Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+9
Kadir Kavri
q:)ßr@
zeynep
yeterki_gül
Hatice'm
Света(Isik)
H.SeNDiL
AşksınHaticem
-YeLiZ-
13 posters

Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi

-YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi Empty Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi

Mesaj tarafından -YeLiZ- Ptsi Nis. 26, 2010 2:09 pm

'Polat' sevgilisinden ayrıldı

http://haber.gazetevatan.com/newpics...92324979_2.jpg Dizide kanlı bıçaklı olan Şaşmaz ile Şendil’in aralarına gerçekten de soğukluk girmiş...

Kurtlar Vadisi Pusu’nun Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz ile dizide eşini canlandıran sevgilisi Hatice Şendil ayrıldı.

Dizide de bir süredir kanlı bıçaklı olan Şaşmaz ile Şendil’in gerçekte de aralarında soğuk rüzgârlar estiği öğrenildi. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih Şaşmaz ile Şendil’in ilişkilerini sadece rol arkadaşı boyutunda devam ettirme kararı aldıklarını belirtildi.

Dizide de araları açık
    Hatice Şendil http://www18.gazetevatan.com/fotogal...6032009_15.jpg Foto galeri için tıklayın
    Öte yandan dizide Özgü Namal’ın canlandırdığı avukat Elif’i unutamayan Şaşmaz, doğacak kızına Elif adını koymak isteyince ayrı yaşadığı eşi Ebru’yla arasında kriz çıkmıştı. Polat’ın gazabına uğrayanların öldüğü Kurtlar Vadisi Pusu’da Ebru’nun durumunun nasıl olacağı ise merak konusu...
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi Empty Geri: Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Nis. 26, 2010 2:37 pm

inanmam bu habere klasik vatan-posta gazetesi yalanları What a Face ama necati abinin hatice ablaya sahip çıkmayıp bu haberleler yıpranmasına izin vermeside kanıma dokunmuyor değil...dizide ebru polat aşk sarhoşu olunca necati hatice aşk sarhoşu...dizide araları bozulunca gerçektede öyle ne tevafuk değil mi işte bu yüzden bu haber yalan cyclops
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi Empty Geri: Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Nis. 26, 2010 2:41 pm

Hatice&Necati demiş ki:inanmam bu habere klasik vatan-posta gazetesi yalanları What a Face ama necati abinin hatice ablaya sahip çıkmayıp bu haberleler yıpranmasına izin vermeside kanıma dokunmuyor değil...dizide ebru polat aşk sarhoşu olunca necati hatice aşk sarhoşu...dizide araları bozulunca gerçektede öyle ne tevafuk değil mi işte bu yüzden bu haber yalan cyclops

Inshallah yalan haberdrir cyclops

Dikkatinizi cekerim: Belirtildi, kim belirtti peki. Ne Necati nede Hatice birsey demez, etrafindaki kimsede konusmaz. Peki belirtildi lafi nerden?

Onu gectim, PanaFilm malum ozel hayat onemli. Ayrildilarsa eger, rol arkadasi olarak devam edecekler mantigi yanlis, bu vadide mumkun degil.

Yalan Haberdir inshallah diyorum Idea Bende uzuluyorum aslinda, ama persembeyi bekleyelim, Ebrumuza birsey olmaz, hatta Polatla barisirlarsa amenna, yoksa kimse tuutamaz beni Mad
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Nis. 26, 2010 3:13 pm

aslindi ola bilir!!!!!cunku necati sasmaz cok zor bir insan!!!!!ve belkide hatice sendil onun kaprizlerine dayanamadi!!!!

dizi gelince.....
    Ebru karakteri cok onemli bir yerde simdi onu cikara bilmezler!!!Okadar hayranlari,okadar cevaplanmamis sorular var!!!Evet sacma yazilmis arkadas olarak kaldilar ama umarim hersey yoluna girer))))
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Ptsi Nis. 26, 2010 3:40 pm

Света(Isik) demiş ki:aslindi ola bilir!!!!!cunku necati sasmaz cok zor bir insan!!!!!ve belkide hatice sendil onun kaprizlerine dayanamadi!!!!

dizi gelince.....
    Ebru karakteri cok onemli bir yerde simdi onu cikara bilmezler!!!Okadar hayranlari,okadar cevaplanmamis sorular var!!!Evet sacma yazilmis arkadas olarak kaldilar ama umarim hersey yoluna girer))))

ışığım çok doğru yazmışsın vadide Ebrunun bu kadar seveni varken bizlere saygısızlık edip ebruyu asla gözden çıkarmazlar cyclops hatice şendil ve necati şaşmaz bundan sonra sadece rol arkadaşı olur biter Idea bizim istediğimiz sadece ebru alemdarı seyretmek bunu bize çok görecekse pana film ozaman bundan sonra saygı beklemesin bizlerden Razz
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Nis. 26, 2010 3:45 pm

Hatice&Necati demiş ki:
    Света(Isik) demiş ki:aslindi ola bilir!!!!!cunku necati sasmaz cok zor bir insan!!!!!ve belkide hatice sendil onun kaprizlerine dayanamadi!!!!

dizi gelince.....

ışığım çok doğru yazmışsın vadide Ebrunun bu kadar seveni varken bizlere saygısızlık edip ebruyu asla gözden çıkarmazlar cyclops hatice şendil ve necati şaşmaz bundan sonra sadece rol arkadaşı olur biter Idea bizim istediğimiz sadece ebru alemdarı seyretmek bunu bize çok görecekse pana film ozaman bundan sonra saygı beklemesin bizlerden Razz

belki evet polatla barismaz ama o karakter kalacak))))))
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Nis. 26, 2010 3:51 pm

yalandir kizlar
    ne tesadusturki ebruyla polat evlenince neco hatice aski oluyo
    ebruyla polat bosanacakken necoyla hatice ayriliyo
    linke tikladim açilmadi kesiin yalan haber
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Nis. 26, 2010 4:20 pm

ebrù_àlèmdàr03 demiş ki:yalandir kizlar
    ne tesadusturki ebruyla polat evlenince neco hatice aski oluyo
    ebruyla polat bosanacakken necoyla hatice ayriliyo
    linke tikladim açilmadi kesiin yalan haber

Haklisin bencede Idea

Bu arada Linke tikladim acilmadi, kesin yalan Surprised Bu lafina bayildim, ne anladim tahmin et Surprised Sanki link acilmayinca yalan haber olmus oluyor Surprised Benim kafa gitti yine, neyse tongue
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Nis. 26, 2010 4:23 pm

açilmadi vallah sinirden dedim
    ama sayfayi kapatmi$ta olabilirler yalan oldugu için Idea Idea
    bir umut ama ayrilirlarsada saygi duymak lazim demekki sorun vardi
    bu sorun polat la ebru arasinda ki gerginliktir (malum ayni zamana denk geldii Surprised Surprised Surprised )
    yalandir insallah
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Ptsi Nis. 26, 2010 4:39 pm

bencee ayrıldıysalar ebru diziden çıkar çünküü necati şaşmazı biliyoruzz ayrıldıktan sonraa bütün sevgilileri diziden çıkıyorr bence böyle bir şey olup olmadığını diziden anlyacağız her ne kadar rol aarkadaşı olarak kalacaklarmış deselerdee bu ikisi içinde olmazz eskii sevgililer bir arada duramaz ayrıldıysaalar ebruyu da diziden çıkarırlar kii ben onları birbirlerine çok yakıştırıyorumm inş.. ayrılmamışlardır...(
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Nis. 26, 2010 4:43 pm

dizide polat ebruya yüzük alınc gerçek hayatta almış oluyor,ayrılınca ayrıldı.

hem bu yeni bir haber değil ki posta gazetesinin yaydıgı yalan haberden esinlenerek yapılmış bir haber.

azra akın için sevgilisinden ayrıldı diye haber yaptılar akşamına kız kolkola davete katıldı ama işte bizde böyle olmuyo ne yazık ki.
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Nis. 26, 2010 6:37 pm

arkadaşlar gazeteciligin bir numaralı kuralını açıklıyorum eger haberi yazan kişi altına imzasını atamıyorsa bu haberi k.. dan uydurmuştur.

degişmez kural.
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ Ptsi Nis. 26, 2010 7:30 pm

haklısınız belkde uydurma bir haber inş. öyledrde ama bir düşünsenize necati Şaşmaz'ın bu zmana kadr kaç sevgilisi olmuş ve hepsnden ayrılmış hadi ayrıldığını geçtim hepsini inkar ediyo ben hatice ablacığımız adına sevinirim adam ilişksini göz önünde yaşamak istemyo olabilir özel hayata saygı ama aşık olmadım diyerek nasıl aşağılıyo kızcağızı bence doğruysada en iyisi olmuş üzülerek söylüyorum cyclops cyclops
    hem ablacığımda bu güzellik varken elii sallasa ellisi Shocked
    Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Ptsi Nis. 26, 2010 9:23 pm

Beni Bilirisiniz,İnsanların Özel Hayatlarına müdahale etmeyi pek sevmem. lakin bu haber bana her ne kadar inanma kadir dese bile doğru gibime geliyor,ve ben bekliyordum. Çünkü ilişkisini açıklamayan, her fırsatta yalanlayan birisiyle birlikte olmak mutluluğu getirmezdi.Necati Abi'den, Bir Musa Abi gibi davranmasını beklerdim
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Nis. 26, 2010 9:40 pm

Peki dogruysa kaybeden kim? Ortada degilmi, okuz geldi okuz gidecek demisti bir arkadas. Hatice abla gibisini bulmusta bunuyor, hakediyormu orasi bile muamma. Hatice ablaya yazik, uzulmustur eger dogruysa, gerisi beni ilgilendirmez artik Crying or Very sad
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Ptsi Nis. 26, 2010 10:25 pm

H.SaSmAz demiş ki:Peki dogruysa kaybeden kim? Ortada degilmi, okuz geldi okuz gidecek demisti bir arkadas. Hatice abla gibisini bulmusta bunuyor, hakediyormu orasi bile muamma. Hatice ablaya yazik, uzulmustur eger dogruysa, gerisi beni ilgilendirmez artik Crying or Very sad

Kaybeden Belli,Ama,Aması Var Be Abla...
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Salı Nis. 27, 2010 6:00 am

arkadaşalr bu tür saçma haberlere inanmayın postanın kasikleri işte boşverin..takmayın kafanıza heber yalan zaten imza yok bişey yok uydurma.....
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Salı Nis. 27, 2010 10:31 am

melek hatice demiş ki:arkadaşalr bu tür saçma haberlere inanmayın postanın kasikleri işte boşverin..takmayın kafanıza heber yalan zaten imza yok bişey yok uydurma.....

Elbette,Ben Bu Haberin Yalan Olduğuna İnanıyorum,Ama Necati Abi İle Hatice Hanım Evet Var,Ya'da Yok Diye Demediği Sürece Bu Tür Haberler Çıkacaktır...

Dipnot: Bu Haber İlk Önce HaberA,Daha Sonra İse Vatan Gazetesi'nin Internet Sitesinde Çıkmıştır.
    -YeLiZ-
    -YeLiZ-
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 690
    İş/Hobiler : Hukuk

Mesaj tarafından -YeLiZ- Salı Nis. 27, 2010 11:46 am

Haberi burada paylastim ama Arkadaslar ben bu habere kesinlikle inanmiyorum ve yalan haber oldugunu dusunuyorumki haber profesyonelce yazilmamis verdikleri linklerde calismiyor kaynak curuk yani anlayacaginiz.
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Salı Nis. 27, 2010 5:27 pm

Kadir Kavri demiş ki:Beni Bilirisiniz,İnsanların Özel Hayatlarına müdahale etmeyi pek sevmem. lakin bu haber bana her ne kadar inanma kadir dese bile doğru gibime geliyor,ve ben bekliyordum. Çünkü ilişkisini açıklamayan, her fırsatta yalanlayan birisiyle birlikte olmak mutluluğu getirmezdi.Necati Abi'den, Bir Musa Abi gibi davranmasını beklerdim

musa abin dudak dudaga yakalandıgı halde reddetti Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi 894354 Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi 894354 kadir,pardon hangi musa.

yaa ppana film için prenses süreyyyanın(bizim çakma paris, süreyya yalçın ) hayatını film yapıyorlar diyo diye bile haber çıktı hem de hürriyet'te yarım sayfa,anlayın işte güvenilir medyayı Hatice Sendil &Necacti Sasmaz ayrildi 894354
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Çarş. Nis. 28, 2010 2:02 pm

ya bu haber tum internet ortaminda var.....
    gangi sitiyi acsam bu haber var.....
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Çarş. Nis. 28, 2010 2:32 pm

Inanmak ıstemıyoryum posta yanı sonuçta sallamış keşke yalasalar .d
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Çarş. Nis. 28, 2010 2:36 pm

evet ya.....

Bir programa ciksalar ve yalan oldugunun soyleseler....
    N.Kavri
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 33

Mesaj tarafından N.Kavri Çarş. Nis. 28, 2010 4:46 pm

Arkadaşlar İyi Güzel Hoş Diyorsunuz Ama Aynı Haberleri Eklemişler 2 Gündür Gazetelere Bakıyorum,Gazetelerde Bununla İlgili Şimdiye Kadar Bir Haber Yok...

Her Ne Kadar Yalan Olduğuna İnansamda Ne Necati Bey,Ne Hatice Hanım Basın Açıklaması Yapmazlar...

Ha Doğrusada ALLAH Yollarını Açık Etsin İkisininde Amin...
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3378

Mesaj tarafından sena Cuma Nis. 30, 2010 12:00 pm

Umarım böyle bir şey yoktur çünkü gerçekten de birbirlerine çok yakışıyorlar.İnşallah ayrılmamışlardır da Hatice Şendil diziden çıkmaz. Sad

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:20 am