Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var! Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var! Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
oslemmsemiz
zeynep
6 posters

Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var!

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var! Empty Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var!

Mesaj tarafından zeynep Çarş. Ara. 01, 2010 5:01 pm

Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var!

Karadağlar (Show Tv) eski gününde ama yeni saatinde girdi yayına önceki akşam. Müthiş bir torpille karşısındaki rakipler dizi özetindeyken yeni bölümünü çaktı ekranda… Reytingleri henüz elime ulaşmadı ama bunun maça bir gol averajla başlamak anlamına geldiğini söyleyebiliriz… Bu dizide beni şaşırtan iki performans var. Birincisi, Erdal Özyağcılar’ın bitmek bilmeyen enerjisi. Neredeyse her rolün adamı Özyağcılar. Son dört dizisindeki karakterler birbirlerine zırnık benzemiyor. Bu alkışı peşinen çakalım…

İkinci performans da Hatice Şendil’in çizdiği portreye ait. Hakikaten Kurtlar Vadisi Pusu’dan ayrıldıktan sonra içindeki oyuncu şaha kalktı Şendil’in. Bu arada her bölümde dansöz kıyafeti defilesi yapması da ekstra izlenir kılıyor olayı. Neyse…

Karadağlar da bir dönem dizisi. Dolayısıyla kostümleri dikkatle seçiliyor olmalı. Ya da ben öyle sanıyordum. Ama önceki akşam bir üst rütbeli askerin kıyafetine bakınca yanıldığımı anladım. Kepi yırtık sökük, elbisesi üzerinden düşüyordu…

Aynı komutanın emir eriyse gıcır gıcır parlayan ve yeni dikildiği belli olan bir elbise giymişti. Her iki kostümün de aynı sanat yönetmeninin eleğinden geçtiğine inanamadım. Aman dikkat diyelim...

Mesut Yar - 01.12.2010
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var! Empty Geri: Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var!

Mesaj tarafından oslemmsemiz Çarş. Ara. 01, 2010 5:04 pm

vayy hatce için güzel konuşmuş bencede içinde oyunculuk ortaya çıktııı
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var! Empty Geri: Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var!

Mesaj tarafından zeynep Çarş. Ara. 01, 2010 5:40 pm

gerçekten şaha kalktı hatice,bence bu ülkenin en yetenekli birkaç bayan oyuncusundan biri,genç jenerasyondan.demek ki efendim neymiş?güzel bir senaryo ile herkes içindeki cevherleri dışa vurabilirmiş.
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Çarş. Ara. 01, 2010 5:46 pm

mest abi gerçekten çok doğru söylemiş...hatice kvpdan ayrılınca içindeki oyunculuğu çıkardı resmn....süper oynuyo....
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Çarş. Ara. 01, 2010 5:53 pm

zeynep demiş ki:gerçekten şaha kalktı hatice,bence bu ülkenin en yetenekli birkaç bayan oyuncusundan biri,genç jenerasyondan.demek ki efendim neymiş?güzel bir senaryo ile herkes içindeki cevherleri dışa vurabilirmiş.

ewet çok doğru söledin oyuncunun kendini ifade edebilmesi senaryonun güzel olmasında birde oyuncunun yetenekli olmasında
    hayranim_sana
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 31

Mesaj tarafından hayranim_sana Çarş. Ara. 01, 2010 6:44 pm

mesut yar hatice hakkında qüzel düşünüyo bende katılıyorum çünkü hatice şuana kadar hep boş rol oynadı diğer dizelerde de qüzel performans sergiledi millet dikkate aldı ama kvp da durum değişik performansı qüzeldi ama burada bi başka qüzel cheers sunny
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Ara. 02, 2010 7:32 pm

Senaryo güzel olunca sonuc harika oluyor haliyle. Bos bir senaryoyla dön dolas ayni muhabbet olur, ilerleme olmayinca insani biktirir. Karadaglar senaryosu farkli, anakarakter Gülhayat, hernekadar Haticeye burda daha cok is düsüyorsada layikiyla oynuyor. Helal olsun! Mesut abi cok güzel yazmis yine...
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Ara. 04, 2010 5:51 pm

mesut yari seviyorum.... Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var! 431895 Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var! 431895 Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var! 431895 Karadağlar’ın dikkate ihtiyacı var! 431895

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 10:25 pm