Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+33
dizikolik
Limonata
oslemmsemiz
tria
hülya tuğlu
ömer-love-gülhayat
funny3
melike
Black Diamond
haticeebru
25_ens_39
hazal
ebrulim
sena
zeyneep67
q:)ßr@
nnurr
H.SeNDiL
Gizli Özne
doğa_eser
haticee_
melek hatice
emila
olasılıksız kısss
Kadir Kavri
~aksamguzelı~
Gamzelim
Hatice'm
-YeLiZ-
AşksınHaticem
Света(Isik)
yeterki_gül
zeynep
37 posters

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

funny3
    funny3
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 59
    İş/Hobiler : student

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Mesaj tarafından funny3 Cuma Eyl. 10, 2010 7:00 pm

in that section , are we just talking about Hatice or we are doing anything different ?
    if yes , i have a question ,is Hatice in a relationship with anybody ? lol!
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Eyl. 11, 2010 10:57 am

Bu Neeeeeeeeeeeeeeeeeeee clown clown clown clown Hatice Şendilin Güzellik Komasına Girdim Çıkamıyorum I love you clown
    Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 9552_3938_11092010_6
    ebrulim
    ebrulim
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2735
    İş/Hobiler : tv izlemek örgü örmek pc başında vakit geçirmek
    Lakap : fettan güzel

Mesaj tarafından ebrulim C.tesi Eyl. 11, 2010 5:19 pm

selam herkese gerçektende çok güzel çıkmış ya
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Paz Eyl. 12, 2010 11:02 am

funny3 demiş ki:in that section , are we just talking about Hatice or we are doing anything different ?
    if yes , i have a question ,is Hatice in a relationship with anybody ? lol!

yes we´re just talking about hatice... so what we all think about she...

we´re not sure that she has any relationship wiht a boy, but some news say that she has has a relationship with ismail filiz...
    but we don´t know that his new right or false is... it´s just a new!!!

(yanliz millet biz niye ingilizce konusuyoz anlamadim, arkadas yabancimi??? yarim yamalak ingilizcemle yazdim biseyler gülmeyin haaa... Like a Star @ heaven Surprised )
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Paz Eyl. 12, 2010 11:11 am

millet bu hayalperest lütfi$ yine bir rüya gördü... ahhh ahh ne güzel bir rüyaydi... ALLAHim insan rüyasinda öyle mutlu olurmu...
    simdi kizcaniz belki göre göre rüyanda bunumu gördün diye , ama aksam kuzenlerle ebru alemdardan ve vadiden bahsediyorduk... (dügünde millet oynar biz oturduk vadinin ebrulu hallerini cekistiriyoz... Surprised )
    neysecime, rüyam aynen söyle:
    ben vadinin sezonun ilk bölümünü merak ediyom, tabi atvde oynadigi icin diyomki basina bakim, ebruyla alakali birsey varsa bakarim yoksa salla gitsin..
    neysecime vadi bir basliyor, polat per perisan...
    sonra birden ebruyu gösteriyorlar... ebrum yine öyle güzel öyle güzelki anlatamam...

ebruyu o arabadan kurtarmislar, ama nasil olduysa melegimin hafiza gitmis, amerikanlarda bunu firsat bilip karisini polata düsman ajan yapmislar..
    sonra polat ebruyla kizinin yasini hala tutuyor, cok mutsuz ama catismalara fln giriyolar, ebru polati düsman saniyor, kendini polata hic göstermiyor ama onun pesinde hep öldürmek istiyor...
    (ben rüyamda kendi kendime diyomki, bak bide kiz ismail filizle cikiyor diyolar, öyle olsa neco kizi vadide oynatirmiydi, demekki bunlar hala beraber...Very Happy)
    sonra polat düsmaninin ebru oldugunu bilmeden, catismalara giriyor, ebru polata ates ediyor galiba ama vurulmuyor sanirim polat...
    en sonunda ebru tam kacarken polat karsisina cikiyor, öldürmek istiyordu aslinda polat ebruyu ama karsisinda ebruyu görünce sok oluyor silahi indiriyor... ve lanet olsunki o kisimdan sonrasini hatirlayamiyorum, tek animsadigim , polat ebrunun hafizasi gelsin diye cok cabaliyor sanirim, yanina aliyor ebruyu....
    gerisi karanlik...

kizlar siz söyleyin cok güzel bir rüya degilmi, gercek olmasi icin neler vermezdim... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Paz Eyl. 12, 2010 11:17 am

Gamzelim demiş ki:millet bu hayalperest lütfi$ yine bir rüya gördü... ahhh ahh ne güzel bir rüyaydi... ALLAHim insan rüyasinda öyle mutlu olurmu...
    simdi kizcaniz belki göre göre rüyanda bunumu gördün diye , ama aksam kuzenlerle ebru alemdardan ve vadiden bahsediyorduk... (dügünde millet oynar biz oturduk vadinin ebrulu hallerini cekistiriyoz... Surprised )
    ben vadinin sezonun ilk bölümünü merak ediyom, tabi atvde oynadigi icin diyomki basina bakim, ebruyla alakali birsey varsa bakarim yoksa salla gitsin..
    sonra birden ebruyu gösteriyorlar... ebrum yine öyle güzel öyle güzelki anlatamam...

ebruyu o arabadan kurtarmislar, ama nasil olduysa melegimin hafiza gitmis, amerikanlarda bunu firsat bilip karisini polata düsman ajan yapmislar..
    sonra polat ebruyla kizinin yasini hala tutuyor, cok mutsuz ama catismalara fln giriyolar, ebru polati düsman saniyor, kendini polata hic göstermiyor ama onun pesinde hep öldürmek istiyor...
    (ben rüyamda kendi kendime diyomki, bak bide kiz ismail filizle cikiyor diyolar, öyle olsa neco kizi vadide oynatirmiydi, demekki bunlar hala beraber...Very Happy)
    sonra polat düsmaninin ebru oldugunu bilmeden, catismalara giriyor, ebru polata ates ediyor galiba ama vurulmuyor sanirim polat...
    en sonunda ebru tam kacarken polat karsisina cikiyor, öldürmek istiyordu aslinda polat ebruyu ama karsisinda ebruyu görünce sok oluyor silahi indiriyor... ve lanet olsunki o kisimdan sonrasini hatirlayamiyorum, tek animsadigim , polat ebrunun hafizasi gelsin diye cok cabaliyor sanirim, yanina aliyor ebruyu....
    gerisi karanlik...

kizlar siz söyleyin cok güzel bir rüya degilmi, gercek olmasi icin neler vermezdim... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192

lütfiş valla çok güzelmiş rüyan What a Face
    böyle birşey olsa en önde ben bayrak salları hatice vadiye önsün diye,ama devam edior olsaydı yine sıradan bir senoryoyla hergün degişen bir karekterle devam edecekti,hakkında en hayırlısını yaptı.

ben de yazın böyle bir rüya görmüştüm ebru vadiye devam ediyordu,çok şaşıırıyordum.her ihtimale karşı perşembe günü jeneriğe bakacam..
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Paz Eyl. 12, 2010 11:30 am

zeynep demiş ki:
    Gamzelim demiş ki:millet bu hayalperest lütfi$ yine bir rüya gördü... ahhh ahh ne güzel bir rüyaydi... ALLAHim insan rüyasinda öyle mutlu olurmu...

gerisi karanlik...

böyle birşey olsa en önde ben bayrak salları hatice vadiye önsün diye,ama devam edior olsaydı yine sıradan bir senoryoyla hergün degişen bir karekterle devam edecekti,hakkında en hayırlısını yaptı.

ben de yazın böyle bir rüya görmüştüm ebru vadiye devam ediyordu,çok şaşıırıyordum.her ihtimale karşı perşembe günü jeneriğe bakacam..
    sorma cnm ya.. düsünsenize ebru polatin düsmani oluyor... kendini amerikan ajani saniyor.. polat bu düsmana bölümlerce ulasamiyor...
    sonra bir gün hic beklemedigi bir yerde hic beklemedigi bir anda karsisina cikiyor ... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 406327 ALLAHim vadi iste o zaman vadi olurdu...
    hatta rüyamda seyde duyuyorum (kim söylüyor bilmiyorum) vay be ne ebruymus, elifi bile diriltmemislerdi ebruyu yasatmislar fln deniyordu...

mükemmel bir senaryoyla gelse, polat bir türlü ebruyu eski haline getiremese.. cok ugrassa cok üzülse...
    hafizasi gelsin diye her seyi kullansa... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 932294 valla o zaman vadi hakkinda söyledigim tüm küfürleri, kötü sözleri beddualari geri alirim, hemde büyük bir askla yeniden vadiye bakarim... ama nerdee... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 853603 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Paz Eyl. 12, 2010 11:39 am

Gamzelim demiş ki:
    zeynep demiş ki:

gerisi karanlik...

sorma cnm ya.. düsünsenize ebru polatin düsmani oluyor... kendini amerikan ajani saniyor.. polat bu düsmana bölümlerce ulasamiyor...
    sonra bir gün hic beklemedigi bir yerde hic beklemedigi bir anda karsisina cikiyor ... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 406327 ALLAHim vadi iste o zaman vadi olurdu...
    hatta rüyamda seyde duyuyorum (kim söylüyor bilmiyorum) vay be ne ebruymus, elifi bile diriltmemislerdi ebruyu yasatmislar fln deniyordu...

mükemmel bir senaryoyla gelse, polat bir türlü ebruyu eski haline getiremese.. cok ugrassa cok üzülse...
    hafizasi gelsin diye her seyi kullansa... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 932294 valla o zaman vadi hakkinda söyledigim tüm küfürleri, kötü sözleri beddualari geri alirim, hemde büyük bir askla yeniden vadiye bakarim... ama nerdee... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 853603 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192

gülüm biz bunu anca rüyamızda görürüz.
    haticenin vadiye devam edecegini kattiyetle düşünmüyorum.
    onlara zaten fazla o kız,yarışma hostesinden bozma saftirik kızları Surprised başrol yapsınlar.onların layıgı o.
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Paz Eyl. 12, 2010 11:56 am

dogru... haticem onlara fazla biliyorum ama vadide lanet olsun bir baskaydi.. elif polatida izledik sevdik inkar etmiyorum, ama ebru baskaydi... hatice sendili bile bir kenara koyarak ebru karakterini elestirmeye kalksam elestiremiyorum , ebru cok fedakar cok seven ve her seye ragmen cok sadik bir kadindi... bir erkegin hayalinde bile görmesi zor olacak kadar muhtesemdi...
    güzeldi (ebru karakterine yazilan rolde, hemde öyle güzeldiki polati bile ilk görüstü carpmisti), hanim hanimcikti, akilliydi, masumdu.. (ki öldügü bir güne kadar bu özelliklerinden hic birini kaybetmedi) normalde acik söyleyim, o kadar güzel kadinlar polat alemdar gibi erkeklere ilgi duymazlar, kendileri gibi böyle boylu poslu yasi yasina uygun yakisikli erkeklerle olurlar, polat yakisikli olsada ebru polat icin 10 numara büyüktü...
    buna ragmen polati cok sevdi...

bu yüzden hatice hayranisinda ondan ebruyu böyle cok seviyosun diyenlere cevabimiz olsun bu: hayir biz haticeden önce ebruyu sevdik, daha öncede taniyorduk bir cogumuz, ama ebrudan sonra böylesine fani olduk...
    cünkü ebruda haticeyi haticede ebruyu bulduk biz...
    bu yüzden vadiyi ne kadar sevmesemde haticenin en güzel projesi olarak hatirlayacagim, haticenin dizisi dendimiydi aklima ilk gelen dizisi vadi olacak...
    bunu vadi icin söylemiyorum, vadiden bagimsiz kadin gibi kadin olan ebru alemdar icin söylüyorum...
    efsanelesmis ebrum icin söylüyorum... cünkü senaristler ne kadar gözden düsürmeye calissalarda bilmeden vadinin efsane kadin karakterini yazdilar...
    elif ahu leyla vs vs hikaya ebru alemdarin yaninda...bilmeden öyle bir karakter yazdilarki polattan bagimsizda efsane olabildi (elif misal tek basina efsane olamadi, polatin büyük aski olarak efsane oldu ama ebru öyle degildi iste bu farki kimseye anlatamadik, bizi fanatik hatice gördükleri icin dedigimizin altinda ne yatiyor bakmak istemediler anlamadilar, ama biz hep dogruyu söyledik)
    öyle bir ebru yazdilarki polat bile tirsti... kadin sifatini vadide en güzel gösteren, kadin dedinmi aklina ilk gelen isim bu yüzden ebru oldu...
    eger bunu söylemek hatice sendil fanligiysa (ki faniyim yalan degiL) bununla gurur duyuyorum...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Paz Eyl. 12, 2010 12:16 pm

Vallah Gamzelim cok guzel soyledin....Evet bazilar Haticeyi "Kurtlar Vdisiyle"tanidi ama bazilara daha once tanidik...
    Hatice Sendil gibi bir oyuncu az bulunur....Bilmiyerum neden boyle birsey yapti Pana fil Haticeyi diziden cikarar bunuda artik tartismak bos olucak cunku ola oldu,gecen gecmistir....
    Gamzelim cok dogru soylediki Elifide,Ahuyuda,Leylayida cok sevdik....Ama gerceyi soylemek gerekirse hep istedimki Ebruyla Polar boyle cok cok cok buyuk bir ASK yasasin Elifle yasadigi gibi....

Ama inaniyerumki,biliyerumki Hatice o sette belki neseli belki ketu gunler gecti ama eminimki o hic pisman deil bu sette oldugu icin....
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Ptsi Eyl. 13, 2010 12:41 pm

kis geldi millet attilden dondu forumu derleyip toplamak için Veto lu anketimi eklemis bulunmaktayim Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354
    haydi kizlar cevaplari bekliyoruum Hatice'miz Hakkinda dusuncelerinizi aliyim Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 223241
    Sitemizde Canlansin Artik Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Eyl. 13, 2010 3:13 pm

Hatice Sendil twitterinden(sahte hesap olabilir):

insanın seveni olması sevilmek çok güzel bir duygu fanlarım benim için öle güzel düşüncelere sahip ki hepisine tesekkkür ederim

--------

Diyelimki gercekten Hatice abla, duysaya sesimizi, görse özlemimizi. Inshallah bir sürpriz yaparda yeni bir projese baslar ocakta falan What a Face

Aslinda sacmalik, ama konuyla ilgili bilgili olmamiz gerekir diye ekliyorum buraya. Ah ah nezaman cikacak bu kiz ortaya Like a Star @ heaven
    ömer-love-gülhayat
    ömer-love-gülhayat
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 14

Mesaj tarafından ömer-love-gülhayat Cuma Eyl. 17, 2010 7:27 pm

hatice hanımı geçen gün cihangirde gördüm,ayaküstü konuştuk acelem var dedi hemen arabasına binip gitti.bahane uydurdugunu düşünmüyorum halinden acelesi oldugu belliydi.ilginizi çeker belki yeni projeler olacak mı diye sordum teklifler geliyor ama ben çok titiz davranıyorum çok güzel bir sevgi ve sıcaklık var insanlardan bana karşı kafalarında bir fotografım var buna uygun ayagı yere basan bir dizi veya sinema filminde oynamak isterim dedi.diziniz olursa muhakkak izleyecegim dedim,teklifler çok geliyor ama gerçekten içime sinen bir diziyle karşınıza çıkmak istiyorum ,sinema filmi teklifi var bir tane senoryosunu begendiğim eger zamanlarımız uyuşursa onda yer almayı düşünüyorum dedi.konusu ne diye sordum saatine baktı oooooo dedi eliyle küçük bir hoşçakal işareti yapıp gitti.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Eyl. 17, 2010 7:30 pm

Ay Omer Vallah cok cok cok sanslisin...

Uzerinde ne vardi?Arabasi hangi marka?
    ömer-love-gülhayat
    ömer-love-gülhayat
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 14

Mesaj tarafından ömer-love-gülhayat Cuma Eyl. 17, 2010 7:42 pm

gümüş renkli oldugunu gördüm zincirlerin arkasından dolaştı önde büyük saksılarda agaçlar vardı,görüşümü engelledi ama büyüktü jeep degil ama baya büyük bir araba.üzerinde mavi büzgülü bir tşört ve kot pantolon vardı buz rengispo ayakkabı giymiş makyajsızdı,güneş gözlüğünü de saçlarına taç gibi geçirmişti.arabasına yürürken gözlerine getirdi tekrar.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Eyl. 17, 2010 7:48 pm

Allahim tutma beni Istanbula geliyerum....
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Eyl. 17, 2010 9:10 pm

ömer demiş ki:hatice hanımı geçen gün cihangirde gördüm,ayaküstü konuştuk acelem var dedi hemen arabasına binip gitti.bahane uydurdugunu düşünmüyorum halinden acelesi oldugu belliydi.ilginizi çeker belki yeni projeler olacak mı diye sordum teklifler geliyor ama ben çok titiz davranıyorum çok güzel bir sevgi ve sıcaklık var insanlardan bana karşı kafalarında bir fotografım var buna uygun ayagı yere basan bir dizi veya sinema filminde oynamak isterim dedi.diziniz olursa muhakkak izleyecegim dedim,teklifler çok geliyor ama gerçekten içime sinen bir diziyle karşınıza çıkmak istiyorum ,sinema filmi teklifi var bir tane senoryosunu begendiğim eger zamanlarımız uyuşursa onda yer almayı düşünüyorum dedi.konusu ne diye sordum saatine baktı oooooo dedi eliyle küçük bir hoşçakal işareti yapıp gitti.

ben öldüm rabbit bu haber beni sevinçten öldürür Surprised Surprised hatice abla lütfen şu projelerden birine evet de artık çok özledik Sad Sad

ömer kardeşim bizlerle bu karşılaşmayı paylaştığın için çok çok teşekkürler queen
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Eyl. 17, 2010 10:16 pm

ömer demiş ki:gümüş renkli oldugunu gördüm zincirlerin arkasından dolaştı önde büyük saksılarda agaçlar vardı,görüşümü engelledi ama büyüktü jeep degil ama baya büyük bir araba.üzerinde mavi büzgülü bir tşört ve kot pantolon vardı buz rengispo ayakkabı giymiş makyajsızdı,güneş gözlüğünü de saçlarına taç gibi geçirmişti.arabasına yürürken gözlerine getirdi tekrar.

Sagol anlatigin icin, cok sanslisin o güzelligi gördugun icin Idea

Anlatiminla birlikte gözumun önüne getirdimde, cuk oturdu vallah clown Bu kizi spor bir sekilde görmeyeli cok oldu...

Günes Gözlügü takintim var benim, offf nede yakismistir o ceylan gözlerine, o melek yüzüne What a Face
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Eyl. 18, 2010 7:02 pm

ömer demiş ki:hatice hanımı geçen gün cihangirde gördüm,ayaküstü konuştuk acelem var dedi hemen arabasına binip gitti.bahane uydurdugunu düşünmüyorum halinden acelesi oldugu belliydi.ilginizi çeker belki yeni projeler olacak mı diye sordum teklifler geliyor ama ben çok titiz davranıyorum çok güzel bir sevgi ve sıcaklık var insanlardan bana karşı kafalarında bir fotografım var buna uygun ayagı yere basan bir dizi veya sinema filminde oynamak isterim dedi.diziniz olursa muhakkak izleyecegim dedim,teklifler çok geliyor ama gerçekten içime sinen bir diziyle karşınıza çıkmak istiyorum ,sinema filmi teklifi var bir tane senoryosunu begendiğim eger zamanlarımız uyuşursa onda yer almayı düşünüyorum dedi.konusu ne diye sordum saatine baktı oooooo dedi eliyle küçük bir hoşçakal işareti yapıp gitti.

Ömercim, eger zamanlarimiz uyusursa demis Hatice abla sana, demmeki yeni dizisi icinmis Laughing 2 gündür guzel haberler aliyoruz, birtane senden geldi, tekrar sagol Idea
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Eyl. 18, 2010 7:07 pm

ayagı yere basan bir yapımda rol alacagım demiş,aslında üstü kapalı söylemiş.sanırım,kesin degildi o zaman o yüzden söylemedi.iaşşalh film de rol alır,çok heyecanlandım yafff,acaba adı ne olacak.intikam dolu bir kadını canlandıracakmış onun o sert yapısını ön plana çıkaran bir dizi olacak.veeeeeeee yine bir hatice şendil klasiği;iki adam bir kadın.vadi hariç bütün dizilerde iki erkegin ugruna kapıştıgı kadın oluyor.
    bu dizi kesin tutar harika oyuncular var,senoryo süperrr.bence haticem en güzel dizisi bu olacak,valla ya çok güzel olacak çok.
    1930'larda geçecekmiş dönem dizisi,birisi 1930'ların kadın modasını araştırabilir mi?? Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Eyl. 18, 2010 7:20 pm

zeynep demiş ki:ayagı yere basan bir yapımda rol alacagım demiş,aslında üstü kapalı söylemiş.sanırım,kesin degildi o zaman o yüzden söylemedi.iaşşalh film de rol alır,çok heyecanlandım yafff,acaba adı ne olacak.intikam dolu bir kadını canlandıracakmış onun o sert yapısını ön plana çıkaran bir dizi olacak.veeeeeeee yine bir hatice şendil klasiği;iki adam bir kadın.vadi hariç bütün dizilerde iki erkegin ugruna kapıştıgı kadın oluyor.
    bu dizi kesin tutar harika oyuncular var,senoryo süperrr.bence haticem en güzel dizisi bu olacak,valla ya çok güzel olacak çok.
    1930'larda geçecekmiş dönem dizisi,birisi 1930'ların kadın modasını araştırabilir mi?? Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354

evet dönem dizisi VEEEEEE HATİCE ŞENDİL Laughing Laughing Laughing Laughing dizinin kadrosu usta ve ödüllü oyucu kaynıyor Laughing hatice şendil çok şanslı ve karadağlar diziside meleğimizi razı ettiği için çok çok şanslı Laughing Laughing

sevinçten halay çekiyorum resmen Surprised Surprised Surprised bomba gibi dönüyor kraliçem clown kostümler genelde bol etekler ve gögüs dekolteli buluzler Mad veeeeee o dönemde kullanılan araçların çoğunu atla oluşturuyor yani meleğimizi at üstünde göreceğiz Laughing Laughing Laughing
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) C.tesi Eyl. 18, 2010 7:22 pm

acaba nasil saclari olucak,sesi....of ya bekle daha....
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Eyl. 18, 2010 7:44 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    zeynep demiş ki:ayagı yere basan bir yapımda rol alacagım demiş,aslında üstü kapalı söylemiş.sanırım,kesin degildi o zaman o yüzden söylemedi.iaşşalh film de rol alır,çok heyecanlandım yafff,acaba adı ne olacak.intikam dolu bir kadını canlandıracakmış onun o sert yapısını ön plana çıkaran bir dizi olacak.veeeeeeee yine bir hatice şendil klasiği;iki adam bir kadın.vadi hariç bütün dizilerde iki erkegin ugruna kapıştıgı kadın oluyor.

evet dönem dizisi VEEEEEE HATİCE ŞENDİL Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728 dizinin kadrosu usta ve ödüllü oyucu kaynıyor Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728 hatice şendil çok şanslı ve karadağlar diziside meleğimizi razı ettiği için çok çok şanslı Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728

sevinçten halay çekiyorum resmen Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354 bomba gibi dönüyor kraliçem Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 932294 kostümler genelde bol etekler ve gögüs dekolteli buluzler Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 223241 veeeeee o dönemde kullanılan araçların çoğunu atla oluşturuyor yani meleğimizi at üstünde göreceğiz Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 830728

at mı Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354

bu kızın talihi atlardan açılmış yafffff.
    ya ibşi diyecem med yapımın patronu dizifilm takipçisiymişya adamın aklına belkide biz soktuk hatice adını.doktorlarda felan da çok geçmişti adı,baktı kızın fanları manyak oda kaptı Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 223241 kapsın valla helali hoş olsun,ben çok severim fatih beyin iş disiplinin çok kez denk geldi röportajlarını felanda dinledim adam gibi adam.haticemin sonunda adam gibi adam! bir partonu olacak...kaypak olmayanından.

ışık evet ben de merak ettim şimdi acaba saç rengi ne olacak,siyahı degiştirmesin.
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ C.tesi Eyl. 18, 2010 7:50 pm

bu günleride gördük yaa,şükürler olsun rabbime yaff..
    şevval hatırlıyomusun hep hayal kuarardık,birgün dizifilmin ana sayfasında haticemizinde dizi haberi olucak ve biz sabaha kadar kutlucaz diye,kuzu dualarımızn dileklerimizin gerçekleştiği gün bu gündür...
    artık bizimde kapı gibi df'de hatta ana sayfadaaa yeni dizi haberimiz var.. Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 898192

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354
    eccik nostaljinin ardından işte buyurun efenim 1930 yıllarındaki kadın modeli:
    bu eccik saç tipi:
    Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 Nurhannur1solda
    bu da kıyafet afet inanın üzerinden bakalım...
    Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 51346956
    tabi uyarlama olduğu için değişiklik gösterebilir...
    bide inşllah kızı seksi yapcez diye saçları fln kestirtmesinler... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 838771 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 52201
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Eyl. 18, 2010 7:57 pm

şeyma deme öyle saçlarını felan kesmesinler lütfennnn,
    köy sonuçta o kadar asortikliğe gerek yok Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354 ayy evet kapı gibi yeni dizi haberimiz var dimi=)ben ilk önce buraya girdiğim için ilk şok burada oldu.baktım basından haberlerde yeni haber var karadaglar yazıyor sadece başlıgı okuyabildim içeriği yarım saat felan sonra okudum=)fettan güzelim benim ya,entrikalar çevirecek.anam bu bide başımıza bihter kesilmesin Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 27 894354

Forum Saati Cuma Eyl. 20, 2024 2:36 am