ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+19
ZARA
Света(Isik)
yeterki_gül
Gizli Özne
sena
emila
~aksamguzelı~
Gamzelim
Black Diamond
ebrulim
H.SeNDiL
Kadir Kavri
nnurr
AşksınHaticem
Hatice'm
zeynep
nurhayat92
melek hatice
haticee_
23 posters

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA

ZARA
    ZARA
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 13
    İş/Hobiler : senle uğraşmak
    Lakap : hayalciiiii

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 Empty Geri: ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA

Mesaj tarafından ZARA Cuma Tem. 09, 2010 9:08 am

yani ne yalan söylim şimdi ...ben şahsen haticenin hayranıydım queen
    ne zaman derseniz yaban gülünde o diziyi izlerken ya bu kadarda olmaz yapma gitme diyodum hep kendikendime ,laçin için ...ama ne zaman kurtlar vadisi pusutya girdi ve doğru dürüst bir rol verilmedi o zaman biraz soğukluk oldu yalan değil...çünki rolün bir amacı yok yani ya evlisindir ya değilsindir ...neyse diziden çıktığına sevindim açıkçası...umarım ismail filizle yeni bir dizide oynarlar ve bizde seyrederiz....bu arada ben yeniyim cheers
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 Empty Geri: ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Tem. 09, 2010 9:23 am

ZARA demiş ki:yani ne yalan söylim şimdi ...ben şahsen haticenin hayranıydım queen
    ne zaman derseniz yaban gülünde o diziyi izlerken ya bu kadarda olmaz yapma gitme diyodum hep kendikendime ,laçin için ...ama ne zaman kurtlar vadisi pusutya girdi ve doğru dürüst bir rol verilmedi o zaman biraz soğukluk oldu yalan değil...çünki rolün bir amacı yok yani ya evlisindir ya değilsindir ...neyse diziden çıktığına sevindim açıkçası...umarım ismail filizle yeni bir dizide oynarlar ve bizde seyrederiz....bu arada ben yeniyim cheers

hoşgeldin aramıza queen bizlerde Hatice Şendil'i Yeni Projelerde Görmek İstiyoruz Laughing Laughing Vadide tek muhteşem karakter Ebruydu ama hakettiği değer verilmedi Idea yoksa polatın 7 yılda yaptığı karizmayı Ebru karakteri 1.5 yılda yaptı Ve Efsane olarak veda etti cat
    nurhayat92
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 3

Mesaj tarafından nurhayat92 Cuma Tem. 09, 2010 3:37 pm

[quote="AşksınHaticem"]
    ZARA demiş ki:yani ne yalan söylim şimdi ...ben şahsen haticenin hayranıydım queen

hoşgeldin aramıza queen bizlerde Hatice Şendil'i Yeni Projelerde Görmek İstiyoruz Laughing Laughing Vadide tek muhteşem karakter Ebruydu ama hakettiği değer verilmedi Idea yoksa polatın 7 yılda yaptığı karizmayı Ebru karakteri 1.5 yılda yaptı Ve Efsane olarak veda etti cat

çok haklısın hatice şendil bence vadinin gelmiş geçmiş en sevilen oyuncusu 1.5 yılda bunu başardı Idea o bizim meleğimiz milli yengemiz vadimizn tek dişi kurdu ama inş yeni projelerde görürüz meleğimizi ismail filizlede çok yakışırlar.
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Tem. 09, 2010 8:03 pm

yaa yeter ya ben Hatice´min adini böyle yalan dolan haberlerde degil, gündemin kendisinde tam ortasinda elle tutulur projeleriyle izlemek istiyorum...
    vadi icin ebru bitti, haticemiz icin anlasilan necati bitti... ebru gitti kavga bitti...
    bundan sonrasi vadinin sorunu (yine eski sikici günlerine dönecek ama ben yinede büyük konusup izlemem demiyorum, bakariz diyorum simdilik) ...
    Simdi bizim icin önemli olan tek sey var.. bizim ve hatice ablanin bu görüsmeden olan cikarlarimiz...
    hatice abla icin yeni projeler basari (INS) demek.. bizler icinse hatice ablayi izleyebilmemiz demek ,kizlar isimiz ALLAHa kaldi dua edelim... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 52201
    neml
    neml
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 34

Mesaj tarafından neml C.tesi Tem. 10, 2010 7:50 pm

böyle bir haberinin doğruluğunu nedense kestiremıorum ama her ne olursa olsun haticenin yaşı çok genç ve tabi yakınlaştığı birileri olacak
    bu dedikoduların çıkması necati şaşmaz ile hatice şendil ayrılığını doğruluyor bence ne yalan söylüyeyim hayırlısı demekten başka bir şey gelmio içimden
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Paz Tem. 11, 2010 5:32 pm

O geceden bir resim:

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 15866503

(tabi resmin o geceye ait oldugu nekadar dogru bilemiyorum Like a Star @ heaven )
    melek hatice
    melek hatice
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2078
    İş/Hobiler : ,gezmek,sohbet etmek,sinemaya gitmek..
    Lakap : asii kızzz

Mesaj tarafından melek hatice Paz Tem. 11, 2010 6:56 pm

o gece diye bi şeyde yok bence uydurma haberdir...hatice abla nerden tanısın ki ismail filizi...

ismail filizin hemn önündede bi arkdaşı var galiba..yüzünü kapatmış.....
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Tem. 13, 2010 5:41 pm

ismail çok yakışıklı bee clown clown bazı cüceler ne kıskanmıştır alien
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Salı Tem. 13, 2010 5:52 pm

elif o resim neden çıktı kuzu??kim vermiş o resmi??
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Tem. 13, 2010 6:29 pm

Şevval oo bazı cüceler haticemin kıymetini zamanında bileylerdi... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 376784
    Geçti bor'un pazarı sür eşşeğini Niğde'ye... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 894354 Bu niğde benim peşimi bırakmıycak... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 894354
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Tem. 13, 2010 6:33 pm

~aksamguzelı~ demiş ki:Şevval oo bazı cüceler haticemin kıymetini zamanında bileylerdi... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 376784
    Geçti bor'un pazarı sür eşşeğini Niğde'ye... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 894354 Bu niğde benim peşimi bırakmıycak... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 894354

Surprised Surprised Surprised kuşum çok güzel yazmışsın yes yes yes Surprised Surprised Hatice Şendil Gibi Bir güzellik çirkin birinin yanında hoş durmuyor be kuşum alien

Not:niğde den kurtulamadın gitti Surprised Surprised
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Salı Tem. 13, 2010 6:37 pm

zeynep demiş ki:elif o resim neden çıktı kuzu??kim vermiş o resmi??

kumacım bu haberle ilgili değil o resim bence hiç ismail gibi yakışıklı centilmen bir adam iş yemeğine giderken spor giyinir mi alien bir kere öyle bir gece varsa kıyafet uygun değil ismail abimiz iş yemeğine öyle gitmez alien
    ~aksamguzelı~
    ~aksamguzelı~
    HaticeFan Grafiker
    HaticeFan Grafiker

Kullanıcı Puanı : 2009
    Lakap : Gezenti (=

Mesaj tarafından ~aksamguzelı~ Salı Tem. 13, 2010 6:39 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    ~aksamguzelı~ demiş ki:Şevval oo bazı cüceler haticemin kıymetini zamanında bileylerdi... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 376784

Surprised Surprised Surprised kuşum çok güzel yazmışsın yes yes yes Surprised Surprised Hatice Şendil Gibi Bir güzellik çirkin birinin yanında hoş durmuyor be kuşum alien

Not:niğde den kurtulamadın gitti Surprised Surprised
    bi haticem bide niğdem ömrüme yazıldı... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 932294 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 932294
    ahhhhhhhhh ahhhhhhhhh.! ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 898192
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Salı Tem. 13, 2010 9:52 pm

zeynep demiş ki:elif o resim neden çıktı kuzu??kim vermiş o resmi??

Ilk once o geceye ait denilerek gonderildi resim bana, sonra oyle olmadigi soylendi. Bilemiyorum artik. Zaten Ismail bey o sekilde is yemegine gitmez arkadaslarin dedigi gibi Idea
    olumsuzaşk
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 3

Mesaj tarafından olumsuzaşk Çarş. Tem. 14, 2010 10:53 am

14/07/2010 Günü Posta Gazetesinde'ki Bu Haber,Bu İddia'yı Yalanlıyor Gibime Geliyor,Aşağıda'ki Ekleyeceğim Resim,Sabah'ın Internet Sitesinde'de Olmasına Rağmen Daha Sonra Kaldırılmış İşte Posta Gazetesinde'ki Haber'in Fotoğraflı Haberi;

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 Img013og

Tabi Bir İddia'ya Göre,Hatice Şendil'in,Eski İş Adamı Sevgilisinde Geri Döndüğü Konuşuluyor,Fakat Ben Buna İhtimal Vermemekle Birlikte,Acaba? Demiyorumda Değil...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Çarş. Tem. 14, 2010 11:03 am

bu demek oluyorki İsmail Filiz Ve Hatice Şendil Yeni Bir proje İçin Yemek Yemiş Olabilirler Süperrrrrrrrrrrrrr Laughing Laughing Yani Meleğimiz Ay Yapım İle Çalışacak Oy Oy İnşallah Ve Projede Başrolü İsmail abi İle Paylaşması Muhteşem Olacak Laughing Laughing sonunda hatice şendil güzelliğine layık biri ile partner olacak alien
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Çarş. Tem. 14, 2010 11:58 am

yanındaki kız başka bu da bu tezin tamamen çöp oldugunun en önemli kanıtı Idea zaten haticenin iş yemegi için biraraya geldiklerini bizzz tam en baştan söylemiştik.

... üç nokta koyuyorum bu üç nokta çok şeyler anlatıyor,anlayana.

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 6 Untitl13
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Çarş. Tem. 14, 2010 1:32 pm

Kumacım Gerçek Harbi Hatice Şendil Fanları Zaten Böyle Bir Yemek Varsa Bu İş Yemeğidir Demişti Ve Sonunda Haklı Çıktık :idea:Umarım Prensesimize İftira Atmaya Çalışanlar Ağızlarının Payını Veeeeeee Boylarının Ölçülerini Almışlardır Surprised Surprised

Hatice Şendil Bu Işıltılı Dünyaya Ahlak Ve Edep Kelimelerini Yaşayarak anlatmış nadir Oyunculardandır Idea Bundan Sonra Herkes Hatice Şendil İsmini Ağzına alırken Bin Kez Düşünsün Sonra konuşsun cyclops

Prensesimiz İnşallah Ay Yapım İle Anlaşmıştır monkey monkey
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Tem. 15, 2010 10:38 pm

Haberin yalan oldugunu herkes iyi biliyodu aksi dusuncelere sahip olanlarda ... What a Face

Insallah Yeni sezonda Hatice'miz Ismail Filiz beyle bir dizide oynar (mumkunse AY YAPIM) clown
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Tem. 16, 2010 12:33 pm

Hatice'm demiş ki:Haberin yalan oldugunu herkes iyi biliyodu aksi dusuncelere sahip olanlarda ... What a Face

Insallah Yeni sezonda Hatice'miz Ismail Filiz beyle bir dizide oynar (mumkunse AY YAPIM) clown

umarım böyle bırsey vardı çok ısterım ya çok özledım harbıden .s
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Cuma Tem. 16, 2010 12:35 pm

Aslıtoşum Bizde Özledik Crying or Very sad Crying or Very sad Hatice Ablamız Tatildeymiş...inşallah doğum gününe yakın bir zamanda bizlere muhteşem bir proje haberi verir Laughing
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne Cuma Tem. 16, 2010 1:28 pm

AşksınHaticem demiş ki:Aslıtoşum Bizde Özledik Crying or Very sad Crying or Very sad Hatice Ablamız Tatildeymiş...inşallah doğum gününe yakın bir zamanda bizlere muhteşem bir proje haberi verir Laughing

tatıldemıymış ohh ne guzel Very Happy:D
    Ya bu haber yalan oldugu ortaya çıkmış .d hehe
    bu demktırkı ınşallah tabı dızı gelıyordur ya :s
    havin
    havin
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 2

Mesaj tarafından havin C.tesi Tem. 17, 2010 8:39 am

bencede yeni sezonda yeni bir yapımla yine konuşturacak.
    gerek güzelliği,gerek başarısı,gerek muhteşem ötesi oyunculuğuyla yine herkesi kendine hayran bırakacak...yaban gülüm benim..
    umarım ismaille oynar çünki yakışıyorlar allah var hakkını yemeyelim...gerçi kenanla oynasaydı daha güzel olurdu ama neyse bizde çakmasıyla artıkım idare etcez...başarılar haticem ,güzel gözlü çöl ahusu..... queen
    C.Ronaldo
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 2

Mesaj tarafından C.Ronaldo Ptsi Tem. 19, 2010 10:20 am

Öncelikle Merhaba
    Hatice Şendil Pek Fazla Tanımıyorum Sadece Dizilerden
    İki Yabancı , kVP,Fesupanallah dizilerinden tanıyorum fakat
    düzgün bir kişiliği var evli bir adamla ilşkisi olacağını düşünmüyorum
    hiç bir kadın evli bir erkekle beraber olmaz çok sevsede
    eğer haber doğru olsayı o zaman üstelrde bir resim flan olurdu her halde
    + olarak ise her ahbere inanmıyorum çünkü gazeteciler bazen uydurma haber yapıyor buda var

Saygılarımla
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Ptsi Tem. 19, 2010 11:53 am

haberin yalan oldugu ve ismail filiz'in gerçek sevgilisi ile birlikte görüntülenmesiyle günışıgına çıkmıştır.

başlık kilit.

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 2:29 am