...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
y.gülü
Gamzelim
AşksınHaticem
Света(Isik)
~aksamguzelı~
9 posters

...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ)

y.gülü
    y.gülü
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 554
    İş/Hobiler : öğrenci

...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 Empty Geri: ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ)

Mesaj tarafından y.gülü Çarş. Tem. 07, 2010 3:39 pm

Hatice'm demiş ki:
    ~aksamguzelı~ demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:ya nazlıcım kafan falan karışmasın hasatcığıma bir öpücük kondur barışın I love you Mad

Afyonlu A.ş ellerinize sağlık muhteşem olmuş queen devamını merakla bekliyorum cat
    şevvalim sus yoksa lütfiş saçlarımızı tel tel yolar ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354
    ama baskıya gelirsem senaryo yön değiştirir ona göre... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 223241 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 223241
    çok teşekkür ederiz bitanem...

Öhö ÖhÖöö.... Suspect
    baskiyla gelirsek diycektin Mad Surprised bunda Tuncayi tutan bir senarist var hemsom unutma !!! Razz
    Sevval abla Zeynep abla sagolun I love you
    fikir sahibi tabiiki Seyma ablam clown aklina nasil geldigini hiç sormayin Surprised ama iyiki geldii cat
    bende Hemsomu tebrik etmek istiyorum huzurlarinizda cheers

jenerigi begenmedinizmi beee ?? Sad
    kız o ne biçim soru yazdıgımı okudun mu sen? ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 376784
    Black Diamond
    Black Diamond
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3143
    Lakap : Haşin

Mesaj tarafından Black Diamond Çarş. Tem. 07, 2010 8:09 pm

superr yaa ellernize saglikk ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 oldu mu ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 376784
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Tem. 09, 2010 7:53 pm

hmmm... sincinik... nereden baslasam bilemiyorum...
    seymos güldos... a$k olsun... bnm icime damla damla umutlari serptiniz... nazli ve tuncay olacak diye öldüm bittim geberdim...
    sonra dakka bir gol bir... Sad ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192
    JENERIK!!!
    gükhan tepenin ( ah o tepelere kar yagsin - tuncayimla nazlimin arasina girdi.. ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192 ) adinin tolgahandan önce yazilmasi herseyi anlatmaya yetti... demek askimiz buraya kadarmis haaa seymos ve güldos, beni hayal kirikligina ugrattiniz... duygularimla oynadiniz... ask olsun... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 376784 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192
    (ama tarafsiz yorumum = mükemmel bir jenerik olmus, cok barasilisiniz hanginiz yaptiysa ellerinize emeginize saglik...Wink )
    sonracima mantik hatasi var sekercim: hasat nazliya kartini vermisti... sizce soyisimsiz bir kart olabilirmi??? karaaslan oldugunu bilmesi gerekir nazlinin, ama bu ayrintiyi yanlizca siz degil dizinin orjinal senaristleride yaptilar sanirim, baksaniza yoksa nazli iki kardesi birden idare eden kiz durumuna düsüyor... yani hata bu durumda sizde degil ases senaristlerde (hadi yine iyisiniz ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 )... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 274318
    ühhhh depresyondayim ya... bunu bana bnm hovarda tuncayima nasil yaparsiniz...
    ( kaldiki karaaslan soyadi asil hasatin degil tuncayin umurunda degil, bkn. davranislarina... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 376784 bu sözleri bnm tuncayim demeliydi ühhhhhhh.... gitti tuncay nazli uctu kusum... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Tem. 09, 2010 8:11 pm

Lutfis cim burda kocaman Tuncayci bir senarist var Guldostan umit kesilmez Tabiii Seymos kafami kesmezse cyclops
    Guzel yorumun için çok tesekurler bacim
    jenerikte gokhanin adi once geçiyo çunku abi yi oynuyo alien tercih meselesi falan degil yasi buyuk oldugu için sadece !
    ben yaptim jenerigi tolgahani koyardim ilk ama Seymos faktoru bacim korkuma gikimi çikartamadim Like a Star @ heaven
    kusunu da uçurma Mad
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Tem. 09, 2010 8:21 pm

güldos bacim, hakkatmi diyosun giii... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 830728 baaaa baaakkkkk eger beni oyalayip bu arada hasat nazli aski gelirse mezar tasima afyonlular A.$.nin ilk projesinde intihar eden zavalli kizcagiz diye yazdircam......MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 tuncayla nazliyi yapamadan gitti fakire... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 522234 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354
    sana güveniyorum güldenim,ne yap et seymosun agzindan gir burnundan cik hallet su isi... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 289792 ben size en orjinalinden (gizliden-özelden) nazliyla tuncayin mercimegi firina verdigi sahneyi yazip ömden göndercem... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 223241 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 bayram etcez bayram... yeterki sen su hemsonu ikna et... beni oyalayip o hasat yazcak ben biliyom.......MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Tem. 09, 2010 8:26 pm

Hemşom aşkolsun cellat ettin beni!! ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 898192 Ben fayet objektif bir senaristim hemşoma kalsaa hasatı diziden çıkarıcazz...
    Bu arada jenerik hemşoma ait demek oluyoki hasatı öne koyanda ooo ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu hemşooooom ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354
    Neyse bence allah'tan ümit kesilmez lütfiş... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 Şaka yapıyorum cidden objektif davranıyorum bak mesela hasatla konuştuklarında hasat beton gibi laf yığdı nazlı orda ona yaptığı inceliklere bkarak sarılabilirdiideee ama bakınızz sırtını döndü ve gittiii,neysee ben objektif bakıyorum bence iyi inceleyin senaryoyu!!!! ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 52201
    Hemşomda kaçış noktasını bulmuş,ohh vallaa ''şeymoş yaptıı...' iyiymiş hemşom.... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 376784
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Tem. 09, 2010 8:52 pm

burada birseyin altını çizmek istiyorum ben bir tolgahan hayranı olarak dizimizdede onun canlandırrdıgı karakterle haticenin calandırdıgı kararkterin birlikteligini istedim,ancak hemsom ve ben senaryoyu yazarken ondan veya benden bir konuda herhangi bir baskı soz konusu degildir.hemsom bana soruyor kafana takılan hosuna gitmeyen yer varsa degistirelim diye bende ona,burada benim gönlümden geçenin
    ötesinde hiçbisey yok,ikimizde isteklerimiz dogrultusunda yazıyor.gönül isterdikii tuncayla olsun ama su anda ortak kararlarımızı sizleri üzmeyecek ve beklentinize karsılık verecek sekilde aldıgımız için ben kalkıpta hemsoma baskı yapamam,o da bana yapamaz.... biraz daha profesyonellestik dizide ... mesela benim aklıma gelmeyen onunn aklına geldikleriyle birlesiyor ve güzel bisey çıkıyor...
    bu bölümde göze batan hiçbir yakınlık yok ikisinedee karsı ama zaman ne gösterir bilemem.

nahanda panadan beter olusumuzun yazisini yazdim Surprised
    Elifci/ Ebrucu vardi orda
    bizdede Tuncayci / Hasatci var Surprised

Hemsom sana bisey atmam canimin içi yazarkende biliyosun benim yazdiklarina yaptigim yorumu cat
    hadii kizlar devamina konsantre olalim Mad
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Tem. 09, 2010 8:56 pm

Kurban olurum hemşomu yaratan yaradan 'a ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 932294 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 351796
    Kuzum benim ne güzel yazmışsın!!!! ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 223241 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 223241 Vallaa taktir ettim ece-melek ikilisinden daha uyumluyuz bee hemşommmmmmmmm... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 830728
    Panayla alakamız yok bi defa,onlar da ebrucu / elifçi yoktu... direk ELİFÇİ vardı.... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 376784
    Ben kendimi onlarla kıyaslamıyorum,onlar bizim tırnağımız olamaz... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 376784
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Tem. 09, 2010 8:57 pm

eee peki devam ne zaman olucak?????
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Tem. 09, 2010 9:02 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:Kurban olurum hemşomu yaratan yaradan 'a ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 932294 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 351796
    Kuzum benim ne güzel yazmışsın!!!! ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 223241 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 223241 Vallaa taktir ettim ece-melek ikilisinden daha uyumluyuz bee hemşommmmmmmmm... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 830728
    Panayla alakamız yok bi defa,onlar da ebrucu / elifçi yoktu... direk ELİFÇİ vardı.... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 376784
    Ben kendimi onlarla kıyaslamıyorum,onlar bizim tırnağımız olamaz... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 376784

pana tirnagimiz olamaz ona bende katiliyorumda onlardan beter olma korkusu sardi beni Surprised Surprised
    dusun abla lutfis hepimizi dagatiyomus tunvay diye isik geliyomus Hasat uleeyynnn diye falan
    sonrasi toplu bannned Surprised Surprised
    çok uçtum galiba yer yuzune doniyim...

yok yok daaha biz bile bilmezken nazlimin kalbine dusecek yakisikliyi bisey olmaz ! devamina konsantre olalim...
    dedigim gibi kimse kimseye baski yapmiyo gonlumuzden kopanlari yaziyoruz clown
    Hemsomm I love you opuyom kiz senii bu guzel senaroyu yaziyosun diye
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Tem. 09, 2010 9:41 pm

aaaaaaaaa sekerler baski ne demek baski ne demek, ben psikolojik iskence yapiyorum taaammmiiii??? ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 946455 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 bunuda yüzsüz yüzsüz yaziyom......MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354

TUNCAY pankartlari acilir, tuncay sloganlari atilirsa sakin haa benden bilmeyin... düsününki gizzli hayranlar... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 414789 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 33132 ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354
    dagitirim ortaligi uleeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnn... afyonlular sirketi henüz kendini ortalara cikaramadan mazi olur diyomusum( eee delidir ne dese yeridir...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 894354 )
    yahu siz cildirdinizmi sekerler, kendinizi panayla kiyaslayip neden kendinize hakaret ediyosunuz yapmayin etmeyin...

en azindan bizim safimizda belli, yaptiklarimizda... BIZ YÜREKLIYIZ!!!
    sözüm ona tarafsiz gecinip esiktekinden tut besikteki modlara kadar elifci diye secmiyoz... bizim tek bir amacimiz var oda HATICE SENDIL...
    gerisiyle ilgilenmeliyiz... biz en azindan safimizi belli edecek kadar yürekliyiz... ...MAÇOLAR... (YORUMLARINIZ) - Sayfa 2 775303

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 4:09 pm