Sohbetler-8 - Sayfa 35 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Sohbetler-8 - Sayfa 35 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+17
emila
Black Diamond
-YeLiZ-
sena
ebrulim
~aksamguzelı~
melek hatice
haticee_
AşksınHaticem
Kadir Kavri
H.SeNDiL
Gamzelim
q:)ßr@
Hatice'm
yeterki_gül
Света(Isik)
zeynep
21 posters

Sohbetler-8

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Sohbetler-8 - Sayfa 35 Empty Geri: Sohbetler-8

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Tem. 01, 2010 8:34 pm

Baktim canim. Diyecek birsey bulamiyorum, oyuzden cevap yazmadim. Beklicez artik What a Face

Iyi geceler canim, gorusuruz Razz
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Tem. 01, 2010 8:36 pm

Kadir Kavri demiş ki:Helal Etmiyoruz...

Zaten Okkalı Bir Cevap Veriyorum Onlara Uzun,Uzun...

Ver cevabi Kadir, anlicaklari yok ama, emegine yazik, beyin ileri gitmiyorki, birisi gecmiste kalmis Ebruyu bile tanimiyor Surprised Dogal olarak Polatin Elifi unutugunuda bilmiyor Mad
    Digerleriyse Ali ve tayfasindan. Biri yeni anne olmus, bebegini birakip oraya laf yetistiriyor. Yazik...

Helal etmiyorum!
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Perş. Tem. 01, 2010 8:41 pm

Veriyorumda Ben Ceza Almayım Yine PFF'dede Öyle Oluyordu... Surprised
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Tem. 01, 2010 8:41 pm

H.SaSmAz demiş ki:Baktim canim. Diyecek birsey bulamiyorum, oyuzden cevap yazmadim. Beklicez artik What a Face

Iyi geceler canim, gorusuruz Razz

Evet sonuçta manıtıl işi her neyse agustosta mubarik ayda inşlh isteklerimiz gerçekleşir.amin
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Perş. Tem. 01, 2010 8:43 pm

H.SaSmAz demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:Helal Etmiyoruz...

Zaten Okkalı Bir Cevap Veriyorum Onlara Uzun,Uzun...

Ver cevabi Kadir, anlicaklari yok ama, emegine yazik, beyin ileri gitmiyorki, birisi gecmiste kalmis Ebruyu bile tanimiyor Surprised Dogal olarak Polatin Elifi unutugunuda bilmiyor Mad
    Digerleriyse Ali ve tayfasindan. Biri yeni anne olmus, bebegini birakip oraya laf yetistiriyor. Yazik...

Helal etmiyorum!

Ya ben gülerek izliyorum onlar komedyen bence tek gülüyorum kendilerini akılı sanan zavalılar bi gm akıl yok valla bu arada şansı bizden yanaysa kurtulduk pff dan hepimiz
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Perş. Tem. 01, 2010 8:54 pm

Ebrucular - Elifçiler Ve Diğerleri,Ne Kadar Mantıklı Gelmiyor Değil'mi,İnsana... 1990 Doğumluyum,Televizyon'da,Eski Nostalaji Maçlarına Bakarken,Dikkatimi Çeken Bir Olay Olmuştu... Yer Ali Samiyen Stadı, Tribünlerde Dev Bir Fenerbahçe Bayrağı Dalgalanıyor Ali Samiyen Stadın'da... Tribünlerin Yarısı,Fenerli,Yarısı Cimbomlu Taraftarı İle Doludu,Neredeyse Yan Yana İki Ezeli - Ebedi Rakip Takım Taraftarları Maç İzliyorlar... Şimdi İse Böyle'mi,Birbirlerini Görseler Birbirlerini Boğazlayacak Kadar Olan Fanatikler Var...

Bunu Niye'mi Anlattım,Yukarda'da Yazdım Ya Elif,Ebru Ve Diğerleri... Ne Gereği Vardı, Vadi İzleyicisi'nin İkiye Bölünmesi? Ne Oldu? Ne Elde,Edildi? Diye Kendi,Kendime Soruyorum,Aslında Bu Soruyu Senaristlerimizin Sorması Lazım İdi......

Sevgili Arkadaşlar Bendeniz 7 Yıldır Vadi İzliyorum,Ben,Polat'ın,Elif Aşkını Biliyorum,Zaten Bunu Hiçbirimizin İtirazı Olamaz,Olmamalıda...

Ama Senaristlerimizin Şu Sözü Her Şeyi Değiştirdi;

Biz Bir Daha Polat - Elif Aşkı Gibi,Aşk Yazamayız... Bu Söz,Vadi'de Gruplaşmaların Habercisi Olmuştu Bana Göre...

Eğer Siz,Senarist Olarak Bunu Söylüyorsunuz,Bir Daha Polat Karakterinin Yanına Kadın,Karakter Eklemeyecektiniz... Ama Senaristlerimiz Sanki Kendi Söylediklerini Unutmuş Gibi,Polat'ın Yanına Ahu'yu Getirdiler İlk Önce, Ahu Karakterinin,Dizide'ki Senaryosu Güzel İdi,Ama Ne Oldu 10 Bölüm Görünmedi,10 Bölüm Sonra Geldi,Geldiği Bölümde'de Patlatıldı,Niye? Senaryo Gereğimi Patlatıldı Ahu Karakteri Hayır?...

Daha Sonra,Ebru Karakteri Eklendi, Polat İle Evlendirildi... Ama Kağıttan Evlilik İdi,Birbirlerine Seven,Ama Söyleyemeyen Bu Benim Görüşümdür,İsteyen Katılır,İstemeyen Katılmaz... Bir Çift Canlandırmıştı Ne Oldu Çıkarıldı,Niye Senaryo Gereğimi Hayır!!! Kimse Bana Göre Seneryo Çıkarıldığını Söyleyemez...

93.Bölümden 2 - 3 Hafta Önce Fox Tv'de Fox Magazin Adlı Proğram'ın Alt Yazısında Hatice Şendil'in Dizi'den Ayrıldığına Dair Bir Yazı Geçti Tabi Buna Mütaakip,Bazı Gazetelerde'de Özel Nedenlerden Dolayı Burayı Yazmak İstemiyorum,Çünkü Ceza Sebebi Olur Forum Kurallarında,Zaten Anlayan Anlamıştır,Umarım... Yazıldı,Tabi,Şahsen,Ben,Pana Film'i Aradığımda Söyle Denilmişti;

Alt Yazı Haberin Yalan Olduğunu Söylemişlerdi,Yalanlayacakmışsınız Dediğimde Evet Demişti Daha Sonra,Bir Yalanlama Haberi Gelmediğinden Dolayı Ertesi Gün Tekrar Aradığımda Beni Bür Üst Birisine Bağladı Tahmin Olabileceğini Söylemişlerdi.

Dipnot: İlk Aradığımda,Basın Ekibin'in Ankara'da Olduğunu O Yüzden Geldikleri Zaman Açıklama Yapacaklarını Söylendi Bana

93.Bölüm Yayınlandıktan Sonra, Gerek Yazılı Medya,Gerekse Görsel Medya Özel Nedenlerden Dolayı Ayrıldığını Yazdılar,Söylediler,Ama Pana Film'den Yalanlama Gelmeyince,Demek'ki,Bu Haberler Doğru Dedim...

Ve O Yüzden Diyorum,Ebru Karakteri,Senaryo Gereği Çıkarıldığına İnanmıyorum,Çünkü Bunun Aksini İdda Eden Hiçbir Haber'e Yalanlama Gelmedi Şu Ana Kadar
    Ben,Polat'ın Elif'i Unuttuğunu Söyledim,Bunu Yazınca; Kızına,Elif İsmi Verdi,Nasıl Oluyorda Unutuyor...

Bunu Yine,Kendi Görüşümden Cevap Vereyim; Benim Bir Eski Sevgilim Olacak,İsmi Elif Olsun Tesadüf İşte Ama Öldü,Benden Uzun Bir Aradan Sonra Birisiyle Evlendim,Kızım Oldu,Yine Tesadüfe Bakınız... İsmini,Eski Sevgilimin İsmini Koyuyacağım,Böyle Bir Şey Var'mı...

Bu Elif'e Yapılmış,En Büyük Haksızlıktır!!! Bana Göre... Gerçek Hayatta Böyle Bir Şey Olsa Eşin,Seni,Mahkemeye Verip,Boşanmak İstese,Hakim Direkt Boşar!!!

Sırf,Elif Severlerin Gönlünü Almak İçin,Senaristlerimizin Oyunu Olarak Düşünüyorum...

Elif Aşk İdi,Ebru Sevda İdi,Bundan Sonra Gelecek Kişi ( Büyük İhtimal İle Gelir ) Tamamiyle,Polat'ın İhtiyaçlarını Karşılamak İçin Gelir,Bunun Ötesi Olabilir'mi,Elbette Olabilir,O Zaman Bu Hem Elif'e,Hem'de Ebru'ya Yapılmış Bir Haksızlık Olarak Görürüm...

Gelerim,Bizim İzleyip - İzlememe Konusuna,Elbette,Büyük Konuşmamak Lazım... Umarım,Raytinglerde Yine Birinci Oluruz 7. Yılı'nda Büyük İhtimal İle Bıraktığım Dizimin,Raytinglerinin İyi Olması Can - ı Gönülden İsterim...

Ama Artık Şunu Söylemek Lazım,Bu Senaryo İle Pusu Devam Edemez,Sevgi Ve Saygılarımla...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Perş. Tem. 01, 2010 9:02 pm

size inanamıyorum...az bile yapıyor elifçi tayfası size...ya o başlığa siz uğramayınca kaç kişi var biliyormusunuz 3 yada max. 4 yani vadi bu kadar vasat durumda ama sizler biraz yürekli olup şu başlığa girmemeyi yazmamayı başaramadınız...ebru üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar siz atlayın birşeyler yazın istiyorlar sizde aynen öyle yapıyorsunuz...ben daha hiçbirşey söylemiyorum...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Perş. Tem. 01, 2010 9:07 pm

ya canlarim....necatiyle ilgili ne haber cikti??????????????????lutfen soyleyin....yalvaririm...
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Perş. Tem. 01, 2010 9:08 pm

Abla,Canımız Sıkılıyor,Ne Yapalım:D
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Tem. 01, 2010 9:11 pm

AşksınHaticem demiş ki:size inanamıyorum...az bile yapıyor elifçi tayfası size...ya o başlığa siz uğramayınca kaç kişi var biliyormusunuz 3 yada max. 4 yani vadi bu kadar vasat durumda ama sizler biraz yürekli olup şu başlığa girmemeyi yazmamayı başaramadınız...ebru üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar siz atlayın birşeyler yazın istiyorlar sizde aynen öyle yapıyorsunuz...ben daha hiçbirşey söylemiyorum...
    Idea
    ne diye yaziyosunuz yaa izlemeyecekseniz ? pig
    resmen kendinize yazik ediyosunuz bence What a Face onlarin tek istegi ceza almaniz kuçuk dusmeniz haksiz olmaniz lutfen yaa siz Hatice Sendil Fani siniz
    vadi fani degil ( yada tam tersi cyclops )

felsefe : HATICE SENDIL OTESI YOK
    bukadar ..!
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Perş. Tem. 01, 2010 9:16 pm

Hatice'm demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:size inanamıyorum...az bile yapıyor elifçi tayfası size...ya o başlığa siz uğramayınca kaç kişi var biliyormusunuz 3 yada max. 4 yani vadi bu kadar vasat durumda ama sizler biraz yürekli olup şu başlığa girmemeyi yazmamayı başaramadınız...ebru üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar siz atlayın birşeyler yazın istiyorlar sizde aynen öyle yapıyorsunuz...ben daha hiçbirşey söylemiyorum...
    Idea
    resmen kendinize yazik ediyosunuz bence What a Face onlarin tek istegi ceza almaniz kuçuk dusmeniz haksiz olmaniz lutfen yaa siz Hatice Sendil Fani siniz

bukadar ..!

Ceza'mı,Yazsak'da Alıyoruz,Yazmasak'da Alıyoruz...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Tem. 01, 2010 9:16 pm

Ynei imzalar yaptim, umarim begenirsiniz. Ben kacar. Allaha emanet olun! Gorusuruz Razz
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Tem. 01, 2010 9:19 pm

mesele ceza degil anlamiyosunuz degilmi ?
    kusura bakmayin ama gerçekten kendinizi ezdiriyosunuz Sad
    ben yorumsuz diyorum baska da HATICE SENDIL diyorum .
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Perş. Tem. 01, 2010 9:23 pm

Hatice'm demiş ki:
    Idea

bukadar ..!

helal olsun kız sana Idea budur işte Idea

ışıkcım neco cücesi ile ilgili bir haber yok tatlım bahadırla ilgili var cyclops

kadir yapmayın Allah aşkına size pana çok iyi yapıyor daha çok bize kazık atarlar siz vadi demeye devam ederseniz cyclops ebruyu öldürüp en büyük şerefsizliği yaptılar hala onları konuşup reklamlarını yapıyorsunuz başka ne diyeyim size...onlara en büyük ceza onları konuşmamak olur...ebruyu mu konuşmak istiyorsun gel burada konuş...ebru üzerinden prim yapıyorlarrrrrrrrrrrr aloooooooooo bunu anlamıyormusunuz...panayıra helal olsun eşşek yerine koyuyorlar bizi bizde hala onların reklamını yapıyoruz....

bukadar mı zor sadece hatice şendil fanı olmak What a Face
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Perş. Tem. 01, 2010 9:26 pm

Ablacım,Dayanamıyorum Bu Kadar Basit...
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Tem. 01, 2010 9:28 pm

aboooo
    ulen bizim facebook Hatice Sendil sayfasina nolmus monkey daha geçen gun bakmistim 4820 kisiydi bi baktim demin 4845 Laughing iki gunde 25 kisi haaa Idea Mad clown
    vur vur inlesin ........ dinlesin Razz
    lutfen bosluktaki sahsin adini anmayin surada yaaa cyclops
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Perş. Tem. 01, 2010 9:33 pm

Hatice'm demiş ki:aboooo
    ulen bizim facebook Hatice Sendil sayfasina nolmus monkey daha geçen gun bakmistim 4820 kisiydi bi baktim demin 4845 Laughing iki gunde 25 kisi haaa Idea Mad clown

vay vay Afyonlu A.Ş iş başında yani Idea süpersiniz vallaha süper artış şu grubu 5000 yapın artık Laughing Laughing Laughing
    y.gülü
    y.gülü
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 554
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından y.gülü Cuma Tem. 02, 2010 10:00 am

selam millet kimler var bakem??
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Cuma Tem. 02, 2010 10:21 am

Hatice'm demiş ki:aboooo

oyyy ben faceye girmiyom ne zamandır.oradaki çogunluk erkek çünkü vadinin erkek izleyicisi vardı ama facede genelde bu tazr sitelere kızlar üye olur.eger bir aşk dizisi patlatırsa haticem onbinde olur yirmi binde.ve bu rakamlara sadece 1,5 senede ulaşıldı.iki hatice fanıda vadi başladıktan sonra açıldı.
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Tem. 02, 2010 10:22 am

ya kuma ya o avini degiştir beee mutant gibi olmuş haticem.yazeteyi silecem diye kızı mutant yapmışınız.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Tem. 02, 2010 10:22 am

selam hatice aşıkları Laughing

haticecim yakaladım seni bize resim çekermisin clown çalışma yapacaz ama tresim lazım senin çekimin ve hd kalite resimler cat

mesela polatın halo tarafından vurulup hastaneye kaldırıldığı sahnelerde ebru çok var o bölümden çekebilirsin...hangi bölümdü hatırlamıyorum Sad
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Tem. 02, 2010 10:27 am

zeynep demiş ki:
    oyyy ben faceye girmiyom ne zamandır.oradaki çogunluk erkek çünkü vadinin erkek izleyicisi vardı ama facede genelde bu tazr sitelere kızlar üye olur.eger bir aşk dizisi patlatırsa haticem onbinde olur yirmi binde.ve bu rakamlara sadece 1,5 senede ulaşıldı.iki hatice fanıda vadi başladıktan sonra açıldı.
    abla bir velet musallat oldu elimde kalacak scratch
    3 tane hesap açmis uçuylede saf saf yorum atip duruyor ben silmekten biktim o yazmaktan bikmadi
    haa birde çatlak bir sayfa açmi " allah belani versin hatice sendil ebru duru" diye onu bir sikayet etseniz Sad
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Tem. 02, 2010 10:29 am

onu zaten şikayet ettik canım silinir ama biraz zaman alır.

evvet o arzu alemdar kübra taş denen şerefsiz sürkli mal gibi tabirler kullanıyor.ama ben ona yapacagımı biliyorum.canımı fazla sıktı.kuma bana fazla olan bir mail adresini yollrmısın.birinin canına okuyacam de.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Tem. 02, 2010 10:33 am

zeynep demiş ki:onu zaten şikayet ettik canım silinir ama biraz zaman alır.

evvet o arzu alemdar kübra taş denen şerefsiz sürkli mal gibi tabirler kullanıyor.ama ben ona yapacagımı biliyorum.canımı fazla sıktı.kuma bana fazla olan bir mail adresini yollrmısın.birinin canına okuyacam de.

kumacım ben sana yeni bir mail alıp özelden atayım...benim biri çalışmıyor Crying or Very sad diğeride burada kullandığım mail cyclops
    y.gülü
    y.gülü
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 554
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından y.gülü Cuma Tem. 02, 2010 10:35 am

ya varya o azra yı bende öldürecem gıcık scratch
    ya şu dizilere kaptırımta oyuncuların özel hayatıyla dalga geçenlere kıl olurum bu da aynı onlardan yaw arlkadaş hadi ebru karakterini sevmiyon istedin kadar bunu dile getir bişi demem ama konuya haticeyi de musallat ediyoya ümünü sıkasım geliyo ozaman.
    yaa bak şimdi sinirlerim hopladı scratch Mad

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 12:52 am