Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 12 Uyeol11

Join the forum, it's quick and easy

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 12 Uyeol11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+21
Kadir Kavri
ebrulim
ebru forever
uçar_e
~aksamguzelı~
olasılıksız kısss
Gamzelim
q:)ßr@
nnurr
Hatice'm
Limonata
emila
dizikolik
melek hatice
melike
Света(Isik)
oslemmsemiz
Bydewz
H.SeNDiL
Gizli Özne
zeynep
25 posters

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2

ebrulim
    ebrulim
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 2735
    İş/Hobiler : tv izlemek örgü örmek pc başında vakit geçirmek
    Lakap : fettan güzel

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 12 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2

Mesaj tarafından ebrulim Ptsi Ocak 24, 2011 6:13 pm

resimde necatinin gözhizasıdan hatice var bence haticeye bakmış
    zeytin
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 45

Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2 - Sayfa 12 Empty Geri: Hatice Şendil Hakkında Sohbetler-2

Mesaj tarafından zeytin Salı Ocak 25, 2011 3:52 pm

oslemmsemiz demiş ki:
    Света(Isik) demiş ki:kesinikle ozlemcim o fotorofa baksin,birde set resimlere...
    kim ne derse desin ben o zeytin deden arkadasa inanmıyorum o gelince böle bir haber oldu sitede ya bide pc den anlamıyormuş
    çoook teşekkür ederim arkadaşlar, sizden çok özür dilerim bu haberi paylaştım ama şunu untmayın haticeyi seven sadece siz değilsiniz ben bunu paylaşmak istedim bii dövmediğiniz kaldı kusura bakmayın siz demekki haticeyi değil ebruyu seviyormuşsunuz , haticeye saygı duymuyorsunuz her şey için teşekkürler söz bidaha ne bu siteye gelirim nede bi şey paylaşırım .
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Salı Ocak 25, 2011 4:14 pm

aynen katılıyorum kızlar zeytin'e,
    ben de haticeyle ilgili çok haber bulup sonra kaybettim.insanları suçlarken iki kere düşünün.
    artı gerçekten bu tavrınıza anlam veremiyorum gerçekten bazen haticeyimi yoksa ebruyu mu sevdiğinizi,hatta hatice ve necati gibi bir durum olmasa haticeyi ne kadar severdiniz bunu anlyamıyorum.

aşk varsa bile eskide kalmış,olmuş veya olmamış bizi ilgilendirmez.dün ilgilendirmezdi bugün de ilgilendirmez.

adam olamış sevgilisine sahip çıkamamış karekteri düşük kişilerin avukatlıgını yapmaktan lütfen vazgeçin.
    zeytin
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından zeytin Salı Ocak 25, 2011 5:39 pm

adam olamış sevgilisine sahip çıkamamış karekteri düşük kişilerin avukatlıgını yapmaktan lütfen vazgeçin.
    tüm dediklerine katılıyorum ama yukarıdaki kısım hariç belkide adam baştan beri doğruyu söylüyordu necatiyi hiç sevmem taa oktay kaynarca zamanından beri ama sanki bu konuda ona haksızlık ettik haticemin özel kararı veya çalıştığı castın yahut menejerinin kararı konuşmamak ben haticeyi seven olarak o ne yaparsa yapsın onun arkasındayım,
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Salı Ocak 25, 2011 6:51 pm

zeytin demiş ki:adam olamış sevgilisine sahip çıkamamış karekteri düşük kişilerin avukatlıgını yapmaktan lütfen vazgeçin.
    tüm dediklerine katılıyorum ama yukarıdaki kısım hariç belkide adam baştan beri doğruyu söylüyordu necatiyi hiç sevmem taa oktay kaynarca zamanından beri ama sanki bu konuda ona haksızlık ettik haticemin özel kararı veya çalıştığı castın yahut menejerinin kararı konuşmamak ben haticeyi seven olarak o ne yaparsa yapsın onun arkasındayım,

"ben ne necati şaşmazın nede hatice sendil in avukatlığını yapıyorum arlarında ilişki olmuş yada olmamış bu saatten sonra bir sey ifade etmiyor ama ben hatce sendille ilg
    ili böyle bir habere rastlamadım sana innanmmamamızın bir nedeni var çünkü daha önceden bizii burada ve başka yerlerde kandırmaya çalıştıkları için seni de onlaran biri sandık ya ni yeni üye olanlar için birazcık şüphe duyuyoruz ama sonra yanılıyoruz seviyoruz yeni üyemizi cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
    zeytin
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından zeytin Salı Ocak 25, 2011 8:30 pm

oslemmsemiz demiş ki:
    zeytin demiş ki:adam olamış sevgilisine sahip çıkamamış karekteri düşük kişilerin avukatlıgını yapmaktan lütfen vazgeçin.

"ben ne necati şaşmazın nede hatice sendil in avukatlığını yapıyorum arlarında ilişki olmuş yada olmamış bu saatten sonra bir sey ifade etmiyor ama ben hatce sendille ilg
    ili böyle bir habere rastlamadım sana innanmmamamızın bir nedeni var çünkü daha önceden bizii burada ve başka yerlerde kandırmaya çalıştıkları için seni de onlaran biri sandık ya ni yeni üye olanlar için birazcık şüphe duyuyoruz ama sonra yanılıyoruz seviyoruz yeni üyemizi cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
    size çok hak veriyorum, ama dediğim gibi sizi hiç bi şartta rahatsız etmek istemem , isterseniz bu siteyede girmem ,daha önce ben haticeyi setten tanıyorum diyen ve hatta karadağlarda figüran olan sizin duygularınıza ihanet eden biri bile olmuştu bunu biliyorum bu yüzden sizi anlıyorum ama ver ise benim hakkındada şüpheniz rica ediyorum bana söyleyin istersenizde üyeliği iptal edebilirim nede olsa siz çok uzun zamandır buradasınız bu sitenin bel kemiklerisiniz.
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Salı Ocak 25, 2011 10:24 pm

Tabi'ki,Böyle Bir Haber Olabilir.? Lakin Ortada Sn.Hatice Şendil Ve Sn.Necati Şaşmaz'ın,Geçmişte Bir İlişki Yaşadığına Dair Kanıtların Olduğuda Bir Gerçek Diye Düşünüyorum.?

Tabi Sn.Hatice Şendil,Artık Sn.Necati Şaşmaz İle Gündeme Gelmek İstemiyor,Bu En Doğal Hakkıdır Diye Düşünüyorum.?

Bu Arada Sn.Şebnem Hanım,Sanırım Artık Sadece Röpartaj Yapıyor.? Belki Sn.Hatice Şendil'e,Röpartaj Yapmış Olabilirler.? Bu Haber'de,Bu Röpartajın Özeti Olabilir Diye Düşünüyorum.? Cumartesi - Pazar Gününü Beklemekte Fayda Var Diye Düşünüyorum.?
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Kullanıcı Puanı : 286

Mesaj tarafından ebru forever Çarş. Ocak 26, 2011 8:48 pm

LÜTFEN OKUYUN
    sizinle rahatsız olduğum bir konuyu paylaşacağım
    yine bazı yorumlarda hatice gülhayat rolünden dolayı bihterle eşleştiriliyor
    ikinci bihter olacak diye niye yazıldığını anlıyorum hatice de beren saat gibi çok konuşulsun istiyorsunuz niyetiniz iyi ama yol doğru değil neden derseniz eğer gülhayata ikinci bihter yakıştırması yaparsanız direk haticeye zarar verir çünkü aslı beren satin oynadığı bihter olacak gülhayatı oynayan hatice kopya olacak ve magazinlerdeki yorumlarda bu cümlenin etrafında dönecek böyle birşey ister misiniz?
    hatice çok başarılı bir oyuncu birilerine benzetilmeye hiç ihtiyacı yok yani tek başına hatice şendil
    başarılı
    yetenekli
    güzel bir oyuncu
    bunu da usta bir oyuncuyla başrol paylaşarak gösteriyor
    ve şu cümlelere hiç gerek yok -gittikçe oyunculuğu ilerliyor- bazen forumlarda rastlıyorum
    hiçkimse zaten başladığı noktada değildir ama bu tarz cümlelere sadece hatice yorumlarında rastlıyorum yada diğerlerinin ben farkında değilim
    ama hoş olmuyor
    hatice gerçekten başarılı bir oyuncu bunu görmek isteyenler oyunculuğuna bakabilir kimseye de bir şey ispatlamak zorunda değil
    belki çok konuşulmak kısa dönem için başarı gibi görünebilir
    ama benim hatice de en çok hoşuma giden şeylerden biri illa daha ünlü olucağım diye gereksiz saçma sapan hareketlerde bulunmuyor
    işini yapıyor özel hayatına geri dönüyor
    inanın bu uzun vadede daha önemli

Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 6172
    Lakap : Tombis

Mesaj tarafından Света(Isik) Çarş. Ocak 26, 2011 8:53 pm

Canim bu yorum nerde cikti boyle???Kim Haticeye Bihter diyersan ben dilini kesecem o insanin...
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından ebru forever Çarş. Ocak 26, 2011 9:05 pm

forumları dolaşırken rastlıyorum bire bir cümle aynı olmasada sonuçta bu kapıya çıkıyor o yüzden ifade etmek istedim
    Hatice'm
    Hatice'm
    Moderatör
    Moderatör

Kullanıcı Puanı : 2565
    İş/Hobiler : çöpçü :D
    Lakap : Golden

Mesaj tarafından Hatice'm Çarş. Ocak 26, 2011 9:11 pm

Gülhayat Bihter kiyaslanmasi karadaglarda Hatice'nin oynayacagini ilk ögrendigimizde olmustu. Grushenka civelek bir kadin, baba ve oglu ayartiyak diye bir yazi vardi kitap özetinde. bu yüzden buna gülüp $akalasmistik. Ciddi bir sey degildi.
    ebru forever su an böyle bir durum yok yani o okudugun yorumlar eski olabilir. Zaten artik böyle bir kiyas olamaz hikayeler tamamen farkli sonuçta.
    ebru forever
    ebru forever
    Hatice Fanı
    Hatice Fanı

Mesaj tarafından ebru forever Çarş. Ocak 26, 2011 9:22 pm

tamam anlamışam Laughing
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Çarş. Ocak 26, 2011 9:23 pm

Kim yaziyersa sen bana soyle ben yapacagimi biliyerum cicim...
    Kadir Kavri
    Kadir Kavri
    Hatice Aşıgı
    Hatice Aşıgı

Kullanıcı Puanı : 1116

Mesaj tarafından Kadir Kavri Çarş. Ocak 26, 2011 9:57 pm

Bugün ( Çarşamba ) Posta Gazetesinde, Sn.Necati Şaşmaz İle İlgili Haber Var idi.? Hani Sharon Stone İle Öpüşmüşlerdi Ya.? Bunu Haber Yapmışlar.? Ve Dizide Geçen Yıl Eşini Oynayan Ebru ( Gerçi Elif Diye Yazmışlar ) İle Öpüşme Sahneleri Olmadığını.? Gerçek Hayatta Aşk Yaşadıkları.? Sn.Hatice Şendil'in,Karadağlar Dizisinde,Rol Gereği Öpüştüğünü Yazmışlar.?
    zeytin
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Mesaj tarafından zeytin Perş. Ocak 27, 2011 8:40 am

Kadir Kavri demiş ki:Bugün ( Çarşamba ) Posta Gazetesinde, Sn.Necati Şaşmaz İle İlgili Haber Var idi.? Hani Sharon Stone İle Öpüşmüşlerdi Ya.? Bunu Haber Yapmışlar.? Ve Dizide Geçen Yıl Eşini Oynayan Ebru ( Gerçi Elif Diye Yazmışlar ) İle Öpüşme Sahneleri Olmadığını.? Gerçek Hayatta Aşk Yaşadıkları.? Sn.Hatice Şendil'in,Karadağlar Dizisinde,Rol Gereği Öpüştüğünü Yazmışlar.?
    posta gazetesi her yönder asparagas bi gazetedir alien haticem içinde ne pis şeyler yazmıştı pig bi atasözümüz var şu dönemde ki medyamıza cuk oturur bi lafa bakarım lafmı diye bide söyliyene bakarım adammı diye posta gazetesi 5. sınıf bi gazetedir bundan dolayı bence bu forumda tartışılamaz bile Idea
    üstelik haberin ne dediğini bile doğru dürüst anlaşılmıyor alakasız haber çoook alakasız hemde ..
    pig
    Irem_Bjk
    Irem_Bjk
    Hatice hayranı
    Hatice hayranı

Kullanıcı Puanı : 102
    İş/Hobiler : öğrenci\müzik dinlemek magazini takip etmekk
    Lakap : boş işler müdürü:D

Mesaj tarafından Irem_Bjk Perş. Ocak 27, 2011 1:26 pm

yha nefret ediyorum şu ebru ismiylee elifin karıştırılıpp ebruya elif denilmesindenn hemm her şeyy öpüşmek değildir zatennn illa polat alemdarla öpüşmeleri gerekmiyordu Idea Idea Idea
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 5573
    İş/Hobiler : ögrenci/ iŞsiz =(
    Lakap : kopyaci ,( ikinci lütfis)

Mesaj tarafından dizikolik Perş. Ocak 27, 2011 3:16 pm

Irem_Bjk demiş ki:yha nefret ediyorum şu ebru ismiylee elifin karıştırılıpp ebruya elif denilmesindenn hemm her şeyy öpüşmek değildir zatennn illa polat alemdarla öpüşmeleri gerekmiyordu Idea Idea Idea

agzina saglik ablacim aynen katiliyorum sana...Eskiden öpüsme sahnesi vardi diye,ebru`yu hep onunla kiyasladirlar. Hem gercek seven dudaktan degil, alin`dan öpermis....
    queen
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Perş. Ocak 27, 2011 3:20 pm

Ay cicilerim burakin su yalan dolan haberleri...

Hatice cok iyi biliyer ne yapmali...

Birde su Bihter var onu cikarak adimi oldurecem guya Bihtere benziyer...
    oslemmsemiz
    oslemmsemiz
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Kullanıcı Puanı : 1699
    İş/Hobiler : ÖĞRENCİ
    Lakap : DeNgEsİz

Mesaj tarafından oslemmsemiz Perş. Ocak 27, 2011 4:39 pm

ya of hatcemizin güzel ve temiz ismini böle değersiz lakırdılarla lekelemeyelim lütfennn
    zeynep
    zeynep
    ADMİN
    ADMİN

Kullanıcı Puanı : 3548
    Lakap : Çatlak

Mesaj tarafından zeynep Perş. Ocak 27, 2011 7:35 pm

ebru forever demiş ki:LÜTFEN OKUYUN
    sizinle rahatsız olduğum bir konuyu paylaşacağım
    yine bazı yorumlarda hatice gülhayat rolünden dolayı bihterle eşleştiriliyor
    ikinci bihter olacak diye niye yazıldığını anlıyorum hatice de beren saat gibi çok konuşulsun istiyorsunuz niyetiniz iyi ama yol doğru değil neden derseniz eğer gülhayata ikinci bihter yakıştırması yaparsanız direk haticeye zarar verir çünkü aslı beren satin oynadığı bihter olacak gülhayatı oynayan hatice kopya olacak ve magazinlerdeki yorumlarda bu cümlenin etrafında dönecek böyle birşey ister misiniz?
    hatice çok başarılı bir oyuncu birilerine benzetilmeye hiç ihtiyacı yok yani tek başına hatice şendil
    başarılı
    yetenekli
    güzel bir oyuncu
    bunu da usta bir oyuncuyla başrol paylaşarak gösteriyor
    ve şu cümlelere hiç gerek yok -gittikçe oyunculuğu ilerliyor- bazen forumlarda rastlıyorum
    hiçkimse zaten başladığı noktada değildir ama bu tarz cümlelere sadece hatice yorumlarında rastlıyorum yada diğerlerinin ben farkında değilim
    ama hoş olmuyor
    hatice gerçekten başarılı bir oyuncu bunu görmek isteyenler oyunculuğuna bakabilir kimseye de bir şey ispatlamak zorunda değil
    belki çok konuşulmak kısa dönem için başarı gibi görünebilir
    ama benim hatice de en çok hoşuma giden şeylerden biri illa daha ünlü olucağım diye gereksiz saçma sapan hareketlerde bulunmuyor
    işini yapıyor özel hayatına geri dönüyor
    inanın bu uzun vadede daha önemli

oyunculugunun gün geçtikçe ilerlemesi veya bunun böyle yazılması bence olumsuz degil aksine olumlu bir eleştiri.
    al pacino bile ben dha bu yolun başındayım daha ögrenecek çok şeyim var derken bir oyuncu için tamam olmuştur denilmesi imkansızdır sanırım.zaten hatice'de her zaman ben agzı süt konan bir oyuncuyum diyor.

ama bihter olayına sinirlendim yani bihtele ne alakı var.onlar sanırım karadağları izlemiyor.nerde sümsük bihter nerde zekasıyla hikayeye yol veren gülhayat.
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Ocak 28, 2011 11:26 pm

Vallah bilemedim nereye yaziyim...Dogru baslik deile lutfen admin dogru basliga ekleyin bu mesajimi... cyclops

Bugun oturdum DF KVP BY arsivi okumak istedim...

haticenin daha ismi yoktu ordata ama bir yenge dolasiyerdu ortada...Oyrendikleri zaman bu Hatice olucak bir cok uye neden seviyerdu Haticeyi cok beyeniyerlardi...Buna sasirmadim cunku beyenilmiyecek gibi deil bu guzellik... clown

Ebruyu ilk girdi diziye 48 bolum 100%-78% herkes Ebruyu beyendi hatta yenge olarak hemen binemsediler...Bir tek kisi disinda ne Haticemi neden Ebbruyu sevemdi her neyse,Ebru ekibe zarar verene kadar Ebru Vadinin herseyidi ama zarar verince ketu karakter oldu,simdi ordaki yazan uyeleri yani Hatice sevenleri nedense simdi geremiyerum gercektende insanlar sevgilireni bir mendil gidi deistiriyerlar...
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Ocak 28, 2011 11:27 pm

Gercektende eski yorumlari buyuk ama cok buyuk saskinlikla okuyerum...
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ocak 28, 2011 11:28 pm

yok canim haticemizi sevmeyen mi var....sadece yazmiyorlardir o ayri...bence hala seviyorlar, hatta yeri gelince savunuyorlardir bile
    Света(Isik)
    Света(Isik)
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından Света(Isik) Cuma Ocak 28, 2011 11:29 pm

dizikolik demiş ki:yok canim haticemizi sevmeyen mi var....sadece yazmiyorlardir o ayri...bence hala seviyorlar, hatta yeri gelince savunuyorlardir bile

eminmisin?simdi gir bak KVP BY iyi soz bula bilecekmisim

Melikeye sor o sana anlatir cyclops
    dizikolik
    dizikolik
    Hatice Harbi Fan
    Hatice Harbi Fan

Mesaj tarafından dizikolik Cuma Ocak 28, 2011 11:31 pm

Света(Isik) demiş ki:
    dizikolik demiş ki:yok canim haticemizi sevmeyen mi var....sadece yazmiyorlardir o ayri...bence hala seviyorlar, hatta yeri gelince savunuyorlardir bile

eminmisin?simdi gir bak KVP BY iyi soz bula bilecekmisim

Melikeye sor o sana anlatir cyclops

ama su da bir gercek ki isik, onlar bizi hep susduruyorlar, bizden fazla onlar. elif elif diye kafayi yemis zaten hepsi. Onlar 100% elifciyken ,biz ebrucular belkide 80% vardirdik orda.

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 10:02 pm