ÖZLEM TEKİNDEN BİLE GÜZEL Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

ÖZLEM TEKİNDEN BİLE GÜZEL Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

ÖZLEM TEKİNDEN BİLE GÜZEL

melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

ÖZLEM TEKİNDEN BİLE GÜZEL Empty ÖZLEM TEKİNDEN BİLE GÜZEL

Mesaj tarafından melek hatice Ptsi Mayıs 03, 2010 8:31 am

'

Fesupanallah' komediye 'Racon' getirecek!
    atv'nin yeni sezonda yayınlanacak en iddialı dizilerinden 'Fesupanallah' 10 Eylül'de seyircisine 'merhaba' diyecek. Yapımcılardan Bahadır Özdener, "Bizim halkımız kahkahaya layık. Bu diziyle bu konuya da bir racon getireceğiz" diyor ..

Alemin keyfi yerinde ama...
    atv'nin yeni sezon kahkahası 'Fesupanallah', 10 Eylül Pazartesi günü izleyicilere 'merhaba' diyecek. 'Ekmek Teknesi' ve 'Kurtlar Vadisi'nin yapımcısı Pana Film'in imzasını taşıyan dizinin senaryosu, aynı zamanda bir komiseri canlandıracak olan Hasan Kaçan'a ait... Zübeyr Şaşmaz'ın yönettiği 'Fesupanallah'ın müzikleri ise Gökhan Kırdar'a ait... Zengin bir oyuncu kadrosu olan dizide; Cem Davran, Kadir Çöpdemir, Hatice Şendil, Şafak Sezer, Erdal Tosun, Özlem Tekin ve Ayşen Gruda rol alıyor. Cem Davran, Kadir Çöpdemir, Hatice Şendil ve dizinin yapımcılarından Bahadır Özdener biraraya gelerek yaptığımız sohbet kahkahadan yoksun kalmadı; böylece diziyle ilgili sinyaller de verilmiş oldu. İşte 'Fesupanallah' ilgili notlar...
    Hatice Şendil: Bu proje bana gülmeyi öğretecek

Dizinin en yeteneksiz ve en genç üyesi benim! Mizah duygusundan yoksun bir insanım! Bu proje bana gülmeyi öğretecek. Genelde dram içerikli rollerde gördünüz beni... O yüzden bu iş beni çok heyecanlandırıyor, bir o kadar da korkutuyor. Elimi, ayağımı nereye koyacağımı bilemez haldeyim...

Cem Davran: Hasan'ın teklifi planımı bozdu!

Genelde projelerle ilgili son dönemde televizyonda bir IQ sorunu yaşıyoruz. Bu konuda bir ümitsizliğim vardı. Ama özellikle Pana Film ekibini çok zeki buluyordum. Diziye en son ben katıldım. Dizi anlamında şimdiye kadar çok iş yaptım. Dizilerin de insanlar gibi kaderi olduğuna inanıyorum. Benim önümdeki bir sene aslında belliydi, bütün projelerimi önceden planlamıştım. Ama Hasan Kaçan 'Sana sadece iki cümle edeceğim' dedi, içimdeki fırtınayı hareketlendirdi ve ben dizinin kadrosuna böylece dahil oldum. Rolümü çok sevdim, benim malzememe çok oturuyor. Ben de Hasan gibi doğma büyüme Kasımpaşalı'yım. Bu yüzden bu ekiple çalışmak beni çok heyecanlandırıyor. Ama neme lazım; Kadir Çöpdemir'in de kadroda olduğunu bilmiyordum... (Kahkahalar)

Özlem Tekin'den güzel!
    Bahadır Özdener: Kadir Çöpdemir ile çalışmanın kilo almak gibi yan etkileri olabiliyor! Bu konuda özellikle Cem (Davran) için çok üzülüyorum. Çünkü canı ne çekerse gidip alıyor. Mesela dünyada yalnız Kadir'in yediği armutlar vardır. Kocaman, özel yetiştirilir, suludur; ancak pipetle yenilebilir. Hepimiz bu kiloları alacağız... Kadir Çöpdemir: İnşallah! Şafak Sezer; "Allah'a şükür ağabey, iyi ki son zamanlarda bir araya gelmiyoruz. Çünkü çok zor kilo verdim" dedi. Cem'ciğim sen de alacak, vereceksin! Cem Davran: Ben daha önce Hande Ataizi'yle çalıştım yalnız, bunu unutmamak lazım!
    Bahadır Özdener: Bu arada Şafak, Kadir Bey'e her zaman 'ağabey' der... Hasan Kaçan'ın, 'Kurtlar Vadisi'ni konuşurken anlattığı ve odaya bomba gibi düşen bir dizidir 'Fesupanallah'... Hep iki insanı da anlatmak istediğini söylemiştir ve yarattığı karakterler o kadar tatlıdır ki... Biz bu yaratılan dünyayı çok sevdik, çok etkilendik. Özellikle Hatice Şendil ile üç yıldır çalışmak istiyorduk.
    Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
    Cem Davran: Özlem Tekin'den bile güzel... (kahkahalar)
    Bahadır Özdener: Biz tanımadığımız, güvenmediğimiz insanla çalışmıyoruz biliyorsunuz. Özlem Tekin hariç... (kahkahalar)
    Kadir Çöpdemir: Ben tanıyorum, iyi kızdır ya
    melike05
    melike05
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 150
    İş/Hobiler : üniversite,gezmek,sohbet etmek,
    Lakap : şirinnnn

ÖZLEM TEKİNDEN BİLE GÜZEL Empty Geri: ÖZLEM TEKİNDEN BİLE GÜZEL

Mesaj tarafından melike05 Perş. Mayıs 06, 2010 10:00 am

cnm yaa ne kadar da mütavazi....çok güzel....

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:25 am