Melegimize Dogum Günü Mesajınz Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Melegimize Dogum Günü Mesajınz Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+9
q:)ßr@
Света(Isik)
AşksınHaticem
~aksamguzelı~
kubra_baran
yeterki_gül
H.SeNDiL
melek hatice
zeynep
13 posters

Melegimize Dogum Günü Mesajınz

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Melegimize Dogum Günü Mesajınz Empty Melegimize Dogum Günü Mesajınz

Mesaj tarafından zeynep Perş. Tem. 29, 2010 11:05 am

Biliyorsunuz,2 agustos 1983 hatice şendil'in dogum tarihi .
    melegimizin dogum günü ile ilgili mesajlarınızı burada paylaşabilirsiniz..
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Melegimize Dogum Günü Mesajınz Empty Geri: Melegimize Dogum Günü Mesajınz

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Tem. 30, 2010 10:35 am

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle... Doğumgünün kutlu olsun!
    HATİCE ŞENDİL

MELEĞİM... İYİ Kİ
    DOĞDUN....
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Tem. 30, 2010 2:45 pm

Dilerimki bir yasini daha, ailenizin, sevdiklerinizin yaninda, AllaH yolunda gecirirsiniz. Sevgi saygi sadakat ve huzur icinde mutluluk dolu bir yil gecirirsiniz inshallah...

Yeni yasinda oyunculuk yetenegine yetenek katip, yeni projelerle buyuk basarilara imza atarsiniz...

Nice guzel yillara ablacim! Iyiki dogdun, iyiki varsin...
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül C.tesi Tem. 31, 2010 11:32 am

dilerimki yeni yaşında ailenle sevdiklerinle hep birlikte ve mutlu olursunn..
    işlerinde her zamanki gibi başarılı olursun..

yeni yaşın sana şans ve mutluluk getirsin..
    her zaman her şey istediğin gibi olsun...)
    İYİKi doğdun..
    kubra_baran
    kubra_baran
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 6
    İş/Hobiler : senaryo yazmak ve şarkı söylemek
    Lakap : çakı

Mesaj tarafından kubra_baran C.tesi Tem. 31, 2010 4:42 pm

iyi ki doğdun hatice ablacığım seni çook seviyorum Smile[quote] elephant
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Ağus. 01, 2010 7:15 pm

Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294
    Meleğim;
    Aslında nasıl başlayacağımı bilmiyorum,ama yazmak istediklerimi sığdırabileceğimi de düşünmüyorum...Hayatıma gireli nerdeyse 2 sene oluyor.Hemde ne iki sene.Bu satırları yazmakta erken davrandığımı biliyorum ama sana karşı olan sabırsızlığımı anla istiyorum...
    Seni ilk önce iki yabancı dzisinde tanıdım.O peçenin altında grünmeyen yüzün etkiledi beni önce,sonra o kömür karası gözlerin...
    Ama nerden bilebilirdim ki seni bu derecede seveceğimi...Daha sonra rastgele çevirdiğim bir kanalda seni merdivenleren inerken gördüm...İşte o an dedimki idolüm...
    Yürüyüşün büyülemişti beni...Son ra konuşman,gülüşün,saçlarına yaptığın at kuyruğun...
    Şimdi aradan 1,5 yı geçti belkide 2 yıl ama seni o merdivende gördüğüm anı hiçbir zaman unutmayacağım,unutamamda...
    Bugün doğum günün,Allah'ın seni bize bağışladığı gün!Meleğimizin yeryüzüne indiği gün...
    Burada sitende,sitemizde,fanında öyle tatlı bir heyecan varki anatamam.Herkes bişeyler yapıyr...Resimlerinle bezedik siteye desem yeri,çünkü sanırım bu tam karşılığı..Günlerdir seninle yatıp seninle kalkıyoruz,bir kare resmin için perperişan oluyoruz,eriyor ve adeta bitiyoruz...
    Senin ekranlardan uzak olman bence sevgimizi katladı da katladı...
    Ama ne düşünüyorum biliyor msun meleğim??
    Biz seni en çokta sen olduğun için seviyoruz,asilliğine hasta oluyoruz,o hayata karşı olan kemiksiz halin için idolümüzsün diyoruz...
    Biz seni karşılıksız seviyoruz...
    Belki bizden haberin bile yok,belkide takiptesin...Ama tek bildğim senin sevginden çıldırmış olduğumuz...
    Bugün senin doğum günün melek...İyii doğdun,iyiki bizimlesin...
    İyiki HATİCE ŞENDİL 'sin....
     Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Ağus. 01, 2010 7:29 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:
     Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294
    Meleğim;
    Aslında nasıl başlayacağımı bilmiyorum,ama yazmak istediklerimi sığdırabileceğimi de düşünmüyorum...Hayatıma gireli nerdeyse 2 sene oluyor.Hemde ne iki sene.Bu satırları yazmakta erken davrandığımı biliyorum ama sana karşı olan sabırsızlığımı anla istiyorum...
    Seni ilk önce iki yabancı dzisinde tanıdım.O peçenin altında grünmeyen yüzün etkiledi beni önce,sonra o kömür karası gözlerin...
    Ama nerden bilebilirdim ki seni bu derecede seveceğimi...Daha sonra rastgele çevirdiğim bir kanalda seni merdivenleren inerken gördüm...İşte o an dedimki idolüm...
    Yürüyüşün büyülemişti beni...Son ra konuşman,gülüşün,saçlarına yaptığın at kuyruğun...
    Şimdi aradan 1,5 yı geçti belkide 2 yıl ama seni o merdivende gördüğüm anı hiçbir zaman unutmayacağım,unutamamda...
    Bugün doğum günün,Allah'ın seni bize bağışladığı gün!Meleğimizin yeryüzüne indiği gün...
    Burada sitende,sitemizde,fanında öyle tatlı bir heyecan varki anatamam.Herkes bişeyler yapıyr...Resimlerinle bezedik siteye desem yeri,çünkü sanırım bu tam karşılığı..Günlerdir seninle yatıp seninle kalkıyoruz,bir kare resmin için perperişan oluyoruz,eriyor ve adeta bitiyoruz...
    Senin ekranlardan uzak olman bence sevgimizi katladı da katladı...
    Ama ne düşünüyorum biliyor msun meleğim??
    Biz seni en çokta sen olduğun için seviyoruz,asilliğine hasta oluyoruz,o hayata karşı olan kemiksiz halin için idolümüzsün diyoruz...
    Biz seni karşılıksız seviyoruz...
    Belki bizden haberin bile yok,belkide takiptesin...Ama tek bildğim senin sevginden çıldırmış olduğumuz...
    Bugün senin doğum günün melek...İyii doğdun,iyiki bizimlesin...
    İyiki HATİCE ŞENDİL 'sin....
     Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294

Melegimize Dogum Günü Mesajınz 898192  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 898192  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 898192

Meleğim yukarıdaki aşığın gibi yazamam heralde  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294 ama içimden geçenler yazılmış yukarıdaki satırlara...hatta şeymam içimi okumuş yazmış...yüreğimizi okumuş yazmış...ciddi ciddi iki defa okudum ve ağlıyorum  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 898192 herzaman diyorum seni seven herkes seni çok başka, çok özel seviyor,çok yürekten seviyor  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294

Benim sana aşık olduğum gün bir dizide merdivenlerden siyah elbisen omuzlarında şalınla indiğin gün  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 109504 zeytin gözlerine vurulmuştum...saçını toplayışına vurulmuştum...kiraz dudaklarına vurulmuştum...sanki dün gibi  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294

Doğum gününü kutlamaya saatler kaldı...şimdiden iyiki doğdun meleğim...

Hatice Şendil...saatlerce günlerce yazsam anlatamam sana sevdamızı...bu cümle sonundaki üç nokta takıntımda bunda zaten sen bitmiyorsun meleğim...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Ağus. 01, 2010 9:37 pm

Melek canim benim dogum gunun kutlu olsun....queen

Nice nice yillara seninle beraber..... queen
    Allah tum senin deleklerini isteklerini duysun ve gerceklesinler....

elephant elephant elephant elephant elephant flower flower flower Embarassed Embarassed Embarassed pale pale pale pale confused confused confused
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Ağus. 01, 2010 10:02 pm

Su an itibariyle(Hollanda saatiyle) Hatice ablamizin 27.yasgunu...

Iyiki dogdun melek, iyiki varsin elephant
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Ağus. 01, 2010 10:04 pm

İyiki doğdun Meleğim Haticem elephant seni çok çok seviyoruz sunny

Bu Yazı Güldenime Aittir...Burada Olmadığından benim eklememi istedi.Harika bir Yazı clown clown
    Hatice ablam ,

seni ilk atv ekranlarinda gordum gorus o gorus zaten ! peçenle , zeytin gozlerinle muhtesemdin !
    kvp nin hakkini yemiyim o kisi ve kurumu sevmesemde sayelerinde sana bir kez daha asik oldum
    ve yazete , resimlerin nasil diyim ...? vallah tanimlayacak kelimeyi bulamadim pardon
    seni çooook seviyooruum ! Bize kendini sakin ozletme bu dayanilmaz birsey .

neyse gunun anlam ve onemine geçiyim !

Hatice Ablamm IYIKI DOGDUUN !! DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN MELEGIM !!
    tam 27 yil once bugundu degilmi ? ingaaa ingaaa diye cirtlak cirtlak bagarisiin ? (dun gibi hatirlarim diyomusum )
    Annem Ve Rahmetli Baban senin gibi bir kiza sahip olduklari için çok sansli .Kardeslerin hem sansli hemde biraz sansiz , niye dersen benim dunyalar guzeli ablam olacak kiskanmiycam ... kerçi ikiside senin kadar olmasada çoook guzeldir ( yanindalarsa ve okuyorlarsa bana kizmasinlar)
    sana elinle tutabilecegin bir hediyem yok (mesafeler ...) ama seni çok seven bir kalbim var arti resim çalismalarim , imzalarim ve birde klibim var !
    Annene çok tesekur et bizde seni bize hediye ettigi için !
    Ablam keske yaninda olsak yanaklarinda kocaman kocaman opsek ( bunlar yamyam gibi beni yer diye korkma o kadar psikoya baglamadik çok sukur ama sen kendini ozletirsen olabilir )
    Bugun ettigin tum dualar ,dilekler kabul olsun Insallah (bizimkilerde , yani seni bir gun dunya gozuyle gorebilmek ). Gul yuzun hiç solmasin ;Hayatta hep mutlu ol ! hiç birseyi hiçkimseyi kafana takma sen en dogrusunu en iyisini bilirsin ! bunu tum fanlarin biliyor (istisnalar kaideyi bozmaz derler) .Rabbim Seni bizden , bizi Senden , Bizi Birbirimizden Ayirmasin !

ablam ruyalarimizi girip duruyosun , bende bu gece ruyana dalmayi dusunuyorum ! nasil yapcagimi bilmesemde bekle gelebilirim , insallah kalabalik gelmeyiz !!! kerçi dogum gunu partisi sakin olmaz ya neyse , bu gecelik az gurultu oluversin ..!

Bugun bir yas daha buyudun , bir yas daha olgunlastin ...
    hayatinda bir yas daha ! dogum gununun anlami .
    seni TV de gormek istiyorum bunu dikkate al yoksa ruyanda acayip seyler gorebilirsin (tehtite bak )
    mektubuma son verirken buyuklerin ellerinden kuçuklerin gozlerinden opuyorum
    seninde O Iki beninin oldugu sol yanagindan opuyorum
    IYIKI DOGDUN IKYIKI VARSIN IYIKI BIZIMLESIN
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ Paz Ağus. 01, 2010 10:55 pm

ne desem,ne yazsam bilmiyorum aslında hiç görmedim bile seni sadece resimlerinle avundum bu yüzden nasıl hitap ediceğimi bile bilmiyorum bu sebepten göründüğün,olduğun gibi hitap edicem sana clown

MELEĞİM...
    ne söyliceğimi inan bilmiyorum sadece sen varsın aklımda diyorum ki kendi kendime o bugün dünyaya geldi belkide bu saatlerde yeni yeni nefes almaya başlamıştı,belkide ilk defa o güzel gözlerini açıyordu şu anda...bunları düşününce bir yandan çok mutlu oluyorum,bir yandan da...keşke bende yanında olsam,bende sarılıp içten bir şekilde doğum gününü kutlasamdiyorum ama ne yazık ki çok uzak...
    bence doğum günlerinde sadece bir insanın hatırlaması doğum gününü kutlaması bile mutlu eder insanı hediyeler abartılı gelir bana çünkü en büyük hediye SEVGİ'dir...Ama buna rağmen sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim ama ne yazık ki olmuyor...çünkü bana çok uzaksın.Bu yüzden sen çok üzgünüm Sad bizim sana hediye vermemiz gerekirken farkında bile olmadan 27 sene önce sen bize hediye edildin clown
    DILERIM YENI YASINDA MUTLULUKLARIN EN GUZELINI YASAR, BASARI MERDIVENLERINI KOLAYLIKLA TIRMANIRSIN VE DILERIM YUZUN HEP GULER, NESENI HIC YITIRMEZSIN. DUNYADA ESSIZ BIR GUZELLIK VARSA O DA KALBINDEDIR. HAYATININ BUNDAN SONRASI KALBININ GUZELLIGI GIBI GECSIN. HEP SEVGI DOLU KAL VE MUTLU OL...
    2 Ağustos 1983...o Gün bir güneş doğdu dünyalar güzeli...O güneşin hiç batmamasını diliyorum
    İyiki doğdun,İyiki varsın iyiki tanımışız seni hep bizimle olursun inş. doğum günün kutlu olsun MELEĞİM...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ağus. 02, 2010 9:43 am

(alinti)

Iyi ki doğdun Hatice,
    Iyi ki doğdun Hatice,
    Iyi ki doğdun, iyi ki doğdun,
    Mutlu yıllar sana!

---------------

(Ingilizce)

Happy birthday to you (2x)
    Happy birthday dear Hatice
    Happy birthday to you

-------------

(Hollandaca)

Lang zal ze leven,
    lang zal ze leven,
    lang zal ze leven in de gloria
    in de gloria,
    in de gloria!
    Hieperdepiep HOERA!
    Hieperdepiep HOERA!
    Hieperdepiep HOERA!

-----------------

(Surinamca)

a di mi yere yu friyari
    a di mi yere yu friyari
    a di mi yere yu friyari, ne mi kon fristeri yu.

ano fu yu kuku, ano fu yu sopi
    ano fu yu kuku, ano fu yu sopi
    ano fu yu kuku, ano fu yu sopi, ma mi kom versteri yu

-----------------

(Ispanyolca)

¡Cumpleaños feliz
    cumpleaños feliz
    te deseamos todos Hatice
    Cumpleaños feliz!

-----------------

(Cince)

Hanky panky shanghai, hanky panky shanghai
    Hanky panky, hanky panky, hanky panky shanghai

----------------

(Fransizca)

bon anniversaire pour toi, bon anniversaire pour toi
    bon anniversaire bon amie, bon anniversaire pour toi

----------------

(Almanca)

Zum Geburtstag viel Glück (2x)
    Zum Geburtstag lieber Hatice
    Zum Geburtstag viel Glück
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Ağus. 02, 2010 12:35 pm

iyiki dogdun güzel melek,iyiki varsın.
    bir bayanın başka bir bayanı bu kadar koşulsuz,bu kadar içten ve bu kadar takdirle sevmesi gerçekten düşünülünce imkansız gibi,ama burada sana koşulsuz ve sonsuz bir sevgi besleyen bir topluluk var.çünkü sen bizim kafamızda o kusursuz peri kızısısın,halin,tavrın,yaşayışın,kuralların,hayata bakışın,attıgın adımlar,verdiğin kararlarla gerçekten birçok insana örnek olan ütopik bir kadınsın.
    bazen senin bu kadar kusursuz olmanı anlayamıyorum,herkesin insani zaafları vardır,herkesin insanca hataları vardır ama ben sende böyle birşeye hiç şait olmadım.hayatın seni götürdüğü bazı çıkmazları görebiliyorum hemen akabinde de onlara attıgın ustaca çalımları..
    ben ve seni tanıyan bütün herkes bundan önceki 26 yılını ne kadar dogru,ne kadar kaliteli ve tavizsiz yaşadıgının farkında.benim temennim,bundan sonraki hayatında da hayallerin seni asla yalnız bırakmasın,yürüdügün yollarda hep yeni başlangıçlara adım at.zor günlerinde yanında bulunacak dostların hiç eksik olmasın,elini tuttuğunda içini güvenle dolduran seni yürüdüğün bütün yollarda yanlız bırakmayacak elini sıkı sıkı tutacak bir hayat arkadaşın olsun vee herşeyden önemlisi bizi asla unutma..unutma ki ümidinin kırıldıgı anlarda içini karşılıksız sevginin verdiği cesaret doldursuz,kimse için olmasa bile hatta kendin için bile olmasa bizim için seni koşulsuz seven hatice şendil fanları için elindeki neyse küçücük birşey bile olabilir hiç bir önemi bile olmayabilir ona sıkı sıkıya tutun..

Her günün bitiminde birşeyler öğreniyorsan,
    ömrün sana vazgeçilmez dostlar kazandırıyorsa
    sabaha gülerek açabiliyorsan gözlerini,
    büyüdüğüne üzülme!

Mutlak göçe bir adım daha yaklaşmışsın
    Olsun ne önemi var?
    Geride kalacaklara baktıklarında gülümseyebilecekleri,
    Seni sevgiyle yad edebilecekleri bir eser bırakabilmişsen
    Ve yüzündeki gülüşü doyasıya yaşayabilmişsen
    büyüdüğüne üzülme!

Bırak günler sende iz bıraksın...
    Bırak çizgilerin ve akların artsın...
    Yeter ki; yarın dünü aratmasın...
    ...:::İYİ Kİ DOĞDUN İYİ Kİ VARSIN:::...

~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Ptsi Ağus. 02, 2010 12:41 pm

zeynep demiş ki:iyiki dogdun güzel melek,iyiki varsın.
    bir bayanın başka bir bayanı bu kadar koşulsuz,bu kadar içten ve bu kadar takdirle sevmesi gerçekten düşünülünce imkansız gibi,ama burada sana koşulsuz ve sonsuz bir sevgi besleyen bir topluluk var.çünkü sen bizim kafamızda o kusursuz peri kızısısın,halin,tavrın,yaşayışın,kuralların,hayata bakışın,attıgın adımlar,verdiğin kararlarla gerçekten birçok insana örnek olan ütopik bir kadınsın.
    bazen senin bu kadar kusursuz olmanı anlayamıyorum,herkesin insani zaafları vardır,herkesin insanca hataları vardır ama ben sende böyle birşeye hiç şait olmadım.hayatın seni götürdüğü bazı çıkmazları görebiliyorum hemen akabinde de onlara attıgın ustaca çalımları..
    ben ve seni tanıyan bütün herkes bundan önceki 26 yılını ne kadar dogru,ne kadar kaliteli ve tavizsiz yaşadıgının farkında.benim temennim,bundan sonraki hayatında da hayallerin seni asla yalnız bırakmasın,yürüdügün yollarda hep yeni başlangıçlara adım at.zor günlerinde yanında bulunacak dostların hiç eksik olmasın,elini tuttuğunda içini güvenle dolduran seni yürüdüğün bütün yollarda yanlız bırakmayacak elini sıkı sıkı tutacak bir hayat arkadaşın olsun vee herşeyden önemlisi bizi asla unutma..unutma ki ümidinin kırıldıgı anlarda içini karşılıksız sevginin verdiği cesaret doldursuz,kimse için olmasa bile hatta kendin için bile olmasa bizim için seni koşulsuz seven hatice şendil fanları için elindeki neyse küçücük birşey bile olabilir hiç bir önemi bile olmayabilir ona sıkı sıkıya tutun..

Her günün bitiminde birşeyler öğreniyorsan,
    ömrün sana vazgeçilmez dostlar kazandırıyorsa
    sabaha gülerek açabiliyorsan gözlerini,
    büyüdüğüne üzülme!

Mutlak göçe bir adım daha yaklaşmışsın
    Olsun ne önemi var?
    Geride kalacaklara baktıklarında gülümseyebilecekleri,
    Seni sevgiyle yad edebilecekleri bir eser bırakabilmişsen
    Ve yüzündeki gülüşü doyasıya yaşayabilmişsen
    büyüdüğüne üzülme!

Bırak günler sende iz bıraksın...
    Bırak çizgilerin ve akların artsın...
    Yeter ki; yarın dünü aratmasın...
    ...:::İYİ Kİ DOĞDUN İYİ Kİ VARSIN:::...

canım benim çok güzel çok içten yazmışsın...
    Büyüdüğüne Üzülme şiiri ; bunu bi yerde duymuştum ilk duyduğumda çok hoşuma gitmişti,günün anlam ve önemini bütün dominantlığıyla göstermiş...Yüreğine sağlık..  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 932294  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 431895
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Ptsi Ağus. 02, 2010 5:05 pm

Senı çokkkkk sevıyorum ıyıkı varsın ..L elephant
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Ptsi Ağus. 02, 2010 7:22 pm

canım yeryüzünün kanatsız ve güzel yüzlü meleği iyki doğdun iyki hayatımıza iniş yaptın
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Çarş. Ağus. 04, 2010 11:19 pm

Allah yolunu daima açık etsin kötü insalardan korsun en kötü günün en mutlu oldugun gün gibi olsun hep gül hiç aglama ...Kimse için üzülme önün daima açık olsun...Hep iyi kal hep böyle temiz kalpli ol

Nice nice senelere melegim jocolor

En yakın zamanda bir yiyen istiyorum senın gibi güzel senın gibi aklı senin gibi namuslu senin tüm iyi yönlerini aLsın AMA LÜTFEN BABASI DÜZGÜN BİR İNSAN OLSUN SEVGİLİSİNİN DOGUM GÜNÜNE BİLE GELMEYE KORKAN BİRİ OLMASIN SENİ HİÇ SAKLAMASIN ERKEK GİBİ ELİNDEN TUTSUN BU BENIM SEVDİGİM KADIN DESİN...SEN EN İYİLERİNE LAİKSİN EN KÖTÜLERİNE DEGİL ASLA UNTUMA SEN HEP DOGRU KARAR ALIRSIN SADECE KALBİNİ VE MANTIGINI DİNLA MLEGİM santa santa santa cherry

Asla senı üzenleri afetme sakın senin üzülmen bizim üzülmemiz bizi düşün biraz Mad bence sen hayatımda tanıtıgım en şanslı insanlardansın biz sahipsin bizde en büyük şanslılardanız bizde sana sahibiz drunken drunken drunken drunken

Seni daima sevecegim senin daima arkanda olacagım daima

Hep mutlu ol hep böyle kal hep sevgi dolu ol hep dürüst ols en çok ne istiyorsan hep olsun canım seni sevmek en güzel mutluklardan canım I love you

Ve sana çok Teşükür ederim bize böle sıkı dostluk bırktıgın için ...hep senı sevecegiz heer ne aparsan yap yanındayız

Bu mesaj geçikti ama inakı her gün bu siteye girdigimde senın dogum gününü kutlar gibyiz seni çok seviyor hepimiz canım hatice aplam kimse için üzülme

Sildigini Geri Yazma Sakın Başta Kalbini Kıranları Sakın Yazma

SENİ ÇOK SEVİYORUM...... elephant NİCE MUTLU YILARA MELEGİM flower
    olasılıksız kısss
    olasılıksız kısss
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 86
    İş/Hobiler : muhasebe

Mesaj tarafından olasılıksız kısss Ptsi Ağus. 09, 2010 7:06 pm

yeni yaşınız kutlu olsun hatice hanım,allah sizi bir ömür sevdiklerinizden ayırmasın,önce sıhhat ardından da bol ödüllü bir yıl dilerim  Melegimize Dogum Günü Mesajınz 367802
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Çarş. Ağus. 11, 2010 10:35 pm

yenı yaşında altın portakal nasip olsun AMİN

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:28 am