Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 5 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 5 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+21
Kadir Kavri
ebrulim
ebru forever
uçar_e
~aksamguzelı~
olasılıksız kısss
Gamzelim
q:)ßr@
nnurr
Hatice'm
Limonata
emila
dizikolik
melek hatice
melike
Света(Isik)
oslemmsemiz
Bydewz
H.SeNDiL
Gizli Özne
zeynep
25 posters

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 5 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2

Mesaj tarafından zeynep Salı Kas. 30, 2010 7:56 pm

çok aradım ama öyle yazılacak birşey bulamadım,nur.ilerleyen zamanlarda bir tane daha yazarız o zamanda yazamayan arkadaşlar yazar.kübra gitti canım mektubumuz,birdaki sefere artık.
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 5 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2

Mesaj tarafından oslemmsemiz Çarş. Ara. 01, 2010 4:27 pm

zeynep mektup çok güel olmuş ben üzülmüyom nasılsa hepimizin adına gönderdinnnnn
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1401
    Lakap : türkçeci

Mesaj tarafından melike Çarş. Ara. 01, 2010 4:34 pm

mektubu nerden okudun özlem?
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Çarş. Ara. 01, 2010 4:37 pm

zeynep demiş ki:Hatice Şendil Fan sitesinden merhabalar MELEK KIZ,

Bir bayanın başka bir bayanı bu kadar koşulsuz,bu kadar içten ve bu kadar takdirle sevmesi gerçekten düşünülünce imkansız gibi,ama burada sana koşulsuz ve sonsuz sevgi besleyen bir topluluk var.Çünkü sen bizim kafamızda o kusursuz peri kızısısın,halin,tavrın,yaşayışın,kuralların,hayata bakışın,attıgın adımlar,verdiğin kararlarla gerçekten birçok insana örnek olan ütopik bir kadınsın.yani biz senin sadece duru , esi benzeri olmayan güzelliğini değil, iyi ve örnek bir insan olmanı seviyoruz... İnan bize hepimiz seni kendimize örnek alıyoruz, agırbaşlılığınla, örnek yasantınla,zekanla ve güzel kalbinle hepimiz için çok özelsin...

Herkesin insanca hataları vardır ama biz sende böyle birşeye hiç şait olmadık.Hayatın seni götürdüğü bazı çıkmazları görebiliyoruz hemen akabinde de onlara attıgın ustaca çalımları..
    Biz ve seni tanıyan bütün herkes bundan önceki 26 yılını ne kadar dogru,ne kadar kaliteli ve tavizsiz yaşadıgının farkında.Bizim temennimiz,bundan sonraki hayatında da hayallerinin seni asla yalnız bırakmasın,yürüdügün yollarda hep yeni başlangıçlara adım at,zor günlerinde yanında bulunacak dostların hiç eksik olmasın,elini tuttuğunda içini güvenle dolduran seni yürüdüğün bütün yollarda yanlız bırakmayacak elini sıkı sıkı tutacak bir hayat arkadaşın olsun vee herşeyden önemlisi bizi asla unutma..unutma ki ümidinin kırıldıgı anlarda içini karşılıksız sevginin verdiği cesaret doldursuz,kimse için olmasa bile hatta kendin için bile olmasa bizim için seni koşulsuz seven hatice şendil fanları için elindeki neyse, küçücük birşey bile olabilir hiç bir önemi bile olmayabilir ona sıkı sıkıya tutun..

Bundan önceki projelerini oldugu gibi yeni dizi projeni de severek ve mutlulukla izliyoruz...Seni ekranlarda ve böylesine güzel bir dizide izlemek bizim için büyük bir mutluluk...
    Meleğimiz sana Karadağlar dizisinde (ve bir daha ulaşamazsak diğer projelerinde ) başarılar diliyoruz, sen ne yaparsan yap biz senin arkandayız... Hep seni destekliyoruz...

Senden ufak bir ricamız var, bize bir iki cümle karalayabilirsen
    Bir de beyaz şova katıldığın zaman bize küçük bir selam yollarsan çok seviniriz.

………………………………….

Bilmeni isteriz ki sadece Türkiye’den değil, dünyanın bir çok ülkesinden seni takip ediyoruz... (Almanya, Hollanda, Ukrayna, Azerbaycan, Romanya,Fransa,Lübnan …) Bu sitede belki de tek ortak yönümüz sen olmana rağmen, adeta kardeş olduk...
    Böylesine güzel dostlukların temelinde senin olduğunu bilmeni isteriz...
    Fandan birkaç küçük mesaj;

Hatice'm seni çok seven bir Hayraninim
    Senin Oyunculuguna, Güzelligine, Yüreginin temizligine, Dogalligina, Basarilarina, yetenegine, ve I$Il I$Il parlayan Gözlerine vurulduk biz ! Seni dünyanin degi$ik degi$ik kö$elerinden Seven tüm hayranlarin adina öpüyorum. Gülden-16

Hayatta gördügüm en güzel varlik. Yüzüne her baktigimda, sesini her duydugumda, Rabbim ne güzellikler yaratmis dedigim insan. Var oldugum sürece tüm herseyiyle sevecegim, hayrani oldugum icin gurur duydugum melek. Seni cok seviyorum... elif-22

Haticem, Kelimeler yetmez böyle bir aşka, Hiç benzeri yok bendeki başka, Nasil sevdim yerini bilsen , Kalbime girsen görsen keşke...Seni nasil sevdigimi bu sarkidan güzel hic bir sey ifade edemez, iyiki varsin melegim... Lütfiye-19

Güzelligin , durulugun ve ahlakınla bızı etkıledıgını söylemek ıstıyorum . Senı çok sevdık , agladın agladık , guldun gulduk senınle beraber geçen sene , dızıden ayrıldıgında yuregımden bırşey koptu gıttı ve butun yaz yenı çalışman olacak mı dıye bekledık ve bızı çok sevındıren yenı projen hayırlı olsun Senı Sevıyorum .. Aslı -19

Canim meleyim benim...
    Sen ilk gerduyum gun asla unutamam...Sanki o gun bir melek kondu omuzuma...
    Sen benim hayatimin bir barcasi oldun...Bu sitede biz koskoca bir aile olduk senin sayende...
    Hic tanimiyerduk bir birimizi ama senin sayende tanidik...Sen oyle bir muzizesinki her yerde sen varsin...Seni tanidigim icin cok sansliyim...
    Sizi cok istiyerum bir programda germek,yada ozel bir repertaj...
    Allah seni herseyden korusun...Bir omur boyuncu mutlu ol MELEYIM Saygilar Svetlana-18

merhabalar hatice hanım.
    bütün yapımlarınızı takip ettim,her birinde ayrı sevdim sizi,umarım bir gün sizinle uzun uzun sohbet etmek şerefine erişirim.hayatın bütün güzellikleri sizinle olsun. burcu -23

Melegim öncelile sana çok teşekür ediyorum senin sayende çok güzel bi aile olduk bu fanda çok güzel arkadaşlıgımız var sana ne kadar teşekür etsek az senin bebeklik resimlerini istiyorum senden senın büsürü çalışmlarını yapıyoruz her resmin sanki bize gökten inen melek görmüş gibi oluyoruz seni çok seviyorummmmm benım adımda hatice -16

sen nazlı bir güzeldin.. iki yabancıydık seninle zeynonun bir bakışını gördüm.. ve gülparem oldun bir anda... laçin gibi büyüledin beni... ebruli bir dünyada... gülhayatım oldun ....

seni çok seven Nur-23

eskiden meleklere inanmazdım ama 2 yıl önce ben bir melek gördüm.nerden bilebilirdim ki o melek bir gün benim hayatım olsun...
    benim meleğim kraliçem seni çok seviyorum

melike-25

hatice seni seviyorum çünkü sen teksin güzelsin ve bir tek bizim melegimizsin..fana gelerek umrım bizi soyadın gibi şenlendirirsin..
    /Naz-14

insan yakından görmediği,tanışmadığı,konuşmadığı birini sevebilir mi?sevebilirmiş,hem de çok sevebilirmiş.bir insanın etrafına saçtığı sevgiyi görmek için illa o kişinin yanında olmak gerekmezmiş, bana bunu öğrettin.hayatıma anlam katan insanlardan birisin,iyi ki varsın. Zeynep-24

merhaba güzel melek...
    Öncelikle seni tanidigim icin o kadar cok mutluyum ki...
    Gerek oyunculugunla, gerek davranislarin olsun kendini cok güzel ifade ettin
    Gittigin bu oyunculuk yolunda umarim diledigin hersey olur...
    Sergiledigin oyunculugunla, basari merdivenlerini hizla tirmaniyorsun....
    Seni cok ama cok seven hayranin.Berna-20

ablacim mektup bu, zeynepim döktürmüs valla cok güzel yazmis
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz Çarş. Ara. 01, 2010 4:38 pm

melike demiş ki:mektubu nerden okudun özlem?

canım üste bak yada bir numara geri git zeynep burada yayınlamışşş
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Perş. Ara. 02, 2010 4:02 pm

ya su murat`da gelse artik ya. Murat`dan ne ses var ne birsey....

Insallah haticemiz de bize birseyler yazar, yani umuyorum insallah yapar.... drunken
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Perş. Ara. 02, 2010 8:17 pm

sınavları varmış ama muhakkak iletecem diyor.
    birde makinesine set amiri el koymuş,resim çekiyor sette diye:)

------------------------Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 5 Untitl84

bakar mısınız?yahu ne çok yakışıyorlar.
    ahhh ahhh şu kızı ne olur holywood keşfetse Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 5 223241 de johnny'mle aynı filmde görsem.karayip korsanları olur,başka bir aşk filmi olur Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 5 894354
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Cuma Ara. 03, 2010 3:39 pm

zeynebim mektubu agzim kulaklarimda okudum...Very Happy
    cok süper ifade etmisin duygularimizi...Very Happy
    valla o uyum görülmezmi beah... keske ah keske... ama neyse dünyadan cok uzaklasmadan ayaklarimizin üzerine basalim.... Very Happy
    Gizli Özne
    Gizli Özne
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 568

Mesaj tarafından Gizli Özne C.tesi Ara. 04, 2010 2:35 pm

Nerede kaldı bu çoçuk .s
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL C.tesi Ara. 04, 2010 4:21 pm

Bende cok merak ediyorum, kesin okumustur Hatice mektubu, Muratta resim cekememistir malum set amiri almis makinayi elinden resim cekiyor diye Surprised

Bugün yarin gelir haber, haftasonu sonucta, Muratin hafta sonlari sahnesi olurmu bilemiyorum ama eminim ilk isi bize Haticenin mesajini iletmek olacaktir What a Face
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Ara. 04, 2010 7:58 pm

bugün 2. sayfa diye bir program var kanaltürk'te mesut abicigimi gördüm orada hemen sabitledim kanalı.
    tam programı bitirirken sunucular dedi ki rejiden yogun istek var,karadağlar dizisini ne diye ezel ile çakıştırıyorlar,ezelden seyirci çalmayı mı planlıyorlar diye soruyorlar, dedi kız.mesut abicimde işte evet o diziden seyirci almak istiyorlar,dizi çok güzel,umduklarının da iyi bir reyting elde ettiler ama işte önceki yapımcı dava açtı belki de yayından kaldırılacak dedi.

programı sunan kızda aaaa sakın bitmesin erdal ustayı izlemek çok zevkli dedi,mesut abi de hemen atıldı,bende haticeyi izliyorum dedi ama görmeliydiniz öyle bir surat ifadesiyle dedi ki bunu öyle muzip öyle çapkın.sonra da ekledi karadağlar hiç bitmesin hep devam etsin Surprised kızlarda gülüştüler..
    ama gerçekten izlemenizi isterdim.

2. sayfa'nın 2 aralık 2010 yayınıydı sanırım,benim bugün baktıgım tekrarıydı.
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz C.tesi Ara. 04, 2010 8:03 pm

AY ŞU MESUT YAR YOK MU YA EZEL YÜZÜNDEN KALDIRILIRSA VALLA BİZİT DAVA AÇARIM KAZANAMASMDA SONUNA KADAR GİDERİM
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Ara. 04, 2010 8:10 pm

oslemmsemiz demiş ki:AY ŞU MESUT YAR YOK MU YA EZEL YÜZÜNDEN KALDIRILIRSA VALLA BİZİT DAVA AÇARIM KAZANAMASMDA SONUNA KADAR GİDERİM

yok canım kitabın yayın hakkını başka bir yapımcı almış,o açmış davayı.ama fos çıkar sanmam kazanamaz.

ama asıl olay hatice derken mesut yar'ın takındıgı tavırdı.anlatılmaz görmeniz lazım What a Face mesut yar haticeye platonik aşk beslamiyorsa ben de hiçbirşey bilmiyorum alien
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz C.tesi Ara. 04, 2010 8:16 pm

bende şimdi o progranın videosunu bulmaya çalışıyorum ya
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Ptsi Ara. 06, 2010 3:18 pm

Bazi yorumlara sasiriyorum. Ne düsündükleri umurumda degil ama, bizim melegin güzelligine kapilmalari hosuma gidiyor cyclops

---

- bu hatun insan falan değildir o kadar

- geniş aile dizisinde ilk kez gördüğüm (kurtlar vadisini hiç izlemedim çünkü) ve güzelliği karşısında kısmi felç geçirdiğim insan olduğundan şüpheli olduğum(çünkü insan olamayacak kadar güzel) meleğimsi

- konuk oyuncu olduğu geniş aile dizisinde dikkatimi cezbetmiş güzel kişi. kurtlar vadisi pusu'da oynarken farketmemiştim ama kendisi liv tyler'a mı benziyor ne?yanlış anlaşılmasın sadece benziyor diyorum. çünkü liv tyler'ın insan olmadığına dair ciddi bulgular var

- son birkaç gündür "kadın" deyince aklıma gelen 2-3 isimden biridir.
    kendisini ilk kez karadağlar dizisinde, oturak âlemlerinin fettan dansözü gülhayat rolünde fark ettim. (belki de benim ayıbım evet.)

adını araştırıp bakınca eski türkiye güzellerinden olduğunu öğrendim ki hiç şaşırmadım.

hafif balık etli, güzel bir fiziğe ve yüz hatlarına sahip ateş gibi bir kadın. dizide de vücudunu -dozunda- sergilemeyi o kadar güzel başarmışlar ki, insan onu izlerken ne olup bittiğini kaçırıyor.

---
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Salı Ara. 07, 2010 9:33 pm

Murat suan online'sin gördüm mektup isi ne oldu ? Haticemize ulastimi ?? bir cevap ?? Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 5 830728
    Gamzelim
    Gamzelim
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 658

Mesaj tarafından Gamzelim Salı Ara. 07, 2010 9:39 pm

oooo muratcim hosgeldin, yeni haberlerin varmi...Smile ??? mektubu verebildinmi cevap alabildinmi günlerdir catladik...Very Happy
    Bydewz
    Bydewz
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 68
    İş/Hobiler : Oyuncu

Mesaj tarafından Bydewz Salı Ara. 07, 2010 9:40 pm

sana e posta gönderdim Very Happy okumadınmıı
    Bydewz
    Bydewz
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Bydewz Salı Ara. 07, 2010 9:42 pm

arkadaşlar sizden bahsettim ama mektubu sete gidemedim die veremedim çünkü malum sınavlarım başladıı o yüzden ama bu hafta sınavlar bitioo set başlıyor Very Happy ama beni 5 . bölümde izlediniz umuyorum Very Happy gül ali ziyaretçin var diyen benim Very Happy bilmem fark ettinizmi XD
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Salı Ara. 07, 2010 9:44 pm

fark ettik...
    peki nezaman mektup ulasir Meleye
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Salı Ara. 07, 2010 9:46 pm

Bydewz demiş ki:sana e posta gönderdim Very Happy okumadınmıı
    evet ama yolladigin mail bos ?
    {MESAJ}

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bu ileti size Bydewz tarafından Hatice Şendil Fan Club- http://haticesendil.forumotion.com da bulunan hesabınız aracılığı ile gönderildi.
    bu geldi sadece ?
    Bydewz
    Bydewz
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Bydewz Salı Ara. 07, 2010 10:01 pm

hmm bşş ver o zaman en yakın zamanda ulaşır merak etmeyin Very Happy
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Çarş. Ara. 08, 2010 11:10 am

Bydewz demiş ki:arkadaşlar sizden bahsettim ama mektubu sete gidemedim die veremedim çünkü malum sınavlarım başladıı o yüzden ama bu hafta sınavlar bitioo set başlıyor Very Happy ama beni 5 . bölümde izlediniz umuyorum Very Happy gül ali ziyaretçin var diyen benim Very Happy bilmem fark ettinizmi XD

ayip ettin murat tabiki izledik.... Mad
    Nolurrrr en kisa zamanda mektubu melegimize ulastir lütfen....

valla kayboldun sandik, ne zamandir girmiyorudn siteye, ara ara gel de haticemizden bahset queen
    Bydewz
    Bydewz
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Bydewz Perş. Ara. 09, 2010 3:47 pm

haticenin bana attığı bakışı gördünüz demii o sahneyi 3 kere tekrarlattırdım hep öle baksın die XD
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Perş. Ara. 09, 2010 5:37 pm

Bydewz demiş ki:haticenin bana attığı bakışı gördünüz demii o sahneyi 3 kere tekrarlattırdım hep öle baksın die XD

çok şanslısın valla,keşke bende karşılıklı bir sahnede oynasam I love you anı olarak,kalsa.
    murat gülhayatın kardeşini oynaması için elemana ihtiyaç duyulursa,hemen bir çaldır ben sana geri dönerim Surprised

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:10 pm