GÜZEL KADINDAN KOMETYEN OLUR Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

GÜZEL KADINDAN KOMETYEN OLUR Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

GÜZEL KADINDAN KOMETYEN OLUR

melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

GÜZEL KADINDAN KOMETYEN OLUR Empty GÜZEL KADINDAN KOMETYEN OLUR

Mesaj tarafından melek hatice C.tesi Mayıs 15, 2010 4:30 pm

GÜZEL KADINDAN KOMETYEN OLUR

Fesupanallah dizisinin güzel oyuncusu Hatice Şendil , Türkiye ’de güzel kadınların komedyen yapılmadığından yakındı ve ekledi: “Çalışırsam iyi bir komedyen olurum. Ama tek dezavandajım var, boyum uzun”

İşte Şendil’in sorularımıza verdiği samimi cevaplar :

Bir yerde okudum; geçmişte psikolog olmak isterken kararınızı değiştirip İşletme fakültesine girmişsiniz. Sonra tekrar bir şeyler kafanızı bulandırmış ve siz her şeyi bırakıp güzellik yarışmasına katılmışsınız. Kararlarınızı alırken hep böyle tutarsız mı davranırsınız? Güzellik yarışmasına meraktan girdim. 18 yaşındaydım, cahildim. “Girip bakayım, bakalım ne olacak?” mantığıyla katıldığım yarışmadan derece alarak çıktım. Halbuki kimse beni desteklememişti. Ailem, asla istemiyordu. İyi de oldu, en azından merakımı giderdim. Psikolog olmayı istiyordum çünkü çok iyi bir dinleyiciyim. Ayrıca yaratılış olarak da çok olgunum ama olmadı. Kısmet. İşletme fakültesine gittim ama içimdeki ateş beni konservatuara itti, sınavları kazanamadım.

MANKEN OLMAM

Ama siz yolunuzdan caymadınız... Caymadım. Çünkü, kendimi çok fazla ifade etmeyi beceren bir insan değilim. Ancak hayata söyleyecek hep çok sözüm var. Bunları nasıl söyleyebilirim diye düşündüm, kendimi en iyi ifade edebileceğim meslek oyunculuktu ve ben bunu yapmaya karar verdim.

Tescilli güzellerimizdensiniz; neden mankenliği düşünmediniz? Ben mankenliğin ruh taşıdığına inanmıyorum. Çok mekanik geliyor bana... Mankenler şunu iddia ediyor; “Biz podyuma çıkıyoruz ve elbise taşıyoruz. Orada biz yokuz, elbise var” Saygı duyuyorum söylediklerine, sonuçta çok zor bir iş yapıyorlar. Hayatlarına çok dikkat etmeliler. Ama bence mankenlik ruh taşımıyor, herhangi bir şey taşımaktan farklı değil mankenlik.

YAŞIM 24 RUHUM 40

Sanatçılar egosu şişik insanlardır. Beğenilmek, alkışlanmak biraz da pohpohlanmaya bayılırlar; onları mesleğe aşık eden şey de biraz budur, siz ne dersiniz? Ben de eksik olan kısım o galiba. Şımarık değilim.

Aklı başında ve hanım hanımcık görünüyorsunuz... Öyleyim. İnsan kendi değerlerinin farkındadır. Kimisi çok öne çıkarır, ben de onlar öne çıktığı anda kendimi kasıyorum. Egolarımı törpüledim. Yaratılış, aile ve ruhum beni bu şekilde olmaya itiyor. 24 yaşındayım ama 40 yaşında bir ruhum var.

Uzun yıllar bu işin içinde olmak istiyorsanız ve özellikle de bir yerlere gelmekte kararlıysanız, bu mesleğin şov kısmını becerebilmeniz gerekmez mi? Ne bileyim; biraz oynaklık, laf ebeliği, kendini beğenmişlik gibi? Çok fazla hırslarım olmadı hayatta... Çok soğukkanlıyım. Tepkilerimi belli etmem. Ama hayatımın anahtar kelimesi başarıdır. Başarılı olduğumun hissettirilmesi beni kamçılar, eleştirilirsem gardım düşer. Bu işin içindeyim ama bu işin o kadar dışında yaşıyorum. Hiç bu meslekten biri yok yakınımda... Kendime ait bir dünyam var ve orada Hatice `yim . Başka türlü olmam, olamam.

Sizin starınız kim? Benim starım Gülşen Bubikoğlu . Çok asil, çok zarif, çok kibar. Onunla tanışmak, aynı dizide oynamak isterim.

Güler yüzlüymüşsünüz, halbuki sizden asık suratlı diye söz ediliyor, neden? Oynadığım rollerin çok ciddi ve ağır olmasından kaynaklanıyor, aslında arkadaşlarım arasında çok eğlenceliyimdir. Matrağım, espriler yaparım, onları güldürürüm. Komik bir tarafım var. Komik bir karakteri oynayabilirim.

TÜRKİYE ’DE YOK

Kadından iyi bir komedyen çıkar mı? Demet Akbağ , Ayşen Gruda var, Perran Kutman var.

Cem Davran `ın dediği gibi, “Çirkin erkek komedyen olur.” Saydığınız isimler güzel kadınlar değil fakat işini iyi yapan komedyenler. Peki, güzel kadın bu işi başaramaz mı? Dünya sinemasında var; Cameron Diaz . Ama Türkiye `de yok. Güzel kadın jöndamdır, o komik olmak zorunda değildir; bu mantık işliyor Türkiye `de. Güzel kadınları komedyen yapmıyorlar, onlar direk dram oynuyorlar. Erkekler için de aynı şey geçerli.

Peki siz güzel olmanıza rağmen iyi bir komedyen olabilir misiniz? Olurum, neden olmasın. Çalışırsam iyi bir komedyen olurum. Ama şöyle bir handikabım var, uzun boylu olduğum için hareket alanım çok dar. Komedyen daha rahat ve kemiksiz olmalı.

Sizi en çok hangi komedyen güldürüyor? Şafak Sezer . Harika taklitleri var. Ona çok gülüyorum. Zaten bu işi iyi yapan çok az insan var. Beni Cem Yılmaz güldürmüyor mesela.

iLK HAYATIMDA MAFYA KIZIYDIM

Sizi birilerine benzeten çok oluyor mu? Catherine Zeta Jones `a çok benzetiyorlar. Bir de İtalyanlar ’a.

İtalyan kızları gibi güzelsiniz, hiç İtalya `ya gittiniz mi peki? Hayatımda en çok istediğim şey ölmeden evvel Sicilya `yı gidip görmek!

Bunun özel bir sebebi mi var? Söyleyeceklerim size çok garip gelebilir; ama sanki önceki hayatımda orada yaşamışım gibi hissediyorum. Buna reankarnasyon diyorlar galiba. Sicilya `yı ekranda izlerken çok tanıdık geliyor her şey. Sanki kendimi, o caddelerle gezmiş , orada canlı canlı yaşamış, havasını koklamış gibi hissediyorum.

KAYNAK: Bugün
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

GÜZEL KADINDAN KOMETYEN OLUR Empty Geri: GÜZEL KADINDAN KOMETYEN OLUR

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Mayıs 15, 2010 7:20 pm

şu sicilya meselesinde aceyip uyuşuyoruz,bende bu dünyada nereye gitmek istersiniz diye sorsalar sicilya derdim.hele baba filminden sonra.

haticemle kolkola gitsek keşke birgün What a Face
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Salı Mayıs 18, 2010 3:20 pm

hee valla haticeyle bende gitmek isterim..ben kaybolurm oralarda hatice elimi tutatrr....hayal etmesi mükemmel ama imkansız...off haticem offff melek haticem benim dünyanın güzel meleği..kıskanılan melek.....
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Salı Mayıs 18, 2010 10:56 pm

olur vala benım aşkım neden olmasın kı hem oyunculuk var her karakterı oynar ama 1 turunu oynayamaz inadırıcı olmaz

kotu karakter oynayamaz
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Salı Mayıs 18, 2010 11:17 pm

kızlar bız çokmu normlız mrk etım ben ya msl bızım kızlar roberd hastası o nere bız oraya erklerde krıstın o nereye biz oraya

bizim aşıkımza hatıce

sevgilimizde

dünyamızda

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:28 am