Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+5
Hatice'm
nnurr
ebru forever
zeynep
H.SeNDiL
9 posters

Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı Empty Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Ocak 16, 2011 4:57 pm

Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı

Karadağlar'ın Gülhayat'ı Hatice Şendil'le aynı dizide avukat Selahattin'i oynayan Burak Sağyaşar, aşk yaşamaya başladı. Dizi seti Edremit'te olduğu için çift, aşklarını kolaylıkla gizliyor.

Show TV'deki Karadağlar'ın Gülhayat'ı Hatice Şendil'le aynı dizide avukat Selahattin'i oynayan Burak Sağyaşar, aşk yaşamaya başladı. Posta gazetesinin haberine göre; dizi seti Edremit'te olduğu için çift, aşklarını kolaylıkla gizliyor. Hatice Şendil, Kurtlar Vadisi'nde rol aldığı 1 yıl boyunca dizinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz ile aşk yaşamıştı. Hatice Şendil ile Necati Şaşmaz, geçen yıl ayrıldı. Bunun üzerine Şendil, senaryo gereği dizide öldürülüp ekipten ayrıldı.
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı Empty Geri: Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Ocak 16, 2011 4:59 pm

Simdi, Posta masabasi haberler yapmaktan baska birsey yapmiyor. Ha ikilinin bir iliski yasadigini hepimiz tahmin ediyoruz, bunu haber yapmalari normal. Ama Posta daha Haticenin kac sezon vadide oynadigini bilmiyor tongue 2 sezon oynadi kardesim...

Hep ayni tarz haberler cikip duruyor, kanitlayabilen yok Mad
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı Empty Geri: Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı

Mesaj tarafından zeynep Paz Ocak 16, 2011 5:23 pm

illa sokacaklar necati şaşmaz'ıscratch
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Paz Ocak 16, 2011 5:40 pm

eğer ibrahim çelikkolun sevgilisi olduğu bilinmeseydi inanın bu haberler hatice ve ibrahim diye çıkardı
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Paz Ocak 16, 2011 5:48 pm

bu haber eskidi posat yeni habermiş gibi veriyor
    ayrıca bu neco ısrarı nedir anlamdım
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Ocak 16, 2011 8:36 pm

ebru forever demiş ki:eğer ibrahim çelikkolun sevgilisi olduğu bilinmeseydi inanın bu haberler hatice ve ibrahim diye çıkardı
    Pazar süprizinde Tuba ile iyi bir arkadasligimiz var dedi ? yani bilemiyorum.. kerçi konu o degil !
    Bu haberler her dizide yaziliyo ne hikmetse !! yok abi yok bu kizin sevgilisi yok diye manset atsan yine yazar lar yine yazarlar !!
    Ensitemiz varsa vay haline Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı 853603 ben kiskançliktan döverdim bu haberi yapani Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı 894354

Zeynep abla "çokta tiiiin" diyip geç yoksa sade bas agrisi ..!
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Ocak 17, 2011 11:23 am

masa başı haberler yapıyolar sonra gazetede yayınlıyolar...hatice özel hayattıyla ilgili konuşmazken onun ağzından saçma saban haberler yapıp yayınlıyolar...niye uğraşıyolar haticeyle bi huzur verin kıza yaa...yiter yaaa
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Ocak 17, 2011 11:47 am

Hatice 27 yasinda burdan anliyoruz ki haberi yazan arkadas fazla bir IQ'ye sahip degil .
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ocak 17, 2011 12:01 pm

Hurriyet gazetesi:

Spoiler:

Vatan:

Spoiler:

dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Ptsi Ocak 17, 2011 12:02 pm

gercekten bu habere gülecegim yoktu yani....pes! Hatice diger kendini begenmis, kendini magazincilere malzeme yapan birisi degil. Akinse göz önünde olmayi sevmeyen biri. röpörtajinda demisti zaten ancak evlendigim zaman ögrenirsiniz diye. Simdi haticemin isi gücü yok bunlari mi söyledi....yapmayin allah askina. Gercektende bu haberi yapan arkadasin IQ su 0 diyorum, baskada birsey demiyorum !
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Ocak 17, 2011 4:28 pm

eve geldim annem karadağların fragmanına bakıyordu,gülhayat aslında bu çocugu(selo) seviyormuş dedi rabbit dedim anne sen nerden biliyon?sabah kanaltürkteki kızların programını izlemiş.baya anlatıyordu kız 28 yaşındaymıi çocuk 25 yaşındaymış evleneceklermiş,kız önceden de polatla birlikteymiş ben tekrar rabbit
    hayatımda ilk defa annemin bana magazin haberi servis ettiğine şahit oldum.tabi biliyor benim haticeyi sevdigimi ama bu olayı annem bile duyduysa demek odur ki herkes artık bu haberden haberdar.
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Ptsi Ocak 17, 2011 5:11 pm

yazmayayım yazmayım diyordum ama dayanamadım yine
    allah aşkına kızlar geçen sene de necati şaşmazla evleniyordu
    bu sene dizisi karadağlar dizide boş olan en uygun kim var selahattini oynayan oyuncu doğal olarak onunla evlendiriyorlar
    seneyede hangi dizide oynuyorsa o başrolle evleniyor yazarlar

ya bir düşünün bu dizide oynamaya başlayalı ne kadar oldu bunlar evlenme kararı alacak kadar ilerlediler ki çocuk 25 yaşında günümüzde erkekler 30 undan sonra bile evlenemiyor

daha da önemli çıkan haberleri şimdiye kadar hiçbiri doğrulamadı (her kimle evleniyor diye yazdılarsa)
    ben hatice nin dediği gibi düşünüyorum gelinlikle birinin yanında gördüğümde inanarım ancak onun dışındakiler ya reklem yada dedikodu
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Ptsi Ocak 17, 2011 5:13 pm

ya şu kız kurtulamayacakmı neco dan her taşın altından oo çıkıyo yeter ya(ermana bağlmayın beni Surprised ) iki laftan biri neco ne yapışkan mış mübarek
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ocak 17, 2011 5:27 pm

zeynep demiş ki:eve geldim annem karadağların fragmanına bakıyordu,gülhayat aslında bu çocugu(selo) seviyormuş dedi rabbit dedim anne sen nerden biliyon?sabah kanaltürkteki kızların programını izlemiş.baya anlatıyordu kız 28 yaşındaymıi çocuk 25 yaşındaymış evleneceklermiş,kız önceden de polatla birlikteymiş ben tekrar rabbit
    hayatımda ilk defa annemin bana magazin haberi servis ettiğine şahit oldum.tabi biliyor benim haticeyi sevdigimi ama bu olayı annem bile duyduysa demek odur ki herkes artık bu haberden haberdar.

bu soylediklerinden hic bir sey anlmadim ablacim??
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Ocak 17, 2011 6:37 pm

ebru forever demiş ki:yazmayayım yazmayım diyordum ama dayanamadım yine
    allah aşkına kızlar geçen sene de necati şaşmazla evleniyordu
    bu sene dizisi karadağlar dizide boş olan en uygun kim var selahattini oynayan oyuncu doğal olarak onunla evlendiriyorlar
    seneyede hangi dizide oynuyorsa o başrolle evleniyor yazarlar

ya bir düşünün bu dizide oynamaya başlayalı ne kadar oldu bunlar evlenme kararı alacak kadar ilerlediler ki çocuk 25 yaşında günümüzde erkekler 30 undan sonra bile evlenemiyor

daha da önemli çıkan haberleri şimdiye kadar hiçbiri doğrulamadı (her kimle evleniyor diye yazdılarsa)
    ben hatice nin dediği gibi düşünüyorum gelinlikle birinin yanında gördüğümde inanarım ancak onun dışındakiler ya reklem yada dedikodu

sana yine ve yine katiliyorum. Napacaklar bu kizin hayat'indaki adamla ?
    Varsada yoksada bize ne ? bana lazim olan Hatice gerisi fasa fisoo Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı 376784
    bu tip haberler hezaman haber degeri tasimiyor ne yazikki.

Zeynep abla anne'ne deki paprazicilere inanmasin Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı 223241 Hatice Şendil, gönlünü rol arkadaşına kaptırdı 894354

Forum Saati Ptsi Eyl. 16, 2024 10:26 pm