Sohbetler-7 - Sayfa 19 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Sohbetler-7 - Sayfa 19 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+20
Gizli Özne
Gamzelim
swetty50
sena
yeterki_gül
AşksınHaticem
haticee_
-YeLiZ-
Kadir Kavri
q:)ßr@
Black Diamond
Света(Isik)
ebrulim
y.gülü
H.SeNDiL
~aksamguzelı~
emila
melek hatice
Hatice'm
zeynep
24 posters

Sohbetler-7

Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Sohbetler-7 - Sayfa 19 Empty Geri: Sohbetler-7

Mesaj tarafından Kadir Kavri Salı Haz. 22, 2010 12:26 pm

Hatice'm demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:Ben Kimsenin Canını Acıtmak İstemem Ama Hatada Bizde Facebook'ta Baya Bir Hatice Şendil Hayranı Var Değil'mi Her Biri Bir Tane Mail Yollasa Ne Olur Ama Yok Okuyorum Çok Güzelsin,Çok Aşkım V.S Yazılar Var Tepki Sayısı Bir Parmağımızı Geçmeyecek Kadar...

Nerde Burdakiler Elif,Sevval Nerde Tepki Mailleriniz...
    mailler nerdemi ? buhar oldu uçtu herkesin mail ata ata isi bitti !!hala ne diyosunuz ? bizi kale bile almayanlardan konusmayirica ederim lutfen yaa
    Ebru oldu. artik hiç birsey degismez
    seyirciyi kaybettikleriyle kalacaklar !

Vadi Seyirci Kaybetmez Üstüne Seyirci Sayısı Artar,Çünkü Aşk - ı Memnun Bitti İzleyicinin Bir Çoğu Yine Vadiciye Kayacaktır...

Söyle Denilirse Hiç Şaşırmam Ebru Gitti,Vadi'nin Raytingleri Arttı,Diye Söylemler Çıkarsa Hiç Şaşırmam...
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Salı Haz. 22, 2010 12:28 pm

Laughing bennnn !!
    tepki oyle degil boyle olur Mad seyreden etsin ama benim için bitti panayir Surprised
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Haz. 22, 2010 12:29 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    ne tepki maili? onlara en büyük tepki yaptıkları hiçbir haltı izlememek...sitelerine girmemek Idea bunu en güzel başaranda benim vallaha ne yorum başlıklarına uğruyorum ne sitelerine giriyorum veeeeeeeeeee hiçbir yapımlarını izlemiyeceğim buna filistinde dahil cyclops ben hatice şendil onlardan kurtuldu diye göbek atıyorum monkey monkey 1.5 dk izlettiriyorlardı kızı,hiçbir tanıtımda yoktu...okadar saygısız bir yapımcı kuruluş ki kurtulduğu için göbek atıyorum monkey monkey çünkü tekmeyi atanın hatice şendil olduğunu çooooooooook sağlam bir kaynaktan biliyorum...hatta hatice şendilin kalması için biryerlerini bile yırttı panayırcılar ama hatice anladı ki bunlar adam değil Idea

tepki vadiden panayır grup yapımlarından vazgeçmekle olur...bunu yapabilenler parmak kaldırsın alien
    beeeennn Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728 Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728 Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728
    yaaa eyy cemaat-i müsliminn ne diye tutturursunuz panayır diye alamıyorum adamlar bizi 1 yıl boyuncaa hayvan yerine koyup 1.5 dk izlettiler siz daha yok ölmedi gitmedi diyosunuz.... Sohbetler-7 - Sayfa 19 376784
    Bırakın bak haticem verdi tepkiyi gördü panayırlılardaa hayvan yerine koymak ne demekmiş...
    Ulenn koyduk tekmeyi onlara daaha a uzatmayalım biz hatice şendil fanıyız,vadi fanı değil.Durduğunuz yerin çizgisini karıştırıyorsunuz.Vadi fanı olan panayıra eyvallah ne diyelim...
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Salı Haz. 22, 2010 12:30 pm

Sevval Abla,Kendini Niye Kandırıyorsun,Yok Hatice Hanım Kendisi Yapmış Bırakın ALLAH Aşkına Kendinizi Kandırıyorsunuz Açın Gözünüzü Kim Söyledi,Özkan'mı Yoksa Dilek'in Arkadaşımı Bırakın,Kendinizi Ütopya'da Zannediyorsunuz.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Haz. 22, 2010 12:30 pm

işte panayır gruba elveda diyerek muhteşem bir tepki gösteren ve tavırlarına hayran olduğum iki kişi daha GÜlDEN...ŞEYMA Idea df ye girdim vadi başlığına tek satır yazmamışlar helal olsun cyclops
    kadircim sende bıraktım diyorsun ama ne başlıklarından vazgeçiyorsun ne sitelerinden...bırakmak demek bırakmaktır siyah yada beyaz gri olamayız ve asıl tepki budur Idea

elif tüm yaptığı imzalarda hatice şendil yazıyor işte tepki budur Idea

yani hatice şendil fanları gayet güzel tepkilerini gösteriyor Razz
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Haz. 22, 2010 12:34 pm

Yaa kadirr hani sen hatice şendil fan kuruyordun gidip ordaa yapsana bu yorumlarıı ...
    Sayın yönetici ben rahatsız oluyorum bu tür yorumlardan...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Haz. 22, 2010 12:37 pm

kadir sen bizi anlamadın bizim umrumuzda bile değil vadi çünkü biz önce hatice şendil fanıydık sonra ebrucuyduk cyclops kimse memnun değildi hatice ablanın vadideki senaryosundan...set işçileri bile hatice abladan çok görünüyordu ama hepimiz hatice necoyu seviyor diye katlanıyorduk ve hep destek tam destek diyorduk şimdi hatice necoyu sevmediğine göre no problemo Surprised Surprised yani artık niye haticemizi 1.5 dk görmek için vasat vadiyi 1 saat seyredelim ki...biz hatice şendil fanıyız o nereye giderse oraya gideriz okadar Idea bunu başından beri söylüyoruz haticeciyiz bizzzzzzzzzzzzzz cyclops
    vadinin reytingleri umrumuzda değil çünkü o bizim izlediğimiz bir dizi değil artık cyclops bizi tek ilgilendiren reytingler hatice şendilin yeni dizisinin reytingleri monkey monkey benim tek düşündüğüm o... banane vadiden... içinde ebru haticenin olmadığı vadi bizi il-gi-len-dir-mi-yorrrrrrrrrrrr okeyto Razz

En son AşksınHaticem tarafından Salı Haz. 22, 2010 12:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Haz. 22, 2010 12:39 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:Yaa kadirr hani sen hatice şendil fan kuruyordun gidip ordaa yapsana bu yorumlarıı ...
    Sayın yönetici ben rahatsız oluyorum bu tür yorumlardan...
    ay canim cok guzel soyledin....
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Salı Haz. 22, 2010 12:40 pm

Farklı Görüşlere Saygılı Olmayı Öğren Akşamcı Bir Kere İstediğim Yorumu Her Yerde Dile Getiriyorum

Türkiye Cumhuriyeti Demokratik Bir Ülkedir,Padişahım Çok Yaşa Diyen Bir Ülke Değildir...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Haz. 22, 2010 12:47 pm

seninle tartismaya girmiyecem....cunku bunun sonu yok....
    ve maerak etme biliyerum turkiye demokratik bir ulke....
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Haz. 22, 2010 12:47 pm

Kadir Kavri demiş ki:Farklı Görüşlere Saygılı Olmayı Öğren Akşamcı Bir Kere İstediğim Yorumu Her Yerde Dile Getiriyorum

Türkiye Cumhuriyeti Demokratik Bir Ülkedir,Padişahım Çok Yaşa Diyen Bir Ülke Değildir...
    Bak kadir anlatmak istediğim şu sen şevvale diyorsunki gider vadi fanlarının yanındada yorum yazarım karışamazsın,biz napıyoruz hatice şendil hakkında burada yorum yapıyoruz ve sen hine haklı çıkmaya çalışarak diyorsunki hayal dünyasında yaşıyorsunuz yok ütopya bilmem nee,kardeşim sen oralarda yorum yazarsın bizde burda yorum yaparız sen bana çıkıpta ütopyanızda yaşıyorsunuz yok işte pespembe tozpembe fln diyee laf atamazsın tamam mı karışma bizim tozpembe dünyamızaaaa
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Haz. 22, 2010 12:50 pm

Kadir Kavri demiş ki:Farklı Görüşlere Saygılı Olmayı Öğren Akşamcı Bir Kere İstediğim Yorumu Her Yerde Dile Getiriyorum

kadir sende anti hatice şendilci gibi değil GERÇEK HATİCE ŞENDİL FANI GİBİ DAVRAN cyclops
    insanlar sevdikleri için güzel şeyler düşünür ki dua yerine geçip güzellikler gelsin sevdiklerine ama nedense sende bu sevgiyi göremiyorum cyclops

hatice şendil zirvedeyken zaten herkes sevecek marifet hatice şendil şimdi buradayken yani emeklerken sevmekte...zaten milyonlarca fanı olunca kimse umursamıyacak hiçkimseyi ama ozaman bile bizler birbirimizi tanıyacağız...ilkler olacağız zeynep kadir elif şeyma alime gülden ışık melek şevval lütfiş halime yeliz aslı rabiş gamze feyza teri hatice liste çoooooooook uzun bizler ya şimdi hatice şendilin arkasında sapa sağlam duracağız ve en harbi fanlar olacağız yada gideceğiz okadar...gitmek isteyene kapı açık...ama kalanlar birbirlerini ve hatice ablalarını çok sevecekler veeeeeeee zirveye çıkışını izleyecekler...bizler içinde hatice şendilin olduğu bir hayal kurduk çok güzel bir hayal bırak bu güzelliği yaşayalım ablamıza dua edelim Idea
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Salı Haz. 22, 2010 1:01 pm

Merak Etmeyin Ben Sizde Daha Haticecim...
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Salı Haz. 22, 2010 1:02 pm

AşksınHaticem demiş ki:kadir sen bizi anlamadın bizim umrumuzda bile değil vadi çünkü biz önce hatice şendil fanıydık sonra ebrucuyduk cyclops kimse memnun değildi hatice ablanın vadideki senaryosundan...set işçileri bile hatice abladan çok görünüyordu ama hepimiz hatice necoyu seviyor diye katlanıyorduk ve hep destek tam destek diyorduk şimdi hatice necoyu sevmediğine göre no problemo Surprised Surprised yani artık niye haticemizi 1.5 dk görmek için vasat vadiyi 1 saat seyredelim ki...biz hatice şendil fanıyız o nereye giderse oraya gideriz okadar Idea bunu başından beri söylüyoruz haticeciyiz bizzzzzzzzzzzzzz cyclops
    vadinin reytingleri umrumuzda değil çünkü o bizim izlediğimiz bir dizi değil artık cyclops bizi tek ilgilendiren reytingler hatice şendilin yeni dizisinin reytingleri monkey monkey benim tek düşündüğüm o... banane vadiden... içinde ebru haticenin olmadığı vadi bizi il-gi-len-dir-mi-yorrrrrrrrrrrr okeyto Razz
    ben bir şey sormak istiyorum ayrıldıklarından nasıl bu kadar emin olabiliriz???
    evlenecekleri için diziden çıktıda denildi..
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Haz. 22, 2010 1:09 pm

Hemmşşoooommmm Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728 Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728
    Burdayımm.... Ya kusura bakma kucağımda Afra gül vardıı doğru düzgün yazamadım daha demin.. Çıkıverdim hemen msn den.. Sohbetler-7 - Sayfa 19 898192
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Salı Haz. 22, 2010 1:11 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:Hemmşşoooommmm Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728 Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728
    Burdayımm.... Ya kusura bakma kucağımda Afra gül vardıı doğru düzgün yazamadım daha demin.. Çıkıverdim hemen msn den.. Sohbetler-7 - Sayfa 19 898192
    tamam hemsoom no problem Mad

iyi bak kiz gelinimize Suspect Ardam da persembe gunu go to AFYON Crying or Very sad Crying or Very sad uzuntunden olecem o karpuzun hasreti ben bitirir bee Crying or Very sad
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Haz. 22, 2010 1:15 pm

Hatice'm demiş ki:
    ~aksamguzelı~ demiş ki:Hemmşşoooommmm Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728 Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728

iyi bak kiz gelinimize Suspect Ardam da persembe gunu go to AFYON Crying or Very sad Crying or Very sad uzuntunden olecem o karpuzun hasreti ben bitirir bee Crying or Very sad
    Kuzu zaten senin gelin bırakmıyo peşimii ne yapsam yanımdaa , her gittiğim yer kucağımda... Teyza olmak zor iş.. Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354
    Ayy hemşom kıyamam yaaa elleme ardoş da kavuşsun memleketinee...Arada merkezede uğrasınlar ben bir ıssırıyım senin karpuzu hem afraylada görüşürler... Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354 Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354 Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Salı Haz. 22, 2010 1:17 pm

yeterki_gül demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:kadir sen bizi anlamadın bizim umrumuzda bile değil vadi çünkü biz önce hatice şendil fanıydık sonra ebrucuyduk cyclops kimse memnun değildi hatice ablanın vadideki senaryosundan...set işçileri bile hatice abladan çok görünüyordu ama hepimiz hatice necoyu seviyor diye katlanıyorduk ve hep destek tam destek diyorduk şimdi hatice necoyu sevmediğine göre no problemo Surprised Surprised yani artık niye haticemizi 1.5 dk görmek için vasat vadiyi 1 saat seyredelim ki...biz hatice şendil fanıyız o nereye giderse oraya gideriz okadar Idea bunu başından beri söylüyoruz haticeciyiz bizzzzzzzzzzzzzz cyclops
    ben bir şey sormak istiyorum ayrıldıklarından nasıl bu kadar emin olabiliriz???
    evlenecekleri için diziden çıktıda denildi..

Ayrıldılar Kesin...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Haz. 22, 2010 1:18 pm

millet biri df ye haticemizin başlığa birşeyler yazsın çalışmalarımın devamını ekliyeceğim What a Face
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Haz. 22, 2010 1:21 pm

AşksınHaticem demiş ki:millet biri df ye haticemizin başlığa birşeyler yazsın çalışmalarımın devamını ekliyeceğim What a Face
    Şevvall tamamdır ekleyebilirsin çalışmalarını... Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Salı Haz. 22, 2010 1:23 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:
    Hatice'm demiş ki:

Kuzu zaten senin gelin bırakmıyo peşimii ne yapsam yanımdaa , her gittiğim yer kucağımda... Teyza olmak zor iş.. Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354
    Ayy hemşom kıyamam yaaa elleme ardoş da kavuşsun memleketinee...Arada merkezede uğrasınlar ben bir ıssırıyım senin karpuzu hem afraylada görüşürler... Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354 Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354 Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354
    sorma bu bizimkinin ilk Afyon turu olacak Surprised Afragulle tanistir çop çatancilik yap Mad
    yuruyomu ? arkanda tyzos teyzos diye kosturuyomus falan Surprised ay çok sirindir simdiii clown
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Haz. 22, 2010 1:25 pm

Hatice'm demiş ki:
    sorma bu bizimkinin ilk Afyon turu olacak Surprised Afragulle tanistir çop çatancilik yap Mad
    yuruyomu ? arkanda tyzos teyzos diye kosturuyomus falan Surprised ay çok sirindir simdiii clown
    Yürüyor tabi hemşom... Sohbetler-7 - Sayfa 19 223241
    bide altında bez oluncaa o paytak paytak hali çok hoşma gidiyor.
    Kereta beni de çok seviyor ama daha teyzoş diyemiyor. Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354 Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354 Daha doğrusu teyze lafını bilmiyor çocuk direkt şeyma diyo....
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Salı Haz. 22, 2010 1:29 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:
    Hatice'm demiş ki:
    Yürüyor tabi hemşom... Sohbetler-7 - Sayfa 19 223241
    bide altında bez oluncaa o paytak paytak hali çok hoşma gidiyor.
    Kereta beni de çok seviyor ama daha teyzoş diyemiyor. Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354 Sohbetler-7 - Sayfa 19 894354 Daha doğrusu teyze lafını bilmiyor çocuk direkt şeyma diyo....
    ay ben yeni ogrendiklerine yurumeyi ozaman bayiliyorum clown arda daha yurumuyo miskinin teki sadece yemek dusunuyo Surprised Seyma Seymaa diye evin inletiyordur ALLAH bilir monkey Teyzeler sevilmezmi clown bak teyze dedin Teyzem geldi aklima cuma gunu doguracak Hayirlisiyla clown
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Haz. 22, 2010 1:31 pm

Hatice'm demiş ki:
    ay ben yeni ogrendiklerine yurumeyi ozaman bayiliyorum clown arda daha yurumuyo miskinin teki sadece yemek dusunuyo Surprised Seyma Seymaa diye evin inletiyordur ALLAH bilir monkey Teyzeler sevilmezmi clown bak teyze dedin Teyzem geldi aklima cuma gunu doguracak Hayirlisiyla clown
    Hayırlısı olsun canım inşallah.... Sohbetler-7 - Sayfa 19 52201
    Yok yaa yiğenler bir başka oluyor bide bu tek yaa dah bir başka. Sohbetler-7 - Sayfa 19 830728 Ailecek her dediğni yapıyoruz vallaa...
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Salı Haz. 22, 2010 1:33 pm

Ardada amcamin tek torunu gorsen herkes emrinde cyclops gel keyfim gel oda Surprised

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 2:36 am