Gizli Özne
melek hatice
sena
H.SeNDiL
zeynep
nnurr
yeterki_gül
12 posters

Zap'tiye

yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Zap'tiye Empty Zap'tiye

Mesaj tarafından yeterki_gül C.tesi Haz. 12, 2010 10:41 am

Zap'tiye

"Kurtlar Vadisi"nde Abdülhey öldü sandık, ölmedi... "Ezel"de Kerpeten Ali'yi kaybettiğimiz zannettik, yanıldık... "Kavak Yelleri"nde Efe'nin her an geri dönme ihtimali var... Peki ya Polat'ın karısı Ebru gerçekten öldü mü? Dizi karakterleri Araf'ta, sözleşmeler parafta...

Sabah Günaydın/Yüksel Aytuğ
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Zap'tiye Empty Geri: Zap'tiye

Mesaj tarafından yeterki_gül C.tesi Haz. 12, 2010 10:43 am

yazının içinde ebru geçiyor diye buraya ekledim ama başka yere eklenmesi gerekiyorsa oraya ekleyebilirim....
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr C.tesi Haz. 12, 2010 10:48 am

vadi senaristleri yine mantık hatası yapıp ebruyu yaşatcaklar gibi (Allah yazdıysa bozsun hatice şendili kurtardık o vasat diziden diye sevinirken )
    yüksel beyde bunun sinyalini veriyo sanki
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından yeterki_gül C.tesi Haz. 12, 2010 10:50 am

nnurr demiş ki:vadi senaristleri yine mantık hatası yapıp ebruyu yaşatcaklar gibi (Allah yazdıysa bozsun hatice şendili kurtardık o vasat diziden diye sevinirken )
    yüksel beyde bunun sinyalini veriyo sanki

yaa evet sanki yüksel abi bir şeyler biliyorr... geçen bir haber yazmıştıı işte vadiseverler bu durumunu hatice şendille necati şaşmazsın gerçekte ayrıldıkları yönünde yorumladı diye bize bir sinyaller vermeye çalışıyor... hem necati abininde çok yakın arkadaşıymışş sanırım bir şeyler biliyorrr... ben ölmemesini istiyorumm... inş.. ölmemiştirr her ne kadar seneryo vasat olsada onunda vardır bir sebebi...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Haz. 12, 2010 1:17 pm

başlık dizi ile alakalı ama hatice'nin gelecegi ile ilgili bir karardan söz ediliyor.bunun arafı olmaz,hatice ve pana illaki bir karara bagladılar işi yoksa kız bekleyipte önüne gelecek dizi projelerini de tepmez.

yani ortada bir araf yok,ya devam ediyor yada bu iş bitti.

ama umarım bitti,üzülecegimiz kadar üzüldük,atlattık.dizi şubatta başlayacak,yani 9 ay haticeyi göremeyecegiz.böyle bir durum olmayacagını ümid ediyorum.hem ebrunun kurtulma ihtimali olsa polat o an öldürmezdi isko'yu başka bir yerde asardı o an ebruyu kurtarmaya çabalardı.yüksel zaten ne derse tersi olur,adamın birşey bildigi yok yani.sakn olun,atıyor üçü beşten.

kurtardık haticeyi o vasat diziden,gelecek sene bomba bir dizide oynayacak Zap'tiye 830728
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 12, 2010 2:17 pm

Sevinsem diyorum, hazir kurtulmusken basit diziden olmaz diyorum. Ama birtaraftanda Ebrusuz olmaz diyorum. Yuksel bey birseyler biliyor olamaz bence, cunku daha cekilen bir sahne, yazilan bir sahne yok! Ama olurmu, olur, neyse bekleyip gorelim. Hatice abla icin hayirlisi neyse o olsun inshallah!

(Ama varya tek bolumlukte olsa donmesini, jenerigin basinda Hatice Sasmaz diye yer almasini, tum kiskanclarin hasetlerinden catlamalarini cok isterim) Ay hadi inshallah Mad Sonra isterse olmasin dizide, kapak niyetine, kendini adam sananlar hic olduklarini gorur. Necatiye yada Polata asik olmak neymis, nasil bir zavallilikmis hissetsinler isterim Mad Tek dilegim What a Face
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3378

Mesaj tarafından sena C.tesi Haz. 12, 2010 2:23 pm

Evet bize Ebrunun ölmeyeceğiyle ilgili bir mesaj veriyor.İnşalah ölmez.Ebrunun vadide kalmasını çok istiyorum. Laughing
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice C.tesi Haz. 12, 2010 2:30 pm

inş...ebru ölmemiştir...aminnn
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Haz. 12, 2010 5:41 pm

Ölememesi benı o kadar mutlu ederkı , lakın sahneyı geçen zap yaparken star'da gene ızledım son partını ..
    Ordan sag çıkması ımkansız .. Genede böyle yazılar umutlandırıyor benı .. O yuzden olmayıncada hayal kırıklıgına ugrıcaz o yuzden kendınızı alıştırmayın bende öyle yapmaya çalışıyorum ...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 12, 2010 6:16 pm

nayırrrrrrrrrrrr 9 ay haticeyi göremeyecez demek olur asla asla cyclops filistinde oynamadıktan sonra vadide 9 ay sonra oynamış kimin umrunda inşallah hatice abla panayır grup ile anlaşmaz ve eylülde yeni bir karakter ile bizlerle karşımızda olur ben ablamızı 40 dk izlemek istiyorum 1.5 dk değil cyclops
    ama yüksel niye böyle diyor rabbit rabbit rabbit korkuyorum bu yükselin dedikleri çıkmazda biz şimdi istemiyoruz ya çıkar kesin bizde saçımızı başımızı yolarız Like a Star @ heaven
    vallaha vadide 1.5 dk görünerek hatice abla ödül final kaldıramaz ve oyunculuğunu usta seviyeyede çıkaramaz. cyclops adam gibi başrol olacağı bir yapımda olmalı hürrem sultan olmalı monkey monkey monkey
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Haz. 12, 2010 6:48 pm

AşksınHaticem demiş ki:nayırrrrrrrrrrrr 9 ay haticeyi göremeyecez demek olur asla asla cyclops filistinde oynamadıktan sonra vadide 9 ay sonra oynamış kimin umrunda inşallah hatice abla panayır grup ile anlaşmaz ve eylülde yeni bir karakter ile bizlerle karşımızda olur ben ablamızı 40 dk izlemek istiyorum 1.5 dk değil cyclops
    ama yüksel niye böyle diyor rabbit rabbit rabbit korkuyorum bu yükselin dedikleri çıkmazda biz şimdi istemiyoruz ya çıkar kesin bizde saçımızı başımızı yolarız Like a Star @ heaven
    vallaha vadide 1.5 dk görünerek hatice abla ödül final kaldıramaz ve oyunculuğunu usta seviyeyede çıkaramaz. cyclops adam gibi başrol olacağı bir yapımda olmalı hürrem sultan olmalı monkey monkey monkey

Zannetmıyorum abla sag çıkacagını .. Ama yanlış hatırlamıyorsam Elif karakterı arabada patlayınca sag kurtulmamışmıydı ?
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice C.tesi Haz. 12, 2010 6:53 pm

Gizli Özne demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:nayırrrrrrrrrrrr 9 ay haticeyi göremeyecez demek olur asla asla cyclops filistinde oynamadıktan sonra vadide 9 ay sonra oynamış kimin umrunda inşallah hatice abla panayır grup ile anlaşmaz ve eylülde yeni bir karakter ile bizlerle karşımızda olur ben ablamızı 40 dk izlemek istiyorum 1.5 dk değil cyclops

Zannetmıyorum abla sag çıkacagını .. Ama yanlış hatırlamıyorsam Elif karakterı arabada patlayınca sag kurtulmamışmıydı ?
    cnm araba patlamadan kurtardı memati onu..kurtardıktan sonra patladı araba.....
    q:)ßr@
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ C.tesi Haz. 12, 2010 6:54 pm

Gizli Özne demiş ki:

yok tatlım elifi memati araba patlamadan çıkartmıştı cyclops bu yüksel yok mu kafa karıştırmada bir numara adam valla hakkını yememek lazım cyclops
    ama üzülerek söylüyorum inş. ebru ölmüştür ve kurtulmuştur o diziden İNŞ.
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Haz. 12, 2010 7:04 pm

Bızım ..Hödük polat kurtaramadı işte ay allhım bır kufur edesım var Very Happy Ama düşmiycem Very Happy
    Kurtuldu dızıden çok iyi oldu .. Bır ayrıntıda kafama takıldı Ebrunun kankası Sedef 'i ıskender rehın aldıya öldürmedı ,ebrudan gerıye bır sedef kaldı .Acaba bır işaret mı Very Happy:D Neyse bu kadar matrakson yeter .d
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ C.tesi Haz. 12, 2010 7:05 pm

Gizli Özne demiş ki:

Bızım ..Hödük polat kurtaramadı işte ay allhım bır kufur edesım var Very Happy Ama düşmiycem Very Happy
    Kurtuldu dızıden çok iyi oldu .. Bır ayrıntıda kafama takıldı Ebrunun kankası Sedef 'i ıskender rehın aldıya öldürmedı ,ebrudan gerıye bır sedef kaldı .Acaba bır işaret mı Very Happy:D Neyse bu kadar matrakson yeter .d
    yok canım ya tuhaf bir olay değil bence elifin arkasdaşı cananda ölmemişti cyclops
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Haz. 12, 2010 7:15 pm

Dımı .. O aklımdan çıkmış tamamen ..NEyse hatıce ablam özletmesın kendını ya ..Yuksel bey ın programı devamö edıyorsa maıl manyagı yapalım H.Şendılı çagırsın
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ C.tesi Haz. 12, 2010 7:17 pm

bence çıkmazz şu durumda bir porojesi falanda yok vadii ekibi filistine hazırlanıyo bir şansımızı demiyelim ama sanmam cyclops
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 12, 2010 7:19 pm

yüsel tek başına haticeyi çağırcak,güldürmeyin beniii Zap'tiye 894354 Zap'tiye 894354
    o adamın asıl mesleği vadi ekibine yalakalanmak bir ayrılık durumu varsaa eğer asla böyle bişey yapmaz benim bildiğim yüksel!! Zap'tiye 376784
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ C.tesi Haz. 12, 2010 7:22 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:yüsel tek başına haticeyi çağırcak,güldürmeyin beniii Zap'tiye 894354 Zap'tiye 894354
    o adamın asıl mesleği vadi ekibine yalakalanmak bir ayrılık durumu varsaa eğer asla böyle bişey yapmaz benim bildiğim yüksel!! Zap'tiye 376784
    hatice ablacığım yeni sezonda bomba gibi bir projeyle karşımıza çıksın şu vadiyi terk etsin güzel bir dizide görelim onu o bana yeter cyclops cyclops hatice şendil'in başbakandan ne eksiği var adam davosa bir daha gelmem dedi iş bitti hatice ablada PANAYA bir daha gelmem derse iş biter zaten sonra yapımcılar yönetmenler kuyruk olur gerisi gelirr
    hadi İNŞ. Laughing Laughing
    ebru_duru_alemdar
    ebru_duru_alemdar
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 14

Mesaj tarafından ebru_duru_alemdar C.tesi Haz. 12, 2010 7:51 pm

inşallah ebru ölmemiştir.ben ebruyu istiyorum
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ C.tesi Haz. 12, 2010 7:52 pm

ebru_duru_alemdar demiş ki:inşallah ebru ölmemiştir.ben ebruyu istiyorum
    ben senin tam tersini düşünüyorum canım kusura bakma ama
    bu arada hoşgeldin siteyee Razz
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Haz. 12, 2010 8:36 pm

lütfen,konuyu yorumlayın.konuyla alakasız yazılar yazmayın!
    neml
    neml
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 34

Mesaj tarafından neml Paz Haz. 13, 2010 1:43 pm

yapmayın arkadaşlar hatice şendil diziden resmen çıkarıldı belki kendi isteği ile belki senaryo gereği bilmıorum ama hatice şendili vadide göremiyeceğimiz kesin
    ebruyu yaşatmak isteselerdi elif ile beraber onuda çıkarırlardı ama ebru öldü zaten yazetede de vadi müthiş bir sezon finali ile ekranlara veda etti vadiden iki oyuncuda dizide senaryo gereği öldürüldü die bir haber çıkmış yani kesin ebru öldü geri dönüşü yok gibi görünüo
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Haz. 13, 2010 2:17 pm

neml demiş ki:yapmayın arkadaşlar hatice şendil diziden resmen çıkarıldı belki kendi isteği ile belki senaryo gereği bilmıorum ama hatice şendili vadide göremiyeceğimiz kesin
    ebruyu yaşatmak isteselerdi elif ile beraber onuda çıkarırlardı ama ebru öldü zaten yazetede de vadi müthiş bir sezon finali ile ekranlara veda etti vadiden iki oyuncuda dizide senaryo gereği öldürüldü die bir haber çıkmış yani kesin ebru öldü geri dönüşü yok gibi görünüo
    aynen katılıyorum Ebrumuz vefat etti cyclops

Ebru gitti vadi bitti Laughing Laughing önümüzdeki maçlara bakalım...Hatice Şendil'i artık daha çok izleyeceğiz inşallah vadideki gibi başrol bayan 1.5 dk gösterilme rezilliğine artık katlanmak zorunda değiliz monkey monkey monkey
    neml
    neml
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 34

Mesaj tarafından neml Paz Haz. 13, 2010 2:27 pm

bakalım yeni sezonda bir dizide oynıyacak mı yoksa biraz ara mı vercek
    gerçi çekimler de çok yorulduğu sölenemez başrol olmasına rağmen fazla bir sahnesi yoktu ama neyse haticemiz belki de dinlenmeyi tercih eder bu sezon bir
    dizide de oynuyacaksa şöyle esaslı bir dizide başrol oynasın hatta yakışıklı mı yakışıklı biriyle oynasın ki bazıları kısakançlıktan çatlasın Wink Smile

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:24 am