Sohbetler-8 - Sayfa 7 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Sohbetler-8 - Sayfa 7 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+17
emila
Black Diamond
-YeLiZ-
sena
ebrulim
~aksamguzelı~
melek hatice
haticee_
AşksınHaticem
Kadir Kavri
H.SeNDiL
Gamzelim
q:)ßr@
Hatice'm
yeterki_gül
Света(Isik)
zeynep
21 posters

Sohbetler-8

ebrulim
    ebrulim
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2735
    İş/Hobiler : tv izlemek örgü örmek pc başında vakit geçirmek
    Lakap : fettan güzel

Sohbetler-8 - Sayfa 7 Empty Geri: Sohbetler-8

Mesaj tarafından ebrulim C.tesi Haz. 26, 2010 12:05 pm

Kadir Kavri demiş ki:Dedim Ya Evlenecekler Diye...

pardon ya demiştin inşallah evlenirler bekleyelim bakalım haber doğrumu çıkacak yalanmı
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri C.tesi Haz. 26, 2010 12:06 pm

Bekleyeceğiz...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 26, 2010 12:13 pm

ya kadir birgün şu siteye gireyim sen güzel haber getir kıracam o gün dişimi Surprised Surprised
    nayırrrrrrrrrrrr nolamazzzzzzzzzzz ya bu verdiğin haber hatice şendil bir daha asla pana hariç hiçbir projede olmaz demek oluyor Like a Star @ heaven Suspect rabbit ya beni özeli ilgilendirmez ama hatice abla neco ile evlenirse bizim proje hayallerimiz sulara gömülür Razz Crying or Very sad ama ben ayrıldıklarına eminim ve hatice abla bence başka yapımcılar ile görüşüyordur Laughing Laughing
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 26, 2010 12:14 pm

tüm hatice fanlılara selam drunken

şeymoş...kaçak gelin nerdesin Surprised Surprised gezenti seniiiiiiii alien
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 26, 2010 12:19 pm

AşksınHaticem demiş ki:tüm hatice fanlılara selam drunken

Gelin mi??? Sohbetler-8 - Sayfa 7 16639 Kız Allah Korusun daha okul bitmedi!!! Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354
    Allah'ım düğün düğün gezmekten iflahım kesildi!! Sohbetler-8 - Sayfa 7 853603 Sohbetler-8 - Sayfa 7 853603
    Birincide damadımız İzmirliydi!! Sohbetler-8 - Sayfa 7 52201 Sen geldim aklıma kuzum...Akşam geldiler kına yakmaya kim söylicek kına türküsü kim söyliycek ellerindede darbuka annem de dedi verin şeyma söyler.Anam nerden güzelmiş sesim o gün ne parmağım kaldı darbuka çalmaktan ne deee boğazım şarkı söylemekten...Ayva çiçek açmışından tut evlerinin önü boyalı direğe kadar... Sohbetler-8 - Sayfa 7 898192 Sohbetler-8 - Sayfa 7 898192 Bide kına türküleride nefes gerektiriyo patladım millete ses duyurcam diyee...
    İkinci düğündedeee oynıycam diye parmaklarım acıdııı.... Sohbetler-8 - Sayfa 7 406327 Sohbetler-8 - Sayfa 7 406327 Sohbetler-8 - Sayfa 7 406327
    Yarın İstanbul'a gidiyoruzz,ikinci düğünün devamı orda gitmişken panayırada uğrasam mı acep,kapılarınaaa yazı yazar kaçarım.... Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 26, 2010 12:25 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:tüm hatice fanlılara selam drunken

Gelin mi??? Sohbetler-8 - Sayfa 7 16639 Kız Allah Korusun daha okul bitmedi!!! Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354
    Allah'ım düğün düğün gezmekten iflahım kesildi!! Sohbetler-8 - Sayfa 7 853603 Sohbetler-8 - Sayfa 7 853603
    Birincide damadımız İzmirliydi!! Sohbetler-8 - Sayfa 7 52201 Sen geldim aklıma kuzum...Akşam geldiler kına yakmaya kim söylicek kına türküsü kim söyliycek ellerindede darbuka annem de dedi verin şeyma söyler.Anam nerden güzelmiş sesim o gün ne parmağım kaldı darbuka çalmaktan ne deee boğazım şarkı söylemekten...Ayva çiçek açmışından tut evlerinin önü boyalı direğe kadar... Sohbetler-8 - Sayfa 7 898192 Sohbetler-8 - Sayfa 7 898192 Bide kına türküleride nefes gerektiriyo patladım millete ses duyurcam diyee...
    İkinci düğündedeee oynıycam diye parmaklarım acıdııı.... Sohbetler-8 - Sayfa 7 406327 Sohbetler-8 - Sayfa 7 406327 Sohbetler-8 - Sayfa 7 406327
    Yarın İstanbul'a gidiyoruzz,ikinci düğünün devamı orda gitmişken panayırada uğrasam mı acep,kapılarınaaa yazı yazar kaçarım.... Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354

Surprised Surprised Surprised Surprised hiç oturmamışsın şeymoş yuhhhhhh Surprised Surprised düğün şarkıcısı oldun öyle mi monkey anam aramızdan biri ünlü olsun çok istemiştim dualarım kabul oldu Surprised

ay öyle bir güzellik yapsan panayırın kapısına yazı yazıp kaç yada zili çal kaç Surprised Surprised

imzan yakıyor clown clown clown

şeymoş bak sakin ol kuzucum adrenalin patlaması yaşıyorsun Mad Surprised Surprised

şeymoş düğünlerde birde kısmet gelirmiş cat kız bak yazılanları gelip söylemezsen küserim Shocked
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 12:26 pm

AşksınHaticem demiş ki:ya kadir birgün şu siteye gireyim sen güzel haber getir kıracam o gün dişimi Surprised Surprised
    nayırrrrrrrrrrrr nolamazzzzzzzzzzz ya bu verdiğin haber hatice şendil bir daha asla pana hariç hiçbir projede olmaz demek oluyor Like a Star @ heaven Suspect rabbit ya beni özeli ilgilendirmez ama hatice abla neco ile evlenirse bizim proje hayallerimiz sulara gömülür Razz Crying or Very sad ama ben ayrıldıklarına eminim ve hatice abla bence başka yapımcılar ile görüşüyordur Laughing Laughing

Niye oyle diyon kiz, ne guzel haber. Hem neco haticeyi uzemez bencede kadirin dedigi gibi. Haticeyi hicmi tanimadik simdiye kadar, isine asik bir kadin. Daha inshallah onu bol bol projelerde izlicez queen

-----

Ya bu arada su VOGUE dergisi, niye Haticeyle roportaj ve resim cekimi yapmiyor ya. Cok ozendim tubanin resimlerini gorunce cyclops Sitelerine baktim, galiba sadece telefonla ulasiliyormus, yani ulasamicam yine Suspect Offf...
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri C.tesi Haz. 26, 2010 12:28 pm

AşksınHaticem demiş ki:ya kadir birgün şu siteye gireyim sen güzel haber getir kıracam o gün dişimi Surprised Surprised

Evet,Evet Hatcemiz, Pana'nın Başına Geçecek Surprised Surprised Necomuz İle Surprised
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 26, 2010 12:30 pm

AşksınHaticem demiş ki: Surprised Surprised Surprised hiç oturmamışsın şeymoş yuhhhhhh Surprised Surprised düğün şarkıcısı oldun öyle mi monkey anam aramızdan biri ünlü olsun çok istemiştim dualarım kabul oldu Surprised

ay öyle bir güzellik yapsan panayırın kapısına yazı yazıp kaç yada zili çal kaç Surprised Surprised

şeymoş bak sakin ol kuzucum adrenalin patlaması yaşıyorsun Mad Surprised Surprised

şeymoş düğünlerde birde kısmet gelirmiş cat kız bak yazılanları gelip söylemezsen küserim Shocked
    Haklısın oturmaya ve uyumaya hiç vaktim olmadı!!! Sohbetler-8 - Sayfa 7 898192 Sohbetler-8 - Sayfa 7 898192 Sohbetler-8 - Sayfa 7 898192
    Kuzum yaa ne şarkıcısııı , hiç niyetim yok Sohbetler-8 - Sayfa 7 376784 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Okulum bitsin tek dileğim... Sohbetler-8 - Sayfa 7 52201
    Panayırın zili varmı ki acep Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 ?
    Neyse Şişli deydi demi onlar.. Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sen takma ben planı kurdum.. Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241
    Aloooo ben ne diyom sen ne diyon hala kısmet diyo...Bir defa kimse bana sulanamaz. Sohbetler-8 - Sayfa 7 376784 Babamla aynı masada olduktan sonraa.. Sohbetler-8 - Sayfa 7 946455
    Kuzu yaaa izmirliler ne biçim roman oynuyorr yıktılar düğün salonunu valla... Sohbetler-8 - Sayfa 7 443126 Kız sen de biliyorsundur şimdiii seni izmirli seniii Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 26, 2010 12:36 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki: Surprised Surprised Surprised hiç oturmamışsın şeymoş yuhhhhhh Surprised Surprised düğün şarkıcısı oldun öyle mi monkey anam aramızdan biri ünlü olsun çok istemiştim dualarım kabul oldu Surprised

Haklısın oturmaya ve uyumaya hiç vaktim olmadı!!! Sohbetler-8 - Sayfa 7 898192 Sohbetler-8 - Sayfa 7 898192 Sohbetler-8 - Sayfa 7 898192
    Kuzum yaa ne şarkıcısııı , hiç niyetim yok Sohbetler-8 - Sayfa 7 376784 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Okulum bitsin tek dileğim... Sohbetler-8 - Sayfa 7 52201
    Panayırın zili varmı ki acep Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 ?
    Neyse Şişli deydi demi onlar.. Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sen takma ben planı kurdum.. Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241
    Aloooo ben ne diyom sen ne diyon hala kısmet diyo...Bir defa kimse bana sulanamaz. Sohbetler-8 - Sayfa 7 376784 Babamla aynı masada olduktan sonraa.. Sohbetler-8 - Sayfa 7 946455
    Kuzu yaaa izmirliler ne biçim roman oynuyorr yıktılar düğün salonunu valla... Sohbetler-8 - Sayfa 7 443126 Kız sen de biliyorsundur şimdiii seni izmirli seniii Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241

panayır nişantaşında Mad Mad operasyonun hayırlı uğurlu olsun Allah planlarına zeval vermesin kuzum Surprised Surprised Surprised

izmirliler süper roman oynar ama ben aslen karadenizliyim cyclops yani bizde oynayabilen bir Allahın kulu yok Crying or Very sad

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 12:38 pm

Kadir Kavri demiş ki:

Evet,Evet Hatcemiz, Pana'nın Başına Geçecek Surprised Surprised Necomuz İle Surprised

Vay Kadir ne cabuk ellere verdin askini Surprised Ay evlensinlerde, ben herseye katlanirim, okadar kizdim daha once, ama inshallah dogrudur ve evlenirler, cok yakisiyorlar cunku. Allah ayirmasin biromur inshallah What a Face
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 12:40 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:

Bence okadar emin olma canim, inanki sulaniyorlar. Hem sadece onlarda kalsa iyi, birde anneleri gelip annene, kiziniz nisanlimi, falan diye sorduruyorlar. Ah neler geldi basima neler sorma. Sende dikkatli ol bence, anlamazsina ama bir bakmissin gelin oluvermissin Surprised
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri C.tesi Haz. 26, 2010 12:41 pm

H.SaSmAz demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:

Vay Kadir ne cabuk ellere verdin askini Surprised Ay evlensinlerde, ben herseye katlanirim, okadar kizdim daha once, ama inshallah dogrudur ve evlenirler, cok yakisiyorlar cunku. Allah ayirmasin biromur inshallah What a Face

İnşallah Doğrudur,İnşallah

Tubacık'da Evleniyormuş...
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 26, 2010 12:44 pm

H.SaSmAz demiş ki:
    ~aksamguzelı~ demiş ki:

Bence okadar emin olma canim, inanki sulaniyorlar. Hem sadece onlarda kalsa iyi, birde anneleri gelip annene, kiziniz nisanlimi, falan diye sorduruyorlar. Ah neler geldi basima neler sorma. Sende dikkatli ol bence, anlamazsina ama bir bakmissin gelin oluvermissin Surprised
    iki dakikada gelin de ettiniz beni,hay siz çok yaşayın.. Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354
    tamam Elifcim dikkatli olurum... Sohbetler-8 - Sayfa 7 52201 Sohbetler-8 - Sayfa 7 52201
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 12:47 pm

Kadir Kavri demiş ki:
    H.SaSmAz demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:

Anim Kadirim,

Allah mutluluklarini birlikte daim etsin inshallah queen

-----

Iki tane Hatice: Hatice Sendil ve Hatice Tuba Buyukustun. Inshallah ikiside gonlune gore bulmustur ve cok mutlu olurlar...

Hayirlisi herkes icin cyclops
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 26, 2010 12:48 pm

Kadir Kavri demiş ki:
    H.SaSmAz demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:

kadir varya süper lıfe,bizden kaçmaz olmuşsun bugün Surprised Surprised Surprised tubacık kim ve kiminle evleniyormuş Mad başka dedikodu varmı Surprised Surprised Surprised
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 12:49 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:
    H.SaSmAz demiş ki:

iki dakikada gelin de ettiniz beni,hay siz çok yaşayın.. Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354
    tamam Elifcim dikkatli olurum... Sohbetler-8 - Sayfa 7 52201 Sohbetler-8 - Sayfa 7 52201

Seninde benim gibi gelin olmaya niyetin yok belliki Surprised Ben evde kalirim, problem degilde, seni bilmem Surprised

--------

Sevvale Zeynebe kalsa, hepimizi bu sene icinde evlendirirler vallah Surprised
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 12:54 pm

SEVVAL bir haberde benden gelsin ozaman Mad

Berenin yeni dizisi varya, Kanaldde, ve Persembeye koymuslar, oyle karar alinmis. Berenin partneri Bir Bulut Olsamdaki, su psikopat mustafa vardiye o iste Engin Akyurek yani cyclops Kesin tutar dizi bence, konusu malum cunku. Iyi habermu kotu habermi siz karar verin artik...
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 26, 2010 1:00 pm

H.SaSmAz demiş ki:SEVVAL bir haberde benden gelsin ozaman Mad

Berenin yeni dizisi varya, Kanaldde, ve Persembeye koymuslar, oyle karar alinmis. Berenin partneri Bir Bulut Olsamdaki, su psikopat mustafa vardiye o iste Engin Akyurek yani cyclops Kesin tutar dizi bence, konusu malum cunku. Iyi habermu kotu habermi siz karar verin artik...
    Fatma Gülü ün Suçu Ne mmi??? Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354
    Allah seneyede yok vadiye reyting Sohbetler-8 - Sayfa 7 775303 Sohbetler-8 - Sayfa 7 830728 Sohbetler-8 - Sayfa 7 830728 Sohbetler-8 - Sayfa 7 830728
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 1:05 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:
    H.SaSmAz demiş ki:SEVVAL bir haberde benden gelsin ozaman Mad

Fatma Gülü ün Suçu Ne mmi??? Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354 Sohbetler-8 - Sayfa 7 894354
    Allah seneyede yok vadiye reyting Sohbetler-8 - Sayfa 7 775303 Sohbetler-8 - Sayfa 7 830728 Sohbetler-8 - Sayfa 7 830728 Sohbetler-8 - Sayfa 7 830728

Bu dizi tutar o kesin bence, Vadiyi yerinden edermi AskiMemnu gibi bilemem sahsen, istermiyim onuda bilemem. Kaliteye ve verilen emegede bakip, haklarini yememek gerek...

-------

Ama varya biri bu dizinin basliginda cok iyi bir espiri yapmis. Ece&Melek ikilisi yazacak yine, ve yine ayni yonetmen cekecek diziyi AskiMemnu gibi. Onunla dagla gecerek:

Birsure sonra soyle bir durum olacak: Enginin Sucu Ne? olacak dizinin ismi demis Surprised
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Haz. 26, 2010 1:11 pm

ya bu kerem çatay vadiyi piyasadan silecek Surprised Surprised Surprised vallaha ay yapımı seviyorum çünkü oyuncusunun arkasında duruyor çok sağlam bir yapımcı cyclops panayır gibi bayan patlatarak saçma senaryo yazarak ayakta kalmaya çalışmıyor Idea

elif süper haber vallaha paralar kerem abimize Laughing Laughing
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Haz. 26, 2010 1:12 pm

Canlarım ben gidiyorum,yarın İstanbulda'yım panayıra dair gerçekleştireceğim operasyonuuu sizee pazartesi anlatırım Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 sizi öpüyorum ve hepinizi çok seviyorum Sohbetler-8 - Sayfa 7 932294 Sohbetler-8 - Sayfa 7 932294
    Sizlere iyi forumlar.... Sohbetler-8 - Sayfa 7 830728
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Haz. 26, 2010 1:12 pm

merabalar)))
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ C.tesi Haz. 26, 2010 1:18 pm

Света(Isik) demiş ki:merabalar)))
    sanada merhaba franbuazlı pastam What a Face What a Face
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 1:19 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:Canlarım ben gidiyorum,yarın İstanbulda'yım panayıra dair gerçekleştireceğim operasyonuuu sizee pazartesi anlatırım Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 Sohbetler-8 - Sayfa 7 223241 sizi öpüyorum ve hepinizi çok seviyorum Sohbetler-8 - Sayfa 7 932294 Sohbetler-8 - Sayfa 7 932294
    Sizlere iyi forumlar.... Sohbetler-8 - Sayfa 7 830728

Gorusuruz canim, Allaha emanet ol. Merakla bekliyoruz operasyonunu Mad

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 1:08 am