çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
AşksınHaticem
~aksamguzelı~
Hatice'm
7 posters

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!!

Anket

Hatice Fani misin ??

Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Empty çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!!

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Eyl. 13, 2010 12:35 pm

Ivet Arkidesler Bir anket yapmistim ama Veto edilmisti
    Zeynep abla istemisti buraya eklememi vede ekledim gitti çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 894354 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 894354

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Anketn

• Hatice Nasil biri sizce ? 6 Kelimeyle Tanimlayin
    • Hatice yi Neden Seviyorsunuz ? Neyini Sevmiyorsunuz ?
    • Hatice'nin en Sevdiginiz Porjesi ? En Sevmediginiz projesi ?
    • Hatice'nin sizi en çok Etkileyen Sahnesi Hangisi ?
    • Hatice'nin Hangi Özelligini Sizde Tasiyorsunuz ?
    • Hatice yi Hangi Yakisikliyla Yakistiriyosunuz ? En çok Yakistirdiginiz Partneri kim ?
    • Hatice yi Nasil bir Dizi de gormek Istersiniz ?
    • Hatice yi Hangi Kanal da gormek istersiniz?
    • Hatice'nin En sevdiginiz Resmi ? (resmi ekleyin bulamayanlar olabilir)
    • Hatice'nin Oyunculugunu Nasil Buluyorsunuz ?
    • Hatice ye En çok Hangi Renk Yakisiyor Sizce ?
    • Hatice'nin En sevdiginiz Saç Rengi ?
    • Hatice Oyuncu Olmasa Hangi Meslek Ona Yakisirdi ?
    • Hatice'yi Gorseniz Ilk tepkiniz ne olurdu ? Ona ne Soylerdiniz ?
    • Hatice ye en çok Sormak istediginiz soru Nedir ?
    • Hatice'nin Roportajlarindaki en Sevdiginiz Cumlesi Nedir ?
    • Hatice Sizce Hangi Takimi Tutuyor ( Be$ikta$ demeyene sifiri basarim )

• Hatice'nin En Efsane Fani Kim ?
    • Hatice'nin En çaliskan Fani kim ?
    • Hatice'nin en Sevdiginiz Imzasi ? Avatari ? Gif 'i ? Özel Resim çalismasi ? ve Klib'i ( resimleri ekleyin bulamayanlar olabilir; Klip içinde Ismini Yazmaniz yeterli )
    • En acayip fikirlere sahip olan Fani kim ? (Liitfeen ismimi dogru duzgun yazin Gülden Seçen çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 223241 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 894354 )

Sorulari kopyalayin , Cevaplarinizi da yazin bu kadar basit çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 775303
    herhangi bir soruya cevap vermemezlik yapanin ... çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 388471 ona gore çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Suspect

Hadi bakalim Kolay Gelsin !!! çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 289792
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Empty Geri: çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!!

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Ptsi Eyl. 13, 2010 3:07 pm

Hatice Nasil biri sizce ? 6 Kelimeyle Tanimlayin
    Hemen… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 775303 Asil,duygusal,sorumluluk sahibi,olgun,dikduruşlu,mantıksal… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294

Hatice yi Neden Seviyorsunuz ? Neyini Sevmiyorsunuz ?
    En başta olgun davranışları daha sonra tabiki vurulduğumözelliği olan gözleri,bakışı,gülüşü…daha nasıl anlatılır bilmmemkii…!
    çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294 Hımm… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 853603 Neyini sevmiyorum…Hiçbir insan mükemmel değildirelbette onu özel hayatında çok iyi tanıdığımı söyleyemem onunu için yorumsuz…. çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 351796

Hatice'nin en Sevdiginiz Porjesi ? En Sevmediginiz projesi ?

İki yabancı…kuşkusuz..! çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294 sevmediğimmm oyunculuk olarakdeğildee rolün haksızlıklarından ve yapım şirketinden ötürü Kurtlar Vadisi Pusudiyorum… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 376784

Hatice'nin sizi en çok Etkileyen Sahnesi Hangisi ?
    Valla kurtlar vadisinde 48.bölümde merdivenlerden bir indiiigerisi zaten malumunuz… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 775303 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 223241

Hatice'nin Hangi Özelligini Sizde Tasiyorsunuz ?
    Galiba olgun… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 775303

Hatice yi Hangi Yakisikliyla Yakistiriyosunuz ? En çokYakistirdiginiz Partneri kim ?
    Kenan İmirzalioğlu çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294 / Keremcem…! çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294

Hatice yi Nasil bir Dizi de gormek Istersiniz ?
    Romantik komedi şu anlık tercihim…. çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 775303

Hatice yi Hangi Kanal da gormek istersiniz?
    Kuşkusuz kanal d…!!!!!!!!!! çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 111322

Hatice'nin En sevdiginiz Resmi ? (resmi ekleyin bulamayanlarolabilir)
    İşte budur….. çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 109504
    çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Ygjen13a
    Hatice'nin Oyunculugunu Nasil Buluyorsunuz ?

Çok duru ve temiz bir oyunculuğu var…. çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294 (ağlama sahnleriniözellikle tek geçerim… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 830728 )
    Hatice ye En çok Hangi Renk Yakisiyor Sizce ?
    Siyah demiycem siyahlardan gına geldi artık uleennn…amaböyle pastelsi tonlar yakışıyor bence… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 431895

Hatice'nin En sevdiginiz Saç Rengi ?
    Tabiki siyah…!Az yalvarmadık değişain diye… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 274318

Hatice Oyuncu Olmasa Hangi Meslek Ona Yakisirdi ?

Bilmem fesupanallahta öğretmendi olabilir derim… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 111322

Hatice'yi Gorseniz Ilk tepkiniz ne olurdu ? Ona neSoylerdiniz ?
    Bu soruyu çoğu kez cevapladım ama bu sefer yenıtım net…!Koşarsarılırdım herhalde…
    Hatice ye en çok Sormak istediginiz soru Nedir ?
    Bunu gerçekten merak ediyorum özel ama gerçekten Necati şaşmazlaaralarında bişey varmıydı??? çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 111322

Hatice'nin Roportajlarindaki en Sevdiginiz Cumlesi Nedir ?

‘HAYATA KARŞI KEMİKSİZ OLMAK’ çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 431895

Hatice Sizce Hangi Takimi Tutuyor ( Be$ikta$ demeyene sifiribasarim )
    Sıkıyosa bas hemşom…FENERBAHÇE…! çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 830728

Hatice'nin En Efsane Fani Kim ?

Tabiki ve tabiki ŞEVVAL…. çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294 Kuzum benim yaa ben onu kendimdendefanatik görüyorum bir gün olsun şüphe duymadım ve duymamda…kuzum benim…
    Hatice'nin En çaliskan Fani kim ?
    Bu soruya fanları olarak cevap veriyorum…
    Zeynep,hemşom,şevvalim,bideee bu aralar aksatsamda ben… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 351796

Hatice'nin en Sevdiginiz Imzasi ? Avatari ? Gif 'i ? ÖzelResim çalismasi ? ve Klib'i ( resimleri ekleyin bulamayanlar olabilir; Klipiçinde Ismini Yazmaniz yeterli )

klip:hemşomdan öp... çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 406327 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 351796 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 351796
    imza:
    çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Bnma
    avi:
    çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Sdfjhs
    özel resim çalışması:
    çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Rereeeeeeeeeee
    En acayip fikirlere sahip olan Fani kim ? (Liitfeen ismimidogru duzgun yazin Gülden Seçen çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Clip_image001çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Clip_image002)
    Burada öncelikle hemşomaa kocaman ve kocaman teessüflerimiletiyorum ve benden özür dilemesini çok büyük bir hasretle bekliyorum… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 376784 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 853603

Aşk olsun hemşom yani yaa… çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 376784 öncelikle ana sayfa resmimdekiyaratıcılığıma bakmanı istiyorum sonra senaryolardaki afiş fikrinin önce bendençıkmış olmasını dillendiriyorum…
    Ardından imza ve aavatar konusunda yeniclikçi olduğumuvurguluyor ve genel sohbet başlığındaki ‘sitemizin en’leri isimli’ başlığımlafinalimi yapıyorum…
    (bu arada kliplerde akılı sana ben vermedim demi hemşom,çarparvalla allah..Dikkat diyorum…)
    ulen çok övdüm kendimi ama benim yanıtım kocaman bir
    GÜLDEN SEÇEN
    HEMŞOM SENİNLE GURUR DUYUYORUM çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 431895 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 431895
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Empty Geri: çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!!

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Eyl. 14, 2010 4:16 am

Güldenimin Muhteşem Anket Fikri...df kabul etmiyor ama hatice fan club kabul eder I love you

Güldenim Hatice Şendil Anket Fikri Muhteşem... Hemen Haticemin anketini Dolduruyorum...

Hatice Nasil biri sizce ? 6 Kelimeyle Tanimlayin .
    Ahlaklı,Onurlu,Edepli,Mütevazi,Tarifi Mümkün Olmayacak Kadar Güzel,ZEKİ

Hatice yi Neden Seviyorsunuz ? Neyini Sevmiyorsunuz ?
    Allah Sevdiği Kulunu Melekleri Aracılığı ile herkese sevdirirmiş...Rabbim Hatice Şendil Sevdasını İçime Nasıl Ve Neden Düşürdü Bilmiyorum Ama Edepli Duruşu Beni Büyülüyor

Hatice'nin en Sevdiginiz Porjesi ? En Sevmediginiz projesi ?
    Tüm Projelerini Sevdim Sadece Yaban Gülündeki Karakter Haticeme uygun değildi Ama En Çok İki Yabancı Ve KVP

Hatice'nin sizi en çok Etkileyen Sahnesi Hangisi ?
    İki Yabancı at bindiği sahneler ve ağaçtan keremcemin kollarına düştüğü sahne...
    Ebrunun Doğum Sahnesi Ve Kızı İle Olan Sahnelerinin Her Saniyesi...
    Ebrunun Ölüm Sahnesi " yalvarırım kızımı babasına götürün"...
    Ebrunun silahı eline aldığı her sahne

Hatice'nin Hangi Özelligini Sizde Tasiyorsunuz ?
    Ahlak Ve Edep...

Hatice yi Hangi Yakisikliyla Yakistiriyosunuz ? En çok Yakistirdiginiz Partneri kim ?
    Keremcem Ve Kenan İmirzalıoğlu

Hatice yi Nasil bir Dizi de gormek Istersiniz ?
    Doktorlar,Acil Servis Hikayeleri
    Ajan Ve Polis

Hatice yi Hangi Kanal da gormek istersiniz?
    Kanal D veya Show Tv

Hatice'nin En sevdiginiz Resmi ? (resmi ekleyin bulamayanlar olabilir)
    Ben Hatice Şendil'in Her karesini Çok Çok Çok Seviyorum Ama Beni Büyüleyen İki Kare Resmi Var.Aşağıya Bakın Ve Büyülenin...
    çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Hayranolma

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Hayrahm1

Hatice'nin Oyunculugunu Nasil Buluyorsunuz ?
    Kusursuz Bir Oyuncu...Çünkü ağladığında ağlıyorum.güldüğünde gülüyorum.kızdığında kızıyorum.Mesela son dizisinde öldüğü sahnede okadar etkilendim ki yapımcı yönetmen kim o sahneyi çektiyse öldürmek istedim.
    Hatice Şendil anne değil ama aşağıdaki resimlerde dünyanın en merhametli,sevgi dolu annesi olmuşsa bu onun ne kadar muhteşem bir oyuncu olduğunu gösterir...

Muhteşem oyunculuğunun milyonlarca kanıtı var ama ben iki tanesini göstereyim dedim...
    çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Annede
    çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Annede2

Hatice ye En çok Hangi Renk Yakisiyor Sizce ?
    Kırmızı Ve Beyaz...Penbişler içindede çok tatlu oluyor:love05: bakınız kanıt yukarıdaki resimler...

Hatice'nin En sevdiginiz Saç Rengi ?
    Siyah,koyu kumral(herhaline aşığım o ayrı)

Hatice Oyuncu Olmasa Hangi Meslek Ona Yakisirdi ?
    yönetmen

Hatice'yi Gorseniz Ilk tepkiniz ne olurdu ? Ona ne Soylerdiniz ?
    SENİ SEVİYORUMMMMMMMM...sonrası kalp krizi...

Hatice ye en çok Sormak istediginiz soru Nedir ?
    En Beğendiği Aktör(cevap Kenan İmiralıoğlu olusa çooooook sevinirim)

Hatice'nin Roportajlarindaki en Sevdiginiz Cumlesi Nedir ?
    Çok soğukkanlıyım. Tepkilerimi belli etmem. Ama hayatımın anahtar kelimesi başarıdır.
    İnsan kendi değerlerinin farkındadır. Kimisi çok öne çıkarır, ben de onlar öne çıktığı anda kendimi kasıyorum. Egolarımı törpüledim. Yaratılış, aile ve ruhum beni bu şekilde olmaya itiyor. 24 yaşındayım ama 40 yaşında bir ruhum var.

Hatice Sizce Hangi Takimi Tutuyor ( Be$ikta$ demeyene sifiri basarim )
    Galatasaray(resmen hoca tarafından tehtit ediliyoruz :img-hyste)

Hatice'nin En çaliskan Fani kim ?
    Nurum(En Çalışkan)
    Aslım,Güldenim,Elifim,Kumam,Şeymoşum,Işığım,Büşocum....liste uzar gider çünkü sade ve sadece hatice şendil diyen herkes benim için çok özel...

Hatice'nin en Sevdiginiz Imzasi ? Avatari ? Gif 'i ? Özel Resim çalismasi ? ve Klib'i ( resimleri ekleyin bulamayanlar olabilir; Klip içinde Ismini Yazmaniz yeterli Maglum DiziFilm.com ' a Video eklemek YASAKTIR )
    vallaha ben içinde hatice şendil olan her çalışmaya aşığım...
    ama en son bayıldığım klip hatice şendil için tarkanın parçasından yapılmış disko klibi yani güldenimin klibi...

En acayip fikirlere sahip olan Fani kim ?
    Bu Anket Fikri İle Anlının akıyla kupayı hakeden isim...Gülden Seçen
    Black Diamond
    Black Diamond
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3143
    Lakap : Haşin

Mesaj tarafından Black Diamond Salı Eyl. 14, 2010 1:31 pm

• Hatice Nasil biri sizce ? 6 Kelimeyle Tanimlayin
    • guzell ,asii,akilli,tatli,iyi,gururluu çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294
    • Hatice yi Neden Seviyorsunuz ? Neyini Sevmiyorsunuz ? herseyi icinn seviyoruum sevmemekk mumkun degil o yuzden sevmedigim bir yani yok çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 351796
    • Hatice'nin en Sevdiginiz Porjesi ? En Sevmediginiz projesi ? en sevdigim KVP sevmedidigmi projesi yokk
    • Hatice'nin sizi en çok Etkileyen Sahnesi Hangisi ? KVP'da sultani takip etigi sahne sonra polatla konustugu sahne
    • Hatice'nin Hangi Özelligini Sizde Tasiyorsunuz ? yani herkes guzeligini soyluyor çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 223241 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 223241 bide onun gibi iyi oyuncuyum ama unluler dunyasina attilmadim haalllaa çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 274318 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 894354 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 894354
    • Hatice yi Hangi Yakisikliyla Yakistiriyosunuz ? En çok Yakistirdiginiz Partneri kim ? Mehmed Akif Alakurt ve Cristiano Ronaldo çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294
    • Hatice yi Nasil bir Dizi de gormek Istersiniz ? Romantik komedi
    • Hatice yi Hangi Kanal da gormek istersiniz? Kanal D
    • Hatice'nin En sevdiginiz Resmi ? (resmi ekleyin bulamayanlar olabilir)
    • çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 2481255L
    • Hatice'nin Oyunculugunu Nasil Buluyorsunuz ? mukemmeel
    • Hatice ye En çok Hangi Renk Yakisiyor Sizce ? her renktee mukemmel çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294
    • Hatice'nin En sevdiginiz Saç Rengi ? siyah çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294
    • Hatice Oyuncu Olmasa Hangi Meslek Ona Yakisirdi ? Poliis çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 853936
    • Hatice'yi Gorseniz Ilk tepkiniz ne olurdu ? Ona ne Soylerdiniz ? En sevdigiim kadiiin karrsiimdaaa çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 932294 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 351796
    • Hatice ye en çok Sormak istediginiz soru Nedir ? yeni projesinde nasil bir rol oynar
    • Hatice'nin Roportajlarindaki en Sevdiginiz Cumlesi Nedir ? yazmaya baslasam 4 gun sonraa biitter çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 894354 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 894354

• Hatice Sizce Hangi Takimi Tutuyor ( Be$ikta$ demeyene sifiri basarim ) milli takim çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 775303

• Hatice'nin En Efsane Fani Kim ? valla tum forumm
    • Hatice'nin En çaliskan Fani kim ? hatice sendil ismi gecince tuum forum icin akan sular duruur çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 431895 çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 431895
    • Hatice'ninen Sevdiginiz Imzasi ? Avatari ? Gif 'i ? Özel Resim çalismasi ? veKlib'i ( resimleri ekleyin bulamayanlar olabilir;
    • çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 3196
    • çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 2502046g çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 2478456y
    • çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 77051548704139678175

• Klip içinde IsminiYazmaniz yeterli )
    ...Bozuyorum Yeminimi...

• En acayip fikirlere sahip olan Fani kim ? Gülden Seçen
    Bahadır
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 711
    İş/Hobiler : Açıköğretim Lise
    Lakap : Yok

Mesaj tarafından Bahadır C.tesi Ekim 23, 2010 12:22 pm

•Hatice Nasil biri sizce ? 6 Kelimeyle Tanimlayin
    Güzel-olgun-hırslı-asi-başarılı-tatlı

•Hatice yi Neden Seviyorsunuz ? Neyini Sevmiyorsunuz ?
    Her yönünü seviyorum,ayrıca sevdiğim bir tarafı yok.Sevmediğim yönü ise yok, olamaz..

•Hatice'nin en Sevdiginiz Porjesi ? En Sevmediginiz projesi ?
    En sevdiğim projesi Kurtlar Vadisi Pusu,en sevmediğim dizisi ise Keremcem'le olan dizisidir.

•Hatice'nin sizi en çok Etkileyen Sahnesi Hangisi ?
    Polat Alemdar ile konuşma sahneleri..

•Hatice'nin Hangi Özelligini Sizde Tasiyorsunuz ?
    Gururluluk..

•Hatice yi Hangi Yakisikliyla Yakistiriyosunuz ? En çok Yakistirdiginiz Partneri kim ?
    Muhammed Necati Şaşmaz.

•Hatice yi Nasil bir Dizi de gormek Istersiniz ?
    Mafya dizisinde kahramanın karısı.. ki bu da gerçekleşti..

•Hatice yi Hangi Kanal da gormek istersiniz?
    atv ekranlarında seyretmek isterim.

•Hatice'nin En sevdiginiz Resmi ? (resmi ekleyin bulamayanlar olabilir)
    çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Pakgutca32w9ircaf5oiy3c

Uploaded with ImageShack.us

•Hatice'nin Oyunculugunu Nasil Buluyorsunuz ?
    Çok başarılı..

•Hatice ye En çok Hangi Renk Yakisiyor Sizce ?
    Siyah

•Hatice'nin En sevdiginiz Saç Rengi ?
    Vadi'de ki gibi kahverengi

•Hatice Oyuncu Olmasa Hangi Meslek Ona Yakisirdi ?
    Bebek bakıcılığı yakışırdı Smile

•Hatice'yi Gorseniz Ilk tepkiniz ne olurdu ? Ona ne Soylerdiniz ?
    Ona onu ne kadar çok sevdiğimi anlatırdım,sarılırdım.

•Hatice ye en çok Sormak istediginiz soru Nedir ?
    Gerçekten Necati abiyle birlikte oldun mu ve hangi takımlısın olurdu Smile

•Hatice'nin Roportajlarindaki en Sevdiginiz Cumlesi Nedir ?
    Çok soğukkanlıyım..

•Hatice Sizce Hangi Takimi Tutuyor ( Be$ikta$ demeyene sifiri basarim )
    Alternatifsiz elbette BEŞİKTAŞLI'dır.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Ekim 23, 2010 12:57 pm

1.Melek,guzel,asi,basari,hirsli,tatli,sevecen

2.Cunku hic kimsede olan sey var onda var...Kendine cekiyer..Herseyinle...
    Gulusune ve en cok bakisini....

3.En cok sevdiyim projesi "Kurtlar Vadisi Pusu" ve "Iki yabanci",sevmediyim projeside "Yaban gulu"pek sevmedim o diziyi....

4.Kurtlar Vadisi Pusuda Polatla evlendiyi ilk gecesi....

5.Bilmiyerum ama belki hirsli olmayi....

•Hatice yi Hangi Yakisikliyla Yakistiriyosunuz ? En çok Yakistirdiginiz Partneri kim ?
    6.Saruhan Hunel...Ama en cok Keremcem ve Necati Sasmaz...

7.Doktor rolunde...

8.Kanal D(Ay yapimla)

9.çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Imageviewcazzacxf

10.Cok guzel ve ilerde cok basari olucak buna tum kalbimle inaniyerum...

11.Beyaz,mor,kirmizi...

12.Siyah...

13.Avukat...

14.Gercektende buyuk bir surpriz olurdu....Cok cok ama cok guzelsiniz...

15.En buyuk hayali nedir...

16.‘İNANDIĞIM HİÇ BİR ŞEY ÜZERİNE KURAL KOYMAM’

17.Bence tutmiyer...

•Hatice'nin En Efsane Fani Kim ?
    18.Bu cok zor bir soru...Cunku herkes kendince seviyer....

•Hatice'nin En çaliskan Fani kim ?
    19.Herkes ozur dilerim kirmak istemiyer hic kemseyi ama Nurcum ve Elifim...

•Hatice'nin en Sevdiginiz Imzasi ? Avatari ? Gif 'i ? Özel Resim çalismasi ? ve Klib'i ( resimleri ekleyin bulamayanlar olabilir; Klip içinde Ismini Yazmaniz yeterli )
    20.çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 125qg

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 3069

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Askq

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 3071h

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! Yjd27dq56kf5jex5zcv

•En acayip fikirlere sahip olan Fani kim ? (Liitfeen ismimi dogru duzgun yazin Gülden Seçen)
    21.Bilmiyerum
    Ebru Alemdar
    Ebru Alemdar
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 262
    İş/Hobiler : K.v.P =)
    Lakap : Kv^^Ci (=

Mesaj tarafından Ebru Alemdar Çarş. Kas. 17, 2010 3:04 pm

Güzel , Yetenekli , Becerikli , Tatlı , Gülümser , İyimser

Kurtlar Vadisi'nde Oynadığı İçin Seviyorum .. Sevmediğim Yönü Yok ..

Kurtlar Vadisi Pusu confused , Sevmediğim İki Yabancı

Polat'ın Ebru'ya Yüzük Verdiği Sahne ,
    Ebru'nun Ölüm Sahnesi ,
    Ebru'nun Elif'i Doğurduğu Sahne ..

Yeteneğini Laughing
    Polat Alemdar ..

Başrolde Oynayan , Senaryosu Süper Olan Bir Dizide ..

Atv ..

çikarin kagitlari yazili yoklama yapicam !!! 2a5ym1t

Yetenekli Bir Oyuncu ..

Pembe .. Laughing
    K.v.P Deki Saçını .. K. Rengi - Siyah

Bilmem ..

Neden K.v.P'den Çıktığını , Onun Mu İstediğini Yoksa Yönetmenlerin Mi Çıkarmak İstediklerini Sorardım ..

Az Önce Söylediğim Gibi Neden K.v.P'den Çıktığını , Onun Mu İstediğini Yoksa Yönetmenlerin Mi Çıkarmak İstediklerini Sorardım ..

Her Cümlesi .. What a Face

GALATASARAY .. Laughing

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:27 am