Kurtlar Vadisi'nde Ebru Pisi Pisine Öldü Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Kurtlar Vadisi'nde Ebru Pisi Pisine Öldü Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+8
sena
haticee_
zeynep
H.SeNDiL
AşksınHaticem
melek hatice
Kadir Kavri
melike05
12 posters

Kurtlar Vadisi'nde Ebru Pisi Pisine Öldü

melike05
    melike05
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 150
    İş/Hobiler : üniversite,gezmek,sohbet etmek,
    Lakap : şirinnnn

Kurtlar Vadisi'nde Ebru Pisi Pisine Öldü Empty Kurtlar Vadisi'nde Ebru Pisi Pisine Öldü

Mesaj tarafından melike05 Salı Haz. 08, 2010 7:01 am

Kurtlar Vadisi'nde Ebru Pisi Pisine Öldü

Polat Alemdar'ın Eşi Ebru, Araç İçinde Patlatılarak Öldü. Ancak Bir Detay Var Ki, Herkesi Şaşırttı

Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümünde Polat Alemdar'ın eşi Ebru, platstik bir bebek ellerine tutuşturulmuş bir şekilde araç içinde patlatılarak diziden çıkartıldı.

Polat Alemdar'ın canlandıran Necati Şaşmaz ile Ebru'yu canlandıran Hatice Şendil'in aşklarının bitmesinin diziye böyle yansıdığı haberleri basında yer aldı.

Yüksel Aytuğ'a mesaj gönderen izleyici Sertan Çerçi ise, Ebru'nun öldüğü sahne ile ilgili şöyle bir tespitte bulunuyor:

"Ebru'nun arabada olduğu patlama sahnesinde elleri ön koltuk başlığına kelepçeliydi. Fakat koltuk başlığının çıkarılmasının ne kadar basit olduğunu herkes bilir. Yani Ebru pisi pisine öldü. 'Bir kişiyi öldürmek istiyorsanız Polat'a emanet edin' sözünüze katılıyorum ama bir sebebi var beceriksizliklerinin. Polat, yanındakileri iyi eğitemiyor demek ki." (TelevizyonGazetesi.com)

Haber Yayın Tarihi: 08 Haziran 2010 Salı Saat 08:08
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Kurtlar Vadisi'nde Ebru Pisi Pisine Öldü Empty Geri: Kurtlar Vadisi'nde Ebru Pisi Pisine Öldü

Mesaj tarafından Kadir Kavri Salı Haz. 08, 2010 7:28 am

Polat Alemdar'ın canlandıran Necati Şaşmaz ile Ebru'yu canlandıran Hatice Şendil'in aşklarının bitmesinin diziye böyle yansıdığı haberleri basında yer aldı.

Ne Acı Verici Bir Şey Değil'mi,Necati Bey'in Özel Hayatı Ve Hatice Hanım'ın Özel Hayatları Nedeniyle Olan İzleyiciye Oluyor.
    melike05
    melike05
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kurtlar Vadisi'nde Ebru Pisi Pisine Öldü Empty Geri: Kurtlar Vadisi'nde Ebru Pisi Pisine Öldü

Mesaj tarafından melike05 Salı Haz. 08, 2010 7:35 am

Kadir Kavri demiş ki:

Ne Acı Verici Bir Şey Değil'mi,Necati Bey'in Özel Hayatı Ve Hatice Hanım'ın Özel Hayatları Nedeniyle Olan İzleyiciye Oluyor.
    eved olan bize oluyo...olsun haticemi yeni dizisinde görürüz inş...
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Salı Haz. 08, 2010 7:39 am

eved oln bize oldu malesef
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Haz. 08, 2010 8:50 am

vadi komple mantıksız bu yüzden bence hiçççç takılmamak lazım koltuk başlığına,Ebrunun ölümüne Surprised Surprised ne doğru ki bu doğru olsun..bize ne kendi pisliklerinde geberip gitsin vadi ekibi monkey monkey
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Salı Haz. 08, 2010 8:52 am

AşksınHaticem demiş ki:vadi komple mantıksız bu yüzden bence hiçççç takılmamak lazım koltuk başlığına,Ebrunun ölümüne Surprised Surprised ne doğru ki bu doğru olsun..bize ne kendi pisliklerinde geberip gitsin vadi ekibi monkey monkey

Belki Bu,Kurtulmasına Neden Olabilir,Ama Hiç Sanmıyorum
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Haz. 08, 2010 9:03 am

Kadir Kavri demiş ki:
    AşksınHaticem demiş ki:vadi komple mantıksız bu yüzden bence hiçççç takılmamak lazım koltuk başlığına,Ebrunun ölümüne Surprised Surprised ne doğru ki bu doğru olsun..bize ne kendi pisliklerinde geberip gitsin vadi ekibi monkey monkey

kadir kurtulsa ne olacak ebru son anda çıkarıldığı için belkide çoktan kafayı tırlatmış olacak veeee kızının patladığını düşünüp çıldıracak bir annenin bu travmayı atlatması imkansız ve ben ikinci nergiz vakası izlemek yerine hatice şendili yeni dizisinde 40 dk bol bol izlemeyi tercih ederim cyclops bu kız vadide cyclops kaldıkça ne ödül kaldırır ne başarı elde eder Crying or Very sad 2.5 dk ile kimin usta oyuncu olduğunu gördün Allah aşkına What a Face hatice şendil için muhteşem bir tecrübeydi ama yeter artık pişti şimdi şov zamanı monkey monkey ödülleri kaldıracak inşallah cyclops özgü namal niye ısrarla çıkmak istedi elifi öldürün dedi çünkü baktı ki yerinde saymaktan başka bir adım öteye gidemiyor.vadiden sonra yaptığı ilk işler tutmadı bile özgünün ama pes etdi ve başardı.
    hatice şendil de onu sevenler için sabretti bekledi ama neco senaryoya hep müdahale etti ve biz ebruyu adam gibi izleyemedik king ama tabiki kötü bir ihtimal neco haticeyi razı ederse o arabadan son anda ihtiyarlar ebruyu çıkarır polattan saklı bir şekilde bir klinikte ebruyu gözetimde tutar sonra ebru kızı için savaşır yani bintane terane yazarlar ama saçma olurrrrrrr Twisted Evil
    melike05
    melike05
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından melike05 Salı Haz. 08, 2010 9:14 am

AşksınHaticem demiş ki:
    Kadir Kavri demiş ki:

kadir kurtulsa ne olacak ebru son anda çıkarıldığı için belkide çoktan kafayı tırlatmış olacak veeee kızının patladığını düşünüp çıldıracak bir annenin bu travmayı atlatması imkansız ve ben ikinci nergiz vakası izlemek yerine hatice şendili yeni dizisinde 40 dk bol bol izlemeyi tercih ederim cyclops bu kız vadide cyclops kaldıkça ne ödül kaldırır ne başarı elde eder Crying or Very sad 2.5 dk ile kimin usta oyuncu olduğunu gördün Allah aşkına What a Face hatice şendil için muhteşem bir tecrübeydi ama yeter artık pişti şimdi şov zamanı monkey monkey ödülleri kaldıracak inşallah cyclops özgü namal niye ısrarla çıkmak istedi elifi öldürün dedi çünkü baktı ki yerinde saymaktan başka bir adım öteye gidemiyor.vadiden sonra yaptığı ilk işler tutmadı bile özgünün ama pes etdi ve başardı.
    hatice şendil de onu sevenler için sabretti bekledi ama neco senaryoya hep müdahale etti ve biz ebruyu adam gibi izleyemedik king ama tabiki kötü bir ihtimal neco haticeyi razı ederse o arabadan son anda ihtiyarlar ebruyu çıkarır polattan saklı bir şekilde bir klinikte ebruyu gözetimde tutar sonra ebru kızı için savaşır yani bintane terane yazarlar ama saçma olurrrrrrr Twisted Evil
    kelimelrine harfi harfine katılıyorum çok haklısın....haticem bomba gibi dönücek...yeni dizisini merakla bekliyorum inş..kıvançla bidizide oynar... Laughing Surprised Surprised
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Haz. 08, 2010 9:36 am

Koltugun basliginin kolayca cikabilecegini bende soylemistim. Ama burda dalga konusu olarak kullanilmis bu. Ben Ebrunun kurtulma ihtimali olarak gormustum bunu! Necatiye agir yuklenilmis, alttan alttan. Hele birde mesaji atan izleyici Polati rezil etmis. Oh olsun, kapak niyetine devam!

Haticem icin hayirlisi neyse o olsun inshallah. Yeni bir proje super olur. Vadi onun degerini bilemedi, kendileri kaybetti. Allah ablamizin yolunu acik edecek inshallah Idea
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Salı Haz. 08, 2010 10:22 am

herkes farkında demek ki birçok kişi bu olayın saçmalıgının ve adaletsizliğinin farkında,ne mutlu haticeme ki böyle ucuz bir diziden kurtuldu.

allah aşkına ne devam etmesi diziye ,neco bu kadar lafı hakareti yemeyi göze alabilir miydi?adama nuri alço gibi davranıyor basın Surprised haketti ama.
    haticee_
    haticee_
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3683

Mesaj tarafından haticee_ Salı Haz. 08, 2010 12:22 pm

ya sırf bu haberler için sevgilisin,i patlatı gibi haberler yüzünden öldürmezler
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3378

Mesaj tarafından sena Salı Haz. 08, 2010 1:20 pm

Arkadaşlar ben hala Ebrunun öldüğüne inanmıyom ..Ama eğer geçekten öldüyse yorumu yazan kişinide dediği gibi Ebrum pisi pisine ölmüş olurr Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Salı Haz. 08, 2010 2:13 pm

Ohhh canıma deysın ne guzel yazmış Very Happy Kapak olsun burdan Very Happy
    sibel
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 14

Mesaj tarafından sibel Cuma Haz. 11, 2010 3:21 pm

Bence de ebru ölmedi ben inaniyorum Smile Laughing
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Kadir Kavri Cuma Haz. 11, 2010 9:37 pm

Öldü Kabul Edin İşte...
    sibel
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 14

Mesaj tarafından sibel Salı Tem. 27, 2010 12:04 pm

Bence ihtiyarlar onu son dakikada kurtardi . cünkü onlar hic nbirsey yapmadi ben inaniyorum ebru yasiyor Smile
    25_ens_39
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 8

Mesaj tarafından 25_ens_39 Salı Tem. 27, 2010 12:38 pm

kurtlar vadisi haticeyi ağırlaştırıyordu zaten zoraki bi rol gibi haticeye daha çok cıvıl cıvıl kendisi gibi güzel roller yakışır yanında da tolgahan sayışman süper olurrrr inş süper bir dizi ile izleriz haticemizi hasret sona erer bizde ekranlarda sempatiklik ve güzellik abidesi haticemizi görürüz
    25_ens_39
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 8

Mesaj tarafından 25_ens_39 Salı Tem. 27, 2010 2:00 pm

arkadaşlar bi sitede okudum haberi haticemiz kendisi kvp dizisinden ayrılma kararı almış önceden iyi de yapmış
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Salı Tem. 27, 2010 2:07 pm

25_ens_39 demiş ki:arkadaşlar bi sitede okudum haberi haticemiz kendisi kvp dizisinden ayrılma kararı almış önceden iyi de yapmış

evet canım bilioruz,son ana kadar senoryo bile farklı yöndeydi zaten.ama inat etti haticem,iyide etti.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Tem. 27, 2010 2:38 pm

demek bir seyler olmus orda.....

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:25 am