Sizce 2010'un en iyi kadın dizi oyuncusu kim? Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Sizce 2010'un en iyi kadın dizi oyuncusu kim? Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
necati
hayranim_sana
haticee_
7 posters

Sizce 2010'un en iyi kadın dizi oyuncusu kim?

haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Sizce 2010'un en iyi kadın dizi oyuncusu kim? Empty Sizce 2010'un en iyi kadın dizi oyuncusu kim?

Mesaj tarafından haticee_ Ptsi Ara. 13, 2010 10:52 pm

Sizce 2010'un en iyi kadın dizi oyuncusu kim?

2010 yılında evimize konuk olan dizilerde birbirinden başarılı kadın oyuncular dikkat çekti. Kimisiyle yeni tanıştık ve bir anda sevdik, kimisi yıllardır sürdürdükleri başarılı oyunculuklarıyla bizleri bir kez daha kendilerine hayran bıraktı, kimisi de ani yükselişlerle adını duyurmayı başardı.

http://www.haberturk.com/medya/haber/580772-sizce-2010un-en-iyi-kadin-dizi-oyuncusu-kim

En son haticee_ tarafından Salı Ara. 14, 2010 1:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    hayranim_sana
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 31

Sizce 2010'un en iyi kadın dizi oyuncusu kim? Empty Geri: Sizce 2010'un en iyi kadın dizi oyuncusu kim?

Mesaj tarafından hayranim_sana Salı Ara. 14, 2010 7:35 am

hatice şendil le gökçe bahadırı kıyaslıyorlardı haticem şimdiden ondan önde Laughing
    hayranim_sana
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Sizce 2010'un en iyi kadın dizi oyuncusu kim? Empty Geri: Sizce 2010'un en iyi kadın dizi oyuncusu kim?

Mesaj tarafından hayranim_sana Salı Ara. 14, 2010 10:10 am

korkarım tuba yenecek çünkü onlar oyunculukla güzelliği bir tutuyorlar güzelliğine veriyolar yani bide hayranları çok inş. haticem kazanır[quote]
    necati
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 3

Mesaj tarafından necati Salı Ara. 14, 2010 12:04 pm

biraz zor gibi Sad
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Salı Ara. 14, 2010 1:22 pm

ya benım gözümde oyuncu olarak gördügüm 3 kadın var tuba,hatice,sinem ben bu üçünün oyunculugunu çok seviyorum hatice otursun biyere ben onu izlerim ona bakmak bile beni rahatlatıyorum o benım tek gerçegim haticem herşeyim benim tubada iyi oyuncu ama haticemin yerini almaz benim içimde asla.Sinem de çok seviyorumonun gülmesi çok tatlı çok hoşuma gidiyor.
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ara. 14, 2010 4:55 pm

Haticenin ismi yeter. Gecen günlerde en iyi dizi anketi yapilirken, 1 gün icinde en alt sirada olan Gönülcelen 1. siraya yükseldi, ama hakkini vermek gerekirdiki Öyle Bir Gecer Zaman Ki 1. olmaliydi! Buseferkilerde faceden Tuba ve digerlerine verilen oylar önde. Bunlarin bir gercekliligi yok! Farkli tarayicilardan istedigin kadar oy verebiliyorsun. Fanlarin anketi bunlar, halkin sesi falan degil...

1. numaram zaten Hatice Sendil. Insani izlerken rahatlatiyor, güzelliginden etkileniyor, hikayede ne anlatilmak isteniyorsa mimiginden anliyor. Yapmaciklardan degil yani!
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Cuma Ara. 17, 2010 6:41 pm

oylama sona ermiş,19. olmuş.ama haticenin altında ve bir iki sıra üstünde tükiyenin gerçek oyuncuları var.deniz çakır,nehir erdogan,melise sözen...
    ilk beşte,tuba büyüküstün,sinem kobal var Surprised Surprised zombi dalında en iyi bayan oyuncular.
    hayranim_sana
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından hayranim_sana Cuma Ara. 17, 2010 9:14 pm

sinir oldum yha ben anlamıyorm sinem taa yer gök aşkdaki kız nasıl haticeyi geçer busene haticem çok yükseldi kendisinin de dediği gibi çizgisinin dışına çıktı Like a Star @ heaven
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice C.tesi Ara. 18, 2010 1:07 pm

önemli oln bu anketler değil...hatice sinama flimnde yer alsa eminim o oyunculardan daha çok oy alır..tubanın sinama flimi gişe bile yapmadı nerdeyse kimse izlemdi flimi bende dahil...millet medya önünde olanları oy veriyo göz önünde olanlara sürekli gündümde olnalra aşk hayatlarıyla gündeme gelmiş olnalra onlar medyayı böyle meşgul ederken diğer oyuncular ise gerek oyucuk yapıyo..onlar srf medya önünde olduğu için magazinçlerin yakın takipçileri oldkları için alıyolar bu olyları....beren saat ve hatice şendl hariç diğr oyuncular benim için oyuncu değillerr..çok yapmacıklar...berenin her oynadığı dizi tutuyo....gönülçelin başrol oyuncu tuba göz önünde olduğu için başrol oynuyo amadizisi reytinlerde başarı elde etimş değil..amadevir değişken bi devir belki bir gün haticeyi bol gişeli bi sinema flimde görürüz ödülleri kadrırken...amerikalı bi roman çok güzel bi kitap yazmış..okumuşdum çok etkilenmişdim..onun sinamaflimi çeksler türkiye eminim gişe rekoru kırar...kitabının 3 serisi var....ben üçünüde okudum çokgüzeldi...mesala alacakarınlık serisi çok güzeldi amabenim okduğum kitab o seriye bin basar...
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik C.tesi Ara. 18, 2010 4:47 pm

onlarin üc kurusluk oylarina mi kaldi haticem. Biz haticemizin birinci oldugunu biliyoruz zaten..... queen

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 10:22 pm