89. Bölüm yorumlarınız Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

89. Bölüm yorumlarınız Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+10
~aksamguzelı~
sena
Gizli Özne
Света(Isik)
Hatice'm
yeterki_gül
AşksınHaticem
zeyneep67
Necati&Hatice
H.SeNDiL
14 posters

89. Bölüm yorumlarınız

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

89. Bölüm yorumlarınız Empty 89. Bölüm yorumlarınız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Mayıs 06, 2010 10:42 pm

89. Bölüm yorumlarınızı bu başlıkta yapabilirsiniz...
    Necati&Hatice
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 14

89. Bölüm yorumlarınız Empty Geri: 89. Bölüm yorumlarınız

Mesaj tarafından Necati&Hatice Perş. Mayıs 06, 2010 10:44 pm

Eğer Bebek Bulunmuşsa O Bebek Doğabilir,Bulunmamışsa Başka Bahar'a Diyorum,İskender V.S Bir Kişi Bebeği Kaçırmaz...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Mayıs 06, 2010 10:47 pm

Necati&Hatice demiş ki:Eğer Bebek Bulunmuşsa O Bebek Doğabilir,Bulunmamışsa Başka Bahar'a Diyorum,İskender V.S Bir Kişi Bebeği Kaçırmaz...

Kacirir Kadir, emin ol kacirir, adam psikopata baglamis vallah tirstim Sad Ama bebek dogacak, bebege birseyde olmaz inshallah, kacirirlarsa bile bulurlar Polat ve Ebru, Ebruyada birsey olmaz inshallah, hersey cok guzel olacak inshallah What a Face Hem bebek bulunur o kolay, o ajansta yoksa baska yerde bulurlar, zaten senaryoyu belirlemisler, kizi aramaya baslamislar clown

Bu arada Ebrunun guzelligi, bolumun Ebruyla baslamasi, Omer babayla heyecanli heyecanli konusmasi, o buyumus olan karni cok guzeldi ya clown Mashallah, annelik cok yakismis, ve yakisacak inshallah clown Birtek Polatla barismak kaldi, oda olur diye umuyorum en kisa zamanda Idea
    Necati&Hatice
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Necati&Hatice Perş. Mayıs 06, 2010 10:50 pm

H.SaSmAz demiş ki:
    Necati&Hatice demiş ki:Eğer Bebek Bulunmuşsa O Bebek Doğabilir,Bulunmamışsa Başka Bahar'a Diyorum,İskender V.S Bir Kişi Bebeği Kaçırmaz...

Kacirir Kadir, emin ol kacirir, adam psikopata baglamis vallah tirstim Sad Ama bebek dogacak, bebege birseyde olmaz inshallah, kacirirlarsa bile bulurlar Polat ve Ebru, Ebruyada birsey olmaz inshallah, hersey cok guzel olacak inshallah What a Face Hem bebek bulunur o kolay, o ajansta yoksa baska yerde bulurlar, zaten senaryoyu belirlemisler, kizi aramaya baslamislar clown

Bu arada Ebrunun guzelligi, bolumun Ebruyla baslamasi, Omer babayla heyecanli heyecanli konusmasi, o buyumus olan karni cok guzeldi ya clown Mashallah, annelik cok yakismis, ve yakisacak inshallah clown Birtek Polatla barismak kaldi, oda olur diye umuyorum en kisa zamanda Idea

Kaçırmaz Ablacım,Eğer,Gamzede Bebeğini Doğurup Ölmeseydi Acaba Derdim...
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Mayıs 06, 2010 10:55 pm

Necati&Hatice demiş ki:
    H.SaSmAz demiş ki:

Ebru ölmicek, onu anladik. Iskender kacirsin, kacirmasin bebegin dogrumunu bekliyor zaten. Polat engel olurmu bilmem. Ama Filistine bebek icin gitmiceklerse ne icin gidecekler? Ebruya birsey olmaz, ama bebegi öldü sanirsa yada kacirilip bulamazlarsa 2. Nergis olabilir Crying or Very sad Ama onuda sanmiyorum, cunku vadinin tekrar senaryo yazmasi sacma olur cyclops

Bu arada bu bolumde Zazaya bayildim. Adam daha karsisindaki kadina bakti demesinler diye, kadina bakmiyor bile. Helal Ali Surmeliye, tekrar hayran kaldim. Ozellikle su uyurgezer halleri ayni ben Surprised

Bu arada acaba Polatinda Memati gibi evladini alip kendi yatagina yatirdigini, okadar onemsedigini gorecekmiyiz. Mematiyi taktir ettim. Tabi Polat yapinca inshallah o yatakta Ebruda olacak Razz clown Mad
    Necati&Hatice
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Necati&Hatice Perş. Mayıs 06, 2010 10:57 pm

H.SaSmAz demiş ki:
    Necati&Hatice demiş ki:
    H.SaSmAz demiş ki:

Ebru ölmicek, onu anladik. Iskender kacirsin, kacirmasin bebegin dogrumunu bekliyor zaten. Polat engel olurmu bilmem. Ama Filistine bebek icin gitmiceklerse ne icin gidecekler? Ebruya birsey olmaz, ama bebegi öldü sanirsa yada kacirilip bulamazlarsa 2. Nergis olabilir Crying or Very sad Ama onuda sanmiyorum, cunku vadinin tekrar senaryo yazmasi sacma olur cyclops

Bu arada bu bolumde Zazaya bayildim. Adam daha karsisindaki kadina bakti demesinler diye, kadina bakmiyor bile. Helal Ali Surmeliye, tekrar hayran kaldim. Ozellikle su uyurgezer halleri ayni ben Surprised

Bu arada acaba Polatinda Memati gibi evladini alip kendi yatagina yatirdigini, okadar onemsedigini gorecekmiyiz. Mematiyi taktir ettim. Tabi Polat yapinca inshallah o yatakta Ebruda olacak Razz clown Mad

Memati'ye Benden Bir Bravo Laughing Laughing Laughing

Elif Abla, Tövbe,Tövbe Mad Mad Ebuşum,Benim Yanımda Olacak Shocked
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Mayıs 06, 2010 11:01 pm

Necati&Hatice demiş ki:

Sus Kadir elimde kalacan. Ben 4 gozle Polatla barismalarini bekliyorum. Inshallah diyorum bir ANIM! diyen yok. Polatla barissin, ben sana onun kardesini alacam Surprised Ay inshallah Polatla barissinlarda o yataktaki hallerini gormesemde olur Idea Artik guzel seyler izlemek istiyorum, mutlulugu gormek istiyorum cyclops

Memati adamim zaten, Abdulheye soyledikleri cok hostu ya replikler superdi Surprised
    Necati&Hatice
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Necati&Hatice Perş. Mayıs 06, 2010 11:03 pm

H.SaSmAz demiş ki:
    Necati&Hatice demiş ki:

Sus Kadir elimde kalacan. Ben 4 gozle Polatla barismalarini bekliyorum. Inshallah diyorum bir ANIM! diyen yok. Polatla barissin, ben sana onun kardesini alacam Surprised Ay inshallah Polatla barissinlarda o yataktaki hallerini gormesemde olur Idea Artik guzel seyler izlemek istiyorum, mutlulugu gormek istiyorum cyclops

Memati adamim zaten, Abdulheye soyledikleri cok hostu ya replikler superdi Surprised

Ben Ebuşumu İstiyorum Shocked Polat'a Başkasını Vererim Shocked Surprised Laughing Mad
    zeyneep67
    zeyneep67
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 34

Mesaj tarafından zeyneep67 Cuma Mayıs 07, 2010 12:23 am

Malisef yine az gördük hatice sendili ama hamilelik cok yakismis
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Mayıs 07, 2010 8:57 am

evet artık tüyolar fos çıktığına göre mutlu mutlu bebeğimizin doğumunu düşünelim Surprised Surprised Ebruda inci gibi vadiden asla ayrılmayacaklar arasında çünkü pana filmin tam istediği yapıda bir bayan oyuncu hatice şendil...özel hayata çok dikkat eden birisi veeeeeeeeee bu bölüm görüldü ki Ebruda bebeğide yaşıyacak hatta vadi bundan sonra polat ,ebru ve minik elif üzerine kurulacak...polat artık ebru ile kızlarını arayıp duracak Crying or Very sad Ama ebru bizlerle bebeğimizde doğacak Laughing acaba bebeği buldumu ajans...çok güzel bir kız bebek istiyoruzzzzzzzzzzzz Laughing
    Ebruma hamilelik nasıl yakışmış yaaaaaaaa clown clown clown prensesim güzeldi dahada güzelleşmiş cat
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Cuma Mayıs 07, 2010 9:46 am

ben bölümü çokk beğendimm ebru 7. aya girmişşş ayyy çok güzeldi bu bölüm ayrıcaa iskenderinn kzım kızım demesidee hoş bir hava kattı ama oo gayeye gördükçee sinirlerim tepeme çıktı mematinin ali mematiyi yanına alıp konuştğu sahne çokk güzeldii ben çok beğendim inş.. polatı da böyle elifi kucağına aldığı zaman görürüzz ebruyu bölüme yaymışlardı aralarda gösteriliyordu buda diziye hoş bir hava katmıştıı ben genel olarak beğendimm inş.. haftaya daha çok göreceğiz ebruyu..
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Mayıs 07, 2010 10:07 am

TOTAL
    S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
    1 ASK-I MEMNU KAND 1:21:10 17,73% 40,88%
    2 KURTLAR VADISI PUSU STAR 1:37:24 14,36% 36,76%
    3 ASK-I MEMNU (OZET) KAND 0:39:39 7,90% 22,58%
    4 KURTLAR VADISI PUSU (OZET) STAR 1:02:30 5,97% 15,39%
    5 PARMAKLIKLAR ARDINDA ATV 1:33:16 4,92% 12,43%
    6 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 0:31:31 4,57% 18,10%
    7 TEK TURKIYE STV 1:41:04 4,46% 11,41%
    8 UNUTMA BENI FOX 0:45:30 3,71% 30,47%
    9 DENIZ YILDIZI. FOX 0:44:56 3,71% 14,20%
    10 M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER KAND 0:44:34 3,57% 15,51%

A/B
    S NO PROGRAM ADI KANAL SURE (R) AMR % SHR %
    1 ASK-I MEMNU KAND 1:21:10 20,66% 49,09%
    2 KURTLAR VADISI PUSU STAR 1:37:24 12,76% 33,12%
    3 ASK-I MEMNU (OZET) KAND 0:39:39 9,40% 28,22%
    4 UGUR DUNDAR''LA STAR HABER STAR 0:31:31 5,63% 23,79%
    5 KURTLAR VADISI PUSU (OZET) STAR 1:02:30 5,34% 14,46%
    6 GUNUN OLAYI STAR 0:41:11 3,77% 20,17%
    7 PARMAKLIKLAR ARDINDA ATV 1:33:16 3,64% 9,62%
    8 M.ALI BIRAND''LA KANAL D ANA HABER KAND 0:44:34 3,61% 16,88%
    9 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV 2:29:44 3,21% 25,94%
    10 ALI KIRCA ILE ANA HABER SHOW 0:28:27 3,10% 13,53%

Ucankus
    Nahanda reytingler gosteriyo Polat Ebrumdan af dilemedikce .....
    ama yinede ben bu bolumu begendim Ebrummun karni burnundaydi clown çok tatliydi bolumede ebruyla baslanmasi harikaydi
    omer babayla oyle heycanli heycanli konu$masi superdi !
    ayrica omer baba hikayeside superdii

polat yine beceriksizligiyle gozumu doldurdu Surprised yaw nezaman bu adam dogru duzgun bir operasyon yapacak
    kazimin intikami da bumu ?? 2 çapulcuyu oldurmekmi? Crying or Very sad Crying or Very sad kazim daha iyi bir intikami hak ediyodu Crying or Very sad
    Aron amca turani seçti ama turan daha hevesini alamadan GO TO TAHTALI KOY Surprised Surprised Surprised polata begendigim tek $ey !!
    Isko Kizim deyip durdu ben ordan bi$ey ararim ya kaçiracak yada Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad aman tovbe tovbe yok oyle bir $ey ama bu herif psikoya baglami$ iyice !! gebrmesi an meselesii Laughing Laughing

baba memduhun mesajini alamadi polat malesef ama "pek nezaktli biri oldugum soylenemez" demi$ti saniirim orayi çok begendim kabahatini çakmaya ba$lami$ Surprised
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Mayıs 07, 2010 10:44 am

Bebek dogacak alin size kaniti Idea

Arkadaşlar Kurtlar vadisi pusunun çalıştığı hacıyılmaz casting'e üyeyim bugun sitenin yöneticilerinden bi mesaj geldi sizinle paylaşmak istedim

mesaj aynı şu şekilde ;

"06 Mayıs, 13:54
    Kurtlar vadisine Polat'ın bebeği olabilecek 1 aylık kız çocuğu aramaktayız.Bugün acil bize dönerseniz seviniriz. İyi günler.."

demek ki ebru 1-2 bölüm sonra doğurucak (:

Kesin bilgidir, Ozkan arkadasimiz yazdi Laughing
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Mayıs 07, 2010 10:46 am

Inshallah birde kizimizin ismi ZEYNEP olursa degmeyin keyfimize. Inshallah diyelim. AMIN! What a Face
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Mayıs 07, 2010 1:48 pm

H.SaSmAz demiş ki:Inshallah birde kizimizin ismi ZEYNEP olursa degmeyin keyfimize. Inshallah diyelim. AMIN! What a Face
    AMIIINNN Idea Idea
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Mayıs 07, 2010 1:58 pm

H.SaSmAz demiş ki:Bebek dogacak alin size kaniti Idea

Arkadaşlar Kurtlar vadisi pusunun çalıştığı hacıyılmaz casting'e üyeyim bugun sitenin yöneticilerinden bi mesaj geldi sizinle paylaşmak istedim

mesaj aynı şu şekilde ;

"06 Mayıs, 13:54
    Kurtlar vadisine Polat'ın bebeği olabilecek 1 aylık kız çocuğu aramaktayız.Bugün acil bize dönerseniz seviniriz. İyi günler.."

demek ki ebru 1-2 bölüm sonra doğurucak (:

Kesin bilgidir, Ozkan arkadasimiz yazdi Laughing

guzel haber))))
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Mayıs 07, 2010 2:48 pm

Kzıalr ya çok heryerde söylemeyelım nazar deycek ya Very Happy İnş n elf nede ebru ölür .s
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3378

Mesaj tarafından sena Cuma Mayıs 07, 2010 2:59 pm

Bu bölüm ebrum daha fazla gösterilmişti pana film sonunda sesimizi duyma zahmetine katlanddı.Ama iskender inşallah ebru doğum yaptıktan sonra bebeği kaçırtmaz öyle bir imada bulundu İskender iyice psikopatlaşmaya başladı Allah sonumuzu hayretsin!! Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Mayıs 07, 2010 3:05 pm

KAçırcak kesınde nasıl olacak filistine nasıl baglanabılır kaçırılma olayı .. Sonuçta israillerle çatışmalrı gerekıyor polatların fılıstıne gıdebılmesı ıçn .s Ama Turan ısraılede çalışıyordu o yuzden polat öldürdü dıye alıp kçırabılırler Very Happy

Ohhh düşünmmycem yah Very Happy
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Cuma Mayıs 07, 2010 3:21 pm

bölüm analizim...
    yemin ederim bu bahadırın elinin ayarı yok... 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 376784 adama vur diyosun öldürüyor... 89. Bölüm yorumlarınız 898192 bölüm başladı ben bir baktım kocaman bir 3 ay sonra yazısı amanın dedim bu adam bizim beklediğimiz yerde verip ebruyla polatı barıştırmadı,şimdi verdi hele birde arkadan ebrunun müziği verdiler dedim ben allahım kesin barıştılar kendimi bir mezdeke pozisyonuna ayarlamıştım ki hayallerim suya düştü.... 89. Bölüm yorumlarınız 898192 89. Bölüm yorumlarınız 898192 89. Bölüm yorumlarınız 898192 bu gidişle bebek sedefi baba diye sevicek kontrollerde hep sedef var yanında allahım o hödükçüğü boğmak istiyorum... 89. Bölüm yorumlarınız 898192 89. Bölüm yorumlarınız 898192 ya bide sallanan kız çocuğuna bakıp gülümsüyor , sen hiç 3 ay da bir kere bile karına halini hatrını sorma sonra bide onun taşıdığı bebeği bekliyomuş gibi davran,valla oskarlık oyuncu ne diyim.... 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 898192 mematim aslanım valla süperdi kazımı düşündü üzüldü fln cidden kazımı çok sevdiğini ve sert de olsa insani yönlerinin olduğunu gösterdi,yani polatda olmayan olmamış ve asla olamayacak bu özelliğini gösterdi... 89. Bölüm yorumlarınız 898192 89. Bölüm yorumlarınız 898192 ebrum aşkım bitanem 89. Bölüm yorumlarınız 932294 89. Bölüm yorumlarınız 932294 hamile elbisesi dehşetti hele o arabaya yavaş binişi fln allahım dedim tam bir anne,o pis elifitlere de kapak olsun hem ismi kabullenip yüreksiz kocasına yürekliliği gösterdi .ona birşey olmasın diye çırpınıyor polat gibi yanına erhanı takmıyor... 89. Bölüm yorumlarınız 898192 89. Bölüm yorumlarınız 898192 neyse gelelim asıl meseleye cevher bıçaklandı anam bir baktım zazanın mekanının önünde bizim jinekolok Dr.Ayşe... 89. Bölüm yorumlarınız 898192 89. Bölüm yorumlarınız 898192 anam dedim cevheri tedaviye jinekolog mu geldi bir ara koptum 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 ama baktım bu isko zırvalıyor kızıma iyi bak fln şok oldum cidden şok oldum... 89. Bölüm yorumlarınız 853603 89. Bölüm yorumlarınız 853603 büyük bir ihtimalle elifin verdiği haber dolayısıyle ebru erken doğumla sezon finalinden bir bölüm önce dğurur isko bebeği filistine kaçırttırır.... 89. Bölüm yorumlarınız 898192 89. Bölüm yorumlarınız 898192 ama polata yuhhh olsun yani ne diyim...en güvendiğimiz doktor konusunda güvendiğimiz dağlara kar yağdıracak...hem kazımı kaçırıp ölümüne sebep olan doktorları türk polisi ajan olduklarını anlamadı diye adama siz benle dalga mı geçiyorsunuz diye yakıyor yıkıyor ortalığı kendi kızının raporlarını kendisinden sıkı takip edip doktorunu isko ayartıyor bu gerizekalıda kızı öldü diye suçluluk hissediyor mematilere esir hayatı yaşatıyor... 89. Bölüm yorumlarınız 184350 hoooppp polat bey biz senin o beğenmeyip zahmet etmeyip bir 3 ay içerisinde gidip görmediğin karınla kızına o isko bişey yaparsa dünyayı yakarız .... 89. Bölüm yorumlarınız 136392
    diyorum bu senaristlerin elinin ayarı yok diye ne diye turan öldürdü bu adam hem mematiye kızar onu bunu yanlışlıkla öldürdü diyo profesyonel kahramanımız polat bey hemen iki kızdırıcı söze adamı indiriyor cidden yok böyle birşey ya yok.... 89. Bölüm yorumlarınız 52201 89. Bölüm yorumlarınız 52201

ay bide neyi unutuyorummm büyük toplantı deyip durudular ben böyle yerin altında gizli bişey beklerken oda behlülün rivadaki evi çıktı... 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 behlülle bihterin adnanı boynuzladığı evi bizmkiler büyük toplantı için kullanmışşlar... 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 bu özenti gençlik beni öldürüyor ya.... bölümün en komik sahnesiydi.... 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354 89. Bölüm yorumlarınız 894354
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Mayıs 07, 2010 3:30 pm

Ama herkes 3 ay sonra dedıgı için ebruyu hç mı görmedı gıbısınden konuştu Very Happy 3 ay içini görmedık kı Very Happy:D İşin espırısı polat gulendam bıraz mısafır oalacgz dedı 3 ay demdı Very Happy:D
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3378

Mesaj tarafından sena Cuma Mayıs 07, 2010 3:42 pm

Ben bu bölşümde en çok gülendama güldüm ya mematiden dereotu istemişti memati istenicek en son kişi geçen haftada mematiye süt getirmişti baylıyorum gülendama Surprised Surprised Surprised
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Cuma Mayıs 07, 2010 4:00 pm

ben encok ebrumun annesiyle yaptığı konuşması hoşuma gitti...cnm yaa çucukmuyum ben........değilsin tabi.asıl çocuk o polattırr....ebruyu sevdiğini biliyo ama söylemiyo hödük..ne var ben ebruyu seviyorum desen ölürmüsün....ebru senin herşeyi yapmaya hazırdııııııı...ama artık ebrunun umrunda değil polat..olmucakta...ebru artık 2 kişilik bi dünyası var ebru ve meleği..3.kişi giremicek...polat yani asla ebruya dokunamıcak....
    -YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Mesaj tarafından -YeLiZ- Cuma Mayıs 07, 2010 4:05 pm

Vadide yine guzel bir bolumdu, abdulheyin iyilesmesine cok sevindim, iskenderin olecegi gunu beklerken birde demir yumruk ilan edildi, Zaza yine cok komikti. Memati benim bir umaram yine bolume damgasinivurdu.
    Iskender Polatin kizini kendi kizi olarak sahiplenmis bile eger bebegi kacirirsa olan ebruya olur polat zaten tastan yapilmis allah zaten ruhsuz.
    ebruya hamilelik cok yakismisti cok tatli gorunyordu, polatla sahnlerini bekledim ama olmadi bi sonraki bolume insallah.
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Cuma Mayıs 07, 2010 5:38 pm

ay balım ya nasıl güzel görünüyordu yerim ben onu,nasıl yakışmış o elbise üzerine.bacakları aça aça oturuyor 89. Bölüm yorumlarınız 894354 ama 7 aylık gibi degilde 9 aylık gibiydi karnı yafff.biraz abartmışlar ama çok güzeldi 89. Bölüm yorumlarınız 830728 kesin birdahaki bölüme erken erken doguracak.

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 4:52 pm