Ebru iki kere öldü Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Ebru iki kere öldü Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
Kadir Kavri
Hatice'm
AşksınHaticem
7 posters

Ebru iki kere öldü

AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Ebru iki kere öldü Empty Ebru iki kere öldü

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Haz. 06, 2010 7:38 am

Ebru iki kere öldü 758094484994

Kurtlar Vadisi sürprizlerle dolu bir sezon finaliyle veda etti. Polat'ın İskender'i öldürmek uğruna eşi Ebru ve minik kızı Elif'ten vazgeçmesi, herkesi şaşırttı. Abdülhey son anda infaza engel olmasa, Ebru oracıkta zincirle boğulacaktı. Bence Ebru asıl o zaman öldü. Ama gelin görün ki, kendisinden bir kalemde vazgeçen Polat'a toz kondurmadı, ondan hep kahraman gibi söz etti, "Kocam" dedi de başka bir şey demedi. Yine de Ebru'cuk sezon finalinde ölmekten kurtulamadı. (Her kareden bir anlam çıkaran Vadi fanatikleri bu sahneyi Necati Şaşmaz ile Hatice Şendil'in gerçek hayatta evlenmekten vazgeçtikleri şeklinde yorumladı.) Otomobildeki minik Elif ise son anda plastik bir bebek ile değiştirildi ve vaftiz edilip, İskender'in deyişiyle "inançlı bir Hıristiyan olarak" yetiştirilmek üzere kiliseye emanet edildi. (Daha önce de Memati'nin oğlu, İsrailliler tarafından kaçırılıp, Musevi olarak büyütülmek istenmişti.) Peki ya o otomobilde kriminal inceleme yapılmayacak mı? Bebeğin DNA'sı yerine "plastik hammadde" bulunduğunda ne olacak? Polat'a ise kadın dayanmıyor. Kime gönül verse, o kadın parça-pinçik oluyor. Adamcağız mezar yaptırmaktan helak oldu vallahi... Hele Ebru'nun ailesi? Önce baba kör kurşuna kurban gitti. Sonra anne son bölümde göğsünden vurularak öldürüldü. Ardından da Ebru'nun kendisi kurtlara yem oldu. Polat, dokunduğunun kökünü kurutuyor yani... Memati'nin "hayvan sevgisi" ise şanına yaraşır cinstendi. Bir adamın başıboş sokak köpeğini döverek öldürmeye çalıştığını görünce, aynı sopayla adama girişti. Polat "Ne yapıyorsun Memati?" diye sorunca da "Başıboş sokak insanı buldum, hallediyorum" diye yanıt verdi. Ben adamı kısırlaştırıp, kulağına küpe takmasını da bekledim ama yapmadı. Hayvan Hakları Örgütü'nün adı PETA... Memati'nin lügatindeki karşılığı ise PATA KÜTE... Sezon finalinin sürprizlerinden biri de Polat'ın sağ kolu Cahit'in vurulmasıydı. Aralarında "kurşun döktürmeyen" bir tek o vardı, sonunda Cahit de "milli" oldu. Ama iyi ki o "sihirli hastane" var. Zaten hastaneyi yöneten Deve Tuncay da itiraf etti. Dedi ki; "Polat Alemdar iyi ki bu hastaneye yatırım yaptı. O ve adamları sayesinde başka hastaya ihtiyacımız kalmıyor..." (Muhtemelen "Ezel"in Ali'si de bu hastaneye kaldırılmış olmalı. Zira kendisini fragmanlarda "diri" olarak gördüm.) Bu arada dikkatimi çeken, İskender'in vurucu timindeki adamların görev sonrası otomobilin içindeyken bile kar maskelerini çıkarmamalarıydı. Muhtemelen o arkadaşlar daha önce dizide "bir kaç kez ölen" figüranlardı. İzleyici bu kez onları tanımasın diye böyle bir yönteme başvurulmuştu. E, dile kolay, 7 yılda bu dizide 2 bin 500 kişi öldürüldü. Ortalıkta ölecek oyuncu bırakmadılar ki...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Ebru iki kere öldü Empty Geri: Ebru iki kere öldü

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Haz. 06, 2010 7:41 am

Her kareden bir anlam çıkaran Vadi fanatikleri bu sahneyi Necati Şaşmaz ile Hatice Şendil'in gerçek hayatta evlenmekten vazgeçtikleri şeklinde yorumladı

ulen bu yüksel birşey biliyor sıkıştırsak mı Mad bu cümleye bakarsak evlenmekten vazgeçmediler ama biz öyle sanıyoruz anlamına geliyor...hadi bakalım neco bey ömründe bir kez adam gibi adam olup hatice şendil'i koluna takabilecek mi ve bu ölümün infaz olmadığını kanıtlayacak mı cyclops
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Haz. 06, 2010 7:43 am

yüksel abi çok güzel yazmış ebru o ipe çıkıp polat öküzü vazgeçtiğinde zaten ölmüştü ve minik kızı için yaşadı
    Ebru iki kez değil bin kez öldü...Allah polatın belasını verecek ama biz o şerefsiz diziyi izlemeyeceğimiz için göremeyeceğiz Surprised Surprised Surprised sağlık olsun Surprised
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Haz. 06, 2010 9:08 am

AşksınHaticem demiş ki:yüksel abi çok güzel yazmış ebru o ipe çıkıp polat öküzü vazgeçtiğinde zaten ölmüştü ve minik kızı için yaşadı
    Ebru iki kez değil bin kez öldü...Allah polatın belasını verecek ama biz o şerefsiz diziyi izlemeyeceğimiz için göremeyeceğiz Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 sağlık olsun Ebru iki kere öldü 894354
    yuksel abii super yazmi$ Ebrum hala asil bir kadin olarak kocam dedi onu savundu ama gel gorki hodukcuk kurtaramadi Ebru iki kere öldü 376784
    beter olacak ama biz goremiycez yuhhh Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 $u evleneceklermi evlenmeyeceklermiye gelince ? evlenmesinler o neco efendi Melegimi boyle diziden ayrildigi için Ebru iki kere öldü 376784 tabii haticem seviyse o ayri Ebru iki kere öldü 223241 Ebru iki kere öldü 223241 gel bakalim eylul Ebru iki kere öldü 861375
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Haz. 06, 2010 9:34 am

Kadir Kavri demiş ki:Evlenecekler'mi Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 Ya Kendinizi Kandırmayı Bırakın Artık Adam Sevgili Olduklarını Bile Yalanlamıştı,Evlenince,Yok Biz Evlenemedik Kardeşsiz Derdi Kesin Ebru iki kere öldü 894354
    neco bu dermi der aslinda haa Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 yuksel abide az sey bilmiyo degil Ebru iki kere öldü 223241 Ebru iki kere öldü 223241 hani nolur nolmaz bir kapiyi açik birakiyim ben sonra kala kaliyoruz burda Ebru iki kere öldü Suspect
    senin ebu$ gitti bu seferde haticeme mi sardin ?? Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Haz. 06, 2010 9:36 am

Hatice'm demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:Evlenecekler'mi Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 Ya Kendinizi Kandırmayı Bırakın Artık Adam Sevgili Olduklarını Bile Yalanlamıştı,Evlenince,Yok Biz Evlenemedik Kardeşsiz Derdi Kesin Ebru iki kere öldü 894354
    neco bu dermi der aslinda haa Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 yuksel abide az sey bilmiyo degil Ebru iki kere öldü 223241 Ebru iki kere öldü 223241 hani nolur nolmaz bir kapiyi açik birakiyim ben sonra kala kaliyoruz burda Ebru iki kere öldü Suspect
    senin ebu$ gitti bu seferde haticeme mi sardin ?? Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354

Benimkisi Şaka,Yoksa Ben Yoksa Necati Onunla Evlenme Benimle Evlen Diyecek Kişi Değilim Surprised Ama Acı Ve Gerçek Bu
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Paz Haz. 06, 2010 9:39 am

Kadir Kavri demiş ki:
    Hatice'm demiş ki:

Benimkisi Şaka,Yoksa Ben Yoksa Necati Onunla Evlenme Benimle Evlen Diyecek Kişi Değilim Ebru iki kere öldü 894354 Ama Acı Ve Gerçek Bu
    $aka oldugunu biliyorum !! Ebru iki kere öldü 894354
    necodan bir ekeklik bekliyorum hala yani o kaliba birazcik delikanlilik du$mu$tur ?? heralde ??? Ebru iki kere öldü 184350 Ebru iki kere öldü Suspect
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül Paz Haz. 06, 2010 10:41 am

aslında yüksel abi evlenecekleri yönünde sinyal mi vermişş nee??
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Paz Haz. 06, 2010 10:57 am

yüksel mi yazmış bunu bee... Ebru iki kere öldü 894354 Ebru iki kere öldü 894354
    valla ne diyim bişeyler biliyo bu adam şevval kuzu bide şunun mail adresini bul... Ebru iki kere öldü 223241 Ebru iki kere öldü 223241
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Paz Haz. 06, 2010 11:17 am

Her kareden bir anlam çıkaran Vadi fanatikleri bu sahneyi Necati Şaşmaz ile Hatice Şendil'in gerçek hayatta evlenmekten vazgeçtikleri şeklinde yorumladı.

bu ne şimdi allah aşkına??

adamdaki cümleye bakar mısınız?gerçek hayatta evlenmekten vazgeçtükleri ne demek ya,resmen yok öyle birşey demiş.

yeminnle boşarım bu kızı Ebru iki kere öldü 894354 ayrıldılar ya,ne demek ayrılmadılar.valla yolarım en başta yükseli sonra da neco'yu,o kadar güzel olmasa haticeninde canına okurdum Ebru iki kere öldü 920398 bu yüksel sallıyordur,işallah.

LÜTFEN AYRILMIŞ OLSUNLAR,BİZDEN KAÇMAZ BİLE HATİCE NECAO'DAN AYRILDI DİYE ALTYAZI GEÇTİ.HERKESİN AKILLISI YÜKSEL Mİ YANİ?
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Haz. 06, 2010 12:11 pm

kuma bu yüksel alttan alttan birşey ima ediyor...ipek tuzcuoğluda ima etti bencede bu ne şimdi...bence basın necoyu yerin dibine sokmasın diye taktik diyecemde buna ne yüksel ne ipek hanım alet olmazzzzzz...ama ikiside açık açık evleniyorlar diye yazmaz cyclops
    vallaha ben ikinci deliyürek efsanesi istiyim ve başrol bayan hatice şendil olsun istiyorum. osmana abi hadi patlat bombayı yeni zeynebimiz hatice şendil monkey monkey
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Haz. 06, 2010 3:24 pm

bizden kaçmaz'a bakarsak hatice ablamız 4 hafta önce diziden ayrılmıştı, boş hayaller kurup kendinizi kandırmaya gerek yok bence necati bey,sevgili olduklarını bile yalanlıyordu...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Paz Haz. 06, 2010 3:38 pm

Kadir Kavri demiş ki:bizden kaçmaz'a bakarsak hatice ablamız 4 hafta önce diziden ayrılmıştı, boş hayaller kurup kendinizi kandırmaya gerek yok bence necati bey,sevgili olduklarını bile yalanlıyordu...

boş hayal felan kurdugum yok kadir,haticem bıraktı onu.

seneye harika bir proje ile izleyecez onu,ne evliligi ya daha 26 yaşında 35'ine dogru evlenir Ebru iki kere öldü 52201 ben ona hayırlı kısmet bulurum o zaman.
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Paz Haz. 06, 2010 7:45 pm

zeynep demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:bizden kaçmaz'a bakarsak hatice ablamız 4 hafta önce diziden ayrılmıştı, boş hayaller kurup kendinizi kandırmaya gerek yok bence necati bey,sevgili olduklarını bile yalanlıyordu...

boş hayal felan kurdugum yok kadir,haticem bıraktı onu.

seneye harika bir proje ile izleyecez onu,ne evliligi ya daha 26 yaşında 35'ine dogru evlenir Ebru iki kere öldü 52201 ben ona hayırlı kısmet bulurum o zaman.

Bana Alırsın Değil'mi Surprised Surprised
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Haz. 06, 2010 8:08 pm

ne zaman soylediler??ben carsamba baktim bizde kacmaza...

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:28 am