Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek Empty Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek

Mesaj tarafından zeynep Paz Eyl. 19, 2010 10:54 am

Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek 634204965248832500
    Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek

Hatice Şendil Hayranlarına Müjde!

DiziFilm’in haberine göre, Medyapım tarafından Show Tv'ye hazırlanan, ünlü Rus Edebiyatçısı Dostoyevski'nin ölümsüz eseri Karamazov Kardeşler'den uyarlamaKaradağlar'ın en önemli karakterlerinden biri daha netleşti. Baba ve oğulun aşık olacağı kadınıHatice Şendil oynayacak.
    Kendisine yazılan yazıyla, başkalarının yazılarını değiştiren bir adam... Acımasız, affetmeyen... Bu hayatın tam ortasında dört oğul ve intikam için yemin etmiş bir kadın...
    Başrollerini Erdal Özyağcılar, İbrahim Çelikkol, Ahmet Rıfat Şungar, Burak Sağyaşar veKorel Cezayirli'nin paylaştığı dizide Güzin Özyağcılar, Zeynep Özyağcılar, Aliona Bozbeyve Gökhan Mete gibi isimler de yer alıyor. Ekibin uzun değerlendirmeleri sonucu, baba ve oğulun aşık olacağı, intikamla dolu karakteri oynayacak isim Hatice Şendil oldu.
    Güzelliği tescilli manken/oyunculardan biri olan Hatice Şendil, son olarak Kurtlar Vadisi Pusu'da Polat Alemdar'ın karısı rolüyle ekranlara gelmişti.

TELEVİZYON GAZETESİ
    ebrulim
    ebrulim
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2735
    İş/Hobiler : tv izlemek örgü örmek pc başında vakit geçirmek
    Lakap : fettan güzel

Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek Empty Geri: Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek

Mesaj tarafından ebrulim Paz Eyl. 19, 2010 11:46 am

çok çok sevindim bu habere diziyi izleyecektim hatice duydum şimdi merakla
    bekliyorum
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek Empty Geri: Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Eyl. 19, 2010 7:50 pm

Yarrabbim Sen Buyuksun
    Su garibanlarin Yuzun guldun !!

Dun gece duydum yanimda kuzenim vardi suratima bakti ne siritiyon dedi zaten siritis o siritis hala da siritiyorum Surprised soka falan mi girdim ? acaba ?

Ama bu kuzenim beni fitneledi senin Hatice Bihteri aratacak diye Shocked Vallah Aratsin hiçbir sorun yok !! hahahaayyyt Laughing
    Birde HAticemin karakterinin Turkçe ismi ne olacak ? Nasil birini canlandiracak ?? ( Civelek Biri Olacakmis sanirsam ? Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek 223241 Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek 853603 bu kiz beni katil eder benim nedan kiskanç bir fan oldugumu cuimle alem bilir Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek Suspect Karadağlar'da Hatice Şendil Rüzgarı Esecek 894354 )
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Eyl. 20, 2010 3:49 pm

Dizifilm.com Adimininden Hatice Sendille ilgili sordugum soru üzerine gelen cevap(kendisine tekrar tesekkurler)Kendilerine güveniyoruz Idea

Evet bu bilgi yapımcılardan alınan bilgidir.
    İlk ve tek olarak dizifilm.com'da yayınlanmış olmaktadır.

Saygılar...

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:23 am