...İNTİKAM ATEŞİ... Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

...İNTİKAM ATEŞİ... Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...İNTİKAM ATEŞİ...

q:)ßr@
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

...İNTİKAM ATEŞİ... Empty ...İNTİKAM ATEŞİ...

Mesaj tarafından q:)ßr@ Cuma Tem. 23, 2010 3:10 pm

...İNTİKAM ATEŞİ... 453tc

~ Oyuncu Kadrosu ~

Hatice ŞENDİL ~ Hayal ZENGİN

Kenan İMİRZALIOĞLU ~ Hazar ARASLI

Yasemin ERGENE ~ Serap ZENGİN

Arda KURAL ~ Oktay BİLGİN

İsmail HACIOĞLU ~ Sarp ARASLI

Meral KAPLAN ~ Toprak

Mehmet ASLANTUĞ ~ Arslan ARASLI

Aydan ŞENER ~ Defne ARASLI

~ Konusu ~

Hayal ve Serap ünlü Holding patronu Faruk ZENGİN’in kızlarıdır.Anneleri Meltem ZENGİN 5 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeder.Bunun üzerine iyice babalarına bağlanan kardeşleri bir yıkım daha beklemektedir…
    Hayal babasının Holdinglerinin tek yöneticisidir.Çok hırslıdır ama buna rağmen tek bir isteği vardır hayattan en değerli varlığı kardeşi Serap’ın doktor olması.
    Serap Tıp fakültesi son sınıf öğrencisidir.Beyin Cerrahı olmak istiyordur.Yaşına rağmen biraz daha olgun davranıyordur.Sessiz sakin hayatlarının bir anda alt-üst olacağından habersizdirler…
    Hazar ARASLI…Arslan ARASLI’nın ilk oğludur ve Araslı Holding’in Yönetim Kurulu Başkanıdır.Yaptığı hatanın bedelini çok acı çekerek ödeyeceğinden habersizdir ama Aşk için bile bile ateşe yürür…
    Arslan ARASLI…Araslı Holding’in sahibidir.Hazar ve Sarp’ın babasıdır.Yıllar önce Hazar’ın annesinin ölümü ile Defne hanımla evlenmiştir ve Sarp dünyaya gelmiştir.Hazar annesinin ölümünüde babasının evliliğinide kabullenememiştir.
    Defne hanım Arslan beyin eşi Sarp’ın annesidir.Evlendiği günden itibaren Hazar ayağına bağ olmuştur.Bu sebepten dolayı Hazar’dan nefret eder.Bunun aksine Hazar ve Sarp öz kardeş gibidirler.
    Oktay BİLGİN varlıklı,güçlü ve hırslı bir iş adamıdır.Faruk beyin ortağı ve Hayal’in nişanlısıdır.Her ne kadar Hayal’e deli gibi aşık olsa bile Hayal ondan nefret eder…

Her kapıyı açan para Aşklarını koruya bilmelerine yardımcı olacakmı?
    Yoksa intikam ateşine kor mu olacak?

AŞK,YALAN,İHANET ve İNTİKAM

İNTİKAM ATEŞİ …Çok yakında…

Yapımcı ve Senarist: q:)ßr@ (Kübra YILMAZ)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

...İNTİKAM ATEŞİ... Empty Geri: ...İNTİKAM ATEŞİ...

Mesaj tarafından q:)ßr@ Ptsi Tem. 26, 2010 12:19 pm

...İNTİKAM ATEŞİ... 58242

1.BÖLÜM

Adli Tıp Morgu…

Hayal ~ Canım babam neden bıraktın bizi.Biz ne yaparız sensiz.Nasıl ayakta kalıcam,nasıl direnicem bu acımasız hayata.Hoyret esen rüzgarlarda bıraktın elimi.Baba dayanıcam yokluğuna…
    - Hayal dışarı koridora çıkar Serap babsını görmeye dayanamayacağı için girmez.Birbirlerine sarılıp ağlarlar.
    Hayal ~ Serap hiç bir şey eskisi gibi olmayacak ama sende bende kaldığımız yerden devam etmek zorundayız.(ağlayarak) Belki babam görmeyecek ama sen doktor olucaksın.
    Serap ~ Abla nasıl dayanıcam ???
    Hayal ~ Bilmiyorum ama her zaman,her şekilde yanında olucam.SÖZ!!!
    Serap ~ Abla sakın sende beni bırakma.
    - Sarılırlar ve koridorun çıkışına doğru el ele yürürler.Bu sırada Serap yorgunluktan bir anda Hayal’in üstüne yığılır.Hayal çok korkar.
    Hayal ~ Serap ne olur aç gözlerini.Lütfen… Doktor !!!
    Serap ~ Tamam ablacım iyiyim.Birşeyim yok.
    - Hayal Serap’ın kalkmasına yardım eder ve hastahaneden çıkarlar.Oktay dışarda onları beklemektedir.Geldiklerini görür ve onlara yönelir.Hayal her zaman olduğu gibi şu anda da çok soğuk davranıyordur Oktay’a…
    Hayal ~ Burda bekleyip yorulmana gerek yoktu.
    Oktay ~ Bunu benden nefret ettiğin ve görmek istemediğin için değilde,düşündüğün için söyleseydin keşke.Ama nefretini kazanmak bile benim için çok büyük bir başarı.
    Hayal ~ Bu durumda bile kendini düşünüyorsun yapma Allah aşkına.
    Serap ~ Yeter!Kesin artık…Abla ne olur eve gidelim.
    Hayal ~ Senin gelmene gerek yok Oktay.
    Oktay ~ Babanın katilleri sizi rahat bırakmaz.
    Hayal ~ Bundan sanane.Biz gidiyoruz ve sen bizimle gelmiyorsun.
    Oktay ~ Peki…
    - Hayal ve Serap arabaya binip eve doğru yol alırlar.Büyük bir sessizlik vardı arabanın içinde.Radyoda Bana Bir Masal Anlat Baba şarkısı çalıyordur.Bu sessizliği Serap’ın hıçkırıkları bozar.Hayal hemen radyoyu kapatır.Bütün yol boyunca o eve nasıl gireceğini düşünür durur.Eve gelirler.Bir süre arabanın içinde beklerler ama ne yazık ki içeri girmeleri şarttır.Hayal kapıyı açar ayaklarını sürüye sürüye içeri girer.Serap doğru babasının odasına koşar.Hayal’de peşinden gider.
    Hayal ~ Ne yapıyorsun burda.
    Serap ~ Babamın kokusunu özledim.
    Hayal ~ Alışacaksın zaman herşeyin ilacı
    Serap ~ Nasıl böyle soğuk kanlısın ?
    Neden böyle güçlü olmak zorundasın.Neden ???
    Hayal ~ Çünkü babamda böyle yapardı.Buna eminim.Annemin ölümünü hatırlasana babam gecelerce uyuyamadı.Ne yedi ne de içti.Ama dosta düşmana karşı dik durdu.Biz babamızın ölümünü kabul etmesekte hissettirmicez Serap anladın mı ???
    Serap ~ Ben babamı istiyorum.Onsuz ne yapıcaz.
    Hayal ~ Artık biz bizeyiz.
    - Serap babasının yatağında ablasının dizlerinde ağlamaktan helak olur ve sonunda uykuya dalar.Hayal o hissetmesin diye sessiz sessiz ağlar tutamaz kendini.Zorda olsa sonunda ikiside uyur.Sabah olur Oktay cenaze işemlerini halletmiştir.

Mezarlık …

Toprak ~ Hayalcim,canım nasılsın ???
    Hayal ~ Nasıl görünüyorum.
    Toprak ~ Dayanman lazım canım.Bak Serap artık sana emanet onu düşün.
    Hayal ~ Biliyorum.Zaten o yüzden bunlara katlanıyorum ya.
    Toprak ~ Böyle güçlü olmayı nasıl başarıyorsun.
    Hayal ~ Çok zor…
    - Faruk Bey gömülür.Serap mezara kapanarak ağlar.Hayal,Oktay ve Toprak Serap’a bakar en sonunda dayanamaz ve o da mezarın başında ağlar.Avukat gelir ve hep birlikte Holding’e giderler.
    Avukat ~ Hayal hanım babanız herşeyini size ve Serap hanıma bıraktı.
    Serap ~ Ben bütün herşeyimi ablamam devir etmek istiyorum.
    Hayal ~ Olmaz öyle şey.Neyin varsa senin olucak.
    Serap ~ Abla… Ben doktor olucam.
    Hayal ~ Biliyorum.Ama bu acı hep içimizde kalmayacak.Tamam asla unutmicaz belki,ama zamanla acımız hafifleyecek.O zaman bunlara ihtiyaç duyucaksın.Senden istediğim iki şey var.Birincisi zaten gerçekleşmek üzere doktor olman,ikincisi ise Holding’in hisselerinin yarısını sana vericem ama eğer izin verirsen Holdingi ben yönetmek istiyorum.
    Serap ~ Tabiki de ben bu işlerden anlamam zaten hisse vermene gerek yok nasıl istiyorsan öyle olsun.
    Hayal ~ Duydunuz Avukat bey.Hemen işlemleri başlatın.
    Avukat ~ Peki Hayal hanım babanızın vasiyeti olduğu için veraseti beklemenize gerek yok.İstediğiniz zaman Holding’in başına geçebilirsiniz.
    Hayal ~ Peki sağ olun.
    Oktay ~ Hayal sen ne yapmaya çalışıyorsun.
    Hayal ~ Babamın yapmasına izin vermedikleri işi ben yapıcam.
    Oktay ~ Asla…
    Hayal ~ Sen kim olduğunu sanıyorsun.
    Oktay ~ Senin nişanlın.
    Hayal ~ Artık değilsin.O babamın zorunlu isteğiydi babam olmadığına göre ben seninle evlenmicem.
    Oktay ~ Ne diyosun sen.Ben buna izin verirmiyim.
    Hayal ~ İzin istemiyorum.Sadece bittiğini haber veriyorum.Şimdi defol….
    Toprak ~ Hayal… Benim bildiğim Oktay bunu kabul etmez.
    Hayal ~ Umrumda değil.
    - Sekreteri çağırır ve…
    Hayal ~ Babamın ölümüne neden olan ihale hakkında her bilgiyi istiyorum.
    Sekreter ~ Hemen getiriyorum efendim.
    Toprak ~ Ne yapmaya çalışıyorsun Hayal…
    Hayal ~ İNTİKAM…
    - Aradan biraz zaman geçer Hayal sekreteri tekrar çağırır.
    Hayal ~ Ne zaman bu ihale.
    Sekreter ~ Yarın efendim.
    Hayal ~ Eksikleri tamamlayın.Saat kaçta.
    Sekreter ~ Öğleden önce 11’de efendim.
    Hayal ~ Tamam.Dediğim gibi eksikleri tamamlayın.
    Sekreter ~ Hiçbir eksiğimiz yok efendim.İhaleyi alıcağımız için bunlar oldu zaten.
    Hayal ~ Yorum yapmayın.Yarın sabah geldiğimde herşey masanın üstünde olucak.
    Sekreter ~ Emredersiniz Efendim.
    - Yavaş yavaş hava kararır.Hayal eve gider Serap evdedir.Yemek hazırlamıştır.Masaya otururlarFaruk Bey’in yeri boş kalmıştır.Bu duruma alışkın olmayan Serap ağlamaya başlar.
    Hayal ~ Serap ben sana ne dedim.Hani ağlamak yoktu.
    Serap ~ Dayanamıyorum Hayal.Senin kadar taş kalpli olamıyorum.
    der … sonrada masadan kalkıp odasına çıkar.
    Hayal ~ Ah… Serap ah… Bir bilsen içimde kopan fırtınaları,bir bilsem yüreğimdeki sancının acısını.Keşke anlasan beni.
    - Çok zor bir gece daha geride kalır.Sabah olur Hayal ciddi bir şekilde hazırlanır.Sonra serap’ı okula bırakır ve Holding’e gider.Sekreter Hayal’in istediği gibi herşeyi masanın üstüne bırakmıştır.Hayal dosyaları inceler ve sekreteri çağırır.
    Sekreter ~ Buyrun efendim ne arzu etmiştiniz.
    Hayal ~ Tek bir şey sorucam.İhaleye kaç Holding katılıyor.
    Sekreter ~ Sizinle birlikte 3 Holding olucak efendim.
    Hayal ~ Teşekkür ederim.
    - Bu holdinglerden biri de Araslı Holding’tir ve ihaleye Hazar ARASLI katılacaktır.Hayal ihale saatine yakın konferans salonuna gitmek için holdingten çıkar.

Konferans Salonu …

Her Holding’in yöneticileri Kendileri için ayrılan yere oturur.Hayal biraz geç kalır.Onun için ayrılan yeri boş gören Hazar çok rahattır.Ama sonra kapı açılır ve Hayal içeri girer.Hayal’i gören Hazar birden kala kalır.
    Hayal ~ Özür dilerim.Geç kaldım.
    Başkan ~ Buyrun.Şöyle oturun.Biz sizden kimsenin katılmayacağını düşünüyorduk.Sizi tanıyalım.
    Hayal ~ Evet kimse katılmaz diye düşünülmesi doğal.Ben Faruk ZENGİN’in kızı Hayal…
    Hazar ~ Hoşgeldiniz.Başınız sağolsun.
    Hayal ~ Sağ olun.
    - Toplantı biter.İhaleyi Hayal kazanmıştır.Salondan çıkarken Hazar arkasından seslenir.
    Hazar ~ Bakar mısınız ?
    Hayal ~ Ben mi ?
    Hazar ~ Evet.Tebrik ederim.İyi iş çıkarmışsınız.
    Hayal ~ Sağ olun.
    Hazar ~ Diyorum ki bunu kutlamak amaçlı bir yemek yesek.Bir yerlere gitsek…
    Hayal ~ Geceyi de senin evde sonlandırırız.Nasıl olur ?
    Hazar ~ Efendim.
    Hayal ~ Beni rahat bırak.
    der … ve arkasına bile bakmadan gider.Onları izleyen Hazar’ın kardeşi Sarp gelir.
    Sarp ~ Yüz vermedi mi ?
    Hazar ~ Yok…
    Sarp ~ Ne oldu.
    Hazar ~ Aşık oldum …

1. Bölüm Sonu
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ Ptsi Ağus. 02, 2010 4:18 pm

...İNTİKAM ATEŞİ... 52435

2. BÖLÜM

Araslı Holding…

- Hazar ve Sarp Holdinge gelmişlerdir.Hazar’ın odasına giderler Sarp bütün yol boyunca Hazar’la dalga geçmiştir.
    Sarp ~ Demek aşık oldun.
    Hazar ~ Evet.Ne yani olamaz mı ?
    Sarp ~ Olamaz abicim sen aşka inanmazsın çünkü.
    Hazar ~ İnanmazdım…
    Sarp ~ İnanmazdın…Artık inanıyorsun yani.
    Hazar ~ Evet inanıyorum.
    Sarp ~ Peki nasıl bu kadar eminsin ?
    Hazar ~ Oğlum diğer kızlar gözüme hep köprüyü geçene kadar güzel görünürdü.Ama bu kız Hayal…Oğlum gördüğüm anda nutkum tutuldu.Öyle güzel ki hem babası daha dün öldü kız bugün ihaleyi aldı öylede hırslı…Tam benlik.
    Sarp ~ Bak sen de dedin babası daha dün öldü.
    Hazar ~ Hiç hatırlatma onu.
    -der…Bir anda Bir anda Faruk beye sıktığı kurşunların sesi kulağında yankılanır ve Faruk beyin yere düşüşü gözünün önünde tekrar canlanır Arslan beyin içeri girmesi ile irkilerek kendine gelir.
    Arslan ~ Eee… Ne yaptınız bakalım.
    Hazar ~ İhaleyi Faruk ZENGİN aldı.
    Arslan ~ Güldürmeyin beni.Adam öldü cenazesi yapıldı.Mezardan mı katıldı ihaleye.
    Hazar ~ Herşeye rağmen hazırlanıp gelmişler ihaleyide aldılar.
    Arslan ~ Madem herşeye rağmen ihaleyi alıcaklardı biz adamı boşuna mı öldürdük.
    Hazar ~ Evet biraz öyle oldu.Hem öldürmedik baba ÖLDÜRTTÜN.
    Sarp ~ Faruk beyin kızı ilgileniyormuş işlerle.Abim aşık oldu kıza.
    Hazar ~ Hişttt….
    Arslan ~ Ne,ne,ne,ne…. Ne diyo Sarp,Hazar.
    Hazar ~ Ya ortada bişey yok.
    Arslan ~ Yani olabilir.
    Hazar ~ Evet olabilir.Bundan sonra senin kurallarına göre yaşamicam.Hem neden sürekli bu aileyle uğraştığını bana açıkla.
    Arslan ~ Demek öyle madem sen benim kurallarıma uymicaksın ben uydururum.Bir daha o kızla görüştüğünü duyarsam…
    Hazar ~ Evet duyarsan…
    Arslan ~ Yapıcaklarımı tahmin bile edemezsin.
    Hazar ~ Ne yaparsın onuda mı bana öldürtürsün.
    -Arslan bey ters bir şekilde bakar ve hiç bir şey söylemeden kapıyı çarpıp çıkar.
    Hazar ~ Beğendin mi yaptığını.
    Sarp ~ Ben ne yaptım ki…
    Hazar ~ Daha ne yapıcaktın boş boğaz.
    Sarp ~ Aman…Ne halin varsa gör.
    -der ve kapıyı çarpıp çıkar.Hazar oda da yalnız kalmıştır.Birden Faruk beyin ölümünü hatırlar.İçinden
    Hazar ~ Ne oluyo bana daha öncede böyle bişey yaptım ama hiç böyle hissetmemiştim.İlk defa ‘KEŞKE’ diyorum.Neden adı bile aklıma gelince kalbim böyle çarpıyor.Neden düşünmekten vazgeçemiyorum onu.Allahım bir insan böyle güzel olabilir mi ?Neden daha önce çıkmadın karşıma …

Zengin Holding…

Toprak ~ Demek ihaleyi aldın.
    Hayal ~ Evet.Konferans salonuna girip babam için ayrılan yere oturunca herkes çok şaşırdı.En çok da Hazar ARASLI…
    Toprak ~ Hazar ARASLI mı ?..O adam çok yakışıklı.
    Hayal ~ Bir o kadar da sinir,gıcık ve züppe…
    Toprak ~ yapma Hayal o adam için nasıl böyle düşünürsün.Hem senin dediğin gibi olsa bile ona çok yakışıyor bu tavır.
    Hayal ~ Aman… Banane.
    Toprak ~ Yapma böyle.Hiç mi etkilenmedin.
    Hayal ~ Hoş adam,olabilir ama tipim değil.
    Hayal ~ Hadi ordan adı geçtiği andan itibaren alı al,moru mor oldun.
    Hayal ~ Kapatalım bu konuyu.
    Toprak ~ Eee… Ne konuştunuz.
    Hayal ~ Kiminle ?..
    Toprak ~ Tabikide Hazar ‘la
    Hayal ~ Of… Toprak…
    Toprak ~ Hadi… Lütfen…
    Hayal ~ Yemeğe çıkalım dedi.
    Toprak ~ Sen ne dedin.
    Hayal ~ Başımdan savdım.Beni rahat bırak dedim.
    Toprak ~ Salaklık etme.Nasıl böyle bişey dersin.
    Hayal ~ Babamın ölümünün ertesi günü,hem de nişanlımı terk etmemin üstünden 24 saat geçmeden yeni aşklara yelken mi açsaydım.
    Toprak ~ Tamam kapattım bu konuyu.Bu arada Oktay seni hiç aramadı mı ?
    Hayal ~ Yok.Ben biliyordum aramıyacağını.Oktay beni üzemez.
    Toprak ~ Oktay bunun altında kalmaz…
    -Bir birlerine bakarlar.Kamera dışarıyı gösteriri ve hava yavaş yavaş kararıyordur.Hayal eve gider Serap mutfakta yemek hazırlıyordur Hayal direk odasına çıkar ve üstünü değiştirir.Aynanın karşısına geçersaçlarını toplar.Aynaya bakar birden gözünün önünde Hazar canlanır yüzünden sebebini bile bilmediği bir tebessüm oluşur.Aşağı iner ve Serapla karşılaşır.Serap Hayal’i görünce hem çok şaşırır hem de korkar.
    Serap ~ Aaa… Ne zaman geldin sen.Hiç duymadım.
    Hayal ~ şimdi geldim bende.Hemen üstümdekilerden kurtulup rahatlamak istedim.Sen nasılsın ?
    Serap ~ Daha iyiyim.Sen ???
    Hayal ~ Yorgun...Bu arada ihaleyi biz aldık.
    Serap ~ Gerçekten mi ? Çok sevindim tebrik ederim.’Keşke’ babamda görseydi.
    Hayal ~ ‘Keşke’…
    -Hayal’in yanı sıra Hazar eve gitmek yerine Sarp’la gecelere akmıştır bile.Hazar her zaman olduğundan daha durgundur bu gece Hayal’in sesi hep kulağında yankılanıyordur.Kendini içkiye kaptırmıştır.Hayal bir türlü çıkmıyordur aklından.Onun bu sessizliğini Sarp bozar.
    Sarp ~ Ne oldu Hayal’lere mi daldın.
    Hazar ~ Dalga geçme demedim mi sana.
    Sarp ~ Hayatında ilk ve SON kez gördüğün birini niye bu kadar çok düşünüyorsun?
    Hazar ~ Son olduğunu kim söyledi.
    Sarp ~ Nasıl yani…
    Hazar ~ Yarın hatırlatıcam kendimi.
    Sarp ~ Takıntılısın sen ya…
    Hazar ~ İstediğimi alana kadar.
    Sarp ~ İnşallah istediğini alana kadar babasının katilinin sen olduğunu öğrenmez.
    - Hazar hiç cevap vermeden mekandan çıkar.Arabasına binip eve gider.Yolda bile Hayal vardır aklında.Eve gelir babsı ihale olayına çok bozulmuştur.Defne hanım her zaman ki gibi Hazar’a soğuk davranıyordur.
    Defne ~ Hoş geldin.Sarp nerde ?
    Hazar ~ O biraz daha eğlenicek her halde,gelmedi.
    Defne ~ Aç mısın ?
    Hazar ~ Yok sağ olun.Ben yatıcam.
    Defne ~ Peki.
    Arslan ~ Hayal’de var mıydı bu gece yanınızda.
    Hazar ~ Olsaydı şu anda evde değil Hayal’in kollarında olurdum.Ama ‘keşke’ olsaydı.
    -Defne hanım biraz şaşkınlık içinde ne olduğunu anlamaya çalışır.Hazar bu sırada odasına çıkar.
    Defne ~ Ne oluyor.Hayal kim ?..
    Arslan ~ Hazar bey aşık olmuş.
    Defne ~ Gerçekten mi ?
    Arslan ~ Ya… İnanması zor ama gerçekmiş.
    Defne ~ Hadi hayırlısı o zaman.
    Arslan ~ Ne hayrı.Öyle bişey olamaz hele o kızla,ASLA…
    Defne ~ Onunda bir ailesi olmalı artık.Neden böyle çıkışıyorsun…
    Arslan ~ Öyle olması gerek.
    -Hazar odasına çıkmıştır.Aşağıda konuşulanların hepsini duymuştur.Babasının neden böyle çıkıştığına bir türlü anlam veremiyordur.Belkide onun düşündüğünü düşünüyordur diye fazla karşı çıkmıyordur.Aklında iki şey vardır.Faruk beyin ölümü ve Hayal’in güzel gözleri.Neden…diye düşünür.Zor olsada bir gece daha geride kalmıştır.Güneş Hayal’in perdesinin aralarından gözlerine vurur ve onu uyandırır.Hayal bu sabah sebebini bilmediği bir umut ve heyecanla uyanır,hazırlanıp erkenden holdinge gider.Odasına girer ve…masanın üstündeki beyaz gülleri görür.Çok mutlu olur koşarak gider ve gülleri eline alır üstündeki not kağıdını görür ve açar…Şöyle yazmaktadır;
    * Gördüğüm andan beri
    Aklımdan hiç çıkmayan
    O güzel Gözlerinizi
    Acaba bir daha görebilir miyim ?
    ~ Hazar ~ *
    Hayal çok mutlu olur birden kalbi hızlı hızlı atmaya başlar.
    Hayal ~ Ne oluyor bana.Hayatımda hiç böyle hissetmemiştim.Acaba,galiba…Aşık oldum ben…

2. Bölüm sonu
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ Salı Ekim 26, 2010 1:34 pm

...İNTİKAM ATEŞİ... Fyskujdkl

3. BÖLÜM

Restorant…

- Hayal Hazar’ın yemek teklifini gönderdiği çiçeklerden sonra kabul etmiştir.Hazar erkenden restoranta gelmiş ve ayırttığı masaya oturmuştur.O gece onlardan başka kimse yoktur Hazar restorantı kapatmıştır.Bütün bunlar olurken Hayal hazırlanmış ve evden çıkmıştır.Kardeşine bunun bir iş yemeği olduğunu söyler fakat çok daha farklı şeylerin başlangıcı olacaktır bu yemek.Hayal restoranta gelir kapıdan içeri girerken Hazar ondan gözlerini alamaz.
    Hazar ~ Hoş geldin.
    Hayal ~ Hoşbulduk.
    Hazar ~ Çok…çok güzel olmuşsun.
    Hayal ~ Teşekkür ederim.
    Hazar ~ Teşekkür edilecek bişey yok.Gerçeği söylüyorum.
    Hayal ~ Çok pişkinsin.
    Hazar ~ Bak buna teşekkür edilir.
    Hayal ~ Neden bizden başka kimse yok.
    Hazar ~ Restorantı kapattırdım.
    Hayal ~ Neden ?
    Hazar ~ Belki senin için basit bir yemek olabilir ama benim için bu gece çok özel…
    Hayal ~ Hızlı bir giriş yaptın.Ama senin için özel kelimesi bir yere kadar sonra benden de sıkılırsın.
    Hazar ~ Senden sıkılmak mı?Sana doyabilirsem belki bir ihtimal.
    Hayal ~ Güzel söz.Ama ben ciddiyim.Senin karşına çıkan diğer kızlar gibi değilim haberin olsun.
    Hazar ~ Biliyorum.Peki…Sen ne kadar güzel olduğunu biliyormusun?
    Hayal ~ Buraya yemek yemeye geldiğimizi sanıyordum.
    Hazar ~ Açlıktan ölmek üzereyim.
    - Yemeklerin siparişlerini verirler.Siparişler gelir.Hayal yemeğini yemeye başlar.Hazar ise onu seyrediyordur.Hayal bunu fark eder.
    Hayal ~ Hani açlıktan ölmek üzereydin.
    Hazar ~ Efendim…
    Hayal ~ Yemekler diyorum.
    Hazar ~ Hmm…Ben sana bakmaktan kendimi alamıyorum ki.
    Hayal ~ Yani hayatımda senin kadar açık sözlü birini görmedim.
    Hazar ~ Seni hiç tanımıyorum.Yani değil seni görmek,adını bile duymadım daha önce ve ben bunun yüzünden yeterince zaman kaybetim.Kendini anlatsana biraz.
    Hayal ~ Kimin kızı olduğumu biliyorsun.
    - Hazar’ın kulağında yine kurşun sesleri ve Faruk Bey’in yere düşüşü…
    Hazar ~ Eee…
    Hayal ~ Yaşımı söyleyemem.
    - Birden gülmeye başlarlar.
    Hayal ~ Bir kardeşim var adı Serap tıp okuyor çok yaında mezun olacak.Annemi bundan 5 yıl önce kaybettim.Babam daha bir hafta bile olmadı.Birde nişanlım vardı.
    - Yemek birden Hazar’ın boğazında kalır ve öksürmeye başlar.
    Hazar ~ Nişanlı mısın ?
    Hayal ~ Korkma,korkma…’vardı’ dedim.Artık yok.
    Hazar ~ çok özel değilse.Neden ???
    Hayal ~ Babamın zoruyla nişanlanmıştık zaten.Ölünce bitirdim.Daha fazla ümitlenmesin diye.
    Hazar ~ Yeni ayrıldınız yani.
    Hayal ~ Evet.Ben aslında moda tasarımı okudum.Ama iş başa düşünce…Eee… hep ben anlattım birazda sen anlat.
    Hazar ~ Sen hani benim çapkın olduğumu düşünüyorsun ya…
    Hayal ~ Değil misin ???
    Hazar ~ Eskiden değildim.Babam annem öldükten sonra yeniden evlenince…Her ne kadar küçük olsan bile etkileniyor insan.Üvey kardeş gibi görmesemde bir kardeşim var.O benden de uçarıdır.Annesi Defne hanım sağ olsun hiç sevmeyiz birbirimizi.Bu yüzden babamda beni…Yani ailem yok da diyebilirim.Diğer kısımları sıkıcıdır benim hayatımın.
    - O gece çok güzel geçer gülüp eğlenirler.Birbirlerinin hayatlarından bahsederler ve...ayrılık vakti gelir.Hazar Hayal’i eve götürür ve arabada vedalaşırlar.
    Hayal ~ Çok güzel bir geceydi.Son günlerde olanların üstüne çok iyi geldi.
    Hazar ~ Bencede…Bunu tekrarlıyalım
    Hayal ~ Bilemiyorum…Belki…Hoşçakal.
    Hazar ~ Sende…
    - Hayal eve geldiğinde Serap uyuyordur.Hayal eine bir kahve alıp manzaraya karşı oturur.O sırada yağmur başlar Hayal ışıkları kapatır ve karanlıkta İstanbul’u izler…Ertesi sabah Serap Hayal’i uyandırmak için odaya gider.Hayal çoktan hazırlanmıştır.
    Serap ~ Çalışmak iyi geldi.
    Hayal ~ Evet.Çalışmak her zaman iyi gelir bana.
    Serap ~ Yok,yok…Bu başka bişey.
    -Hayal birden Serap’a döner ve çok ciddi bir şekilde.
    Hayal ~ Nasıl yani…
    Serap ~ Bana neden söylemedin ?
    Hayal ~ Neyi?
    Serap ~ Oktay’dan ayrıldığını.
    Hayal ~ Haa…Fırsat olmadı.Hem yeni bir konu değil ki bu hep yapmak istediğim bişeydi bende yaptım…
    Serap ~ O manyaktan kurtulduğuna çok sevindim.
    Hayal ~ Peki sen nerden öğrendin.Yani kim söyledi?
    Serap ~ Oktay…Dün gece buraya geldi.
    Hayal ~ Ne işi varmış onun burda.Neden gelmiş?Başka ne söyledi?
    Serap ~ Sakin…Yavaş…Bişey söylemedi.Geldi oturdu ayrıldığınızı ve o günden beri hiç konuşmadığınızı söyledi ve ne yaptığımızı,nasıl olduğumuzu görmek için gelmiş.
    Hayal ~ İstemez…Kalsın onun iyi niyeti.Biz böyle iyiyiz.
    Serap ~ Eee…Dün akşam nasıl geçti.
    - Hayal yüzünde bir tebessümle sadece ‘iyi’ der.Hazar o saatte Holdinge gidip işlerinin başına geçmiştir.O gün Erkenden kalkmış,çabucak hazırlanıp evden çıkmıştır.Sırf işlerini erkenden bitirip Hayal’in yanına gitmek içindir hepsi.Kendini işe kaptırmıştır tam bu sırada telefonu çalar.Arayan Sarp’tır…
    Sarp ~ Abicim nerdesin sen ?
    Hazar ~ Sanada günaydın.
    Sarp ~ Saatin o kadar erken olduğunun farkındasın yani.
    Hazar ~ Ne istiyosun Sarp…
    Sarp ~ Nerdesin ?
    Hazar ~ Holdinte.
    Sarp ~ Ey AŞK sen nelere kaadirsin…
    Hazar ~ Bunun için mi aradın beni.
    Sarp ~ Yok.Ben şey diyecektim.
    Hazar ~ Ne diyecektin.
    Sarp ~ Hiç konuşamadık.Dün gece nasıldı?
    Hazar ~ Şimdi çok işim var akşam anlatırım.
    - der ve telefonu Sarp’ın yüzüne kapatır.Zaman hızlıca akıp gider ve Hazar işlerini bitirir.

Zengin Holding…

- Hayal bir gözü telefonda işlerini hallediyordur.Hazar’dan hiç ses yoktur.Biraz sıkılır bu duruma.Birden kapı çalar ve içeri Hazar girer.Hayal birden Hazar’ı karşısında görünce biraz sinir,biraz sevinç,biraz şaşkınlık içinde
    Hayal ~ Birden hafızanı kaybettin sandım.
    Hazar ~ Neden ?
    Hayal ~ Dün öyle çok iltifat ettin ki arayıp sormayınca en son ihtimal bir kaza sonucu hafızanı kaybettiğine inandım.
    Hazar ~ Demek bir telefon bekliyordun.
    Hayal ~ Haklısın karşımdakinin usta bir çapkın olduğunu unutmuşum.
    Hazar ~ Neyse…Nasılsın ?
    Hayal ~ İyiyim.Sen?
    Hazar ~ Bende iyiyim.Sırf seni görebilmek için sabahın köründe iş başı yaptım.
    Hayal ~ Senden böyle bişey istemedim.
    Hazar ~ Amam bir telefon beklemişsin.
    Hayal ~ Çok ukalasın.
    Hazar ~ Biliyorum.
    - Tam bu sırada Holdinge Serap gelmiştir.Hayal ve Hazar Sohbeti koyulaştırmışken içeri Serap girer.Hayal birden tedirgin olur.Serap ise çok şaşırır.
    Serap ~ Pardon böyle çat kapı girdim rahatsız ettim.Afedersiniz.
    Hazar ~ Ne demek olurmu öyle şey.
    Hayal ~ Ne işin var burda.Yani bişey mi oldu.
    Serap ~ Yok bişey olmadı sadece sürpriz yapmak istemiştim.
    Hayal ~ Otursana.
    Serap ~ Yok gidiyim ben.
    Hayal ~ Gel işte.Bak seni Hazar beyle tanıştırayım.
    Serap ~ Ben kendisini magazin dünyasından tanıyorum zaten.
    Hazar ~ Basının abartısı.
    Serap ~ Öyle olsun bakalım.Adım Serap Hayal’in kardeşiyim.
    Hazar ~ Bende Hazar tanıştığıma memnun oldum.Ben izininizi istiyorum gitmem lazım.
    Hayal ~ Peki… Hoşçakalın.
    - Hazar holdingten çıkıp arabasına biner.Hazar’ın hemen arkasındaki arabada Hayal’in terk ettiği nişanlısı Oktay vardır.Hazar’ı görür ve çok sinirlenir.Hemen Hazar’ın babsı Arslan Beyi arar.
    Arslan ~ Alo…
    Oktay ~ Bakın Arslan Bey oğlunuzu uyarın nişanlımdan uzak dursun.
    Arslan ~ Siz kimsiniz.
    Oktay ~ Ben Oktay BİLGİN Hayal’in nişanlısıyım.
    Arslan ~ Öylemi…Memnun oldum Oktay Bey.Bende oğlumun o kızdan uzak durmasını istiyorum ama bir türlü başarabilmiş değilim.Ama sanırım sizin yardımınızla bu işin üstesinden gelebiliriz.
    Oktay ~ O nasıl olacak ?
    Arslan ~ Böyle telefonda olmaz.En kısa zamanda görüşelim.
    -diyerek telefonu kapatır.
    Arslan ~ Vay vay vay…Demek Hazar bey nişanlısı olan bir kıza aşık olmuş.Bu işin yıkılması için elimden gelenin kat kat fazlasını yapacağım…

3. Bölüm Sonu
    ]

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 4:15 pm