Senaristinden Vadi itirafları Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Senaristinden Vadi itirafları Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

Senaristinden Vadi itirafları

haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Senaristinden Vadi itirafları Empty Senaristinden Vadi itirafları

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 25, 2010 9:53 pm

Senaristinden Vadi itirafları

Bahadır Özdener: Vadi'yi 40 yıl çekeceğiz. Önümüzdeki yıllarda yeni filmler de gelecek

Fenomen dizi Kurtlar Vadisi'nin senaristlerinden Bahadır Özdener, “Kurtlar Vadisi Filistin yapım bütçesi, konusu, çekim kalitesi ve diğer unsurlarıyla Türkiye’nin en pahalı ve iddialı yapımı olacak” dedi. Kurtlar Vadisi’nin milyonlarca hayranı olduğunu söyleyen Bahadır Özdener gelecekle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı: Tehdit almıyoruz. Sevenimiz daha fazla. Kurtlar Vadisi Terör’ü Kurtlar Vadisi Pusu’da anlatıyoruz. Önümüzdeki yıllarda yeni filmler de gelecek. Bu filmler arasında Kurtlar Vadisi Kosova, Kurtlar Vadisi Karadağ, Kurtlar Vadisi İran gibi yeni yapımlar da olabilir. Dizinin izleyici sayısı düşmedi. Kurtlar Vadisi’ni 40 yıl boyunca çekmeyi planlıyoruz. Çünkü bu dizinin konsepti çok farklı. Aksiyon, politika, gündem, mizah ve duygu var.

YAZETE
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Senaristinden Vadi itirafları Empty Geri: Senaristinden Vadi itirafları

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 25, 2010 9:54 pm

İzleyici sayısı düşmemiş düşmedi ama bu sezon dümedi ben gelicek sezon görüyüm sizi
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 25, 2010 10:02 pm

haticee_ demiş ki:İzleyici sayısı düşmemiş düşmedi ama bu sezon dümedi ben gelicek sezon görüyüm sizi

Düşmeyecek,Bence Aksine Artacaktır...
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından haticee_ Cuma Haz. 25, 2010 11:33 pm

Kadir Kavri demiş ki:
    haticee_ demiş ki:İzleyici sayısı düşmemiş düşmedi ama bu sezon dümedi ben gelicek sezon görüyüm sizi

Düşmeyecek,Bence Aksine Artacaktır...

ARTMASI İÇİN GAYEMI OYNUYCAK ALLAHIM MİDEM BOZULUCAK ATV BAKMAM BEN ASLA REYTIG BİLE VERMEM ATV ASLA

Allahım ne bahsısız biz bizim zamanımızda starda bir var bir yoktu ..şimdi her bölüm gayeyei çekemem asla Allahım lütfen bu eziyet olmasın indir şnuların reytiglerini lütfen
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Haz. 26, 2010 10:16 am

Duygu yonunu sadece, Polatin kendinden baskasina olmayan sevigi, bencilligi, timsah gozyaslarini aglamak diye yurturmakla yapacaklardir yine Surprised Yemisim dugusunu, o adamin Insan olduguna, vicdaninin olduguna biri beni inandirsin, belki duygu yonunun oldugunu dusunurum. Ama haticede hakli, yamarlar dizideki o kizi, yada baska yeni birini, duygu diye yuttururlar. Hersey cok sevdikleri o cocuk seyircileri ve kindar izleyici olarak adlandirilan kesim izleyicileri icin Shocked

Onlar seyeder evet, ama aptal yerine koyduklari bizler ve mantikli dusunup, kalite ve oyunculuk arayan izlemez. Yani!!!
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice C.tesi Haz. 26, 2010 6:09 pm

necati şaşmaz artık 75 yaşına kadar oynar vadide...vadiden emekli olucak valla... vadi olmasa necati şaşmaz bir hiç olurdu..vadi biterse o hiç bir projede yer alamaz çünkü başaramaz...polat üstüne yapıştı...necatiyi bi aşk dizisinde düşünemiyorum....
    emila
    emila
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 284
    Lakap : Bonus

Mesaj tarafından emila Paz Haz. 27, 2010 10:02 am

Bu yazanların çoğu hayal.
    azalmamışmış mı? 2 yıl önce çoğu arkadşım izlerken bu yıl izleyen sadece ben kalmıştım.
    Sıktı diyen bir sürü kişi var artık.
    Hatice için izleyenleri de kaybetti.Bitek zaza kaldı.Onlar da ölünce bırakır.O koca oyuncu geldi ama pek katkısı olmadı.Çünkü artık izlemek istemiyo birçok kesim.
    Siyaset dersek tarafsız olmayı beceremedi.
    Bari kurtlar vadisini bitirip başka oyuncularla benzer konsepti olan dizi yapsınlar en azından değişiklik olur.Denediler ama olmadı
    Aksiyon dersek bana o sahneleri izlerken sırf aksiyonun adı olsun diye yapılıyormuş gibi geliyordu ve de sıkıyodu.
    Duygu mu? Surprised Surprised Surprised Bundan sonra nasıl duygu yaratabilirler ki.Son zamanlar da belli oldu artık duygu işini beceremeyecekleri

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 5:07 pm