İşte dev kadro  Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

İşte dev kadro  Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+11
sena
yeterki_gül
emila
melek hatice
~aksamguzelı~
q:)ßr@
Black Diamond
AşksınHaticem
zeynep
nnurr
Света(Isik)
15 posters

İşte dev kadro

Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

İşte dev kadro  Empty İşte dev kadro

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Tem. 27, 2010 8:48 am

İşte dev kadro  270720101054421289636_2

Sabırsızlıkla beklenen “Kurtlar Vadisi Filistin” filminin dev kadrosu belli oldu...

Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Filistin’de yaşanan insanlık dramını konu alan “Kurtlar Vadisi Filistin” filminin dev kadrosu belli oldu.

Bu hafta çekimlere başlayacak olan “Kurtlar Vadisi Filistin”in oyuncu kadrosunda dev isimler yer alıyor. Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun ve Kenan Çoban’ın yanı sıra Erdal Beşikçioğlu, Erkan Sever, Zafer Diper, Umut Karadağ ve Mustafa Yaşar’ın rol aldığı filmin kadın başrol oyunculuğunu ise Nur Aysan üstleniyor.

5 Kasım 2010’da Türkiye ve dünyada aynı anda vizyona girecek “Kurtlar Vadisi Filistin” filminin yapımcılığını Pana Film adına Raci Şaşmaz üstlenirken, senaryosu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan tarafından kaleme alındı. Filmin yönetmenliğini ise Zübeyr Şaşmaz üstleniyor. Kamera arkasında yine uluslar arası bir ekiple çalışacak olan Kurtlar Vadisi Filistin’in Özel Efekt (Special Effects) koordinatörlüğünü Mark Meddings ve dublör koordinatörlüğünü Dusan Hyska yapacak. Görüntü yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın yaptığı filmin müzikleri de Kalan Müzik’e ait…

Mark Meddings, Hollywood’un en usta Özel Efekt uzmanlarından biri. Dünyanın en büyük yönetmenleri onunla çalışıyor. “Saving Private Ryan – Er Ryan’ı Kurtarmak” Kingdom of Heaven (Cennetin Krallığı), Alexander (Büyük İskender), Cold Mountain (Soğuk Dağ), Black Hawk Down (Kara Şahin Düştü) ve Kurtlar Vadisi Irak, özel efektlerini yaptığı bazı filmler.

Çek asıllı Dusan Hyska ve ekibi ise Saving Private Ryan (Er Ryan’ı Kurtarmak), The Mummy (Mumya), The Mummy Returns (Mumya Dönüyor) ve Kurtlar Vadisi Irak’ta dünyaca ünlü pek çok aktör yerine tehlikeli sahnelerde inanılmazı başardı.

İşte merakla beklenen Kurtlar Vadisi Filistin’in konusu:

Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir.

Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır.

Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

İşte dev kadro  9869_9169_27072010_1
    İşte dev kadro  9869_9169_27072010_2
    İşte dev kadro  9869_9169_27072010_3
    İşte dev kadro  9869_9169_27072010_5

http://www2.yazete.com/Iste-dev-kadro_53069.html
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

İşte dev kadro  Empty Geri: İşte dev kadro

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Tem. 27, 2010 8:56 am

Kadro super olmus....Hic beklemezdimki PEYKEr olucak bayan oyuncu burda....
    Ama cok guzel....Umarim Polat Alemdar ona burda aski olmaz.... Sad
    Yoksa olurum....Zaten diziye bir kadin gelicek,simdide bu....
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Salı Tem. 27, 2010 9:20 am

vadi aşkı memnuyu geçemeyince transvere karar vermiş Surprised
    Surprised
    kadro süper ama senoryo biraz uçuk geldi polatın filistine gitmesi gerçi vadi izleyicisi alışık mantık hatalarına uyduruk asistanı prf yapan adam albuka altındaki filistine polatı gönderir farao

film yardım amaçlı olursa izlicem yoksa korsanını izlicem (çünkü böyle hassa bir konuda maddiyatı düşünen bir yapımcıya para kazandırmak istemiyorum filistin üzerinden para kazabmak insanların duygularını sömürmek olur )
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Salı Tem. 27, 2010 9:25 am

elifçiler alsınlar nurlarını şimdi,münasip taraf... 'tan kadroya soksunlar İşte dev kadro  223241

o kabiliyet düşmanı kız o filme çok bile aslında.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Tem. 27, 2010 9:27 am

nnurr demiş ki:vadi aşkı memnuyu geçemeyince transvere karar vermiş Surprised
    Surprised
    kadro süper ama senoryo biraz uçuk geldi polatın filistine gitmesi gerçi vadi izleyicisi alışık mantık hatalarına uyduruk asistanı prf yapan adam albuka altındaki filistine polatı gönderir farao

film yardım amaçlı olursa izlicem yoksa korsanını izlicem (çünkü böyle hassa bir konuda maddiyatı düşünen bir yapımcıya para kazandırmak istemiyorum filistin üzerinden para kazabmak insanların duygularını sömürmek olur )

nurcum kadro bence vasat Surprised nur aysan ve erdal abi çok tatlı oyuncular gerisi fiyasko Surprised Surprised

gökhan kırdarı kaçırmışlar Surprised Surprised yönetmende çok çok tecrübeli alien Surprised

filmin korsanını izlerim diyordum artık onu bile izlemeyi düşünmüyorum asla onlara para kazandırmam veeee hiççç sanmıyorum para filan bağışlayacaklarını cyclops

konusuda vasat resmen yaşanmış olay üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar cyclops

birde tuba isteyenler havasını aldı Surprised Surprised nur abla hatice şendil'e boy pos olarak benziyor sadece gözleri renkli Laughing yani panafilm bazılarına çok pis kazık attı Surprised Surprised tuba ve özgü hayalleri çöpe Surprised çok mutluyum ya Laughing helede gökhan kırdarın olmayışı süper Surprised
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr Salı Tem. 27, 2010 9:32 am

AşksınHaticem vadi senaristlerinin seçtiği onca vasat oyuncudan sonra bu kadroyu kurmaları mucize

adamlar yarışmadan oyuncu topluyo yarışamalardan bulamazlarsa hemşerilerini oynatıyo

vadi senaristlerinin yaptığı en iyi işin insanların duygularını kullanıp para kazanmak
    ıraktada aynı yöntemi kullandılar
    Black Diamond
    Black Diamond
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3143
    Lakap : Haşin

Mesaj tarafından Black Diamond Salı Tem. 27, 2010 9:33 am

necom varyaa yinee oylee guzel catisma sahnelerii yaparr İşte dev kadro  932294 İşte dev kadro  932294 İşte dev kadro  932294
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Salı Tem. 27, 2010 9:34 am

nnurr demiş ki:vadi aşkı memnuyu geçemeyince transvere karar vermiş İşte dev kadro  894354
    İşte dev kadro  894354
    kadro süper ama senoryo biraz uçuk geldi polatın filistine gitmesi gerçi vadi izleyicisi alışık mantık hatalarına uyduruk asistanı prf yapan adam albuka altındaki filistine polatı gönderir İşte dev kadro  946455

.
    ya ben sdece resimlere baktım,filmin konusunu okumamıştım sen diyince dikkatimi çekti.çok pardon ama insanlar bu senoryoya birtaraflarıyla gülerler.temcit pilavı resmen ısıtılıp ısıtılıp konuyor insanların önüne.birincisinde hadi bir yere kadar yedik,ama bu sefer insanlar hakkeden gülerler bu na ya.

1. çok aptalca,yok generali öldürecekmişte bilmem neymiş.abiiiii hani kişiler önemli degildi.bılabılabıla başka birşey degil.
    2. insanların milliyetçi duggularını sömürüyorlar resmen.çakma amerikalılar,pardon ya bunlar amerika vatandaşıydı demi unutmuşum.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Tem. 27, 2010 9:36 am

nnurr demiş ki:AşksınHaticem vadi senaristlerinin seçtiği onca vasat oyuncudan sonra bu kadroyu kurmaları mucize

adamlar yarışmadan oyuncu topluyo yarışamalardan bulamazlarsa hemşerilerini oynatıyo

vadi senaristlerinin yaptığı en iyi işin insanların duygularını kullanıp para kazanmak
    ıraktada aynı yöntemi kullandılar

nurcum aynen katılıyorum...yarışma hostesi,metres lakaplı gaye yerine, nur aysan muhteşem bir seçim Surprised Surprised zaten bu kadar vasat senaryoda öyle çok çok önemli oyuncuları oynatamazlar cyclops

ya şu tubacılar ve özgücülere çok üzülüyorum Crying or Very sad Surprised yazıkkkkkkk Surprised nur aysan 1.79 boyunda Surprised hatice şendil ile aynı boyda Laughing ya bu pana çok şeker gol attı karşı sahalara Surprised Surprised

bugün bayram şen ola düğün şen ola Laughing Laughing Surprised
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr Salı Tem. 27, 2010 9:40 am

birde gaye kesin filistinde olur diyenler vardı

asıl onların yüz şeklni merak ettim
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Salı Tem. 27, 2010 9:41 am

AşksınHaticem demiş ki:
    nnurr demiş ki:vadi aşkı memnuyu geçemeyince transvere karar vermiş İşte dev kadro  894354
    İşte dev kadro  894354
    kadro süper ama senoryo biraz uçuk geldi polatın filistine gitmesi gerçi vadi izleyicisi alışık mantık hatalarına uyduruk asistanı prf yapan adam albuka altındaki filistine polatı gönderir İşte dev kadro  946455

nurcum kadro bence vasat İşte dev kadro  894354 nur aysan ve erdal abi çok tatlı oyuncular gerisi fiyasko İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354

gökhan kırdarı kaçırmışlar İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 yönetmende çok çok tecrübeli İşte dev kadro  33132 İşte dev kadro  894354

filmin korsanını izlerim diyordum artık onu bile izlemeyi düşünmüyorum asla onlara para kazandırmam veeee hiççç sanmıyorum para filan bağışlayacaklarını İşte dev kadro  52201

konusuda vasat resmen yaşanmış olay üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar İşte dev kadro  52201

birde tuba isteyenler havasını aldı İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 nur abla hatice şendil'e boy pos olarak benziyor sadece gözleri renkli İşte dev kadro  830728 yani panafilm bazılarına çok pis kazık attı İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 tuba ve özgü hayalleri çöpe İşte dev kadro  894354 çok mutluyum ya İşte dev kadro  830728 helede gökhan kırdarın olmayışı süper İşte dev kadro  894354

nuru hiç sevmiyorum,
    o aşkı memnudaki salak halleri felan.ama tuba ve özgü hayalleri mi?özgüyü geçtim,keşke tuba oynasaymış.bu nur'da az çok var kabileyet o tuba resmen sıfır,,tühhh ya.
    1,5 milyon aha da buraya yazdım,en fazla o kadar izleyici toplar bu senoryo daha fazla degil.
    panayırcılar yatsın kalksın,dua etsin bence israilliler yeni bir basitlik yapsın da millet galayana gelip sinema kapılarıı ırsın diye yoksa bu senoryoyla gladyo'dan bile gülünç duruma düşecekler.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Tem. 27, 2010 9:47 am

zeynep demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:
    İşte dev kadro  894354

nurcum kadro bence vasat İşte dev kadro  894354 nur aysan ve erdal abi çok tatlı oyuncular gerisi fiyasko İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354

gökhan kırdarı kaçırmışlar İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 yönetmende çok çok tecrübeli İşte dev kadro  33132 İşte dev kadro  894354

filmin korsanını izlerim diyordum artık onu bile izlemeyi düşünmüyorum asla onlara para kazandırmam veeee hiççç sanmıyorum para filan bağışlayacaklarını İşte dev kadro  52201

konusuda vasat resmen yaşanmış olay üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar İşte dev kadro  52201

birde tuba isteyenler havasını aldı İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 nur abla hatice şendil'e boy pos olarak benziyor sadece gözleri renkli İşte dev kadro  830728 yani panafilm bazılarına çok pis kazık attı İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 tuba ve özgü hayalleri çöpe İşte dev kadro  894354 çok mutluyum ya İşte dev kadro  830728 helede gökhan kırdarın olmayışı süper İşte dev kadro  894354

nuru hiç sevmiyorum,
    o aşkı memnudaki salak halleri felan.ama tuba ve özgü hayalleri mi?özgüyü geçtim,keşke tuba oynasaymış.bu nur'da az çok var kabileyet o tuba resmen sıfır,,tühhh ya.
    1,5 milyon aha da buraya yazdım,en fazla o kadar izleyici toplar bu senoryo daha fazla degil.
    panayırcılar yatsın kalksın,dua etsin bence israilliler yeni bir basitlik yapsın da millet galayana gelip sinema kapılarıı ırsın diye yoksa bu senoryoyla gladyo'dan bile gülünç duruma düşecekler.

evet aşkı memnunun salak peykeriydi Surprised zavallı hiçbirşeyden haberi olmazdı Surprised

kumacım lütfen yaaaaaaaaaa iki aydır tuba diye birileri yırttılar birileride çarpık bacağı istediler veeeeeeeeee yine polata tepeden bakan bir hatun geldi Laughing Laughing Surprised ciddi zil takıp oynayacam Surprised nurcuğum canım bitenem Surprised Surprised kuma kızın yapısıda aynı hatice şendil yani boy pos tam benim istediğim gibi necoya tepeden bakacak Surprised Surprised

benim ilgilendiğim kısım tubacan ve özgücanların dumur oluşu Surprised panayır bunları yine kırdı Surprised Surprised
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ Salı Tem. 27, 2010 9:55 am

hepinizin fikrine saygı duyuyorum siz böyle düşünüyosunuz doğal bişey herkes aynı şeyleri düşünemez cyclops ama bu kadar da aşağılamayın BENCE...
    yani 7-8 senedir bu gemiyi iyi bir şekilde yürütüyorlar tamam bu sene aşk-ı memnunun gerisine düştüler ama hiç kimse dört dörtlük değildir bu çok doğal bişey hadi 4-5 olsalar gene neyse 2. oluyorlar
    tamam hatice şendile yaptıkları aklıma gelince hepsine teker teker bela okuyorum çok üzülüyorum ama bu onların kaybı hatice şendili çıkartırlar işte böyle tubaa gibi nurr gibi ucuz ve basit oyunculara kalırlar ama emeğe saygı her ne olursa olsun ben en azından böyle düşünüyorum cyclops
    ben KVP'yi de izlicem Filistin'ide izlicem hemde sinemada en önde yer ayırtıcam
    ben kişilikleri ile değil yaptıkları işle ilgileniyorum kusura bakmayın çok üzülerek söylüyorum ama bu konuda çok katısınız kendinize görede bana görede haklısınız ama nee biliyim onları hep görmek istediğim gibi görmüşüm bu yaptıkları gerçekten yıkım oldu benim için Sad
    bunları yazdığım için özür dilerim belki okuyunca sinirleriniz bozulucak ama buda benim düşüncem queen queen
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Salı Tem. 27, 2010 10:00 am

1.79'sa kız necoya apartman topuk giyfirmeleri lazım kumacım,bizim kızın boyu yoktur o kadar sanmam.necola üç aşagı beş yukarı aynılardı.belki 2-3 cm felan uzundur.neconun en fazla 1.73oldugunu düşünürsek İşte dev kadro  894354

metres yokmuymuş ya,ona da üzüldüm şimdi İşte dev kadro  894354 tüh ya topuklularla yalpalayaa yalpalaya dolansaydı iki,iyiydi İşte dev kadro  894354
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Tem. 27, 2010 10:01 am

ya kübroş yapma Allah aşkına KVP filistinden kazandıklarını filistine yardım parası olarak mı kullanacakalar, atacaklar ceplerine cyclops bana ne panayırın para kazanmasından umrumda değiller sadece ben HATİCE ŞENDİL FANIYIM VE ONA KİM HAKSIZLIK YAPARSA KARŞILARINDAYIM Idea

Film ilgimi çekmiyor oyuncularıda çekmiyor ben izlemeyeceğim izleyenede mani olmayayım Razz Razz

panayırı sev-mi-yo-rum...sevene mani olmam saygı duyarım.ama benden uzak dursunlar Razz
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Tem. 27, 2010 10:05 am

Nur Aysan mı??? İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 Ahanda buna anca gülünür.... İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354
    ulennnnnnn hani nerde tubaları İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 Dehşet bir kapak haberi bu.... İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354
    Allah'ım cidden komik biz bunların hiçbiyerde oynamamış oyuncuyu çıkarıp sonradan biz ünlü ettik diye caka satmalarını beklerken,aşk-ı memnunun ağlamayı beceremeyen peykerini başrol yapmışlar.... İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354
    Ayakta alkışlıyorum İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354
    Konusuna değinmiyorum berbat,bizim kendi aramızda yazdığımız filistin senaryoları bunlara binbeşyüz basar....... İşte dev kadro  376784
    Gökhan Kırdar'ıda kaçırmışlar,hazır elleri aşk-ımemnuya deymişken Toygar Işıklıya yaptrsalardııı müziklerideee İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354 İşte dev kadro  894354

En son ~aksamguzelı~ tarafından Salı Tem. 27, 2010 10:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Salı Tem. 27, 2010 10:05 am

q:)ßr@ demiş ki:hepinizin fikrine saygı duyuyorum siz böyle düşünüyosunuz doğal bişey herkes aynı şeyleri düşünemez İşte dev kadro  52201 ama bu kadar da aşağılamayın BENCE...
    yani 7-8 senedir bu gemiyi iyi bir şekilde yürütüyorlar tamam bu sene aşk-ı memnunun gerisine düştüler ama hiç kimse dört dörtlük değildir bu çok doğal bişey hadi 4-5 olsalar gene neyse 2. oluyorlar
    tamam hatice şendile yaptıkları aklıma gelince hepsine teker teker bela okuyorum çok üzülüyorum ama bu onların kaybı hatice şendili çıkartırlar işte böyle tubaa gibi nurr gibi ucuz ve basit oyunculara kalırlar ama emeğe saygı her ne olursa olsun ben en azından böyle düşünüyorum İşte dev kadro  52201
    ben KVP'yi de izlicem Filistin'ide izlicem hemde sinemada en önde yer ayırtıcam
    ben kişilikleri ile değil yaptıkları işle ilgileniyorum kusura bakmayın çok üzülerek söylüyorum ama bu konuda çok katısınız kendinize görede bana görede haklısınız ama nee biliyim onları hep görmek istediğim gibi görmüşüm bu yaptıkları gerçekten yıkım oldu benim için İşte dev kadro  838771
    bunları yazdığım için özür dilerim belki okuyunca sinirleriniz bozulucak ama buda benim düşüncem İşte dev kadro  289792 İşte dev kadro  289792

kübra,
    ben bu söylediklerimi hatice kadrodayken de söylüyordum.hatta haticenin filmde oynama ihtimali varkende başka platformlarda bundan daha beter dalga geçiyordum kendileriyle.
    bu adamlar birincisi iktidar yalakası,ikincisi sömürü ustası
    ben bunları bilerek bu diziyi izledim hep.bence o kadar da kaptırmamalısın kendini.bunlar zannettiğin adamlar değiller çünü.
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Tem. 27, 2010 10:05 am

zeynep demiş ki:1.79'sa kız necoya apartman topuk giyfirmeleri lazım kumacım,bizim kızın boyu yoktur o kadar sanmam.necola üç aşagı beş yukarı aynılardı.belki 2-3 cm felan uzundur.neconun en fazla 1.73oldugunu düşünürsek İşte dev kadro  894354

metres yokmuymuş ya,ona da üzüldüm şimdi İşte dev kadro  894354 tüh ya topuklularla yalpalayaa yalpalaya dolansaydı iki,iyiydi İşte dev kadro  894354

metresin ismi yok böööyüüüük kabdroda alien ama olabilir hayal et bombaların içinde kıvırta kıvırta gezen bir çakma doktor çok güzel olurdu Surprised Surprised Surprised

nur aysan boylu poslu hatun cat 1.73 lükler düşünsün topuklu mu giyeri yoksa kamera hilesimi kullanırlar bilmem alien

nur abla sen çok yaşa Laughing Laughing hatice şendil'e kardeş oyuncu ilan ediyorum 1.79 luk nurcuğumu Surprised Surprised çok beterim bee Mad
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Salı Tem. 27, 2010 10:15 am

kadro güzel..ama kadın başrol hatice olmalıydı..nurda kimmiş..necoya topuklu giydirsinler....inş sevgili olmazlar..

inş...filistinin gişesi düşük olur...

En son melek hatice tarafından Salı Tem. 27, 2010 10:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr Salı Tem. 27, 2010 10:16 am

nur aysan fatma gülün suçu ne dizisinde oynayacakmış

bu demekki sadece filimde yer alacak dizi için başka bir partner gelecek polata
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ Salı Tem. 27, 2010 10:19 am

zeynep demiş ki:kübra,
    ben bu söylediklerimi hatice kadrodayken de söylüyordum.hatta haticenin filmde oynama ihtimali varkende başka platformlarda bundan daha beter dalga geçiyordum kendileriyle.
    bu adamlar birincisi iktidar yalakası,ikincisi sömürü ustası
    ben bunları bilerek bu diziyi izledim hep.bence o kadar da kaptırmamalısın kendini.bunlar zannettiğin adamlar değiller çünü.

belkide haklısın ben görmek istediğim yerden gördüm sonucunda da böyle bağlandım Sad Sad

AşksınHaticem demiş ki:ya kübroş yapma Allah aşkına KVP filistinden kazandıklarını filistine yardım parası olarak mı kullanacakalar, atacaklar ceplerine cyclops bana ne panayırın para kazanmasından umrumda değiller sadece ben HATİCE ŞENDİL FANIYIM VE ONA KİM HAKSIZLIK YAPARSA KARŞILARINDAYIM Idea

Film ilgimi çekmiyor oyuncularıda çekmiyor ben izlemeyeceğim izleyenede mani olmayayım Razz Razz

panayırı sev-mi-yo-rum...sevene mani olmam saygı duyarım.ama benden uzak dursunlar Razz

HATİCE ŞENDİL deyince akan sular durur öyle bağlandım öyle sevdim ben kendisini aklıma gelince diyorum ki allah bahtını açık etsin yaptığı işler hep hayırlı olsun başarı merdivemlerini 20'şer 20'şer çıksın ele güne inat clown
    bende panadan nefret ediyorum hele değirli elifçi üyeleri aklıma gelince üye olduğum güne lanet olsun diyorum ama bağımlılık olmuş bu bende bir an önce bırakmam lazım artık girmiyorum bile panaya atılmak için çok uğraştım ama gönderdiğim mesajları bile yayınlama zahmetinde bulunmadılar ne yazık ki hala oraya üyeyim Shocked
    hele nur aysan'ın oynicanı görünce yıkıldım bu kız hatice şendile belki simaa olarak benzemiyo olabilir ama fizik olarak benziyo bula bula onumu buldular Shocked o akıllımda aşk-ı memnu tavan yaptı KVP'de de bir hava olur diye hemen atlamıştır işin üstüne kendine yazık etti gerçi o ve gaye olucak yamuk saçlı çarpık bacaklı bücür oyuncu olduklarını düşünüyorlarya kos koca bir YAZIK Neutral

En son q:)ßr@ tarafından Salı Tem. 27, 2010 10:21 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Tem. 27, 2010 10:20 am

nnurr demiş ki:nur aysan fatma gülün suçu ne dizisinde oynayacakmış

nayır nolamazzzzzzzzz nur abla pusuda da oynamalı Laughing Laughing Surprised Surprised neyse panayır bir süpriz daha yapar veeeeeee pusuyada transfer eder inşallah Mad Surprised Surprised
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ Salı Tem. 27, 2010 10:22 am

AşksınHaticem demiş ki:

nayır nolamazzzzzzzzz nur abla pusuda da oynamalı Laughing Laughing Surprised Surprised neyse panayır bir süpriz daha yapar veeeeeee pusuyada transfer eder inşallah Mad Surprised Surprised

ağzından yel alsın ben film izlemek istiyorum kırıta kırıta yürüyüş değil gaye yetiyo zaten Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Tem. 27, 2010 10:25 am

q:)ßr@ demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:

ağzından yel alsın ben film izlemek istiyorum kırıta kırıta yürüyüş değil gaye yetiyo zaten Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

küboşum bozma keyfimi yaaaaaaaaaaa Surprised Surprised şurda iki makara yapalım demi ama Mad

tubiş ve özgüye nanik yaptı panayır Laughing Laughing çok mutluyum Surprised Surprised

düşünsene filistin sokaklarında yamuk saçlı metresi Surprised Surprised Surprised
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından q:)ßr@ Salı Tem. 27, 2010 10:30 am

AşksınHaticem demiş ki:küboşum bozma keyfimi yaaaaaaaaaaa Surprised Surprised şurda iki makara yapalım demi ama Mad

tubiş ve özgüye nanik yaptı panayır Laughing Laughing çok mutluyum Surprised Surprised

düşünsene filistin sokaklarında yamuk saçlı metresi Surprised Surprised Surprised

amannn amannn o halii aklıma gelincee ürperiyorum rüyama girer diye korkuyorum Surprised Surprised
    yaaa o kızı gördüğüm andan beri çok gülüyorumm birde öyle saçları varki tarz yaptığını düşünüyooo herhalde Surprised Surprised sene başında benim saçlarımda nihalin saçlarının biraz daha kısasıydı onun saçlarına benziyordu uzayınca sırf onun saçları öyle diye tarz değiştirdim Surprised Surprised Surprised
    amann metresin saçı ve benim saçım aynı modell düşünemiyorum hayata küserdim herhalde Surprised Surprised Surprised

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 5:10 pm