Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+33
dizikolik
Limonata
oslemmsemiz
tria
hülya tuğlu
ömer-love-gülhayat
funny3
melike
Black Diamond
haticeebru
25_ens_39
hazal
ebrulim
sena
zeyneep67
q:)ßr@
nnurr
H.SeNDiL
Gizli Özne
doğa_eser
haticee_
melek hatice
emila
olasılıksız kısss
Kadir Kavri
~aksamguzelı~
Gamzelim
Hatice'm
-YeLiZ-
AşksınHaticem
Света(Isik)
yeterki_gül
zeynep
37 posters

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Kas. 26, 2010 1:52 pm

sen ver oranin link`ini bana hemen olim bari drunken
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Kas. 26, 2010 3:17 pm

Zeynepp ablaa kaynak güvenilir degilmi ? Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 223241 $apa oturmayalim ? Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 894354
    Soru 1 : hangi takimi tutuyor? Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 414789 gerisini aksam hallederiz
    Murat arkadas Hatice'yi buraya davet etsen hiç fena olmaz hani Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 223241 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 775303
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr Cuma Kas. 26, 2010 4:13 pm

zeynep süpersin Laughing
    soruları nereye yazacağız ?
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr Cuma Kas. 26, 2010 5:16 pm

sorularım eğer burda olmazsam biriniz sorarsınız Smile

=) sinama projesi varmı ?
    =)herhangi bir sosyal sorumluluk projesinde yer almayı planlıyormu ?
    =)beğendiği oyuncu ,yönetmen, kitap, yazar ,renk.... ?
    =)oynamak istediği özel bir rol varmı
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Kas. 26, 2010 5:32 pm

Bydewz demiş ki:haha anlatılacak bişey yok yaşanması gereken birşey buu Very Happy

Bydewz demiş ki:genelde hep telefonla konuşuyor tuğba ekinci gelioo onla konuşuyor zaten otelden 2 3 gibi gelior sete full çalışııoo pek boş zamanı olmuyor hep zevklii geçior set olayı fotolarda saçı kıvırcık sakallı bi abi var o azınla saksafon sesi çıkartabiliyor bize konser veriyor hep beraber şarkılar söylüyoruz Very Happy

Bydewz demiş ki:yo eski dizi hakkında pek konuşulmuyor sadece espirisine eski film hakkında orda polatın eşiydi biz burda dansöz yaptık gibi şeyler ama espirisine tabi en güzeliide ateşin başında söylediğimiz şarkılar oluyor XD

Bydewz demiş ki:sportik giyinmeyi sevior sevdiği şeyler hakkında pek konuşma şansım olmadııı :S

Bydewz demiş ki:haha niye böyle birşey yapim ki Very Happy ben sizin bu hayranlığınız karşısında hayretler içerisindeyim benim gözlerimin içine baktı gül aliyi ziyarete geldiği zaman kayıt içerisinde içimin yağları eridi XD

Bydewz demiş ki:canınızı yakmak gibi bi amacım yok benim buyurun gelin sete herzaman beklerim ama o kadar çok gelen varki sete sırf foto çekilmek için ama boşş dönmekten başka bişe yapamıolar ve onların bi foto çekilmek için ne halde olduklarını görmeniz için onlarında videosunu çekeceğim
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr Cuma Kas. 26, 2010 5:41 pm

sorulara devam
    hangi parfümü kullnaıyor?
    kendini en mutlu hissetiği yer ?
    yemek yapmayı seviyormu ?
    grmek istediği şehir ülke ?
    nasıl bir yerde yaşamak isterdi ?
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Cuma Kas. 26, 2010 6:16 pm

kızlar,df'deki arkadaşlara da haber verin akşam burada toplanalım demiştim,olayı nesıl bu denli çarpıttınız anlayamadım.
    herkes sormak istedigi soruyu buraya yazsın o zaman, full çalışıyorsa bize zaman ayıramaz buraya cevap yazamaz belki ama güzel bir mektub tarzı bir yazı ile hem haticeye ulaşırız hem de sorularımızı sorarız kendisine.
    murat bizim için o cevap yazarken fotosunu da çekecek,böylece ortada bir aldatmaca vs. bir şey olmadıgı kanıtlanacak.tamam mı güzellerim.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Kas. 26, 2010 6:18 pm

peki ozel hayatla ilgili bir sey sora bilirmiyiz yoksa sormayalim?
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Kas. 26, 2010 6:20 pm

Света(Isik) demiş ki:peki ozel hayatla ilgili bir sey sora bilirmiyiz yoksa sormayalim?

direk sormak olmaz ışıkçım,ama hiç aşık oldunuz mu?ilk defa kaç yaşında aşık oldunuz vs. tarzı birşey olabili.aklındaki soruyu biliyorum ama olmaz.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Kas. 26, 2010 6:21 pm

tamam Zeynepcim
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Kas. 26, 2010 6:34 pm

1.en sevdiyiniz renk?
    2.en beyendiniz kitap?
    3.en sevdiyiniz proje hangisiydi?
    4.arabanizi kendinizmi kulaniyersunuz?
    5.nasil yemek yaparsiniz?
    6.en sevdiyiniz cicek?
    7.sizi mutlu etmek icin ne yapma lazim?
    8.en beyendiniz sarkicisi kim?
    9.ne tarz muzik dinliyersunuz?
    10.neler yapmak isterdiniz ama yapamadiniz?
    11.kimi beyeniyersaniz oyuncu olarak?
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Kas. 26, 2010 6:41 pm

sorular toplu olacagi için kategoriler yapsak ? kari$ik yaparsak çok uzun olur sanki ?
    aklima soru gelmiyo iyimi ? Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 894354
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Kas. 26, 2010 6:42 pm

evett kizlar durumu özetleyin bana, ne mektubu konu ne, soru yagmurumu, yoksa sevgi mesajimi..??? Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 184350
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Kas. 26, 2010 6:46 pm

eger hanran röpü yyapilacaksa sordugunuz sorular cok detaylara giriyor..
    genel olarak onun hakkinda ne bilmek istedigimiz önemli...
    mesela netteki binlerce hayranlarindan haberi varmi???
    sonra kendinin resmi sitesi varmi, yoksa burayi aday göstersek zamani oldugunda girse ve onu ne kada sevdigimizi görse...
    yani bir cok ünlünün var böyle siteleri...
    en azindan bizden haberi olsun yeterli hatice ablamizin...
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Kas. 26, 2010 6:47 pm

Gamzelim demiş ki:evett kizlar durumu özetleyin bana, ne mektubu konu ne, soru yagmurumu, yoksa sevgi mesajimi..??? Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 184350

canım şimdi murat diye bir arkadaş var karadağlar dizisinde oynuyor.askerler var ya karakolda onlardan biri haticeyle ve diğer ekiple resimleri var.
    biz haticeye onu nasıl sevdiğimizi,onun sevdiğimiz için bir araya toplanıp nasıl dost oldugumuzu onu nasıl merak ettiğimizi felan anlatacak bir mektub yazacagız.onun içinde aklıma sen geldin ilk, malum edebiyat sende on numara.

başta ona sevgimizi felan yazalım diyorum sonra da bizim kızların birer cümlelik notları olsun.soru demiştim ama soru olmaz imdi birer ikişer cümlilik mesajlar daha uygun olur.
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından Hatice'm Cuma Kas. 26, 2010 6:58 pm

Mektup yazacaz kisacasi öylemi ?
    edebiyat uzmanimiz Lütfis burda stress yok Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 775303 ama $evval ablamla $eyma ablam yok Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 838771

benim mesajim :
    Hatice'm seni çok seven bir Hayraninim
    Senin Oyunculuguna, Güzelligine, Yüreginin temizligine, Dogalligina, Basarilarina, yetenegine, ve I$Il I$Il parlayan Gözlerine durulduk biz ! Seni dünyanin degi$ik degi$ik kö$elerinden Seven tüm hayranlarin adina öpüyorum.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Kas. 26, 2010 6:59 pm

eee simdi nasil olucak Zeynepcim?
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Kas. 26, 2010 7:00 pm

zeynep demiş ki:
    Gamzelim demiş ki:evett kizlar durumu özetleyin bana, ne mektubu konu ne, soru yagmurumu, yoksa sevgi mesajimi..??? Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 184350

canım şimdi murat diye bir arkadaş var karadağlar dizisinde oynuyor.askerler var ya karakolda onlardan biri haticeyle ve diğer ekiple resimleri var.
    biz haticeye onu nasıl sevdiğimizi,onun sevdiğimiz için bir araya toplanıp nasıl dost oldugumuzu onu nasıl merak ettiğimizi felan anlatacak bir mektub yazacagız.onun içinde aklıma sen geldin ilk, malum edebiyat sende on numara.

başta ona sevgimizi felan yazalım diyorum sonra da bizim kızların birer cümlelik notları olsun.soru demiştim ama soru olmaz imdi birer ikişer cümlilik mesajlar daha uygun olur.

off murat cok sansliymis ya... biz ne zamandir faniyiz birakin görmeyi sesli sesini bile duyamadik... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 838771 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 838771

hmmm... bence ilk önce ona bol basarilar dileyelim... onun hakkinda bulabildigimiz en ufak ayrintinin, onun bu ekranlarda izlemenin bizi ne kadar mutlu ettigini söyleyelim...
    ama kendisinin adeta bir kapali kutu oldugunu, misal bütün yaz boyunca bekleyip hakkinda bir tek haber bile alamayinca ne kadar üzüldügümüzü dile getirelim (tabiki bu onun özel hayati, zaten özel hayatini herkezin önünde yasamasina gerek yok, sadece reklam filmlerini degerlendirebilir) sinema filmlerinde oynayabilir...

KVP dizisiyle ona fan oldugumuzu, sayimizin her gecen gün arttigini, herkeze herseye karsi onu savunacak kadar cok sevdigimizi söylemeliyiz..
    hatta onun icin bu siteyi kurdugumuzu yazalim... onu sadece melekler kadar güzel oldugu icin degil, cok temiz biri oldugu icin ve örnek bir insan oldugu icinde sevdigimizi söyleyelim... ona karsi büyük saygimiz ve sevgimiz var bu unutulmamali tabi...
    onu sirf türkiyeden degil dünyanin bir cok yerinden hayranlarinin bu sitede bulustugunu ve belkide tek ortak yönünün hatice olmasina ragmen cok iyi dostlar/arkadaslar oldugumuzu, misal ben almanya elif hollanda, isik ukrayna, sonra romanyadan arkadasda vardi...
    yani tanidigimiz bir cok burada olan arkadaslardan örnek verelim...
    ona basarilar dileyip , her zaman arkasinda oldugumuzu söyleyelim...

(yani bunlari ben simdi öylece yazdim , ama akici esprili bir dille - birazda kendinden hic haber vermedigi icin sitem ederek- yazalim...
    cok uzatip ilk mektuptan onu slkmayalim.

sonrada herkez bir sey yazsin sizin dediginiz gibi...
    ama mesela herkez HATICEM SENI CCOK SEVIYORUM diyosa, iste bu bu hayranin bunlari söyledi diyelim...
    olabildigince ilginc ve sevgi dolu onu mutlu edecek sözler yazalim...
    ve sonundada ondan ufak bir ricamiz oldugunu, ya murat arkadasla bize haber yollamasini yada zamani olursa sitemize ufacik bir ziyaretini bekledigimizi söyleyelim... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 775303
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Kas. 26, 2010 7:09 pm

Gamzelim demiş ki:
    zeynep demiş ki:

off murat cok sansliymis ya... biz ne zamandir faniyiz birakin görmeyi sesli sesini bile duyamadik... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 838771 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 838771

hmmm... bence ilk önce ona bol basarilar dileyelim... onun hakkinda bulabildigimiz en ufak ayrintinin, onun bu ekranlarda izlemenin bizi ne kadar mutlu ettigini söyleyelim...
    ama kendisinin adeta bir kapali kutu oldugunu, misal bütün yaz boyunca bekleyip hakkinda bir tek haber bile alamayinca ne kadar üzüldügümüzü dile getirelim (tabiki bu onun özel hayati, zaten özel hayatini herkezin önünde yasamasina gerek yok, sadece reklam filmlerini degerlendirebilir) sinema filmlerinde oynayabilir...

KVP dizisiyle ona fan oldugumuzu, sayimizin her gecen gün arttigini, herkeze herseye karsi onu savunacak kadar cok sevdigimizi söylemeliyiz..
    hatta onun icin bu siteyi kurdugumuzu yazalim... onu sadece melekler kadar güzel oldugu icin degil, cok temiz biri oldugu icin ve örnek bir insan oldugu icinde sevdigimizi söyleyelim... ona karsi büyük saygimiz ve sevgimiz var bu unutulmamali tabi...
    onu sirf türkiyeden degil dünyanin bir cok yerinden hayranlarinin bu sitede bulustugunu ve belkide tek ortak yönünün hatice olmasina ragmen cok iyi dostlar/arkadaslar oldugumuzu, misal ben almanya elif hollanda, isik ukrayna, sonra romanyadan arkadasda vardi...
    yani tanidigimiz bir cok burada olan arkadaslardan örnek verelim...
    ona basarilar dileyip , her zaman arkasinda oldugumuzu söyleyelim...

(yani bunlari ben simdi öylece yazdim , ama akici esprili bir dille - birazda kendinden hic haber vermedigi icin sitem ederek- yazalim...
    cok uzatip ilk mektuptan onu slkmayalim.

sonrada herkez bir sey yazsin sizin dediginiz gibi...
    ama mesela herkez HATICEM SENI CCOK SEVIYORUM diyosa, iste bu bu hayranin bunlari söyledi diyelim...
    olabildigince ilginc ve sevgi dolu onu mutlu edecek sözler yazalim...
    ve sonundada ondan ufak bir ricamiz oldugunu, ya murat arkadasla bize haber yollamasini yada zamani olursa sitemize ufacik bir ziyaretini bekledigimizi söyleyelim... Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 775303

işte budur lütfiş,sen bir metin hazırlasan canım.sonra da birlikte son şeklini versek.

ışık,güldenin yaptıgı gibi kısa bir not canım.niklerinizle degil adlarınızla yollayacagım.
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Kas. 26, 2010 7:11 pm

deneyim bakim...Smile imla hatalarimi düzeltirsiniz , tabi bende $ harfi fln yok... olmayan sözleri düzeltiriz.... olur ins ... ay sincik heyecanlandim hehe...Very Happy
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından nnurr Cuma Kas. 26, 2010 7:17 pm

kızlar misafir var benim önceki sayfalarda sorularım var onları sorarsanız çok sevinirim Smile
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Kas. 26, 2010 7:26 pm

Benim türkcem iyi degil malum, ama su anda aklima gelenleri yaziyorum Like a Star @ heaven

Hayatta gördügüm en güzel varlik. Yüzüne her baktigimda, sesini her duydugumda, Rabbim ne güzellikler yaratmis dedigim insan. Var oldugum sürece tüm herseyiyle sevecegim, hayrani oldugum icin gurur duydugum melek. Seni cok seviyorum...
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Kas. 26, 2010 7:30 pm

Hatice Sendil Fan sitesinden merhabalar Hatice ablacim,

öncelikle yeni dizinde seni severek ve mutlulukla izliyoruz...Seni bu ekranlarda ve böylesine güzel bir projede izlemek bizim icin büyük bir mutluluk... Kvp´den sonraki projeni merakla bekliyorduk, tüm dizilerdeki oyuncu kadrolari belli olunca önce büyük bir umutsuzluga kapildik, ama sen öylesine bir projeyle karsimiza ciktinki sasirmayan kalmamistir...
    Cünkü duru güzelligin dolayisiyla ekranlarda hep bir melek gibiydin... Ama kesinlikle mükemmel bir proje oldugunu söylemeden edemeyecegiz... Büyük kismimiz bayan olmasina ragmen seni büyük bir a$kla izliyoruz...
    Bu yüzdende sana " A$ktan Kadin ve Melegim " diyoruz aramizda hep...
    Karadaglar dizisi olmasaydi senden bir haberdik...Hatice Şendil Hakkında Sohbetler - Sayfa 38 838771 Hakkinda cikan en ince ayrintiyi bile kacirmazken aylarca ortadan kaybolman ve en ufak bir bilgi olmamasi bizi cok üzdü... Öyleki bir ara seni gördügümüz rüyalari anlatiyorduk birbirimize...
    Umarim bir daha bizi böylesine bekletmezsin...
    Bir cogumuz Kvp dizisinde hayranin olsakta, hepimiz acigimizi kapattik ve senin icinde bulundugun ( bulabildigimiz) her dizini izledik...
    Ilk önce kücük bir grupla basladik... Sonra sayimiz artinca sana bu siteyi kurduk "Hatice Sendil Fan" ... Sayimiz gün gectikce artiyor... Bilmeni isterizki sadece türkiyeden degil, dünyanin bir cok ülkesinden seni takip ediyoruz... (Almanya, Hollanda, Ukrayna, Azerbaycan, Romanya vb.) Bu sitede belkide tek ortak yönümüz sen olmana ragmen, adeta kardes olduk...
    Böylesine güzel dostluklarin temelinde senin oldugunu bilmeni isteriz...

Melegimiz sana Karadaglar dizisinde (ve bir daha ulasamazsak diger projelerinde ) basarilar diliyoruz, sen ne yaparsan yap biz senin arkandayiz... Hep seni destekliyoruz... Cünkü biz senin sadece duru , esi benzeri olmayan güzelligini degil, iyi ve örnek bir insan olmanida seviyoruz... Inan bana bir cogumuz seni kendine örnek aliyor, agirbasliliginla, örnek yasantinla hepimiz icin cok özelsin...

Senden ufak bir ricamiz var, Murat arkadasimizla bize bir cevap gönderebilirsen, yada sitemize ufacik bir ziyarette bulunabilirsin bizleri cok mutlu edeceksin ablacim inan bana... Hepimiz cevabini bekliyoruz...

ALLAH´a emanet ol A$ktan Kadin...

(ve sonra kisa kisa mesajlar ve isimlerimiz...)

En son Gamzelim tarafından Cuma Kas. 26, 2010 7:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Kas. 26, 2010 7:32 pm

kendim kisa olsun dedim ama amma yazdim ya...
    begenmediginiz kisimlari degistirin (hatta olmadiysa bence bastan yazilsin...Wink )
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Kas. 26, 2010 7:34 pm

Harıka olmuş bu kvp den nıye ayrılfınıda sorcak .s Very Happy

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:37 pm