87.Bölüm Yorumlarınız Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

87.Bölüm Yorumlarınız Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+7
Kadir Kavri
Gamzelim
H.SeNDiL
~aksamguzelı~
yeterki_gül
Hatice'm
zeynep
11 posters

87.Bölüm Yorumlarınız

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

87.Bölüm Yorumlarınız Empty 87.Bölüm Yorumlarınız

Mesaj tarafından zeynep Perş. Nis. 15, 2010 5:36 pm

87.Bölüm Yorumlarınız
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

87.Bölüm Yorumlarınız Empty Geri: 87.Bölüm Yorumlarınız

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Nis. 15, 2010 5:41 pm

in$allah ebrumu çok çoook goruruz
    haticemide guzel giydirsinler sinirlendirmesinler beniiii Surprised
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Nis. 15, 2010 8:22 pm

ALLAH BELANI VERSIN HODUK
    yok boyle bir pi$kinlik birde siritiyo
    bitti polat molat yok artik
    YARRABBIM bu ne biçim bir insan yaaa ??
    scratch
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Perş. Nis. 15, 2010 9:01 pm

yaaa artıkkk bu kadarr olduğuna inanamıyorummm resmen elif olacak dediii Allah bu raciyi bildiği gibi yapsınnnnn....... sırf ebruyu diziyee o nu aşşağılamak için koymuşlarrr madem elifi bu kadar çok istiyordunuzzz mezardan çıkartıpp yeniden ooynatatsayddınız yaa nasıl olsaa bu kadar hayal gücünüz varr hayatım daaa bu kadarrr kötü bir bölüm görmedimmm resmennn elif olacak diyeeee ağzı kulaklarına varıyorduu polatın bizz polat ve ebru aşkı dedikçe bunlarrr ellerinden geldiğincee elif dedilerr ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN DAHA DA İZLEMEYECEĞİM BU DİZİYİ......
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Perş. Nis. 15, 2010 9:06 pm

İNŞ.... reytinglerde sonuncu olurlarr görürler günlerini birde cüneyt beyy polat ve ebruyla ilgili sürpriz olacak diyorduu bu muydu sürpriziii vallaa bize sürprizden çokkk hayal kırıklığı olduu...fundada geberdii ohh nihayett bir taneeesinden kurtulduk...
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Perş. Nis. 15, 2010 9:06 pm

raci beter ol raci pana film tepene çöksün raci şurda yarım saattir ağlamaktan canım çıktı,hödük yaaa bide sırıtıyooo zaten nazife annedee derin mevzulara daldı ağlamaktan cnm çıktı!!!!!!
    ya dile kolay 5 AY boyunca biz bu çocuğu efe diye sevdik heryere adını yazdık ne demek ELİF ya ne demek 87.Bölüm Yorumlarınız 898192

şu hikmetideee öldürmek istiyorum.... allahtan bidon öldü!!!!!!!

allahım pöyküre pöyküre ağlamak istiyorum........ 87.Bölüm Yorumlarınız 898192 87.Bölüm Yorumlarınız 898192 87.Bölüm Yorumlarınız 898192 87.Bölüm Yorumlarınız 898192 87.Bölüm Yorumlarınız 898192
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Perş. Nis. 15, 2010 9:10 pm

oooo sıçanıda varya ben...... 87.Bölüm Yorumlarınız 920398 cahit ebru yenge geldi deyince hemen bi afralar tafralar kızım sen kimsinde ebru alemdara afra tafra yapıyon allahın gıtııııı.................... 87.Bölüm Yorumlarınız 920398
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Nis. 15, 2010 9:29 pm

Arkadaslar Ebru kabul etti bile. Hatta yuzu guldu Nazife annenin soylediklerinden sonra. Ilk basta kizdim, ama Nazife anne sahnesinden sonra guzel olacak dedim. Cuneyt abiyi oldurmek istiyorum tabiki o ayri. Ama o fare olduya buda hediye olmus oldu. Iyi dileyelim iyi olsun. Allah buyuk. Ask buyuk gelecek Idea
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Perş. Nis. 15, 2010 9:29 pm

şu anda kafama dank ediyor ilk andaaa mahvolmuştum ama kızlar düşünün POLATLA EBRUNUN ARASINI ELİF düzelticek... 87.Bölüm Yorumlarınız 830728 elifçilere bundan iyi kapak olurmu???????
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Nis. 15, 2010 9:33 pm

£bru~Polæt demiş ki:şu anda kafama dank ediyor ilk andaaa mahvolmuştum ama kızlar düşünün POLATLA EBRUNUN ARASINI ELİF düzelticek... 87.Bölüm Yorumlarınız 830728 elifçilere bundan iyi kapak olurmu???????

Inshallah canim, inshallah aralarini bebegimiz duzeltecek. Polat Ebrunun kabul etigini, ve ona Elif diye hitap etigini karnindayken duyunca Ebruya asik olacak. Ona olan hayranligi sevgisi artacak inshallah. PFF´da bunu yazin. Sevindiginizi gosterin daha iyi bu onlara kapak olur, bizim sevincimiz. Aralarini bebek duzeltecek inshallah Idea
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Perş. Nis. 15, 2010 9:38 pm

H.SaSmAz demiş ki:
    £bru~Polæt demiş ki:şu anda kafama dank ediyor ilk andaaa mahvolmuştum ama kızlar düşünün POLATLA EBRUNUN ARASINI ELİF düzelticek... 87.Bölüm Yorumlarınız 830728 elifçilere bundan iyi kapak olurmu???????

Inshallah canim, inshallah aralarini bebegimiz duzeltecek. Polat Ebrunun kabul etigini, ve ona Elif diye hitap etigini karnindayken duyunca Ebruya asik olacak. Ona olan hayranligi sevgisi artacak inshallah. PFF´da bunu yazin. Sevindiginizi gosterin daha iyi bu onlara kapak olur, bizim sevincimiz. Aralarini bebek duzeltecek inshallah Idea
    ben şey yazdım: bu elif başka elif bu elif elif alemdar bideee önemli olan isim değil ruhhh o bebek ebru ve polatın bebeği dedim..... ebruda nazife annenin konuşmasından duygulandı fln yazdım.......... 87.Bölüm Yorumlarınız 830728 87.Bölüm Yorumlarınız 830728
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Nis. 16, 2010 10:11 am

melek hatice demiş ki:yaa ister elif olsun ister başka bi isim sonuçta ebru bu ismi kabul ederek büyüklük gösterdi ben ebrunun yerinde olsam eşimin eski sevgilisinin ismini koymasını asla istemezdim ama ebrunun okadar güzel bi kalbi varki elifi bile kabul etti. hatırlasanıza ebru röportaj verdiğinde elife saygı duyuyorum dedi.sorun çocuğun ismi deil sorun bizim hödükk inşallah bu sorunda ilerleyen bölümlerde ortadan kalkacak

Idea Haklisin, onemli olan Ebrunun ne dusundugu. Polatin ona davranisi, Elif ismi onemli degil. Isimdir oylesine bir isim Ebru icin. O kabul etiya iste kocaman yuregi olan Ebrum. Hayranlik boyle birsey iste Idea
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Nis. 16, 2010 10:31 am

kizlar bo$verin junior ebrumuzun ismi ha elif ha ba$ka bi$ey onemli degil du$undumde ebrum okadar asil ve kocaman yuregi olan bir kadinki elifi bile kabul etti
    onemli olan ismi degil isim bir boncuk sadece
    clown
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Nis. 16, 2010 10:40 am

mükemmel bir bölümdü , her acidan...
    özellikle ebru polat ve kücük elifimizin sahnesi...
    bence ebrucular en az ebru kadar yce gönüllüler baksaniza elifcilerden cok sevindik bu isim icin...
    bölümün en güzel iki yani...
    1.ebrunun polatin yüzüne kapiyi kapatmasi... 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 hödük bakakaldi... 87.Bölüm Yorumlarınız 894354
    2.funda denen mahlukatin geberip gitmesi... 87.Bölüm Yorumlarınız 830728
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Nis. 16, 2010 12:41 pm

Birde Bakıyoruz Funda Yaşıyormuş
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Nis. 16, 2010 2:25 pm

Kadir Kavri demiş ki:Birde Bakıyoruz Funda Yaşıyormuş
    evet bir karın bir kalpten iki kurşun gözler açık burası çok önemli,ve ikinci kez vurup yaşıyor evet evet bu sadece hayal olur What a Face
    zaten isko anlaştı gladio o zaman gelecek bölüm finish film bitti...iskonun ölümü yakın Razz zaten bunun için tek varlığı göldürüldü Mad acıklı öldürüldü çünkü vadide bu bir kural ölen herkesi iyi öldürüyorlar bakınız ahu polat için patlatıldı sevmeyen bile ya niye öldü diye üzüldü Idea yani ölmek için geldi zaten....küçük kızımızın adı elif dediler ya orada tamam dedim iki grubu seçtiler Ebrucular Elifçiler What a Face diğer gruplar zaten çakmaydı...şimdi millet kudurdu ebru elif ismini kabul etti şimdi herkesin sevgisini kazanacak diye Surprised birde bu bebek ölmeyecek demiştim demi...ölecek diyenler alsın tüyolarını evcilik oynasınlar çünkü mors oldular Surprised Surprised
    ben magazin gülü gibi salınmasından anlamıştım zaten iskonun faresi gidici What a Face birde polata emanet edilen kimse yaşamadı Mad ve polat daha kabul etmemişti isko sözünü tutarsa kabul edecekti ki...isko şimdi polatın minik kızına kafayı takacak hele öğrensin ebrunun bebeğinin cinsiyetini Crying or Very sad ama vermezik ulen kızımızı Laughing
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Nis. 16, 2010 2:31 pm

Hatice&Necati demiş ki:
    evet bir karın bir kalpten iki kurşun gözler açık burası çok önemli,ve ikinci kez vurup yaşıyor evet evet bu sadece hayal olur What a Face
    zaten isko anlaştı gladio o zaman gelecek bölüm finish film bitti...iskonun ölümü yakın Razz zaten bunun için tek varlığı göldürüldü Mad acıklı öldürüldü çünkü vadide bu bir kural ölen herkesi iyi öldürüyorlar bakınız ahu polat için patlatıldı sevmeyen bile ya niye öldü diye üzüldü Idea yani ölmek için geldi zaten....küçük kızımızın adı elif dediler ya orada tamam dedim iki grubu seçtiler Ebrucular Elifçiler What a Face diğer gruplar zaten çakmaydı...şimdi millet kudurdu ebru elif ismini kabul etti şimdi herkesin sevgisini kazanacak diye Surprised birde bu bebek ölmeyecek demiştim demi...ölecek diyenler alsın tüyolarını evcilik oynasınlar çünkü mors oldular Surprised Surprised
    ben magazin gülü gibi salınmasından anlamıştım zaten iskonun faresi gidici What a Face birde polata emanet edilen kimse yaşamadı Mad ve polat daha kabul etmemişti isko sözünü tutarsa kabul edecekti ki...isko şimdi polatın minik kızına kafayı takacak hele öğrensin ebrunun bebeğinin cinsiyetini Crying or Very sad ama vermezik ulen kızımızı Laughing

Sevval felaket tellali gibisin mubarek. Ya Iskender uzak dursun bizimkilerden ya. Ebru ve kizimiz onemli olan onlar, gerisi fos zaten Idea Polata sevinmedim ben, bu bilinsin Ebrum icin sevindim clown

O farenin olmesine cok sevindim. Olmeme gibi bir durumu olursa yuh derim artik. Geberip gitsin ya. O ne migdesiz bir kizdi oyle ya. Evli oldugunu bildigi adama yamatacakti kendini. Igrenc ya, nasil yakisir boylesi bizim dizimize. Inshallah olmustur, yakismiyor cunku diziye bu bolumdede gosterdi yakismadigini zaten magazin gulu...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Nis. 16, 2010 2:42 pm

H.SaSmAz demiş ki:
    Hatice&Necati demiş ki:

Sevval felaket tellali gibisin mubarek. Ya Iskender uzak dursun bizimkilerden ya. Ebru ve kizimiz onemli olan onlar, gerisi fos zaten Idea Polata sevinmedim ben, bu bilinsin Ebrum icin sevindim clown

O farenin olmesine cok sevindim. Olmeme gibi bir durumu olursa yuh derim artik. Geberip gitsin ya. O ne migdesiz bir kizdi oyle ya. Evli oldugunu bildigi adama yamatacakti kendini. Igrenc ya, nasil yakisir boylesi bizim dizimize. Inshallah olmustur, yakismiyor cunku diziye bu bolumdede gosterdi yakismadigini zaten magazin gulu...

iskonun faresi gitti Razz iskoda gidecek az kaldı Razz son 7-8 bölüm kaldı filistin filmine geçecekler...iskonun bu son sezonu şimdi canı yanacak canlar yakmak isteyecek ki polat mıhlayacak Laughing ama israil polata sezon finalinde gol atacak ebru hamile hali ile kaçırılacak ahada buraya yazıyorum cyclops Aron feller ile polat sonlara doğru uğraşacak ama öldüremiyecek filistin filminden sonra aron da dizide öldürülecek ve büyük final cyclops
    -YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Mesaj tarafından -YeLiZ- Cuma Nis. 16, 2010 5:24 pm

bu bolum cok guzeldi cunku FUNDA HAKKIN RAHMETINE KAVUSTU, iskendere beni polat alemdarla evlendir dedi ama omru yetmedi Smile ya adamin evli oldugunu bilmiyo sanki ama final sahnesinde resmen zevkten dort kose oldum. bebegin cinsiyetinde hayal kirikligina ugradim yaa neden erkek olmadi birde elif olacak ismi yani polat bey elifi kizinda yasatacak ebruyu bukadar assalamamalilardi ya nasil kabul etti anlamadim. Crying or Very sad
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Nis. 16, 2010 5:42 pm

kızlar kafayı felan mı yediniz ne aşagılaması ya dün akşamdan beri kafayı yedim sevinçten,

1. bebek ölsün diye zırvalayan ergenlere bakın hepsi bebek de bebek diye tutturmuş.hem ebruda kabullendi ve HERKESE NE KADAR BÜYÜK BİR KALBİ OLDUGUNU GÖSTERDİ.hani elif'in resmini kaldırdı diye sinirleniyorlardıya ebruya ebru bebegine her dokundugunda her elifim dediğinde çok büyük kapak olacak 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 87.Bölüm Yorumlarınız 894354

nasıl agladı canım ya,şimdi tekrar izleyecem bütün gün sevinçten uçtum resmen.kızımız olacak ya 87.Bölüm Yorumlarınız 830728 87.Bölüm Yorumlarınız 830728asıl memati ögrenince ne olacak onu merak ediyorum.memati aliye takımını giydirip ebrunun yanına getirse keşke 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 87.Bölüm Yorumlarınız 894354

VE VE VE FAREEEEEEEEE ÖLDÜ 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 87.Bölüm Yorumlarınız 894354
    utanmasam zil takıp oynardım,valla.bulut nabzını kontrol ettiya tamam dedim işlem tamam.

yaaaa her saniyesi ayrı güzeldi bölümün özellikle ebru'nun polatın yüzüne kapıyı çarpması 87.Bölüm Yorumlarınız 894354
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Nis. 16, 2010 5:43 pm

-YeLiZ- demiş ki:bu bolum cok guzeldi cunku FUNDA HAKKIN RAHMETINE KAVUSTU, iskendere beni polat alemdarla evlendir dedi ama omru yetmedi Smile ya adamin evli oldugunu bilmiyo sanki ama final sahnesinde resmen zevkten dort kose oldum. bebegin cinsiyetinde hayal kirikligina ugradim yaa neden erkek olmadi birde elif olacak ismi yani polat bey elifi kizinda yasatacak ebruyu bukadar assalamamalilardi ya nasil kabul etti anlamadim. Crying or Very sad
    yelizim iskonun kızını öldürüp bize oley dedirttiler ebrunun kızına elif dedirttip elifçilere oley dedirttiler:x yani orta yol buldular...eğer iskonun faresi ölmeseydi ben asla ebrunun kızına bu ismin koyulmasına müsade etmezdim panayı yıkardım her ebrucu aynı şeyi düşündü benim gibi "neyse iskonun faresi öldüğüne göre bunu kabul edebiliriz diye düşündü"What a Face
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Nis. 16, 2010 5:49 pm

zeynep demiş ki:kızlar kafayı felan mı yediniz ne aşagılaması ya dün akşamdan beri kafayı yedim sevinçten,

1. bebek ölsün diye zırvalayan ergenlere bakın hepsi bebek de bebek diye tutturmuş.hem ebruda kabullendi ve HERKESE NE KADAR BÜYÜK BİR KALBİ OLDUGUNU GÖSTERDİ.hani elif'in resmini kaldırdı diye sinirleniyorlardıya ebruya ebru bebegine her dokundugunda her elifim dediğinde çok büyük kapak olacak 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 87.Bölüm Yorumlarınız 894354

nasıl agladı canım ya,şimdi tekrar izleyecem bütün gün sevinçten uçtum resmen.kızımız olacak ya 87.Bölüm Yorumlarınız 830728 87.Bölüm Yorumlarınız 830728asıl memati ögrenince ne olacak onu merak ediyorum.memati aliye takımını giydirip ebrunun yanına getirse keşke 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 87.Bölüm Yorumlarınız 894354

VE VE VE FAREEEEEEEEE ÖLDÜ 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 87.Bölüm Yorumlarınız 894354
    utanmasam zil takıp oynardım,valla.bulut nabzını kontrol ettiya tamam dedim işlem tamam.

yaaaa her saniyesi ayrı güzeldi bölümün özellikle ebru'nun polatın yüzüne kapıyı çarpması 87.Bölüm Yorumlarınız 894354

Surprised Surprised Surprised aynen kumacım kızımız oluyor ona mı sevinelim ebru kabul etti elifim diyecek kızına ona mı sevinelim fare hakkın rahmetine kavuştu ona mı sevinelim Surprised kumacım ne nabzı ya biri mide diğeri kalbe çok yakın ve gözler açık cyclops gözleri kapalı olsa yada can çekiyor gibi olsa neyse senin dediğin çıktı eceline gelmiş ahu gibi Mad ama magazin gülü gibi gezmesinden belliydi alien
    evet polatın suratına kapı kapattı şak diye Surprised Surprised
    kuma filistin yolcusu kalmasın aloooooooooooo ebrum gidiyor Razz bu hamilelik yavaş ilerletildi ve bu bebeği herkes sevdirildi ki ebru filistine hamile kaçırıldığında minik elif ,Ebrumuza ne olacak diye kurdeşen döksün herkes Laughing Laughing
    -YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Mesaj tarafından -YeLiZ- Cuma Nis. 16, 2010 6:09 pm

evet kizlar ebrunun polatin yuzune kapiyi kapattigi sahne cok guzeldi (aman polat beyin karizmasi bozuldu), ama su hikmete bir sinir oluyorumki sormayin ebruyu neden sevmedigini anlamadim gitti, Polat artik elifi pek umursamiyor oldu gitti ama su hikmet surekli hatirlatmada onaneyse...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Nis. 16, 2010 6:27 pm

ya hikmet bu hafta güzel konuştu,ver ipleri ebruya kurtul dedi 87.Bölüm Yorumlarınız 894354

pana elifçileride ebrucularıda elde tutmanın derdinde.ama bebege dokunulmazlık geldiya o bana yeter 87.Bölüm Yorumlarınız 223241 o bebege bişi olsun valla bizden çok elifçiler ayaklanır 87.Bölüm Yorumlarınız 894354

bebek ebrunun bebegi degil mi onun parçası degilmi isterse adı abdülrezzak olsun,çok da fifi.

hem ebru istemezse bırakın adının elif olması soyadı alemdar bile olmaz 87.Bölüm Yorumlarınız 223241 .
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Nis. 16, 2010 6:43 pm

kızlar unutmayalımki elif hiçbir zaman alemdar olamadı ancak bir elif elemdar olacak vadide o da ebrumuzun parçası ona o hayat veerecek ölüyorum mutluluktan!!!!!! bide barışsalar valla gece boyu allaha dua edicem şükürler olsun diye!!

ay yeni bir aşk daha doğuyor mamoş ve elif süper!!! onlarada imza resmi yapcam!!!!!! 87.Bölüm Yorumlarınız 894354 87.Bölüm Yorumlarınız 830728 87.Bölüm Yorumlarınız 415557

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:06 pm