Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+33
dizikolik
Limonata
oslemmsemiz
tria
hülya tuğlu
ömer-love-gülhayat
funny3
melike
Black Diamond
haticeebru
25_ens_39
hazal
ebrulim
sena
zeyneep67
q:)ßr@
nnurr
H.SeNDiL
Gizli Özne
doğa_eser
haticee_
melek hatice
emila
olasılıksız kısss
Kadir Kavri
~aksamguzelı~
Gamzelim
Hatice'm
-YeLiZ-
AşksınHaticem
Света(Isik)
yeterki_gül
zeynep
37 posters

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

ebrulim
    ebrulim
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2735
    İş/Hobiler : tv izlemek örgü örmek pc başında vakit geçirmek
    Lakap : fettan güzel

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Mesaj tarafından ebrulim Ptsi Ağus. 09, 2010 7:47 pm

burcu demiş ki:
    H.SaSmAz demiş ki:
    burcu demiş ki:hatice hanım yeni bir dizi de oynayacakmış,çok sevindim.içimde küçük de olsa bir kurt vardı ama yeni diziye başladıgına göre pusudan tamemen kurtuluyoruz.

dizinin adı ne bilen var mı ben aradım bulamadım henüz açıklanmamış sanırım.

Bir bilgimi aldiniz? Yapimcilardan teklif aldigini biliyoruz, ama hala aciklanan bir projesi yok. Umarim dediginiz gibidir. Haklisiniz Vadiden kurtulduk inshallah. Oyuncuya bukadar hakaret eden bir yapim daha yoktur herhalde Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 274318

bir sitede okumuştum,hatice hanımla karşılaştım çok tatlı bir kadın demiş vadide gerçekten öldünüz mü diye sormuş o da evet ama yakında başka bir diziye başlıyacam demiş.fotografını da çekmiş ama sitenin sag tıklama fonksiyonun kaybetmişler o yüzden alamamıştım.şimdi aradım ama bulamadım siteyi Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 838771 .benim arkadaşımdan bir daha ses çıkmadı ne yazık ki,o zaman tım ve tmc ile görüşüşüyormuş demişti sanırım tam emin degilim başka bir isimde olabilir t ile başlayan birşeydi.

inşallah dediğin gibidirde yeni bir dizide onu görürüz
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Mesaj tarafından Света(Isik) Ptsi Ağus. 09, 2010 7:51 pm

haticenin onu acik bundan sonra....allahin izniyle guzel bir diziye baslar...
    olasılıksız kısss
    olasılıksız kısss
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 86
    İş/Hobiler : muhasebe

Mesaj tarafından olasılıksız kısss Ptsi Ağus. 09, 2010 7:51 pm

ebrulim demiş ki:
    burcu demiş ki:
    H.SaSmAz demiş ki:
    burcu demiş ki:hatice hanım yeni bir dizi de oynayacakmış,çok sevindim.içimde küçük de olsa bir kurt vardı ama yeni diziye başladıgına göre pusudan tamemen kurtuluyoruz.

dizinin adı ne bilen var mı ben aradım bulamadım henüz açıklanmamış sanırım.

Bir bilgimi aldiniz? Yapimcilardan teklif aldigini biliyoruz, ama hala aciklanan bir projesi yok. Umarim dediginiz gibidir. Haklisiniz Vadiden kurtulduk inshallah. Oyuncuya bukadar hakaret eden bir yapim daha yoktur herhalde Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 274318

bir sitede okumuştum,hatice hanımla karşılaştım çok tatlı bir kadın demiş vadide gerçekten öldünüz mü diye sormuş o da evet ama yakında başka bir diziye başlıyacam demiş.fotografını da çekmiş ama sitenin sag tıklama fonksiyonun kaybetmişler o yüzden alamamıştım.şimdi aradım ama bulamadım siteyi Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 838771 .benim arkadaşımdan bir daha ses çıkmadı ne yazık ki,o zaman tım ve tmc ile görüşüşüyormuş demişti sanırım tam emin degilim başka bir isimde olabilir t ile başlayan birşeydi.

inşallah dediğin gibidirde yeni bir dizide onu görürüz

işallah çok özledik kendisini
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Ağus. 10, 2010 9:02 am

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 9552_5296_10082010_2

Ay cicim benim ya silahta nasil yakisti eline....Bak bu iste tam olarak set resmi...Nasil dikatle bakiyer...Nasilda herkes dikatle meleye bakiyer...
    Super resim...
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Salı Ağus. 10, 2010 10:08 am

ayy bu resme bayıldım işte gerçek set resmi buuu..hep böyle resimler eklesnler
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ağus. 10, 2010 10:10 am

burcu demiş ki:

Bu bilgiyi vermeniz bile bizim icin cok guzel birsey, yureginize saglik. Umarim yeni projesini en kisa zamanda ogreniriz...

Son aldigim bilgiye gore(nekadar dogru bilemiyorum) Hatice hanim ´ses´ egitimi aliyormus, diksiyon dersi olabilir oyuncu icin onemli birsey, ama belkide yeni projesi icin sarki falan soylicektir Idea

Bukadar kisa surede yeni projesi yada oyunculuk hayatinin devami icin birseyler ogreniyor olmasi cok guzel. Allah yar ve yardimcisi olsun, hayirlisi inshallah!
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Ağus. 10, 2010 10:28 am

Света(Isik) demiş ki:
    Ay cicim benim ya silahta nasil yakisti eline....Bak bu iste tam olarak set resmi...Nasil dikatle bakiyer...Nasilda herkes dikatle meleye bakiyer...
    Super resim...

Alin silahi bu kizin elinden Surprised Abdulheyi mihlayan, orda herkesi saka niyetine öldürür! Set resmi harika, melegim cok egleniyormus. Etrafindaki herkeste Haticemize gulucukler saciyor. Sagolsunlar bugun gercek bir set resmi yayinlamislar What a Face
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Ağus. 10, 2010 11:00 am

İntikamım kötü olacak demiştim........ Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 223241 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 223241 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 223241
    Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 583z

işte budur.......... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 775303 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354
    Bende böyle bir set resmi bekliyordum.......... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 775303 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1407
    Lakap : ~ MOR MENEKŞE ~

Mesaj tarafından q:)ßr@ Salı Ağus. 10, 2010 11:36 am

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 9552_5296_10082010_2
    işte bu yaa işte bu Laughing Laughing Laughing Laughing
    ayyy bi'tanem...dişi kurt benim diyo resmen What a Face What a Face bu vadiye gelip geçenler boşş ben buyum diyo What a Face What a Face
    allahım bittim bu resme bir silah bu kadar güzel yakışırmı insanın eline nasıl şirin duruyor meleğim benim What a Face What a Face What a Face
    yazeteden bunları bekliyoruz bize gelicekse bunlarla gelsin Idea Idea
    şeyma o resim ne öyle rabbit müthiş olmuş koptum gülmekten Surprised ellerine sağlık queen queen
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Ağus. 10, 2010 12:16 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:
    İntikamım kötü olacak demiştim........ Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 223241 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 223241 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 223241

işte budur.......... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 775303 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354
    Bende böyle bir set resmi bekliyordum.......... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 775303 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354

şeymoş seni seviyim Surprised Surprised muhteşem tek kelimeyle muhteşem Laughing Laughing Laughing bayıldım Mad

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Salı Ağus. 10, 2010 1:24 pm

işallah en kısa zamanda yeni projesiyle gelecek ama ben hala ikinci 6 aylık periyotta bir dizi çekecegini düşünüyorum.keşke bizden biri kendisiyle konuşmuş olsaydı o zaman emin olabilirdik,birinci agızdan yani Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 775303

silahlarda silahlarda çok yakışmış Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 223241 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354

keşke ajanı felan oynasa ama bu yapım şirketlerinin ufku fenüz o kadar açılmadı ne yazık k.
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Ağus. 10, 2010 1:27 pm

zeynep demiş ki: keşke ajanı felan oynasa ama bu yapım şirketlerinin ufku fenüz o kadar açılmadı ne yazık k.
    öyle deme zeynep sen filistin filminin senaryosunu okumadın mı?? adeta nutkum tutulduuu.. Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 , orjinallikten yıkılıyor...... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Salı Ağus. 10, 2010 1:35 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:
    zeynep demiş ki: keşke ajanı felan oynasa ama bu yapım şirketlerinin ufku fenüz o kadar açılmadı ne yazık k.
    öyle deme zeynep sen filistin filminin senaryosunu okumadın mı?? adeta nutkum tutulduuu.. Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 , orjinallikten yıkılıyor...... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354

ahhh evet yaaa o müthiş senoryoyya dahil olamadıya kafamızı taşlara vurmalıyız Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354

ama gardımı aldım yeni projesini dört gözle bekliyorum.bu sefer farklı bir rol oynayacagını hissediyorum Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 775303 aslında maçolardaki rolü gibi bir şeyede razıyım şimdi ajan majan uçmayalım.10 kişiden 9'unun ajan oldugu ir dizide bütün imkanları varken bile ajan olmayı beceremedigine göre Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 894354
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Ağus. 10, 2010 1:48 pm

Haticem Kesinlikle Belinden Elinden Silahı Düşmeyecek Bir Karakteri Canlandırsın İs-ti-yo-rum Laughing Laughing inanın neco ile verilen en güzel set resimlerini bile bu elinde silahı doğrulttuğu resme değişmem Surprised Surprised sabahtan beri resme kaç kez baktım vallaha sayısını unuttum Surprised çok çok çok yakışıyor aksiyon,silah...ya elinde tüfek tutuyor ama sanki mübarek keskin nişancı,profesyonel atıcı Surprised Surprised litfeeeeeeeeen hatice şendil adam mıhlamalı Surprised Surprised
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Çarş. Ağus. 11, 2010 11:17 am

Bugunki resimler eh iste, set resmi ama begenmedim. Haticeyi cok ozledim, keske yeni haber olsa...
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Çarş. Ağus. 11, 2010 3:07 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:

Hemsooom Sen varyaa Mad Mad Mad Bitanemsiinn clown cat
    yok boyle bir resim yaaaa Like a Star @ heaven
    Lutfen bir imza su gariban Hatice Asigina Sad Laughing monkey What a Face
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Perş. Ağus. 12, 2010 12:46 pm

melek diyoruz bakınız boşuna demiyoruz...melek gibi clown clown
    Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 1307
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Perş. Ağus. 12, 2010 1:39 pm

Sevvalcim, haklisin vallah, melek gibi clown

Yahu ne simarik insanlariz, begenmiyoruz resimleri Surprised Hic olmasa dahami iyi. Iyi kotu Haticemizle azda olsa hasret gideriyoruz bu sayede...

Inshallah yakinda yeni projeside kesinlesir What a Face
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ağus. 13, 2010 10:09 am

Yine set resmi diye bize bir bolum resmini yedirmeye calismislar ama neyse...

Bu set resmi guzel ama:
    Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 23 1512

Burda kime baktigi malum. Ama neden oyle bir sokla arkasina donup bakmis anlamadim Like a Star @ heaven Ama o hali bile cok tatli clown
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Cuma Ağus. 13, 2010 10:12 am

necati ne dedi kim bilir meleğimizi şoka sokmuş
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Ağus. 13, 2010 10:15 am

ya niye oyle diyersunuz...belki baska bir seyler var....
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr Cuma Ağus. 13, 2010 10:17 am

ben iyi birşey söylemiştir diye tahmin ettim
    herkezin içinde güzel olmuşsun falan dediyse malum bu necetiden beklenmicek bir durum haliyle meleğimizde şoka girmiştir Surprised
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ağus. 13, 2010 11:14 am

Nurcum alemsin, ama beklemem yani. Hem oyle diyince soke olmaz, diger resim vardi Haticenin Necati abiye baktigi, o sirada cekilmis belliki, ama neye sasirmis acaba? Ilginc...
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr Cuma Ağus. 13, 2010 11:23 am

ewet o resimde çok samimilerdi
    belkide bölümden kesip almışlardır
    polatın karnına dokunduğundaki şaşkınlık olabilir
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Ağus. 14, 2010 10:52 am

Ya yetti artik, set resmi diye bolum resimleri eklemeleri cok sacma! Tamam icindeki guzellik yeter simdilik sadece hergun yeni yeni resimler aliyoruz Haticemizden, ama zaten uzerine resmin yarisi kadar logo koyuyorsun, reklam yapicam diye. O yetmiyormus gibi birde adam akilli resim eklenmiyor artik, set resmimi yok sanki, eklemekte neden bukadar korkak davraniyorlar anlamadim?

Inshallah yakin zamanda Hatice abladan guzel yeni proje haberleri aliriz, yeni yeni resimler gelirde, bu sacmaliklardan kurtuluruz...

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 1:01 am