ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+19
ZARA
Света(Isik)
yeterki_gül
Gizli Özne
sena
emila
~aksamguzelı~
Gamzelim
Black Diamond
ebrulim
H.SeNDiL
Kadir Kavri
nnurr
AşksınHaticem
Hatice'm
zeynep
nurhayat92
melek hatice
haticee_
23 posters

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA

H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 Empty Geri: ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Tem. 03, 2010 3:20 pm

UYARI:

ARKADASLAR SADECE HABERLE ILGILI YORUMLARINIZI BURDA PAYLASIN. SOHBET VE TARTISMAK ICIN SOHBET BASLIGINI VE ÖZEL MESAJ YOLUNU KULLANIN!
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 Empty Geri: ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Tem. 03, 2010 4:31 pm

ismail filizi acikcasi kenan imirzalioglundan daha cok begendim... özel hayat konusunda simdilik susma hakkimi kullaniyorum...(malum cenemi tutamam bir laf ederim, sonra olmaz tükürdügümü yalamak zorunda kalirim)

AMMMAAA EGER BIR PROJE ICIN BIR ARAYA INS GELDILERSE!!! off offff bu dizi süper patlayacak...
    evet Hatice Sendili tanimayan yok artik... ama kariyeri henüz tam oturamadi.. ebru alemdar karakteriyle hafizalara kazindi ama TAMAMEN basrol olamadi malesef... bu yüzden ismail filiz ile ayni projede süper olur...
    cünkü ikisinin yüzüde eskimedi... dizinin senaryosuda güzel olursa ALLAH... buranin binlerce fanlari olur INS... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 830728 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 830728 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 830728
    sena
    sena
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 3378

Mesaj tarafından sena C.tesi Tem. 03, 2010 4:34 pm

Açıkçası İsmail Filizin adını duymuşluğum vardı ama kim olduğunu tam olarak bilmiyordum yeni baktım gogledan hiç de fena değilmiş Mad :xBu haberin ne kadar gerçek olduğu muamma ama beraber bir projeleri olursa güzel olur. queen
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Tem. 03, 2010 5:04 pm

İsmail filiz çok beyenıyorum lakın haberı göruncede çok mutlu oldum ama evlı adam , KAdır sende edebıyat yapmışsıın gzmden dşr dıye sankı gerçek ıdda edılmış hemen ne kdr meraklısın kötülemeye .. Sonra da ıdda dıyıp kapamışsın .. Bazı yazıların cıleden çıkarıyor ınsanı Smile

Fatmagulun suçu ne dızısınde oynayacaktı lakın karısı evlıyız dıyınce o projden ihya edıldı Very Happy Lakın Hatıceyle dızısı olursa süper olur Very Happy
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Tem. 03, 2010 5:07 pm

Gizli Özne demiş ki:Fatmagulun suçu ne dızısınde oynayacaktı lakın karısı evlıyız dıyınce o projden ihya edıldı Very Happy Lakın Hatıceyle dızısı olursa süper olur Very Happy

bir dakka bir dakka adam evli diye diziden neden ihya ediliyorki...
    mahremiyet özel hayat denen bir sey var... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 Icon_question
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2265
    İş/Hobiler : Mühendis
    Lakap : Hatice Şendil Aşığı

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Tem. 03, 2010 5:09 pm

Gizli Özne demiş ki:

İsmail filiz çok beyenıyorum lakın haberı göruncede çok mutlu oldum ama evlı adam , KAdır sende edebıyat yapmışsıın gzmden dşr dıye sankı gerçek ıdda edılmış hemen ne kdr meraklısın kötülemeye .. Sonra da ıdda dıyıp kapamışsın .. Bazı yazıların cıleden çıkarıyor ınsanı Smile

Fatmagulun suçu ne dızısınde oynayacaktı lakın karısı evlıyız dıyınce o projden ihya edıldı Very Happy Lakın Hatıceyle dızısı olursa süper olur Very Happy

inşallah aslıcım Laughing eğer ay yapım bu ikiliye dizi çekecekse biz hatice fanları yaşadık Laughing Laughing Laughing dua edelim bir dizi projesi olsun clown sanırım çalıkuşunu çekmeyi düşünüyorlarmış cyclops
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Tem. 03, 2010 5:10 pm

Gamzelim demiş ki:
    Gizli Özne demiş ki:Fatmagulun suçu ne dızısınde oynayacaktı lakın karısı evlıyız dıyınce o projden ihya edıldı Very Happy Lakın Hatıceyle dızısı olursa süper olur Very Happy

mahremiyet özel hayat denen bir sey var... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 Icon_question

Boşandım fılan demiş o yuzden .. Valla böyle bır haber okudum ,sonrada beren saat 'e partner olacaktı degiştirdiler engın gtrdıler d
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Tem. 03, 2010 5:12 pm

ay yapım asla böyle şeylere takılmaz,adamlar zaten bu yolla para kazanıyor.

o role uygun degildi ismail bence onu aşk dizisinde oynatacaklar.çünkü berene tecavüz eden lerden birini oynayacaktı o rolde (eger anımsadıgım filmse)vee ismail o role gitmezdi.

daha haberin gerçek olup olmadıgı bile belli degil hem.yine de büyük ümitlere kapılmayalım ay yapımı çok istiyorum allah için işallah olur.
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Tem. 03, 2010 5:16 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    Gizli Özne demiş ki:

inşallah aslıcım Laughing eğer ay yapım bu ikiliye dizi çekecekse biz hatice fanları yaşadık Laughing Laughing Laughing dua edelim bir dizi projesi olsun clown sanırım çalıkuşunu çekmeyi düşünüyorlarmış cyclops

bacim kader arkadasim bnm... kiz bende aynisni düsünmüstm, hatta bir yere yazdim ama nereye bilmiyom...Surprised Surprised
    calikusunda feride olarak düsünsenize... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 932294 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 932294 ALLAHim sana geliyorum ...
    ama calikusunu keske eski zamandaki gibi cekseler... yani yil 2010 degil yine o yillar...
    hatice sendili aydan senerinki gibi kiyafetlerle düsünsenize.. oyyy ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 184350 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 184350
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Tem. 03, 2010 5:18 pm

Gizli Özne demiş ki:
    Gamzelim demiş ki:

Boşandım fılan demiş o yuzden .. Valla böyle bır haber okudum ,sonrada beren saat 'e partner olacaktı degiştirdiler engın gtrdıler d
    bir kere o cocuk berene fizik olark uymuyorki... cocuk masALLAH uzun boylu... beren desen yerden bitme...(sanki ben daha uzunumda:o )
    ama kivanc denecek simdi ama kivancta pek yakisikli bisey degil..
    o yüzden bence bu cocuk beren saatin yaninda harcanmasin, haticemle calikusunda oynasin... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 223241 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 223241 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 223241
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Tem. 03, 2010 5:22 pm

Gamzelim demiş ki:
    Gizli Özne demiş ki:
    Gamzelim demiş ki:

bir kere o cocuk berene fizik olark uymuyorki... cocuk masALLAH uzun boylu... beren desen yerden bitme...(sanki ben daha uzunumda:o )
    ama kivanc denecek simdi ama kivancta pek yakisikli bisey degil..
    o yüzden bence bu cocuk beren saatin yaninda harcanmasin, haticemle calikusunda oynasin... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 223241 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 223241 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 223241

lütfiş zaten ay yapım hiçççç çocuğun özeline takılmadı...senin ve kumamın dediği gibi ilk başta olur dediler sonra baktılar ikili uyumlu değil vazgeçtiler...ismailde ne arıyor tecavüzcü surat Surprised Surprised oda hatice ablamız gibi masum yüzlü clown bence uyum olmadığı için beren ismailden vazgeçtiler ama ismail için yeni bir proje düşündüler onun yanında partner hatice şendili uygun buldular inşallah böyledir

evet çalıkuşunu çevirirler ve hatice şendil başrol olursa muhteşem olur clown
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Tem. 03, 2010 5:24 pm

çalıkuşu için o yaprak dökümündeki kızı oynatmayacaklar mıydı?

bence ay yapım aşkı memnu yerine koyabilecegi bir dizi planlıyor.öyle şık ortamlar,şaşalı elbiseler felan.uff ben prensesimi moda dergilerinden fırlamış gibi görmek istiyim.
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Tem. 03, 2010 5:29 pm

Ay hadı inşallah D:D:Very Happy

Ay yapım perşembeye Fatmagulun suçu ne koyacaklar Very Happy

Ama inşallah böyle BEren gbı parlıycak hatıcem öle kötü parlamasında parlasın genede Very Happy:D
    nnurr
    nnurr
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129
    İş/Hobiler : öğrenci

Mesaj tarafından nnurr C.tesi Tem. 03, 2010 5:29 pm

ben haberi gecce.comda okudum ve gecce bir çok olayı ilk duyuranlardan bengüzar halit gibi
    eğer hatice ile ismail arasında aşk olsaydı yakınlaşma diye vermezlerdi daha çarpıcı bir başlık atarlardı süpriz aşk gibi HABERİN YALAN OLDUĞU BURDAN BELLİ
    benim fikrim ismail ve hatice bir şekilde aynı mekanda bulunmuşlar ve magazinciler bunun haber olan yanını ele alıyor
    hatice ismail sohbet ettiler deseler bu haberi kimse ciddiye almaz o yüzden olayı çarpıtıyorlar
    ayrıca hatice şendili uzaktan yakından tanıyan herkez bu haberin yalan olduğunu anlar ve şüpeye düşmez

ismaillin fatma gülün suçu ne dizisinde oynamama sebebi evliliğini gizledi diye yazıldı ama bu da yalan haber çünkü bu adamlar iş yaptıkları kişinin kim olduğunu araştırmadılarmı hiçmi kimlik bilgileri istenmediler
    doğru olan haber ay yapımın ismail filizle başka projeleri olduğu ve umarım bu projede hatice şendille birlikte olur bu yemekte onun sinyalidir
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Tem. 03, 2010 5:30 pm

zeynep demiş ki:çalıkuşu için o yaprak dökümündeki kızı oynatmayacaklar mıydı?

bence ay yapım aşkı memnu yerine koyabilecegi bir dizi planlıyor.öyle şık ortamlar,şaşalı elbiseler felan.uff ben prensesimi moda dergilerinden fırlamış gibi görmek istiyim.

bendeeeeeeeeeee clown clown bihterin üzerindekileri hatice şendilin üzerinde hayal edip ahhhhhh ahhhhhhh çekmekten yoruldum Crying or Very sad Crying or Very sad bende hatice şendil'in muhteşem kıyafetler içinde, zengin bir yaşamı anlatan bir yapımda görmek istiyorum clown clown clown biri sesimizi duysun yahuuuuuu Sad kerem abi, duy kurban olayım sesimizi Razz
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Tem. 03, 2010 5:30 pm

Ay hadı inşallah D:D:Very Happy

Ay yapım perşembeye Fatmagulun suçu ne koyacaklar Very Happy

Ama inşallah böyle BEren gbı parlıycak hatıcem öle kötü parlamasında parlasın genede Very Happy:D
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem C.tesi Tem. 03, 2010 5:34 pm

nnurr demiş ki:ben haberi gecce.comda okudum ve gecce bir çok olayı ilk duyuranlardan bengüzar halit gibi
    eğer hatice ile ismail arasında aşk olsaydı yakınlaşma diye vermezlerdi daha çarpıcı bir başlık atarlardı süpriz aşk gibi HABERİN YALAN OLDUĞU BURDAN BELLİ
    benim fikrim ismail ve hatice bir şekilde aynı mekanda bulunmuşlar ve magazinciler bunun haber olan yanını ele alıyor
    hatice ismail sohbet ettiler deseler bu haberi kimse ciddiye almaz o yüzden olayı çarpıtıyorlar
    ayrıca hatice şendili uzaktan yakından tanıyan herkez bu haberin yalan olduğunu anlar ve şüpeye düşmez

ismaillin fatma gülün suçu ne dizisinde oynamama sebebi evliliğini gizledi diye yazıldı ama bu da yalan haber çünkü bu adamlar iş yaptıkları kişinin kim olduğunu araştırmadılarmı hiçmi kimlik bilgileri istenmediler
    doğru olan haber ay yapımın ismail filizle başka projeleri olduğu ve umarım bu projede hatice şendille birlikte olur bu yemekte onun sinyalidir

nurum tüm yorumuna kelimesi kelimesine katılıyorum Idea kesinlikle idda kelimesini kullanmazlardı daha emin konuşurlardı cyclops

zaten ay yapımın hatice abla ile çalışmak istediğine dair bir tüyo almıştık 2 hafta önce cyclops bence sabrettik bekledik sonunda muhteşem bir projede haticemizi izleyeceğiz Laughing Laughing
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Tem. 03, 2010 5:35 pm

Kerem çatay zaten nerdeyse mahvettı vadıyı perşmebe gecelrıne koyuyor özellıkle dızılerını Very Happy hehe Yaşa kerem Very Happy
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Tem. 03, 2010 5:36 pm

AşksınHaticem demiş ki:lütfiş zaten ay yapım hiçççç çocuğun özeline takılmadı...senin ve kumamın dediği gibi ilk başta olur dediler sonra baktılar ikili uyumlu değil vazgeçtiler...ismailde ne arıyor tecavüzcü surat Surprised Surprised oda hatice ablamız gibi masum yüzlü clown bence uyum olmadığı için beren ismailden vazgeçtiler ama ismail için yeni bir proje düşündüler onun yanında partner hatice şendili uygun buldular inşallah böyledir

evet çalıkuşunu çevirirler ve hatice şendil başrol olursa muhteşem olur clown
    ee yok artik... bu cocuk kim tecavüzcü olmak kim.. resmen cuvallarlardi yaneee... valla bacim agzindan bal damliyor... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 830728 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 932294 keske öyle olsa...
    böyle $ik kiyafetler icinde düsünsenize haticemizi.. ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 932294 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 932294

aklima geldi simdi birden.. vadide polatla ayrilacaklari bölümde kizin üzerindeki ceket neydi öyle... bilmem kac beden büyüktü.. offf düsündükce sinirlerim gerildi... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 376784 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 360154 birde bihtere bakin ölürken bile $iklik yarisindayd... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 274318
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Tem. 03, 2010 5:38 pm

AşksınHaticem demiş ki:
    nurum tüm yorumuna kelimesi kelimesine katılıyorum Idea kesinlikle idda kelimesini kullanmazlardı daha emin konuşurlardı cyclops

zaten ay yapımın hatice abla ile çalışmak istediğine dair bir tüyo almıştık 2 hafta önce cyclops bence sabrettik bekledik sonunda muhteşem bir projede haticemizi izleyeceğiz Laughing Laughing

bu tüyoyu kimden aldik...??? yani güvenilir kisilerdenmi ???
    mesela su özkan ve dilek dediginiz kisiler ki ben özkani tek dfden biliyorum, dilek kim bilmem bile, onlar verdiyse bu tüyoyu, nerden nasil verdiler???
    sonucta onlar panada calismiyormu, hatice ablanin panayla iliskisi bitmedimi yoksa... ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 853603 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 853603
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Tem. 03, 2010 5:39 pm

zaten hatice'yi az çok tanıyan biri hele hele fanı,bu haberin gerçek olmayacagını bilir.Kızın içi deşildi ben hayatım boyunca kardeşlerime örnek oldum demekten cyclops

ama ben şunu da söylemeden edemiyorum,bu kız ard arda 10 tane adamda öldürse sevgimden bir damla olsun eksilmez.pazara kadar degil mezara kadar,haticem neyler neylerse güzel eyler.benim ana felsefe bu kardeşim,o en dogrusunu bilir.kimse de onun hayatı hakkında ahkam kesemez bana laf söylemek düşmez onun hayatı ve hatice şendil hayatını hep çok kaliteli yaşamıştır her zaman da çok kaliteli yaşayacaktır.
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gamzelim C.tesi Tem. 03, 2010 5:45 pm

zeynep demiş ki:zaten hatice'yi az çok tanıyan biri hele hele fanı,bu haberin gerçek olmayacagını bilir.Kızın içi deşildi ben hayatım boyunca kardeşlerime örnek oldum demekten cyclops

ama ben şunu da söylemeden edemiyorum,bu kız ard arda 10 tane adamda öldürse sevgimden bir damla olsun eksilmez.pazara kadar degil mezara kadar,haticem neyler neylerse güzel eyler.benim ana felsefe bu kardeşim,o en dogrusunu bilir.kimse de onun hayatı hakkında ahkam kesemez bana laf söylemek düşmez onun hayatı ve hatice şendil hayatını hep çok kaliteli yaşamıştır her zaman da çok kaliteli yaşayacaktır.

NOKTA!!! ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 775303 ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 775303
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Tem. 03, 2010 5:53 pm

zeynep demiş ki:zaten hatice'yi az çok tanıyan biri hele hele fanı,bu haberin gerçek olmayacagını bilir.Kızın içi deşildi ben hayatım boyunca kardeşlerime örnek oldum demekten cyclops

,,

Abıyenın agzından çok güzel bır tebrük koyuyorum Very Happy
    yeterki_gül
    yeterki_gül
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1129

Mesaj tarafından yeterki_gül C.tesi Tem. 03, 2010 7:51 pm

yaa zatenn ismail filizin evli olduğu ortaya çıktıı hatice abla hayatttaa evli birisi ile birlikte olmazz..
    eğer yemek yemişlersede iş yemeği olabilirr daha fazlasına ihtimal bile vermiyorum...
    AşksınHaticem
    AşksınHaticem
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından AşksınHaticem Paz Tem. 04, 2010 1:27 pm

ŞENDİL VE FİLİZ ARASINDA SÜPRRİZ YAKINLAŞMA - Sayfa 4 11041558

Oyuncu Hatice Şendil ile İsmail Filiz, önceki gece Bebek Poseidon Restaurant'ta yemek yedi.
    Sabah gazetesinden Yüksel Yavuz'un haberine göre ikilinin birkaç haftadır görüştüğü iddia ediliyor.

Kaynak:
    http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15215507.asp?gid=222

Not:Artık Kesin Eminim Bomba Gibi Bir Proje İçin Bu Yemek Yenildi.Çünkü Asla Hürriyet Bu Haberi Böyle Baş sayfada Vermezdi ki Hatice Şendil'in Neco İle Bunun Gibi Duyum Haberleri Çok Çıktı ama Hiçbirine Kıymet Vermedi Hürriyet Eğer Bu Haberi Manşetine Taşıyorsa KanalD de yeni sezonda ay yapımın bu ikiliye çekeceği dizi için hazırlık amaçlı reklam diyorum alien

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 5:00 pm