Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+21
Kadir Kavri
ebrulim
ebru forever
uçar_e
~aksamguzelı~
olasılıksız kısss
Gamzelim
q:)ßr@
nnurr
Hatice'm
Limonata
emila
dizikolik
melek hatice
melike
Света(Isik)
oslemmsemiz
Bydewz
H.SeNDiL
Gizli Özne
zeynep
25 posters

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2

Bydewz
    Bydewz
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 68
    İş/Hobiler : Oyuncu

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2

Mesaj tarafından Bydewz Perş. Ara. 09, 2010 5:47 pm

numun yok ki bende be zeyno Very Happy
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2

Mesaj tarafından zeynep Perş. Ara. 09, 2010 5:51 pm

Bydewz demiş ki:numun yok ki bende be zeyno Very Happy

olsa sanki halldecen tongue mektub iki güne elinde dedin iki haftadır elimiz bögrümüzde haber bekliyoruz.ne zaman gideceksin sete?
    Bydewz
    Bydewz
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Bydewz Perş. Ara. 09, 2010 5:54 pm

benim yerime gir sınavlara ben gidem olmazmıı he nedersin yrn 2 tane sınav var mat ve ing bunlara hatice girmioor ben giriyorum XD
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Perş. Ara. 09, 2010 5:57 pm

Bydewz demiş ki:benim yerime gir sınavlara ben gidem olmazmıı he nedersin yrn 2 tane sınav var mat ve ing bunlara hatice girmioor ben giriyorum XD

tamam tamam bekleriz braz daha amaca giden yolda çekilen çile kutsaldır.
    hem sen derslerine sıkı çalış,oyunculukta sana ekmek yok Surprised
    Bydewz
    Bydewz
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Bydewz Perş. Ara. 09, 2010 6:02 pm

war war Very Happy ibrahim abi saolsun o bişeler ayarlıcak sette knk gibi olduk Very Happy
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Perş. Ara. 09, 2010 6:05 pm

Bydewz demiş ki:war war Very Happy ibrahim abi saolsun o bişeler ayarlıcak sette knk gibi olduk Very Happy

iyi bizde hava atarız,oyuncu arkadaşımız var diye.zaten ben aile eşrafına tanıttım seni.
    muratcım unutma diye bir kere daha söylüyorum canım,mektubu okurken muhakkak resimlerini çek olur mu?biz bilelim onun eline geçtigini Suspect
    Bydewz
    Bydewz
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Bydewz Perş. Ara. 09, 2010 6:06 pm

tmm zaten bi de zarf aldım sitenin linkini yazdım üstüne güzel olduu Very Happy
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Perş. Ara. 09, 2010 6:23 pm

Vayy muhabbet koyulasmis Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 894354 bizde ders çalisiyoz ama Hatice fani aksatmiyoruz !
    Murat Cevabi bekleye bekleye agaç olduk harbiden haaa Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 33132 Video fotoraf ne varsa çek !!
    Birde bizim siteye girmeye ikna ediversen yemede yaninda yat kivaminda olcak!

Zeynep abla Gülhayat'in bacisini mi oyniycan Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 223241 yakisiiirrr !
    Bydewz
    Bydewz
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Bydewz Perş. Ara. 09, 2010 6:26 pm

ha ha Very Happy bende kardeşinin yavuklusu olarak oynucam Very Happy
    Bydewz
    Bydewz
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından Bydewz Perş. Ara. 09, 2010 6:30 pm

zeynep faceye girsene hiç girmiosun :d
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Perş. Ara. 09, 2010 9:23 pm

Ebru DURU benim icin bugun oldu. Crying or Very sad
    Sadece ve sadece tek bir sey diyecem cok sukur kurtuldu o yilanlarda
    Sagolun "yilanlar"istediyiniz oldu Ebruyu bugun gercekten oldurdunuz.
    Simdi anladim sizin oyunculara sayginiz YOK
    Ebruyla Polat olan resimleri vedeolari hepsini sildim

Hatice iyiki cikti iyi'ki Gulhayat olmussun...
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ara. 10, 2010 11:46 am

Света(Isik) demiş ki:
    Ebru DURU benim icin bugun oldu. Crying or Very sad
    Sadece ve sadece tek bir sey diyecem cok sukur kurtuldu o yilanlarda
    Sagolun "yilanlar"istediyiniz oldu Ebruyu bugun gercekten oldurdunuz.
    Simdi anladim sizin oyunculara sayginiz YOK
    Ebruyla Polat olan resimleri vedeolari hepsini sildim

Hatice iyiki cikti iyi'ki Gulhayat olmussun...

öyle deme isik ya, sinirden dört köse oldum. Ya bir umut vardi polat birseyler söyler diye, ama yok. Inanmiyorum ya, bunlar degilmiydi namus herseyden daha önemli, aile, falan filan diyenler. Ebrumu resmen öldürdüler. Degil resimleri artik adim gibi eminim müzigini bile calmayacaklar. Ohhh leyla`yida yerlestirdiler eve, nazife anne de iki dakkada 360 dönmüs. Kizim kizim diye....
    Hic birsey demiyorum o ugursuzlara, sadece yazik cok üzülüyorum bunlarin acizliklerine.
    Bu dizide oynayan kimse anilmiyor zaten. Yaprak gibi sokup sokup cikartiyorlar. Ama haklisin iyi ki melegim kurtulmus onlardan. Ama yinede ben ebru karakterini cok ama cokkkkk özlüyorum. Crying or Very sad

zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Ara. 10, 2010 4:09 pm

kızlar biliyorsunuz demi,bunlar neco bey'in kıskançlık krizi seansları.
    aslında üzülmeyin,sevinin bence.
    neco aklınca diyorki hatice seni unuttum artık,ama bu tarz küçük dümenlere başvurduguna göre demek ki hala deli divane aşık.
    ve melegimin yaptıgı canını çok yakmış.(gerçi ben izlemedim diziyi,ışık anlatacak şimdi özelden)

bu arada dün akşam çok aceyip bir rüya gördüm haticeyle alakalı,az sonra anlatacam.şimdi acil çıkmam lazım.
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Ara. 10, 2010 5:29 pm

evet muhteşem rüyamı anlatıyorum.
    şimdi ben böyle bir duvardan sarkıyorum,bide ne göreyim elifle(bizim elif) hatice aşagıda oturuyorlar.hemen yanlarına gidiyorum sarılıyorum felan haticeye sizin hayranınızım diyorum,çok seviyorum sizi diyorum konuşuyoruz felan sonra biz elifle uyuyoruz haticenin evine gidip.o da başka bir oda da uyuyor,ama evi görmelisiniz modası geçmiş bir ev eski eşyalar felan zaten bizde yerde yatıyoruz elifle.sonra bir kız çocugu var bizim yattıgımız yerin hemen yanında uyuyan,uyurken bu yorganını düşürüyor sanra elifle yorganını düzeltiryoruz.birden hatice geliyor,bize bagırıyor,çemkiriyor Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 894354 görmeniz lazım öldürecek bizi ne yapıyorsunuz benim kızıma diye.,sonra evden kovuyor bizi aglaya aglaya çıkıyoruz evden Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 838771
    keşke zuhal olsada tabir etse bu rüyayı bize Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 894354
    melike
    melike
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1401
    Lakap : türkçeci

Mesaj tarafından melike Cuma Ara. 10, 2010 5:36 pm

zeynep demiş ki:evet muhteşem rüyamı anlatıyorum.
    şimdi ben böyle bir duvardan sarkıyorum,bide ne göreyim elifle(bizim elif) hatice aşagıda oturuyorlar.hemen yanlarına gidiyorum sarılıyorum felan haticeye sizin hayranınızım diyorum,çok seviyorum sizi diyorum konuşuyoruz felan sonra biz elifle uyuyoruz haticenin evine gidip.o da başka bir oda da uyuyor,ama evi görmelisiniz modası geçmiş bir ev eski eşyalar felan zaten bizde yerde yatıyoruz elifle.sonra bir kız çocugu var bizim yattıgımız yerin hemen yanında uyuyan,uyurken bu yorganını düşürüyor sanra elifle yorganını düzeltiryoruz.birden hatice geliyor,bize bagırıyor,çemkiriyor Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 894354 görmeniz lazım öldürecek bizi ne yapıyorsunuz benim kızıma diye.,sonra evden kovuyor bizi aglaya aglaya çıkıyoruz evden Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 898192 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 838771
    keşke zuhal olsada tabir etse bu rüyayı bize Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 894354

Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised gerçekten çok güzel bir rüya görmüşsün zeynep o kız çocuğu kim yaa?
    bende bir kere haticeyi komşum olduğunu görüyordum Surprised ama o kadar kötüydü ki bu hatice olamaz diyodum rüyamda Surprised
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Ara. 10, 2010 5:47 pm

melike demiş ki:

Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised gerçekten çok güzel bir rüya görmüşsün zeynep o kız çocuğu kim yaa?
    bende bir kere haticeyi komşum olduğunu görüyordum Surprised ama o kadar kötüydü ki bu hatice olamaz diyodum rüyamda Surprised

örtmenim sesi hala kulaklarımda,nasıl bagırıyor nasıl bagırıyor anlatamam,gece gece kabusum oldu Surprised birde böyle gerçege yakın rüyalar olurya onlardan..

bu arada bu ikinci defa onu bir kız çocugu ile görmem,malum mu oluyor ne piti piti bir kız yegenimiz mi olacak ne?gerçi öncekinde o ismi lazım degildi babası ama allah korusun diyorum.çok şükür allahım kurtardı o adamdan birtanemi
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ara. 10, 2010 6:11 pm

Zeynep one ya, resmen benimi gördün rüyanda Like a Star @ heaven Nerden hatirliyorsun beni, resimlerim varmi haal sende ondanmi yoksa...

Bu arada Haticenin kizi ha, vaybe ne rüyaymis What a Face

Zuhale muhtac olduk, gelsede bize tabir etse haklisin zeyno Surprised
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Ara. 10, 2010 6:24 pm

H.SeNDiL demiş ki:Zeynep one ya, resmen benimi gördün rüyanda Like a Star @ heaven Nerden hatirliyorsun beni, resimlerim varmi haal sende ondanmi yoksa...

senin oldugunu biliyorum ama yüzün nasıldı bilemiyorum ama sensin yani=)
    bu iki oldu kızı oldugunu gördüğüm,bilemiyorum tongue
    benim çok garip bir şekilde 6. hissim çok kuvvetlidir valla.birşeyleri isteyince resmen onları çagırırım,çok fazla anım var bu şekilde.
    bunu istiyorum valla çok yakışıklı bir eşi olsun,ve bir kızı olsun What a Face
    birde haticeyle ilgili bir düşüncem daha var 13. bölümde diziden çıkacagına dair,ama dizi devam edecek.hatice çıkacak,diziyi izlerken hep bu hisse kapılıyorum.
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Cuma Ara. 10, 2010 6:42 pm

ya zeynep ne biçim hismiş o öle ağzından yel alsın hatcemiz sonuna kadar gidecek insallahhhhh
    H.SeNDiL
    H.SeNDiL
    Genel Moderatör
    Genel Moderatör

Kullanıcı Puanı : 3338
    Lakap : Gamsız

Mesaj tarafından H.SeNDiL Cuma Ara. 10, 2010 7:04 pm

zeynep demiş ki:
    H.SeNDiL demiş ki:Zeynep one ya, resmen benimi gördün rüyanda Like a Star @ heaven Nerden hatirliyorsun beni, resimlerim varmi haal sende ondanmi yoksa...

senin oldugunu biliyorum ama yüzün nasıldı bilemiyorum ama sensin yani=)
    bu iki oldu kızı oldugunu gördüğüm,bilemiyorum tongue
    benim çok garip bir şekilde 6. hissim çok kuvvetlidir valla.birşeyleri isteyince resmen onları çagırırım,çok fazla anım var bu şekilde.
    bunu istiyorum valla çok yakışıklı bir eşi olsun,ve bir kızı olsun What a Face
    birde haticeyle ilgili bir düşüncem daha var 13. bölümde diziden çıkacagına dair,ama dizi devam edecek.hatice çıkacak,diziyi izlerken hep bu hisse kapılıyorum.

Ya o nasil bir his ya zeyno, ozaman zor izleriz bu kizi Sad Eee bari iyi iste iyi olsun, diziden cikmasin Karadaglar tutsun ratingler süper olsun, madem isteyince cagiriyorsun Idea

Kizi olsun isterim tabi, ama simdi degil, isine konsamtre, dizi devam edecek(inshallah) tabi evlilik isterse olur What a Face
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep Cuma Ara. 10, 2010 7:13 pm

reytingler iyi olsun tabi ki de tek istegim o ama sanki belli bir zaman sonra diziyi bırakacak gibi hissediyorum.tabi ki istemem kesinlikle bu dizi ile ödüller almasını isterim ama öyle bir hisse kapıldım ne bileyim..

çocuk da yapsın kariyerde ne olacak sanki?şevval olacaktı burada bana arka çıksın,o da yok Sad gerçi o beyaz diye tutturuyor
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz Cuma Ara. 10, 2010 7:17 pm

zeynep demiş ki:reytingler iyi olsun tabi ki de tek istegim o ama sanki belli bir zaman sonra diziyi bırakacak gibi hissediyorum.tabi ki istemem kesinlikle bu dizi ile ödüller almasını isterim ama öyle bir hisse kapıldım ne bileyim..

çocuk da yapsın kariyerde ne olacak sanki?şevval olacaktı burada bana arka çıksın,o da yok Sad gerçi o beyaz diye tutturuyor

ya zeynep moralim sıfır ya katil olmadanda rahatlayamayacağım galibaa ya Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm C.tesi Ara. 11, 2010 2:12 pm

Zeynep ablaa bir rüya da ben gördüm Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 223241 sen ben ve Hatice abla pijama parti yapiyoruz Hatice'nin evinde ! ortamiza oturtmusuz konusturuyoruz, sonra kocasi geldi ? bizden habersiz evlenmis falan... ama Hatice gitmek istemiyo . Gerdek gecesi fobisi varmis bize sölüyo bizde göndermemek için damadi dövdük Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 894354 benimki çocuktan bir önceki evre hayirdir insallah Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 184350 bu rüyalarin tabiri nee biri söylesin bizahmet ???
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından oslemmsemiz C.tesi Ara. 11, 2010 2:46 pm

kızlar yoksa bu hatcemiz bizden gizli ewlenmiş olmasın şöle yakısıklı biriyleeee
    uzun boylu yakışıklı falan
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Mesaj tarafından zeynep C.tesi Ara. 11, 2010 3:41 pm

Hatice'm demiş ki:Zeynep ablaa bir rüya da ben gördüm Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 223241 sen ben ve Hatice abla pijama parti yapiyoruz Hatice'nin evinde ! ortamiza oturtmusuz konusturuyoruz, sonra kocasi geldi ? bizden habersiz evlenmis falan... ama Hatice gitmek istemiyo . Gerdek gecesi fobisi varmis bize sölüyo bizde göndermemek için damadi dövdük Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 894354 Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 894354 benimki çocuktan bir önceki evre hayirdir insallah Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 6 184350 bu rüyalarin tabiri nee biri söylesin bizahmet ???

Surprised Surprised Surprised Surprised
    damadı mı dövdük??yaparız valla Surprised çocuklar damatlar ne oluyor kuzu bu kızıbaşgöz edecez valla zorla,korkum o.

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:19 pm